سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نمایش مشخصات: HURRICANE - سینمــــاسنتـــــر

99 پیغام بازدید کنندگان

1. خواهش میکنم
    اصلا ایرادی نداره!
    که اینطور!
    باشه
    آره مجله ست
    فردا بهت میگم کدوم شمارشه!
  2. قطعا همینطوره!
    با داردنها :دی
    حالا پسر رو که دیدی احتمالا هردو زودتر به نتیجه میرسیم در بحث ها!
    لینک دانلود هم پیدا نکردی ازش بگو تا بفرستم
    و یادم رفت بگم همین فصلنامه سینما و ادبیات یک بخشی رو هم اختصاص داده بود به پایان بندی رزتا در همون پرونده ویژه ش برای داردنها!
    اما متاسفانه تا به امروز هرچی گشتم پیدا نکردم اون شماره فصلنامه رو!
    سایت هم داره اما فقط 3-4 خط از هر بخش نوشته ها رو میذاره!
  3. نه این چه حرفیه!
    برای من "افتخاره" که با آدم محترم و منطقی ای مثل تو هم صحبت بشم!
    و میخواستم همینو بگم! اصلا مهم نیست حق با کیه! مهم اینه که با 1 بحث اصولی و منطقی به 1 نتیجه ی خوب برسیم و هر دو آخر راضی و قانع باشیم از بحث و گفتگویی که انجام دادیم! که برای من همینطور بود!
    پسر رو حتما ببین بعد رزتا! برای من بهترین فیلم داردنها بعد از رزتاست از دید بعضی ها حتی بهترین فیلمشون!
  4. یه کاری برام پیش اومد که مجبور شدم برم بیرون و یادم رفت 1 نکته رو بگم!
    این که گفتم حق با تو هستش به این خاطر بود که داردنها با این پایان باز که در نظرگرفته بودن برای فیلم، خواستن تماشاگر اگه برداشتی هم میکنه، چندگانه باشه و هیچ کدوم از این برداشت ها قطعی نباشن و نه لزوما درست باشن و نه لزوما غلط!
    نکته ای که به نظرم درخشان تر از اونچه که بود هم میکنه!
    ببخشید اگه زیاده گویی کردم!
    و فصلنامه سینما و ادبیات 1 شماره ش رو اختصاص داده بود به برادران داردن و مفصل هم به خودشون و فیلمهاشون پرداخته بود!
  5. کلا هم نظرم همینه!
    پسر و قول رو زودتر ببین!
  6. بله دیگه اینجا حق با توئه!
    سکوت لورنا هم شباهت هایی داره به این 2 فیلم!
    همینطور پسربچه ای با دوچرخه (به مقدار کمتری البته!)
    پسر، قول و کودک (بچه) رو پیشنهاد میکنم که همه رو به جز کودک معرفی کردم در تاپیک داردنها

7. خب بله! بایدم همینطور باشه نباید انتظار داشته باشیم در پایان فیلم تو این دنیای "ترسناک و برای 1 دختر 17-18 ساله بدون سرپرست، همه چیز گل و بلبل باشه!
    خواهش میکنم و لذت بردم
  8. منظورت رو که رسوندی!
    اما من میگم راه های امید هم کاملا بسته نیست!
    ریکه میتونه رزتا رو ببخشه!
    رزتا میتونه همچنان تلاش کنه و ایستادگی چون دیگه عذاب وجدانی نداره (من میگم یکی از عوامل اصلی ای که رزتا میخواست خودکشی کنه همین عذاب وجدان بود!) و شاید 1 حامی هم داشته باشه (مثل خود همین بازیگر ریکه در دو روز یک شب که همسر کوتیارد بود!)
    و شاید هم 1 کار پیدا کنه که مدت ها بتونه با همون زندگی ش رو بخوبی ادامه بده
    به نظر من فیلم در پایان شکست و نا امیدی رو نشون داد!! بلکه بازم میگم مبهم تموم شد ولی شاید به نوعی میخواست بگه "انسانیت" و گذشت و بخششه که از همه چیز مهمتره! فیلم لزوما نمیگه که جنگ رزتا تموم شد و رزتا تسلیم! چون اگه اینطور بود که باید خودکشی ش همون اول به سرانجام میرسید!
  9. تو پستم گفتم که اگه بخوای میتونیم درباره همین برداشت های شخصی از پایان فیلم هم بحث کنیم
    ببین میشه امیدوار بود هنوز! چرا که ریکه و رزتا میتونن پشتوانه زندگی باشن واسه هم! شاید حرف داردنها این باشه که 1 دختر 17-18 ساله که بدون سرپرسته، نمیتونه به تنهایی جلوی این جامعه وایسته! میشه این برداشت رو هم داشت!! هر کس میتونه یه برداشتی داشته باشه و لزوما نه هیچ کدوم از برداشت ها کاملا درست هستن و نه کاملا غلط! چون فیلم مبهم تموم میشه!
    من هم نگفتم ریکه با بخشیدن رزتا تمام مشکلاتش رو برطرف میکنه! (منظورم این بود که در اون سکانس پایانی هستش که همه چیز بستگی به ریکه داره و نقشی که شخصیت ریکه در فیلم و داستان فیلم ایفا میکنه، از همیشه تعیین کننده تر و کلیدی تر!) ریکه با بخشش رزتا بار سنگین گناهی که کرده رو از روی دوش اون برمیداره و وجدانش رو آسوده میکنه و ادامه زندگی رو "به مقدار ناچیزی" براش راحت تر! (با توجه به اینکه حتی میشه گفت یکی از دلایلی که رزتا میخواست خودکشی کنه، همین خیانت و سواستفاده از اعتماد تنها کسی که بهش اهمیت میداد و عذاب وجدانش بود!)
    لطف داری و من هم همچنان لذت میبرم!
  10. نه بابا این چه حرفیه
    خب الآن مشکلمون کمتر شد!
    ببین اگه پست من رو در صفحه ی 2 و در جواب به دوستمون بخونی، خودم هم نظرم اینه! البته که اگه بخوایم برداشت شخصی و فرامتنی داشته باشیم از پایان بندی فیلم!
    اما خب همونطور که قبلا هم بهت گفتم با توجه به اینکه اگه ریکه قصد بخشش رزتا رو داشت، چندین سکانس قبل تر هم فروپاشی و به نوعی پشیمونی رزتا از عملی که انجام داده بود رو دیده بود و میتونست همونجا از سر تقصیرش بگذره! اما نگذشت! چون کاری که رزتا کرده بخشش فوق العاده سخت و مشکل خواهد بود! (اما غیرممکن نیست!) (و حتی اگه ریکه متوجه بشه که رزتا دیگه اون شعل رو نخواسته، فکر نمیکنم تغییر چندانی در صورت مسئله بوجود بیاد! چون رزتا کاری رو که نباید، انجام داد!)
    و این که با توجه به منطق و فضای حاکم بر اثر و جهان بینی شخصیت ها، به نظر من نباید انتظار همچین پایان بندی خوب و خوشی رو داشت از این فیلم!
    هر چند که بازهم تاکید میکنم همه چیز در این فیلم "مبهم" به پایان میرسه و این ها همه برداشت های "شخصی" هستن و در درجه های بسیار پایین تری از اهمیت قرار میگیرند!
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 99
صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
درباره HURRICANE

اطلاعات عمومی

درباره HURRICANE
محل سكونت:
خيلي دور ، خيلي نزديك
نام حقیقی:
@

ارتباط

آمار