سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh مصــــاحبـــه هـــا - صفحه 8

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش موضوعات: شماره 141 تا 148 , از مجموع ‍148 موضوع

انجمن: مصــــاحبـــه هـــا

بخش ويژه مصاحبه ها

بخشها Threads / Posts  آخرين نوشته

1. عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 1

آخرين نوشته:

• پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 879
    08-30-2010, 16:08 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 604
    08-28-2010, 20:54 برو به آخرین پست
  1. ماه چهره خلیلی: برای دلم بازی می کنم

آغاز شده توسط  FTSAMO, 08-28-2010 19:19
    فیلم, فارسی, فردوسی, قالب, قابل, قسمت, لهجه, ملی, مهم, مورد, موسیقی, می, ماه, مادر, متفاوت, مسیر, چهره, نیست, نکته, نگاه, هفت, هنرمند, های, هدف, وی, ورود, وسیله, کلاه, که, کوتاه, کودکی, کور, کار, کتاب, کتابی, کرد, گوش, پنج, پنجاه, پیدا, پشت, آید, آب, آخرین, آسمان, آشنایی, انتخاب, اولین, این, ایران, ایرانی, ارسال, بندی, به, بهتر, بهترین, بی, بین, بیست, باقی, بازی, بازیگران, بخش, بدون, برای, بعد, تمام, تهران, تاریخ, تعریف, تغییر, جمشید, جالب, جایزه, جدید, خلیلی:, خود, خانم, دلم, دوستان, دیگران, دیدن, دانشگاه, داده, داستان, در, درباره, درست, رمضان, را, زنگ, زندگی, زیادی, سه, سوال, سینمایی, ساخته, شبکه, شده, شروع, طنز, عضو, غیر
    • نمایش ها: 535
    08-28-2010, 19:19 برو به آخرین پست
  2. گفتگو با بهنوش بختیاری

آغاز شده توسط  PHOENIX, 07-29-2010 16:22
    ...., فلسفه, فیلم, فضای, قرمز, مهم, مورد, موسیقی, می, مانده, مثلا, مجسمه, محبوب, مدت, مشکلات, معمولی, چه, نیست, نام, نبرد, نظر, هنرمند, های, هدف, واقعی, یک, کنار, کوچولو, کوتاه, کاریکاتور, گفتگو, گوش, پنج, پور, پشت, آید, آب, آرزو, آرشیو, انتخاب, او, اولین, این, ایرانی, اجرای, ادبیات, استفاده, بهنوش, بهترین, با, باقی, بازی, بازیگر, بازیگران, بختیاری, بدون, بعد, تلخ, تهران, تعریف, جالب, جدید, خواهد, خیابان, خانم, خصوصی, دیگران, دیدن, داری, داستان, در, درد, درست, روی, را, راه, زندگی, زیادی, زیر, سلیمان, سینما, سینمایی, سریال, سرعت, شما, شهر, شیرین, شکل, شب, شبکه, شخصیت, شدن, شده, شروع, طنز, طراحی, علاقه, عصر, عطر, غیر
    • نمایش ها: 516
    07-29-2010, 16:22 برو به آخرین پست
    • نمایش ها: 629
    07-28-2010, 21:24 برو به آخرین پست
  3. گفتگو با اسکورسیزی درباره جزیره شاتر

آغاز شده توسط  PHOENIX, 07-26-2010 15:15
    shutter island, فاصله, فرش, فصل, قرمز, قرار, مثل, مردم, مستند, مصاحبه, نقش, نوزدهم, نگاه, نخستین, نسبت, هم, همه, همواره, واقعی, یک, یاد, کلمه, که, کوتاه, کاپریو, کرد, کسی, گفتگو, پخش, آنچه, آیا, آخرین, او, اول, این, اکران, اثر, از, اسکورسیزی, اسکار, است, استفاده, استاد, اعمال, به, بهتر, بهترین, بود, بودن, بوده, بیشتری, با, باقی, بازی, برای, بزرگ, تمام, تهیه, تو, تابستان, ترجمه, تغییر, جمله, جواب, جایزه, جزیره, خنده, خود, خاطره, دلایل, دنیای, دوم, دیگر, دیدگاه, دانستن, داد, دارید, داستان, در, دریافت, درباره, درست, رفع, روی, روش, را, راه, زندگی, سینما, سینمای, سال, ساله, سالگی, ساخته, شما, شاتر, شبکه, شده, شروع, عجیب
    • نمایش ها: 870
    07-26-2010, 15:15 برو به آخرین پست
  4. گفت و گو با حامد بهداد

آغاز شده توسط  PHOENIX, 07-24-2010 20:40
    «من, «يك, فيلم, فيلم‌هاي, فاصله, فجر, فراموش, قبل, كند, كيانيان, كار, كارگردان, كجا, كسي, من, مهم, ماجراي, مادر, مثل, مجبور, مردم, مصاحبه, نمايش, چه, چهار, نيست!, چيست؟, نگاه, نشان, نشده, نظر, هم, همه, هستم, واقعا, وارد, گفت, گو, پر, پرويز, پس, آن, آيا, آب, افتخار, اكبر, اما, امتحان, انجام, او, ادامه, استاد, استرس, اعلام, بهتر, بهرام, با, بخش, بدون, براي, تمام, توجه, تير, تئاتر, تا, تعداد, جمله, جهان, جواب, جشنواره, حال, حامد, حضور, خوب, خود, خوش, دلم, ده, دوست, دارد؟, داشتم, در, درجه, رفته, روي, روزها, رضا, زنده, سينما, سال, سخت, شما, شهر, شو, شود, شدند, شروع, صحنه, عكاسي, عمر
    • نمایش ها: 708
    07-24-2010, 20:40 برو به آخرین پست
  5. گفت و گو با مهناز افشار

آغاز شده توسط  PHOENIX, 07-24-2010 20:39
    فصل, قادری, قرمز, قرار, قصه, من, منفی, مهناز, موقع, مورد, می, متفاوت, مثلا, محمود, مختلف, مذاکره, مصاحبه, نقش, چند, چه, نیمه, چرا, هستم, هستند, یا, کمک, کنند, کنید, کویین, کار, کارهایی, کرده, کسی, کشت, گفت, گو, گپ, گروه, گریه, پس, افشار, امیر, اما, انتقاد, انجام, او, اولین, این, اینکه, ایرج, اگر, است, اصغر, بودن, بوده, با, بار, بازی, بازیگری, بازیگران, برای, بعد, تمام, تا, جلوی, جوانی, جایزه, حقیقی, حاتمی, حرفه, حضور, خلق, خونه, خوبی, خودت, دنیا, دوم, دوست, دوستان, دیگر, داده, داره, داشتم, درست, روز, راه, زمانی, زنگ, زندگی, سینمای, سبک, سخت, شکلی, شبیه, شبکه, شدم, شروع, عنوان, عباس, عجیب
    • نمایش ها: 584
    07-24-2010, 20:39 برو به آخرین پست

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد