سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نمایش مشخصات: Cold Hand - سینمــــاسنتـــــر

592 پیغام بازدید کنندگان

1. کورتوا قبول دارم زیاده روی کرد ولی تو فصلی که کل تیم افت کرده بود و کورتوا هم 70 درصد فصل رو مصدوم بود نباید به اشتباهاتش خرده چندانی گرفت. ولی باور کن این بشر یه ستاره ی واقعیه باتلند و فارستر رو خیلی دوست دارم و اصلا عاشق انگلیسی هام ولی اگه حفظش کنیم مطمئنم از نظر فنی میشه یکی مثل چک برامون
    غیرت و تعصبم بوجود میاد کم کم. این شکل رفتارها رو رونی هم چندسال قبل میکرد. دیگه از بازیکنی که دو فصل تو تیممونه اونم تو فوتبال امروز اونم با این سن و سال چه انتظاری داریم
    اصلا غیرت و تعصب خاصی هم نداشته باشه. مگه همینکه هنوز تو تیمه و برای تیم تمام تلاششو کنه کافی نیست؟ ما خیلی ها رو داریم غیرت و تعصب بزارن برامون. تری کیهل آزبیلی ماتیچ کانته ای که نیومده جاش رو باز کرد تو قلبمون حتی همین هازارد که توضیح میدم در ادامه
  2. بیا یکم هم بهش حق بدیم اگه تیکه ای هم میندازه. وقتی اول اومد تاریخ باشگاه رو ورق زد و تو حضور سرالکس و ونگر و بقیه دو دوره قهرمانمون کرد و اون تیم خوفناک رو بست ولی با دو تا نتیجه بد به اون شکل اخراجش کرد آبرام وقتی دوباره از اعتبارش زد و اومد تیمی رو که 5 سال بود قهرمان نشده بود رو دست گرفت با اون بازیکنها (همین آزپیلی و کیهیل تو دوره خوزه بود که به اوج رسیدن وگرنه بیش از یه بازیکن معمولی نبودن برامون) و خریدهایی که براش نکردن اما یه سال با تیم ساخت و بعد اون شکل مقتدارنه قهرمانمون کرد ولی فقط بخاطر ضعف مدیریت (نخریدن مهره هایی که میخواست باز هم تو فصل قبل) و اعتمادش به بازیکنا در صورتی که اونجور داشت ذره ذره آب میشد و از کل اعتبارش گذشته بود برامون اخراجش کردیم دیگه نباید انتظار داشته باشیم همه چی گل و بلبل باشه بینمون. ولی بازم میگم اون تو عمل خیلی چیزا رو به ما ثابت کرده. وقتی بعد اون همه اتفاق گفت تا اخراجم نکنن نمیرم برای من یک دنیا ارزش داشت. یک دنیا به معنای واقعی کلمه
    هرچند حرفی هم بزنه ما حرفامونو تو زمین بهش مزنیم ولی به شخصه جاش تو قلبمه
  3. آره باز این اسپانیایی ها این نچسبی شون دست خودشون نیست و ذاتیه بقیه ملیت ها چرا اینجوری شدن
    والا این جمله ای که از خوزه گفتی رو اولین باره میشنوم اما میخوام بهت بگم اگه حرفی هم بزنه میدونم دلش همیشه با ماست و تو عمل برای ما خیلی کارا کرده! حرف که باد هواست حالا جنگ روانی های این شکلی خوزه هم باشه
  4. ببخشید زیاد شد. خلاصه که فکر نمیکنم وضعمون خیلی بد باشه بخصوص استخدام کنته خودش یه حرکت فوق العاده بود برای تیمی که داشت مثل بارسا و رئال بازیکن سالار میشد. در مورد بازیکنها هم همین که بنظرت بعد اون فصل فاجعه تو تیم موندن و دارن تمام تلاششونو میکنن ثابت نمیکنه (مصاحبه از کورتوا هم هست که گفته میخوام این فصل بهترین عملکرد رو داشته باشم و برگردیم به اوج و هازارد رو هم گفت کلی مصاحبه مثبت داره) باید دل به مصاحبه ها و این چیزا نبست و تو زمین مشخص میشه همه چی؟
    فقط بستگی داره ما چجوری نگاه میکنیم به قضیه و انتظارمون چیه از یه بازیکن
  5. کورتوا هم همینه... بنده خدا تو تیمی که امثال دروگبا و لمپار و شاید هم تری تو چلسی خداحافظی نمیکنن گفته فوتبالشو تو چلسی تموم نمیکنه یه عده معلوم الحال اومدن که این بی غیرته و فلان! آخه مگه ما تو قرن بیستم داریم زندگی میکنیم انتظار داشته باشیم یه بازیکن تک باشگاهه باشه کل فوبتالشو؟
    تمام حرف من اینه ما باید تکلیفون با خودمون و سطح انتظاراتمون مشخص باشه از یه بازیکن تو فوتبال امروز
    ادن هم من نمیدونم کدوم مصاحبه مد نظرته ولی من 10 تا مصاحبه بیشتر ازش تو ذهنمه که گفته عاشق اینجاست و تو چلسی خوشحاله... بهت اطمینان میدم این بشر یکی از بچه های گل ما و دلش با تیم های تیمه
  6. ببین در مورد کورتوا صحبت میکنم چون خیلی بحث راه انداخت حرفاش. بنظرم واقعا اون قدر که تنش ایجاد کرد بین ما ها حرفاش بد نبود! ایراد اصلی اینه یه سری پلاستیک فن اومدن بینمون که خودشونم نمیدونن با خودشون چند چندن و تا همین چندماه قبل خوزه رو مثل بت میپرستیدن اما الان شده شمر ذی الجوشن! برای چی برای یه حرکت نرمال و امضا نکردن پیرهن تیم سابقش که وقتی تو چلسی هم بود برای رئال این کار رو نکرد. ما واقعا باید ارادت و علاقه خوزه بهمون رو با امضا کردن یا نکردن بسنجیم
    کلی برامون جام آورد کلی جاها هوامونو همه جوره داشت و عشقشو ابراز کرد به ماها و ما هم باهاش عشق بازی کردیم ولی این فصل اشتباهاتی داشت و بازیکنا هم در حقش بد کردن (امنالو گفت بین یه سری بازیکنا و مربی دو دستگی بوجود اومده بود و باید وارد عمل میشدیم) و اخراج شد برای دومین بار و مسلما دیگه کار ما باهاش تمومه و اون هم همینطور. انتظار هر چیزی ازش داشتن وقتی این همه اتفاق بد رو از سر گذرونده واقعا زیادیه
  7. نه اون بازی گل اول رو که روی اشتباه جناب میکل تو جلوی توپ وایستادن! خوردیم و گل دومم تا جایی که یادمه خلا یی بین 2 تا دفاع بوجود اومد که مقصر اصلی ش ایوا بود. برگشتم که کندی بازی کرد اون سمت
    واقعا با استعداده و هجومی که این خیلی مهمه برای بازیکنای کناری فوتبال امروز. میتونم اینو بهت بگم. خرج زیادی هم براش شده و سنی هم نداره. به راحتی کنته ای که از بازیکنای معمولی ستاره میسازه میتونه به یه دفاع چپ شش دانگ تبدیلش کنه
    از اون طرف من آزپیلی رو خیلی دوست دارم چون از معدود بازیکنامونه که اصن تعصب تو تک تک مصاحبه هاش و حرکاتش قابل رویته که این خیلی بعیده از یه اسپانیایی تو پست دفاع چپ واقعا داره حروم میشه. یه دفاع محکم و پرتلاشه که نفوذ های اندک اما موثری هم داره که تو تیم ما بنظرم اینطوری بودن بهتره برای یه سمت دفاع کناری مون
  8. دقیقا دقیق ترین و بهترین توصیفی بود که میشد داشت ازش
    یادت باشه بازی رفت با پی اس جی واقعا بازی خوب و امیدوار کننده ای ارائه داد. نفوذ های اندک و موثر کارهای دفاعی رو هم خوب انجام داد. بنظرم واقعا وقتی بهترین دفاع چپ بوندس اون فصل رو داریم و حوون و با استعداد و مربی ای مثل کنته بالاسرشه دیگه ترافیک بیشتر ایجاد نکنیم بهتره. باز نظر مربیه ولی من زیاد خرید واسه اون پست رو نمیپسندم هر چند حرف تو برای ما حجته

