سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh مصــــاحبـــه هـــا - صفحه 5

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 81 تا 100 , از مجموع ‍148 موضوع

انجمن: مصــــاحبـــه هـــا

بخش ويژه مصاحبه ها

بخشها Threads / Posts  آخرين نوشته

1. عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 1

آخرين نوشته:

1. مصاحبه با امیر حسین رستمی

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-16-2010 10:29
    green, فرزند, من, مورد, مشکل, مشترک, مصاحبه, معرفی, نمی, چه, چیز, نیستم, نشده, همه, هنر, هستم, هستید؟, وارد, ورود, یک, یا, یعنی, کم, کنند, کنار, که, کاری, کرده, کشور, گریه, پیش, پدر, آن, آید, آشنا, امیر, اما, انجام, اولین, اینکه, ایران, اتاق, ادامه, ارتفاع, ازدواج, است؟, به, بود؟, بین, با, باور, بازیگری, بد, برنامه, برای, بزرگ, بسیار, بعد, تمام, تنهایی, ترین, جمله, جدی, حسین, خنده, خوب, خانم, خانواده, خاطر, دلم, دنیای, دوره, دوست, دوستان, دارم, داشتم, در, درس, رفتن, ریزی, را, رستمی, زمینه, زندگی, زیادی, سفر, سمندریان, سن, سه, ساله, سالگی, سربازی, شما, شود, شدن, شغل, طریق, علاقه, عضو, غیر
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 892
    11-16-2010, 10:29 برو به آخرین پست
  2. در دنیای طنز با جواد رضویان

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-15-2010 10:30
    cinemacenter, cinemacenter.ir, green, فیلم, فعالیت, قابل, لباس, من, مهران, مورد, مدیری, مشکل, مشکلات, نقاشی, نقش, نمی, چند, چه, نیست, نشده, هم, همیشه, های, هایی, هستم, یک, یاد, یعنی, کلاسیک, کمدی, کنید, کنار, که, کار, کاری, کدام, کردن, کرده, پذیرش, پروژه, آن, آیا, آید, ام, انجام, این, از, ازدواج, است, است؟, اصلی, بچه, به, بوده, بین, بیشتر, با, باید, باز, بازی, بازیگری, برای, برخی, بعد, تلویزیون, تلویزیونی, ترین, جواد, حفظ, حمید, حضور, خوب, خوبی, خود, خرید, دلیل, دنیای, دنبال, دوران, دوست, دیگر, داده, در, درجه, ذهن, زمانی, زنی, سینمایی, ساله, ساخته, ساده, سخت, سریال, شما, شناسی, شود, شخصیت, شدم, شده, طنز
    • نمایش ها: 574
    11-15-2010, 10:30 برو به آخرین پست
  3. آشپزی به روش شهره سلطانی

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-15-2010 10:27
    green, فرار, قبل, من, نمی, چند, چه, نوع, نام, چشم, هم, همچون, همه, همراه, هستم, یک, کنید, که, پیاز, پایان, پس, آن, آخر, آشپزی, امتحان, اول, اسم, اضافه, به, بود, بیشتر, بگذار, باور, بعد, تهیه, توانید, تا, جو, جالب, جدیدی, جعفری, حالا, خنده, خوب, خودت, خرید, دهم, دوست, داده, دارم, داری, دارید, داشتم, در, درست, روش, را, زمانی, سلطانی, سبزیجات, شهره, شود, شیر, شد, عاشق
    • نمایش ها: 545
    11-15-2010, 10:27 برو به آخرین پست
  4. نابغه‌های دوبله ایران در جوانی

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-14-2010 17:55
    2010, فیلم‌های, لورل, مارلون, مجموعه, محمد, مشهور, نقش, چپ, ناپلئون, نابغه‌های, هاردی, هزاردستان, پاچینو, آل پاچینو, آلن, اول, ایران, از, به, بهروز, تمام, جوانی, جان, خسرو, دلون, دو, دوبله, دوبلورهای, دیگر, در, راست, رضا, شاهرخ, عکس, عزت‌الله, عسل
    • نمایش ها: 598
    11-14-2010, 17:55 برو به آخرین پست
  5. دقایقی با نسرین مقانلو و پسرانش

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-14-2010 11:24
    فیلمی, فعالیت, قلب, مقانلو, من, مهم, مهندس, موفق, موضوع, می, مانده, مدرسه, مشغول, نمی, نمایش, چه, نام, نسرین, همه, همیشه, همراه, هنری, ها, هستم, هستند, هستید؟, وضعیت, کننده, کند, که, کار, کاری, کارگردانی, کدام, کرده, پول, پیش, پر, پسرانش, آینده, آیا, انتخاب, اند, اولین, اینکه, اینجا, است, به, بیاد, بیشتر, با, باید, بازیگر, بازیگری, برنامه, برخی, تلویزیون, تنظیم, تهیه, تهران, تا, جدید, حال, حاضر, خنده, خواهد, خانم, خانواده, خانگی, خبر, خدا, خداحافظی, دقایقی, دوست, در, درسی, را, زندگی, سینما, سریال, شما, شود, شبکه, شخصی, شدن, شده, علاقه, عرضه
    • نمایش ها: 623
    11-14-2010, 11:24 برو به آخرین پست
  6. مصاحبه با بهاره رهنما و دخترش

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-14-2010 09:32
    فقط, فیلم, فیلمی, فعالیت, من, موضوع, مدرسه, مشغول, مصاحبه, نفر, نمی, چند, چه, همیشه, هنری, های, هرگز, هستم, هستید؟, وارد, یک, کمک, کاری, گفته, گذشته, پیش, پخش, پروژه, آن, آینده, آیا, ام., او, اینکه, اگر, ادامه, از, است؟, به, بهاره, بود, بیاد, بیشتر, با, بازیگر, بازیگری, بازیگران, برنامه, برای, بررسی, جهت, جدیدش, حال, حاضر, خنده, خانم, خانه, خانی, دوران, دوست, دیگر, دیدن, داده, دارم, دارید, دارد, داشتم, دخترش, در, رهنما, روزی, ریزی, را, زمانی, زندگی, زیادی, سن, سینما, سینمایی, شما, شود, شور, شخصی, شده, علاقه, عنوان
    • نمایش ها: 629
    11-14-2010, 09:32 برو به آخرین پست
  7. گفت‌و‌گو با محسن افشانی

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-11-2010 11:26
    2010, فیلم‌ها, قبل, قرار, مورد, ماهی, مثل, مجموعه, محسن, مدت, مردم, نفر, نیست, نکاتی, چگونه, چگونگی, نام, نسبت, همه, هنگام, هستم, یک, کمک, کنار, که, کوتاه, کامل, کردن, کسی, گفت‌و‌گو, پنج, پیچیده, پیدا, پشت, آیا, افراد, افشانی, اقبال, انتخاب, او, اول, این, ایران, اثر, اجرای, ارتباط, است, استاد, اعلام, اعمال, به, بهترین, بوده, بین, با, بالا, بازیگر, بازیگران, بزرگ, بعد, تمام, تعداد, تعریف, تغییر, جنگ, جای, جایزه, جدید, حالت, خنده, خداحافظی, دقیقه, دنیای, دیگر, داد, داده, داستان, در, درباره, درست, رمضان, راه, رشته, زیادی, زبان, سه, سینما, سینمایی, سال, ساخته, سخت, سریال, شما, شخصیت, شد, شده, شروع, طنز, طریق, علم, عمومی, عنوان, عشق
    • نمایش ها: 538
    11-11-2010, 11:26 برو به آخرین پست
  8. گپی با شیرین بینا و دخترش

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-10-2010 08:57
    فیلم, فریدون, فرزندان, قبل, قصه, من, مورد, می, مانده, مثل, مجموعه, مشغول, معلم, نمی, نمره, چند, چه, نوشته, نامه, نسبت, همه, همیشه, همراه, های, هر, یک, یا, یاد, کنند, کنیم, کنید, کنکور, که, کتاب, کرد, گیری, گپی, پور, پیش, پس, آن, آیا, امتحان, این, اینکه, ایران, ادامه, است, است؟, استرس, بچه, به, بوده, بینا, با, باید, بازیگر, بدون, برای, تلویزیون, تلویزیونی, تماشا, تا, تبدیل, تغییر, جالب, جدیدی, حالا, حسن, خنده, خوب, خوبی, خانم, خاطره, خاطرات, دوران, دوست, داد, دارم, دارد؟, داستان, دخترش, در, دست, ذهن, رفته, روزها, روش, زمانی, سینما, سال, سالگی, ساخت, سخت, شما, شود, شیرین, شان, شب, شده
    • نمایش ها: 583
    11-10-2010, 08:57 برو به آخرین پست
  9. كارنامه مهدي فخيم زاده

