سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نمایش مشخصات: fzyousefvand - سینمــــاسنتـــــر

3 پیغام بازدید کنندگان

 1. تمرین درمانی: تمرینات درمانی شامل حرکات ورزشی مختلف است که به افزایش قدرت ماهیچه ها کمک می کند. همچنین فیزیوتراپیست به وسیله‌ی آب درمانی و ماساژ درمانی نیز به بهبود وضعیت بیماران کمک می کند.
  درمان با دست: برای درمان بیماری های حرکتی و شغلی، فیزیوتراپیست با انجام حرکاتی با دست به توانبخشی به افراد کمک می کند.
  با فیزیوتراپی در منزل می توان به کاهش دردهای سیاتیک و کمر، انحراف ستون فقرات، توانبخشی کمر و زانو و آسیب های ورزشی کمک کرد.
  حیطه ی درمان فیزیوتراپی

  • کنترل و کاهش درد
  • رفع بیماری های شغلی
  • بهبود بیماری های پوستی و سوختگی ها
  • کمک به درمان بیماری های دستگاه حرکتی
  • بهبود بیماری های قلبی و تنفسی
  • درمان بیماری های دستگاه اعصاب مرکزی و محیطی

  مداخله های درمانی که توسط فیزیوتراپیست صورت می گیرد:

  • توسط تمرینات مخصوص تحمل قلب و عروق افزایش می یابد.
  • استفاده از انواع مدالیته ها، پروتز و ارتز
  • استفاده از تکنیک های طب مکمل برای درمان بیماران
  • بیوفیدبک تراپی
  • ریلکسیشن و آرامش بخشی به بدن
 2. فیزیوتراپیست در هنگام فیزیوتراپی در منزل با استفاده از تجهیزات مختلف الکترونیکی، حرکات ورزشی و فیزیکی به درمان و بهبود وضعیت بیماران در منزل کمک می کند. فیزیوتراپی در منزل می تواند بنابر خواسته ی بیمار توسط فیزیوتراپیست خانم یا آقا صورت گیرد. رفتن به مراکز درمانی برای بیمارانی که مشکلات حرکتی دارند و ماندن در راه های پر ترافیک بسیار سخت و طاقت فرساست. بنابراین با فیزیوتراپی در منزل درمان آن ها راحت تر و سریع تر شده و در وقت آن ها صرفه جویی می شود.
  چگونگی درمان بیماران با فیزیوتراپی در منزل
  دستگاه الکتروتراپی: استفاده از دستگاه الکتروتراپی یکی از شاخص های مهم فیزیوتراپی در منزل است. این دستگاه با فرستادن برخی امواج مانند امواج الکتریکی، مایکرویو، رادیویی و مافوق صوت به بدن بیمار به رفع مشکلات و کاهش درد ها و گرفتگی های عضلانی بیمار کمک می کند. نمونه‌ی پرتابل این دستگاه قابل حمل است و تمامی امکانات دستگاه های مراکز درمانی را دارا می باشند. استفاده از این دستگاه به درمان دردهای مفصلی، عضلانی و قاعدگی کمک می کند.
 3. فیزیوتراپی در منزل روشی مدرن است که در آن پس از تشخیص پزشک معالج با فرستادن فیزیوتراپیست به منزل به درمان بیماری هایی حرکتی و ماهیچه ای فرد کمک می شود. در واقع فیزیوتراپی نوعی توانبخشی است که در آن از شیوه ها و تمرینات مختلف برای بالا بردن سطح سلامت فرد استفاده می شود.
  یکی از روش های مهم درمانی در سراسر دنیا، فیزیوتراپی است که تمامی روش های آن دارای پایه ی علمی و شواهد می باشد. برای درمان بیماری های ماهیچه ای، عصبی و اسکلتی از فیزیوتراپی استفاده می شود. فیزیوتراپی را می توان در مراکز درمانی یا با فرستادن فیزیوتراپیست به منزل انجام داد. خدمات فیزیوتراپی در منزل به بهبود وضعیت آن ها و توانبخشی به عضلات و ماهیچه ها می پردازد. فیزیوتراپی در منزل توسط روش های فیزیکی و حرکتی صورت می گیرد که در این روش ها از نور و گرما، جریان برق، پرتوهای فرابنفش و فروسرخ و انجام حرکات ورزشی استفاده می شود.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 3 تا 3
درباره fzyousefvand

اطلاعات عمومی

درباره fzyousefvand
نام حقیقی:
فیزیوتراپی

آمار


مجموع پست ها
مجموع پست ها
0
میانگین پستها در طول روز
0
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
3
جدید ترین پیام
12-03-2018 19:51
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
0
 • سپاس شده 0 در 0 پست
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
12-03-2018 19:56
تاریخ عضویت
12-03-2018
معارفه ها
0
چیزی یافت نشد!
چیزی یافت نشد!
چیزی یافت نشد!