سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh مکالمه بین H Seven و MoonCity

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

مکالمه بین H Seven و MoonCity

3 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام حسین جان... خوبی؟
    یک نکته‌ای لازمه که باید بهش توجه کنی
    وقتی که یک تاپیک میزنی باید تمامی عکسهای اون تاپیک در آپلودسنتر خودمون به ادرس زیر آپلود بشن، در غیر این صورت خلاف قوانین هست.
    با تشکر از همکاریتون
    به مدیریت تصاوير سینماسنتر !خوش آمدید, مکانی برای آپلود، نمایش و اشتراک گزاری سریع و راحت عکسهای شما
  2. آقا دستت درد نکنه...شرمنده...ممنونم از لطفت.
  3. سلام حسین جان... خوبی؟
    حسین جان من یک معذرت خواهی بهتون بدهکارم، چندتا از پست‌های شما حذف شدن به دلایل زیر:

1- تاپیک "ترول" و "شباهت عجیب بازیگران ایرانی و خارجی به یکدیگر".... به علت عدم نمایش عکسها...
    2- تاپیک "همسايه بدي به نام خانواده «پيت» + عكس" و "کتایون ریاحی حضورش در کنار خواننده لس‌آنجلسی را تکذیب کرد." و "نقل قولهایی جالب از کوئینتین تارانتینو / اگر فیلمساز نمی شدم منتقد می شدم!"... به علت تکراری بودن

ضمن تشکر ویژه از فعالیت شما، در صورت تمایل به حضور در گروه خبری و فعالیت در این گروه میتوانید اعلام امادگی نموده و پس از تست وارد گروه خبری شوید.

حسین جان، باز هم از عدم اطلاع رسانی به موقع عذر میخوام
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 3 تا 3