سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نمایش مشخصات: MarshaL - سینمــــاسنتـــــر

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

592 پیغام بازدید کنندگان

1. پ.خ کن خب!!!
  2. حالا الان در این سفر اودیسه وارت به کجا رسیدی؟
  3. بعد از اینجا که من کلا سراغ هیچ انجمنی نرفتم!
    ینی در واقع دل و دماغشو نداشتم و همچنین حس و حالشو
    حقیقتش حس اینکه باز 1 جایی بری فعالیت کنی و بعد از مدتی باز سایت یا انجمن به مشکل بخوره و مجبور بشی از اونجا هم بری دیگه هیچ حس فعالیتی نمیذاشت برام
    الانم که گه گاهی سری میزنم و اگه واقعا ببینم امکانش هست 1 تاپیکی میذارم
    مث همین تاپیک جشنواره امی!
    اما خب وقتی میبینی کسی نیست و فعالیتی نیست، فقط 4 تا تشکر زیر پستت، بدون هیچ بحث و گفتگویی! خب، همون حس و حال هم از بین میره!
  4. در چه حالی هستی حالا؟
    انجمن یا گروه دیگه ای فعالی؟
  5. قربونت
    سلامتی
    خواهش میشه، این چه حرفیه
    واسه من هم بد نیست، میگذره! امیدوارم که همیشه اوضاع خوب و خوش باشه برات
  6. سلام رفیق قدیمی
    در چه حالی؟
  7. در نهایت منظورم اینه که بازیکنی که سطحش بالا باشه خودشو نشون میده تو هر سنی مثل راشفورد پوگبا مارسیال یا هری کین یا هازارد اونم نه فقط با آمار بلکه با بلوغ تو بازیش و تاثیرگذاری و کلیدی بودن تو بازیهای مهم که من اینارو بشخصه تو لوکاکو نمیبینم و امسالم میتونیم دقت ویژه ای به بازیش و عملکردش داشته باشیم. بنظر من که یل میدون نیست و مناسب برای همون تیم میانه جدولی ای مثل اورتون که بدون فشار و راحت بازیشو کنه
    منم همینطور برادر. شما اخیتاری داری. همه اینا نظرای شخصی من بود و باید ببینیم رئیس چه تصمیمی میگیره و چه میکنه. ایشالا باهاش برگردیم به جایی که بهش تعلق داریم
  8. خب من به عنوان کسی که بازیهای مهم اورتون رو دنبال کردم و با چند نفر دیگه هم صحبت کردم دارم میگم. اورتون تیمیه که تک مهاجمه بازی میکنه و اصولا همه تا حدودی مثل رئال و کریس 2 فصل قبل یا فصل قهرمانی خودمون و کاستا در خدمت اون یه نفر بازی میکنن. به اضافه اینکه تیمیه با فوتبال هجومی و مدافع های یکسره نفوذ کننده و هافبک خلاقی مثل بارکلی و حتی میرالاس. شاید بگی این قضیه همینقدر که پوئنه برای این آمارش سختی کارش رو هم نشون میده که 99 درصد امید تیم برای گلزنی اونه و خب کلی فشار روش هست و خب همین! جز بازی با ما که وضعمون هم اونطور بود من هیچ بازی دیگه بزرگی رو یادم نمیاد لوکاکو کار خاصی کرده باشه جز گلش به لیور و لستر تو بازی رفت که هر 2 هم کاملا تصادفی بودن و جز همون ها هیچ حرکت مفید دیگه ای تو بازی نداشت
  9. خب منم همینو میگم. چرا نیایم وقتی 2 نوک تاپ داریم برای انتخاب سوم به کسایی مثل ترائوره یا همین رمی رو هم داریم که واقعا هر موقع بوده (غیر بازی رفت فصل قبل با لستر تو زمین اونا که فاجعه بود) خوب بوده. کلا اعتقادم اینه با خرید باتشوایی و داشتن کاستا اگه اتفاق خاصی براشون نیفته و این همه نوک قرضی و جوون که دریائین از پتانسیل و با فکر و به موقع باید برگردونده شن ما آینده خط حمله مون تضمینه و نباید نگران چیزی و اصلا به فکر خرج اضافه باشیم. کما اینه مشکلمون هم خط حمله مون نیست و حتی فصل فاجعه قبل نبود!
    باور کن نیازی به زمان نیست نیاز به فرصته و اعتماده حتی به عنوان بازیکن ذخیره! کلی نمونه متفاوت هم هست. پپ به بوسکتس (بجای یحیی توره!) (و این فصل ببین با استونز چه میکنه) منچستربه رشفورد و مارسیال یووه به موراتا و پوگبا و این فصل قطعا لمینا رو شکوفا میکنن برای همون پست اینتر به ایکاردی خوزه به واران و زوما. اینا مگه این که قبل اینکه فرصت پیدا کنن بازیکن خاصی بودن؟
  10. همیشه تو کن میدرخشه اگه انصاف داشتن و تعارف نمیکردن با خودشون باید نخل رو برای مامی بهش میدادن
    آره البته ویلنو هم متولد کاناداست و هرجا دیدم کانادایی محسوبش میکنن
    سیکاریو هم بی نقص بود تو قلمرویی که ویلنو بهش پا گذاشته بود و دل تورو هم که...
    تو دشمن که دیگه میترکونه مغز آدمو لامصب
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 592
صفحه 1 از 60 1231151 ... آخرینآخرین
صفحه 1 از 60 1231151 ... آخرینآخرین

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
623
میانگین پستها در طول روز
0.38
آخرين نوشته
معرفی بحث و تبادل نظر سریال " Banshee "(اختصاصی سینماسنتر) 07-13-2017 09:17