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-10-2010 08:32
    «گرگ, فخيم, فضای, قالب, قرار, قسمت, قصه, كامل, كارنامه, كشف, مهم, مهدي, مورد, می, متفاوت, مجموعه, مختلف, مردم, مسیر, نیست, چگونگی, نگاه, نحوه, نخستین, نسبت, نظر, همه, همواره, همزمان, هایی, هدایت, ورود, پیچیده, پیدا, پخش, آید, اقبال, انتخاب, او, اول, این, اثر, احمق, از, استفاده, به, بی, بینی, با, بالا, بازی, بحث, بدون, بر, برنامه, برای, بررسی, تلخ, تمام, توسط, تاریخ, تاریخی, تبدیل, تریلر, تعریف, تغییر, جمله, جای, جایزه, حالت, حذف, خواهد, خود, خطا, دلایل, دیگران, دیدن, دادن, داده, داستان, در, درباره, دزدی, را, رضا, زن, زاده, سه, سینمایی, سال, سابقه, ساخته, سرنوشت, سريال, سریال, شناسی, شود, شب, شخصیت, شدن, شده, عمومی, عجیب, عشق
    • نمایش ها: 6,508
    11-10-2010, 08:32 برو به آخرین پست
    • نمایش ها: 573
    11-09-2010, 23:51 برو به آخرین پست
  10. گفتگوی با تهیه کننده "ملک سلیمان"

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-08-2010 16:42
    "ملک, فیلم, فاصله, قبل, قرار, قسمت, قصه, كار, كسي, لئو, ملک, منتقدان, موجب, مورد, ماه, مثل, مختلف, مدت, مذاکره, مرتبط, مردم, مرده, مطالب, نفر, نقد, چه, چيست؟, چگونه, نامه, نرم, نسبت, همه, هستم, ويژه, ورود, يک, کننده, کنار, که, کامل, کار, کرده, گفتگوی, پنج, پروژه, پسوند, آموزش, آب, افزار, اكران, انتخاب, اثر, است, استفاده, است؟, اعلام, به, بهترين, بود؟, بين, با, باز, بازيگران, بخش, بدون, براي, برای, بررسي, بشر, بعد, تمام, تهیه, تهران, توسط, تصوير, جوانان, حالت, حرف, خود, دولت, دوستان, داده, داستان, دريافت, درد, دست, زور, سلیمان, سينما, سينماي, سال, ساده, شما, شهر, شهريار, شود, شده, شد؟, شروع, علم, عنوان, عکس
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 600
    11-08-2010, 17:17 برو به آخرین پست
  11. گفت‌و‌گو با عزت‌الله انتظامی

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-07-2010 08:26
    2010, black, green, قبل, قبلی, قدیم, قرار, قصه, من, موجب, مورد, موسیقی, متفاوت, متن, مختلف, مرد, مردم, مستند, مطالب, نفر, نمایش, چه, نوع, نیاز, نکته, نگاه, نسبت, همه, هنگام, هنرمند, واکنش, یک, کنید, کنار, که, کیفیت, کردن, کرده, کسی, گفت‌و‌گو, پیدا, پشت, آن‌ها, آنچه, آید, آشنایی, انگیز, انتظامی, او, اول, این, ایرانی, ارتباط, از, است, استفاده, است؟, اطلاعات, اعلام, به, بهترین, بوده, بود؟, با, بالا, بازی, بازیگران, برای, بعد, تهران, تو, تبدیل, تصویر, تعریف, جمله, جوانان, حرف, خانم, خاطره, دنیا, دیگر, دیدن, داد, داده, درباره, درد, روی, زمانی, زیادی, زیرنویس, سینمایی, سال, ساخت, ساخته, سرعت, شکل, شده, شروع, صادق, صحنه, عنوان, عکس‌های, عزت‌الله
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 550
    11-07-2010, 11:36 برو به آخرین پست
  12. مصاحبه با علی صادقی

