سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh افسانه هاي ايراني

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍21 موضوع

انجمن: افسانه هاي ايراني

بخش ويژه داستانهاي افسانه اي ايران

• پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,190
    06-02-2013, 13:36 برو به آخرین پست
  1. داستانهاي شاهنامه/17/بيژن و منيژه

آغاز شده توسط  RASHNO, 12-25-2011 11:03
    قرار, كنار, كه, كار, كجا, كسي, مكان, مهربان, مواظب, مي, نمودن, چند, چندين, چهل, چهارم, چهره, چگونه, چشم, هفت, همه, همراه, هنگام, هوش, هرگز, وارد, وجود, ورود, يكديگر, گل, گلاب, گنج, گوش, گذشت, گردد, پيمان, پيش, پرده, پس, پسر, آفتاب, آفرين, آن, آنچه, اما, انجمن, اين, ايران, اگر, از, اسب, بلند, به, بوده, بين, باز, بازگشت, بر, براي, بزرگان, تير, تخت, جنگ, جهان, جوان, جان, جانوران, حال, خواهد, خواب, خوب, خود, خبر, خشم, دل, داستان, دختر, در, رفته, روزها, روشن, ريشه, راه, راهنماي, زيبا, سفر, سه, ساله, سخنان, سخت, شكار, شهريار, شود, شگفت, شاهنامه, شاهنامه/, شدن, شدند, شده, صد, غم
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 1,438
    05-05-2013, 10:24 برو به آخرین پست
  2. داستانهاي شاهنامه/15/رستم و سهراب

آغاز شده توسط  RASHNO, 08-16-2011 10:25
    org, فرزند, قرار, كنار, كند, كه, كسي, مادر, مدت, مرگ, نفر, چه, نيمه, چيست, چگونه, نام, نامه, نبرد, نرم, چرا, نشانه, هم, همه, همراه, هنگام, هاي, هرگز, هستم, هستي, وسايل, پنهان, پهلوان, پيمان, پيش, پادشاه, پاسخ, پر, پرده, پس, پسر, پشت, آفرين, آمد, آن, آهنگ, آوا, آب, آرزو, آغاز, افزود, افسانه, اما, انجام, اين, ايران, ابرو, ابزار, اسلحه, اسب, به, بود, بالا, بدون, بدرود, بر, براي, بزرگ, بزرگان, تمام, تو, توران, تير, تخت, جهان, حق, خلاصه, خواب, خود, خانه, خبر, دو, داد, داستان, درست, راه, زنده, سهراب, سخن, سخنان, سربازان, شهر, شاه, شاهنامه, شاهنامه/, شاهان, شب, شد, شدند, شده, عظمت
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 5,183
    10-13-2011, 08:39 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,299
    07-18-2011, 22:16 برو به آخرین پست
  3. داستانهای شاهنامه/13/هفت خوان رستم

آغاز شده توسط  RASHNO, 04-09-2011 12:16
    كنار, كردن, مي, چندان, چگونه, چرا, نشست, هفت, هم, يك, گفت, گذشت, پر, پس, پشت, آمد, اول, اين, اگر, از, اسب, بند, به, بود, با, باز, براي, برد, تير, خواب, خود, دو, دوباره, داستانهای, در, دست, رو, روز, راه, رستم, سوار, ساخت, سر, شیر, شاهنامه, شاهنامه/, شب, شد, شد.
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 10,071
    04-23-2011, 11:28 برو به آخرین پست
  4. داستانهای شاهنامه/16/ سوگ سیاوش

