سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نمایش مشخصات: The Godfather - سینمــــاسنتـــــر

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

36 پیغام بازدید کنندگان

1. پس کجا رفتی؟
  2. به اون سبک گذشته، چون کوتاه بود خوبه....
    نقد سوپرمن- ولورین 2- تحلیل و بررسی مرد عنکبوتی 2 (نقد هم داخلش داره) داخل انجمن هست.... ولی همونطور که گفتم واسه فیلمای ایرانی چون دنبال نمی کنم سخته فعالیت
  3. اگر نقدی که میخوای طولانی و مفصل قراره باشه، برای مدت زمان 3 روزه ای که اعلام کردی برام سخته، من از یک طرف هم دانشجو هستم و هم کار ثابت دارم، اما اگر نقدهای نه چندان طولانی و یا خلاصه میخوای (چیزی شبیه به فرم قبلی تاپیکهای ارزشگذاری) با این مدت زمان مشکلی ندارم، از طرف دیگه من زیاد سینمای داخل رو دنبال نمی کنم، و قاعدتا همه فیلمایی که قرار باشه روش کار بشه رو نمیتونم دنبالکنم، اما با سینمای جهان مشکلی نیست، حالا خودت ببین با این وضعیت به کارت میام یا نه.....
  4. اگه وقتش باشه و فیلم رو هم دیده باشم، این کار رو انجام میدم
  5. نه میتونم نه میخوام
  6. سلام خوبی؟
    نه خوب نیست، چطور مگه؟
    آهان فهمیدم، من اگه فرصت کنم فیلم ببینم هستم در خدمتت
  7. باشه!
    ممنون
  8. خب پس سعی کن اون فیلم ها هم قوی و ارزشمند باشن! نه فیلم هایی مثل "مصاحبه" که من ندیده میگم "آشغال"ی بیش نیست!
  9. میبینم
    برای اکثرشون هم در این تاپیک آخرین فیلمی که دیدید پست گذاشتم
    اما خب مگه چندتا فیلم جدید خوب داریم؟! یعنی نباید به فیلم های ارزشمند سال های گذشته و نه چندان گذشته پرداخته بشه؟
  10. بعضی از دوستان چقدر بی صدا تغییر رنگ میدن!!!
    خیلی یواشکی بود :دی
    مبارک باشه دوست عزیز، ایشالا موفق باشی
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 36
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
درباره The Godfather

اطلاعات عمومی

تاریخ تولد
April 28
درباره The Godfather
زندگينامه:
نویسنده،کارگردان و ترانه سرای خیلی جوان!
محل سكونت:
قزوین
علايق:
سینما،موسیقی،مطالعه!
شغل , تخصص:
نویسنده،کارگردان،ترانه سرا
نام حقیقی:
محمد حسین

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
13