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-07-2010 09:02
    black, green, فرد, قدیمی, مقابل, من, مردم, مشکلات, مصاحبه, چه, نیست, چیست؟, چگونه, ندارد, نظر, هستم, وقتی, یک, یاد, کنیم, که, کار, کاری, کردن, گفت, گردد, پر, پس, آغاز, افراد, اینکه, است, است؟, به, بودن, بیشتر, با, باید, باز, بحث, برداشت, تنهایی, تر, جدایی, حال, خود, خانواده, ختم, دوستان, دیگران, دارد, در, درون, درد, رنگ, روابط, را, سخت, شما, شود, شخصی, صادقی, علی, عمومی, غم, غیر
    • نمایش ها: 705
    11-07-2010, 09:02 برو به آخرین پست
  13. گفتگویی با عباس کیارستمی

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-06-2010 19:18
    فیلم, فراموش, من, مورد, میان, مرا, مشترک, مصاحبه, نفت, چند, چه, چیز, نیست, چگونه, نام, چرا, نسبت, همه, همیشه, های, هایی, هستند, یک, ژست, کن, کنید, کنار, که, کوتاه, کیارستمی, کپی, کارگردان, کدام, کرد, کرده, گفتگوی, گفتگویی, پناهی, پیش, پاسخ, آیا, آید, آخرین, افتخار, ام., انتخاب, انجام, او, این, اینکه, اینجا, ایران, ایرانی, احساسی, ارتباط, از, به, بهترین, بود, بوده, بیشتری, با, بار, بازیگر, بازیگران, بدون, بزرگ, بعدی, تهران, تواند, توجه, ترجمه, تصویر, تغییر, جهان, جوانان, جواب, جایزه, جشنواره, حالت, خواهد, خود, خطرناک, دو, دیوید, داستان, در, روی, زن, زیادی, زبان, سینمای, سیاست, ساخته, سخن, شما, شود, صورت, عباس, عجیب
    • نمایش ها: 528
    11-06-2010, 19:18 برو به آخرین پست
  14. کوتاه با آناهیتا نعمتی

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-05-2010 16:04
    من, موفق, مورد, نمی, چه, نظر, نعمتی, هفته, همه, همراه, های, هستند, ورزش, یک, کند, که, کوه, کوتاه, کرده, کسی, گریه, آناهیتا, آرامش, آسمان, انتخاب, او, این, ایران, به, بین, بیشتر, با, بالا, باد, بازیگر, برای, بزرگ, تنهایی, تهران, تو, جهت, حضور, خنده, خوبی, خانه, دلم, دوست, دیدن, دارم, دارید, در, رفتن, رفته, زمین, سفر, سینمای, ستاره, ستارگان, سری, شهر, شب
    • نمایش ها: 606
    11-05-2010, 16:04 برو به آخرین پست
  15. مصاحبه با سپند امیر سلیمانی و همسرش

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-05-2010 15:31
    فیلم, قبل, قدیمی, قسمت, لذت, من, موقع, مورد, میان, میزان, مثل, محیط, مرا, مشغول, مصاحبه, مطرح, معرفی, معروف, نفر, نقش, نگاه, چشم, نظر, همه, همیشه, همسرش, های, هر, هستم, هستید؟, واقعا, وسیله, یک, کل, کنیم, کنید, کنار, که, کافی, کرد, گذشت, پیدا, پیش, پخش, آمدن, آینده, آیا, آید, آشنا, آشنایی, آغاز, امیر, انتخاب, اولین, این, اینکه, ادامه, ارتباط, ازدواج, اطرافمان, به, بهترین, بود, بودن, بگو, با, باقی, بار, بازیگر, بازیگران, برای, بعد, تلویزیون, تعیین, تعداد, جوان, خوبی, خانواده, خاطرات, دنیا, دنبال, دیدن, داده, در, روزها, روزهای, زمانی, زندگی, سلیمانی, سنگین, سینما, سپند, سال, سریال, شیرین, شب, شبیه, شدم, شده, شروع, علاقه, عشق
    • نمایش ها: 839
    11-05-2010, 15:31 برو به آخرین پست
  16. همه چیز درمورد ده نمکی

