مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نمایش مشخصات: Mohammad gholam - سینمــــاسنتـــــر

2 پیغام بازدید کنندگان

1. با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان من قدیم در دوران مدرسه فکر کنم دوم راهنمایی دقیقا 30 سال پیش فیلمی با عنوان سه کونگ فو کار یا سه کاراته کار در مدرسه دیدم که از موضوع فیلم همین یادمه که سه تا پسر بچه رزمی کار چینی بودن که پسر کوچیکه چاق بود و موضوع فیلم از این قرار بود که شخصیت های منفی فیلم مادر این سه تا بچه رو میدوزدند که این باعث میشه بچه ها با پدربزرگشون که اونم رزمی کار بود برن دنباله مادرشون ودر پایان فیلم با یه آدم سیاهپوست قوی هیکل که لباس سفید کاراته بر تن داشت در یه باشگاه ورزشی مبازه میکنند و مرد سیاهپوست با یه شمشیر با بچه ها مبارزه میکرد که در پایان بچه اون مبارز را شکست دادن و مادرشونو نجات دادند ممنون میشم اگر از دوستان کسی این فیلمو دیده با نام لاتین و سال ساخت بنده رو راهنمایی کنه.با تشکر
  2. با سلام و خسته نباشید من یه فیلم هندی قدیمی فکر کنم دهه 90 بود دیدم که در قسمت اوج موزیک فیلم تکه کلام اوه لالا یا او لالااولالا تکرار میشد توسط بازیگر فیلم و خواننده دارای تن صدای مردونه و بالایی داشت در ضمن تقریبا 4یا 5 سال پیش یه فیلم ایرانی داخلی به عنوان موسیقی متن یا پس زمینه صدایی فیلم در یکی دو جا از فیلم این موسیقی رو بکار برده بود ممنمون میشم از دوستانی که این فیلم هندی یا موزیک رو بخاطر آوردن اطلاع رسانی کنند.با تشکر
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 2 تا 2
درباره Mohammad gholam

اطلاعات عمومی

درباره Mohammad gholam
نام حقیقی:
mohammad

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
9
میانگین پستها در طول روز
0.02