9. آره در اینکه پریمایر پا به دوران جدیدی گذاشته و چقدر اوضاع نفس گیر تر از قبل شده که شکی نیست. ولی ما بازیکنایی داریم که با کنته ذهنیت برنده شدن و قهرمانی تو تک تک ذرات وجودشون خواهد رفت این مربی مثل خوزه یه برنده ذاتیه
    آره واقعا تو دفاع همین الانش هم ترافیک داریم و اوضاع واقعا عجیب شده. ولی با وجود کیهیل و میازاگا و زوما و جیلوبوجی و قرضی هامون مثل کریستنسن و ... میتونه با همین چیزایی مهره هایی که داریم به دفاع وسط سر و سامون بده
    ایوا که واقعا در حد یه اسطوره برای ما تاثیرگذار بوده و با دل و جون بازی کرده و سابقه داشته تو تیم واقعا وضعش داغون شده از فصل قبل و انگار هرچی خوزه بیشتر بهش فرصت میداد بازم قصد بهتر شدن نداشت
    نمیدونم قطعا با این وضعی که داره (حتی تو بازی تدارکاتی هفته قبلمون که باختیم هم وضعش خراب بود) دیگه نمیتونه فیکس باشه و باید دنبال یه بازیکن دیگه باشیم
    اما من آزپیلی بره راست و چپ رو بدن بابا هم میپسندم
  10. کوچیکتم. خیلی آقایی
    خدا بخواد با این خریدای محشرش داره تیم قدری میبنده. اونقدرم تو بحث های روحی و روانی و گرفتن عملکرد صد در صدی و حتی بیشتر! از بازیکنا مهارت داره که دیگه خریدی هم نداشته باشیم تا شروع فصل بازم در کنار یونایتد بنظرم شانس اصلی ایم. فقط بحث دفاع مونده که امیدوارم به جوونای خودمون مثل کریتنسن توجه ویژه ای داشته باشه که هیچی از بقیه کم ندارن. کولیبالی که با وجود زومایی که تو همون استایل داریم یه شوخیه ! باز به خرید باشه من مانولاس رو ترجیح میدم عالیه این بشر
    واقعا اون فوت هنرمندها رو که نگو...
نمایش پیغامهای بازدید کننده 21 از 30 تا 592
صفحه 3 از 60 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین
صفحه 3 از 60 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
629
میانگین پستها در طول روز
0.30
آخرين نوشته
معرفی و گفتگو درباره سریال"The Haunting of Hill House"(اختصاصی سینماسنتر) 11-16-2018 22:14
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
592
جدید ترین پیام
10-15-2016 23:34
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
2,211
  • سپاس شده 2,494 در 689 پست
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
11-30-2018 02:39