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-04-2010 10:29
    2010, فجر, فرهنگ, فروش, قبل, قرمز, منتقدان, منتشر, مورد, موسيقي, مي, متفاوت, مختلف, مردم, مستند, معرفي, نمکی, نوشته, نوع, چیز, نکته, چگونه, نام, نشان, همه, هنر, هاي, هايي, هستند, واکنش, کنار, که, کار, کارگردان, کرده, پر, آن, آثار, اما, انقلاب, انتخاب, او, اولين, اوليه, اين, ايران, اکران, از, است, استفاده, اعلام, به, بوده, بالا, برنامه, براي, برد, بررسي, بعد, تهران, توان, تواند, تبديل, ترين, تصوير, جابجا, جشنواره, حرف, خود, خوش, خطوط, دنياي, ده, دانلود, دانشگاه, داده, در, درمورد, درباره, دست, روي, را, رضا, زن, زنده, سينما, سينمايي, سال, سابقه, ساخت, ساخته, ساختار, سريال, سريالي, شود, شبکه, شدند, شده, صورت, علوم, عنوان, عبور
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 600
    11-04-2010, 20:48 برو به آخرین پست
  17. گفتگو با بهزاد فراهاني

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-04-2010 09:32
    فيلم, فراهاني, كند, كه, كجا, لحظات, مقابل, من, مورد, مي‌كند, ماه, ماجراي, مثل, مجموعه, مديران, مرحله, مشكلات, نوشته, نيست!, چيست؟, نام, ندارد, نشده, نظر, همه, همسرش, هستم, واقعا, وجود, گفت, گفتگو, گمشده, پنهان, پيش, پس, آن, آخر, افراد, امير, انجام, اين, ايران, اگر, است, است؟, بهروز, بهزاد, بود؟, بين, با, بالاخره, بازيگر, براي, بعد, تلويزيوني, تئاتر, تازه, جذاب, حضور, خنده, خواندني, خواهد, خوب, خود, خانه, خاطر, خبري, دقيقه, دنيا, دنبال, دوباره, دوست, دوستان, داده, دارد؟, داستان, داشتم, در, درباره, درخواست, دست, رفته, روي, روزها, رئيس, را, زيبا, سوال, سينما, سابق, ساخت, ساخته, سريال, سريالي, شما, شدم, شدن, شده،, شروع, عنوان
    • نمایش ها: 699
    11-04-2010, 09:43 برو به آخرین پست
    • نمایش ها: 1,369
    11-03-2010, 15:53 برو به آخرین پست
  18. گپی با بادیگارد جنیفر لوپز

آغاز شده توسط  1CHAMPION, 11-01-2010 18:40
    فیلم, لوپز, من, مورد, موضوع, می, میزان, ماموریت, مثل, محسن, مدیری, مرا, مشروطه, مصاحبه, معرفی, معروف, نقش, نمکی, نیا, نتیجه, نحوه, چشم, هم, های, ورود, یک, یادماندنی, کند, که, کار, کری, کرده, گفت, گپی, پس, آمریکا, آن, آشنا, افزود, امکانات, اما, انتخاب, این, اینکه, ایرانی, اکشن, احمد, ازدواج, است, اظهار, به, بود, بوده, بیشتر, با, بادیگارد, بازیگر, بخش, برای, بعد, تفاوت, تلویزیون, تلویزیونی, تولید, توجه, تا, جمله, جنیفر, جنگ, جکی, حفاظت, حال, حذف, حرف, حرفه, حسن, حضور, خود, خانم, داشتم, در, دستمزد, زندگی, سینما, سینمای, سابقه, سریال, سریالهای, شب, شبهای, شدم, شدن, شده, طریق, علاقه, علت, عمر, عرب, عظیم, غول
    • نمایش ها: 723
    11-01-2010, 18:45 برو به آخرین پست

صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد