سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نمایش مشخصات: Cold Hand - سینمــــاسنتـــــر

592 پیغام بازدید کنندگان

1. پنجما ما وقتی جوونایی مثل سولانکه آقای گل یورو . سی ال . لیگ . جام حذفی جوانان بمفوردی که آقای گل چمپیون شیپ شده بود و چالوبا و آبراهام و ... رو داریم که میتونن تو زمان مناسب برگردونده شدن و کلی به کمکمون بیان و ترائوره پرتلاش و با استعداد. رمی ای که تو 90 درصد مواقع که تو بازی بوده تاثیرگذار چرا باید برای انتخاب سوم (میگم سوم چون به درخشش باتشوایی مطمئنم. فقط بازیهای فصل قبلش تو فرانسه رو ببین و اصلا هر کی که از فرانسه اومده لیگ برتر تو پست های مختلف. دروگبا زوما هازارد کانته پایت آیو و ...) این همه پول بودیم برای یه مهاجم جوون؟اگه اینا بهشون توی چلسی بازی برسه حتی به عنوان نیمکت نشین مثل لوفتوس چیک خیلی با انگیزه تر میشن و امید هست بهشون برای ستاره شدن
    ولی باز همه اینا نظر شخصی منه. باید ببینیم کنته چی تو فکرشه
  2. ببین لوکاکو وضع پیچیده ای داره. اولا اورتون باشگاهی نیست که مثل آدم رفتار کنه. دوما اگه یک درصد هم رضایت به اومدنش بدن قیمت خون باباشون رو از ما میخوان که اصلا منطقی نیست برای یه بازیکن 23 ساله. سوما از این جهت میگم قبول ندارم که تو همون اورتون درجه 2 هم تو بازیای بزرگ محوه اما کاستا میتونه بازی بزرگ دربیاره واسمون. چهارما اصلا فکر نمیکنم راضی باشه دوباره بیاد به یه تیمی که انتخاب دوم یا حتی سوم باشه (هنوز مشخص نیست سیستممون چی باشه چون اصلا جواب نداد 442 تو بازیامون و همین بازی با میلان که 4-2-3-1 بود یا وردربرمن تیم بازی روونی رو ارائه داد)
  3. آره منم قبول دارم حرف و حدیث زیاده دور و برش اما مصاحبه آخر کنته و حرف هایی که در مورد کاستا زد دیگه موندنش رو قطعی کرد. مطمئن باش اینو که میمونه. درسته خر بازی زیاد داره ولی کنته آدمش میکنه. سال قبلم وجدانا آروم شده بود اما اینقدر وضعمون خراب بود و حاشیه و دور و برمون و فرقی نمیکرد حاشیه درست کردن یا نکردنش که بعضی جاها دوباره عنان از کف میداد. ولی با تعصبه فقط شادی گلش بعد گل به psg رو یادت بیار. اگه مصدوم نمیشد یا بدشانس نبودیم و ضربات آخر رو خوب میزدیم چه بسا صعود هم میکردیم
  4. آره لامصب هر فیلمش بستریه برای جولان بیشتر این بشر و نشون دادن اینکه هنوز چه بداعت ها و جسارت هایی تو فیلمسازیش داره که رو نکرده برامون.
    خیلی به فیلم آخرش ایتس اونلی... امیدوارم. البته اینا کانادائین بنده خداها خودشون یه کشور همه چی تموم و مستقلن
    ولی ویلنو هم وحشتناک خوبه خصوصا این 2 اثر آخر. لامصب دشمن چی بود...
    ولی بهترین اثرش همچنان برام پلی تکنیکه. به حد عجیبی حال و هوای غریب این فیلمو دوست دارم
    کلا یه معجون درست میکنه با بازی های فوق طبیعی و احساسی ای که میگیره-قاب بندی ها و میزانسن های مدهوش کننده و ساندترک های مبهوت کننده ش که تو رو میفرسته به خلاء:-o
  5. قربانت. آره تجربه لذت بخشی بود
    با اینکه حرف تو حجته ولی تا جدا نشه من هیچ خبری رو باور نمیکنم حکایت همون شنیدن کی بود مانند دیدنه برام تا جدا نشه هیچ چی رو باور نمیکنم
    کنته از اول میخواستش تو آخرین مصاحبه ش هم حمایت کامل کرد ازش رومن رو حالا نمیدونم موضعش چیه. خودشم گفته تا بعد وردربرمن مشخص میکنه کیا قراره برن
    راستشو بخوای لوکاکو رو چندان قبول ندارم. فروختن کاستا اونم تو بازاری که همچین بازیکن با کیفیتی اصلا در دسترس نیست یا قیمتش فضائیه خریته بنظرم!
    کنته خیلی حرکت های جالبی زده تا الان. حداقل تو خط دفاعی که خیالم راحته تیم رو رسوخ ناپذیر میکنه. امیدوارم بازیکن های قرضی ای که میدرخشن هم مثل موزس برگردونده شن
  6. خواهش میکنم. اتفاقا منم سفر بودم فکر کنم بعد یه هفته دوباره اومدم اینجا
    دیگو هم که شایعه ای بیش نبود. واقعا این رسانه ها بدجور دارن تو زوال فوتبال یا خاله زنک شدنش نقش پررنگی رو ایفا میکنن
    زویه تلفظ درسته اینجور که با استدلال خوندم متن یکی رو
    واقعا همین الانش هم از خیلی ها بهتره. این حجم عظیم نبوغ و نوآوری و زیبایی رو تو کار چندتا فیلمساز الان میشه دید؟
    حتی همون ساندترک ها! واقعا نظیر ندارن. من که جامه از تن دریدم با ایناودی و بانو
  7. راستی mommy رو دیدی؟ بی نظیره این فیلم و xavier dolan
  8. در عشق و مشتی بودنشون که شکی نیست بخصوص سرور و سالار فورستر. ولی این بار اول نیست که در مورد کورتوا بحث کردم اینجوری و فقط گفتم صبر و زمان همه چیز رو مشخص میکنه. زمانی میرسه که این بشر به رفیع ترین قله ها تو دروازه بانی رسیده و اون وقته که متوجه میشم باید به عملکرد یه بازیکن تو زمین نگاه کرد. دروازه بانی که بوفون بارها ازش تعرفی کرده اونم تو این سن و سال ببین 4-5 سال دیگه ش چیه
    هازارد هم که عشقه. الماس آبی و اسطوره ی آینده
    ایشاالله
  9. کلا گفتم این مدل خودزدنی و جوگیریها خیلی زیاد شده بینمون متاسفانه و اصلا خیلی از تصوراتم در مورد مشتی بودن فنامون رو بهم زد.
    خوزه هم متاسفانه هرچی بود تموم شد و حرف زدن در موردش هم چیزی جز افسوس باقی نمیذاره. بهتره امیدوار به آینده باشیم
  10. هازارد هم در موردش همینقدر میگم که وقتی تو اوج شایعات اومد و گل زد و لوگو رو بوسید خودش همه چیز رو ثابت میکنه. خیلی گله این بشر به 2 تا حرفش مثل حرف زدن در مورد زیدان و ... (psg که قطعا شوخی کرده باهاشون نگاه نکن بازم میگم تو زمین ثابت میشه کی دلش با تیمه که دیگه بهتر از اون بوسه رو لوگو تو اوج شایعات میشد ثابت کرد؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 11 از 20 تا 592
صفحه 2 از 60 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
صفحه 2 از 60 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
629
میانگین پستها در طول روز
0.30
آخرين نوشته
معرفی و گفتگو درباره سریال"The Haunting of Hill House"(اختصاصی سینماسنتر) 11-16-2018 22:14
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
592
جدید ترین پیام
10-15-2016 23:34
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
2,211
  • سپاس شده 2,494 در 689 پست
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
11-30-2018 02:39