آغاز شده توسط  RASHNO, 09-09-2010 16:00
    فرزند, قابل, قدم, قرار, كنيد, كند, كسي, من, مورد, مي, مرا, مردم, چه, چهره, نيمه, چگونه, نگاه, نام, همه, همراه, هنگام, هزار, هستم, هستند, هستي, وارد, گفت, پيمان, پاسخ, آموزش, آمدن, آنچه, آيا, آب, آرم, آرش, آسمان, آغاز, اما, انتخاب, انجام, ارتش, از, به, بهتر, بود, بازگشت, بدون, براي, بزرگان, بعد, تمام, تواند, جنگ, جهان, خنده, خون, خواهد, خواب, خودت, خور, خبر, خطا, دنباله, دو, دوست, داد, داده, داستان, داستانهای, داغ, دريافت, درد, درست, دزدان, دست, روي, روشن, را, راه, راهنماي, راست, رشته, زندگي, زبان, سوگ, سیاوش-1, ستاره, سخن, سخنان, سخت, سرباز, شما, شهر, شود, شيرين, شاهنامه/, شب, شدن, شده, صندلي, صورت
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 7,137
    02-23-2011, 00:17 برو به آخرین پست
  5. داستانهای شاهنامه/12/کیکاووس

آغاز شده توسط  RASHNO, 12-27-2010 09:54
    فرزند, كنار, كه, كوه, كي, كرد, لاله, من, مرگ, مردم, چهار, نژاد, چشم, هم, همه, هنگام, هشدار, ياد, گفت, گلزار, گنج, گردد, پيش, پرده, پسر, آن, آهنگ, آخر, آذر, آرش, آغاز, اما, اين, ايران, اگر, از, است, بند, به, بهمن, بود, برابر, برتر, بزرگان, تلخ, تا, تخت, جمشيد, جهان, جوان, جان, خود, دل, ديگر, داد, دادگر, دارم, دارد, داستانهای, در, روان, را, راي, زمين, زمان, زندگي, سخن, شهر, شيوه, شاهنامه, شاهنامه/, شاهنامه/12/کیکاووس, شده, صورت, عمر
    • نمایش ها: 4,621
    02-08-2011, 10:28 برو به آخرین پست
  6. داستانهای شاهنامه/11/رستم و کیقباد

آغاز شده توسط  RASHNO, 11-22-2010 09:24
    «من, black, فريب, كنيد, كنار, كهن, كوه, كرد, میان, ماه, مرا, نژاد, نشست, همه, هنگام, هستي, هشدار, کیقباد, گفت, پهلوان, پيوست, پيش, پس, پشت, آفرين, آمد, آيي, اما, او, ايران, از, بنام, به, بود, بيش, بگو, باز, باش, براي, بزرگان, تو, توان, تاج, تخت, جهان, جواني, خواب, خود, خوردن, خبر, خسرو, خشم, دلم, دو, ديگر, دادگر, دارم, دارد, داستانهای, رو, رستم, رستگاري, زال, سالار, سر, شهريار, شاهنامه, شاهنامه/, شاهنامه/11/رستم, شاهزاده, شد, شد., شدن, شدند, شد؟, صف
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,642
    12-07-2010, 19:12 برو به آخرین پست
    • نمایش ها: 1,753
    11-22-2010, 09:03 برو به آخرین پست
  7. داستانهای شاهنامه/9/رستم

آغاز شده توسط  RASHNO, 10-23-2010 18:17
    فرهنگ, فرزند, كنار, كند, كه, كرد, كسي, مي, ميش, مانده, مادر, مرگ, مرا, مردم, مردان, چندين, چهره, نبود, چرا, هفته, همه, هوش, ياد, گفت, گل, گنج, گرگ, گران, پنج, پيوستن, پيش, پرواز, آفرين, آمد, آهنگ, آسمان, آغاز, اندازه, اندر, او, بلند, بچه, بند, بود, بگذار, با, باز, بازگشت, بدان, بدرود, براي, بزرگ, بزرگان, تو, تولد, تا, جوان, جان, خون, خواهد, خواب, خود, خور, خبر, دو, دوستان, ديگر, داد, داستانهای, در, درون, درياي, درد, دست, روز, رستم, زمين, زمین, زمان, زال, زاده, سالگي, ستاره, سخنان, سرانجام, شهر, شود, شيوه, شگفت, شاهنامه, شاهنامه/, شاهنامه/9/رستم, شاهان, شب, شد, شد., شدند, شده, غم, غرق
    • نمایش ها: 4,097
    11-03-2010, 19:42 برو به آخرین پست
  8. داستانهای شاهنامه/8/سام و سیمرغ و زال

آغاز شده توسط  RASHNO, 10-07-2010 13:26
    «من, قله, كند, كه, كوه, كرد, كسي, من, مهر, مانده, مرا, مرد, چند, چندين, چيست, چيست؟, چگونه, نبود, چرا, چشم, چشمان, نظر, همه, هميشه, هنگام, هديه, ياد, گفت, پيش, پرنده, پرواز, آفتاب, آفرين, آمد, آمدن, آن, آيا, آب, آرزو, آسمان, آغاز, امير, اما, او, اين, اگر, از, است, بلند, به, بود, بگذار, بالا, باور, باد, باز, براي, برداشت, بزرگان, بعد, تو, توان, تابستان, تخت, جنگ, جهان, جواني, خنده, خواهند, خود, خوش, خبر, خشم, ديگر, داستانهای, رو, راه, زمين, زنده, زال, زبان, سفر, سوار, سيما, سياه, سیمرغ, ساخت, ستارگان, سخن, سر, سرانجام, شكار, شاهنامه, شاهنامه/, شاهنامه/8/سام, شتافت, شد, شد., شده, غم
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 12,162
    10-19-2010, 18:01 برو به آخرین پست
  9. نمودار درختی شاهنامه

آغاز شده توسط  RASHNO, 10-12-2010 19:37
    نمودار, درختی, شاهنامه
    • نمایش ها: 1,190
    10-12-2010, 19:37 برو به آخرین پست
  10. داستانهای شاهنامه/7/منوچهر

آغاز شده توسط  RASHNO, 10-02-2010 11:18
    black, org, فرهنگ, فرزندان, كنيد, كنار, كه, كجا, كسي, لاله, منوچهر, مهر, مهربان, چند, چندان, چهره, چگونه, نبرد, نرم, چشم, همه, همسر, هاي, هزار, ياد, گفت, گوي, گروه, پيش, پا, پادشاه, پاسخ, پدر, پس, پشت, آفرين, آمد, آنچه, آهن, آهنگ, آسمان, اما, انجمن, او, اين, اگر, ادامه, از, است, به, بود, بالا, بار, باز, بد, براي, برابر, برد, بزرگان, تقدير, توان, توران, تا, تاج, تخت, جهان, جواني, جان, جدا, جشن, حال, خواهد, خوب, خود, خسرو, داد, داده, داستانهای, درد, دست, روي, روز, زمين, زنده, زاده, زبان, سلاح, سياه, ساخت, سخن, شما, شهريار, شود, شور, شاهنامه, شاهنامه/, شاهنامه/7/منوچهر, شب, شدند, شده
    • نمایش ها: 2,769
    10-07-2010, 13:16 برو به آخرین پست
  11. داستانهای شاهنامه/6/ ایرج

آغاز شده توسط  RASHNO, 09-25-2010 19:24
    org, فريب, فرزندان, قسمت, ملک, من, ماه, مرگ, مرا, چندين, چندان, چه, چهره, نور, چگونه, چرا, همه, همراه, هنگام, هرگز, کار, کرد, کردن, کرده, کشور, گفتگو, گذشت, گردش, پنهان, پدر, پرده, پردازي, پشت, آفرين, آمد, آرزو, آغاز, ام., اما, انجام, او, اين, ايران, ایرج, اگر, از, است؟, به, بهتر, بود, بوده, بالا, باد, باز, بازگشت, باغ, بخش, براي, بردن, بزرگان, تقسيم, تا, تاکنون, تاج, تخت, جنگ, جهان, جوانان, جان, خون, خود, خاک, خسرو, دل, داد, داده, داستانهای, داشتم, درست, رفته, روي, را, راه, زنده, زندگي, زبان, سفر, سه, سال, ستارگان, سخنان, سخت, سروش, سرد, شما, شود, شاهنامه/, شاهنامه/5/, شب, شد, شدند
    • نمایش ها: 1,521
    09-25-2010, 19:24 برو به آخرین پست
  12. داستانهای شاهنامه/5/ فریدون و پسران

آغاز شده توسط  RASHNO, 09-21-2010 10:56
    files, فریدون, فرزندان, مهين, مهرگان, مادر, مرا, مردم, چند, نهان, چهره, چيست؟, چگونه, نخستين, نظر, هفت, همه, همراه, هنگام, هاي, يک, کلاه, کنار, کوتاه, گفت, گل, گلاب, گردش, پنهان, پنجاه, پيمان, پادشاه, پاسخ, پدر, پسران, پشت, آفرين, آمد, آن, آنچه, آهنگ, آسان, آغاز, افزار, انجام, او, اين, ايستاد, اگر, است؟, بنام, به, بهانه, بالا, بازگشت, باغ, بر, براي, برابر, برتر, بزرگان, تاج, تخت, جهان, جوان, جان, جشن, خواهد, خواب, خوب, خود, خور, خانه, دل, داد, داستانهای, درست, رفته, روز, روشن, را, رضا, زندگي, سفر, سلاح, سه, ساخت, سخت, سرباز, شما, شهريار, شاهنامه/, شاهنامه/5/, شاهان, شب, شدم, شدند, شده, ضحاک, عزيز
    • نمایش ها: 1,056
    09-21-2010, 10:56 برو به آخرین پست
  13. داستانهای شاهنامه/4/ کاوه آهنگر

آغاز شده توسط  RASHNO, 09-08-2010 23:05
    فرزندان, من, مهربان, مانده, مادر, ماردوش, مرا, مردان, مشغول, چندان, چه, چهره, نوشته, چگونه, نامه, نبرد, چرا, نسبت, همه, هنگام, هاي, هرگز, يک, کلاه, کنند, کنار, که, کوه, کوتاه, کاوه, کرده, کشور, گذشت, پنهان, پدر, پشت, آمد, آهنگر, آب, آرام, اما, اندازه, اين, اگر, بنام, به, بهترين, بالا, باور, باز, بازار, براي, بزرگان, تو, تواند, تا, تاج, تخت, ترک, جمشيد, جنگ, جهان, جواني, جدا, خون, خواهد, خوب, خان, دوست, داده, دارد؟, داستانهای, داشتم, دختران, دست, روي, روز, رئيس, زنان, زبان, سلاح, سه, ساخت, ساخته, سخنان, سخت, شما, شهر, شگفت, شاه, شاهنامه, شاهنامه/, شب, شتافت, شد, شدم, شدند, شده, صورت, ضحاک
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,130
    09-09-2010, 00:19 برو به آخرین پست
  14. خسرو و شیرین و فرهاد/ نظامی گنجوی

آغاز شده توسط  RASHNO, 09-07-2010 19:00
    فرهاد/, فراموش, فرار, فضای, قبل, قرار, قطعات, موجب, مورد, مرگ, مردم, معرفی, معروفترین, نقش, نهایت, چهارم, نوازی, چگونگی, نگاه, نام, نسبت, نظامی, نظر, همه, هنگام, وسیله, یافتن, یاد, که, کتاب, گفت, گفتگویی, گنجوی, گرفتن, گریه, پیش, پارسی, پسرش, آمدن, آنچه, آب, انتخاب, او, اولین, این, اجرای, از, به, بودن, بی, بیدار, با, باز, بازگشت, بدون, برای, بزرگ, بزرگان, بعد, تلخ, تب, تخت, تصویر, جهان, جواب, جای, خون, خواهد, خواب, خود, خاموش, خسرو, ده, دیگر, داستان, در, درباره, درد, دست, دستورات, رفع, راه, زندگی, سفر, سه, ساخت, سخن, سخنان, سرزمین, شهر, شیرین, شاپور, شاعران, شب, شدن, شده, شروع, علی, علاقه, عنوان, عشق
    • نمایش ها: 3,454
    09-07-2010, 19:00 برو به آخرین پست
  15. لیلی و مجنون/ نظامی گنجوی

آغاز شده توسط  RASHNO, 09-06-2010 23:27
    «من, فصل, كه, كوه, كار, كردن, كسي, لیلی, مند, مي‌كند, مي‌بينند, مي‌خورد, ماجراي, مادر, مجنون/, محل, مرگ, مرا, مردم, مزار, مشغول, معروف, چندان, چهره, چگونه, نبرد, چرا, چشم, نظامی, هم, همه, همراه, هديه, وجود, ياد, که, گفتگو, گنجوی, گوش, پنهان, پيمان, پيرامون, پاسخ, پدر, پس, پسرش, آفرين, آرزو, آغاز, اما, ای, این, اثر, از, ازدواج, به, بهانه, باد, بر, براي, بزرگان, بعد, تو, توجه, توسط, جلوگيري, جواني, جواب, جانوران, جشن, حلقه, حيوانات, حال, دل, دو, دوباره, داستان, در, درگذشت, درد, دست, ذهن, روي, روایت, را, راه, راز, زنان, زنده, زندگي, زيبايي, سن, سال, سخن, شده, شعر, صد, عرب, عشق, غم
    • نمایش ها: 6,623
    09-06-2010, 23:27 برو به آخرین پست
  16. داستانهای شاهنامه/3/ ضحاک ماردوش

آغاز شده توسط  RASHNO, 09-06-2010 00:57
    «فرزند, «من, فرزند, لشکر, مهر, مادر, ماردوش, مرگ, مرا, مغز, نهان, چهارم, چهره, چگونه, نامه, ندارد, چرا, نسل, همه, هزار, وحشت, کنند, کنار, که, کدام, کردن, کردند, کرده, کشور, کشته, گفت, گنج, گوش, گذشت, گروه, پنهان, پيش, پرندگان, پس, آفتاب, آفرين, آخر, آرام, آرزو, اما, او, اين, ايران, اگر, بنام, به, بهانه, بالا, باور, براي, برداشت, بزرگان, تا, تاج, جمشيد, جهان, جوان, جواني, خواهد, خواب, خود, خاموش, خاک, خبر, خشم, دل, دنيا, دارم, داستان, داستانهای, دختر, درخواست, درد, دست, روز, راه, زمين, زنده, زندگي, زبان, سه, سياه, ساله, ستون, سخن, سخنان, شکست, شاهنامه, شاهنامه/, شب, شدم, شدند, شرط, صد, ضحاک
    • نمایش ها: 2,468
    09-06-2010, 00:57 برو به آخرین پست
  17. داستانهای شاهنامه/2/ آغاز تمدن

آغاز شده توسط  RASHNO, 09-04-2010 22:21
    org, فرزند, فرش, قالب, قرار, مي, ميش, مانده, ماه, مدت, مرگ, مردان, چه, چهار, چهارم, نوشتن, نخستين, نرم, چشم, همه, هنگام, هنرها, هاي, يک, کمک, که, کوه, کار, کرد, کردند, کرده, کشور, کشته, گفت, گل, گوش, پنجاه, پوست, پادشاه, پدر, پرندگان, آفرين, آنچه, آهن, آرام, آسمان, آغاز, افزود, اندازه, اين, ابزار, به, بهتر, بود, بالا, باز, برگ, براي, بزرگ, تمام, تمدن, تپه, تبر, تخت, جمشيد, جمع, جنگ, جهان, جانوران, جدا, جشن, خود, خاک, خط, دنبال, دولت, دود, داد, داستانهای, رنگ, رودخانه, روز, راه, راز, زمين, زندگي, سلاح, سوم, سياه, سال, ساخته, سربازان, شهريار, شکوه, شاهنامه, شاهنامه/, شب, شد, شدن, عمر
    • نمایش ها: 1,593
    09-04-2010, 22:21 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد