مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh ترجمه نقد فیلم Cwr.82- نقد و بررسی فیلم Rise of the Guardians توسط راجر ایبرت(اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: Cwr.82- نقد و بررسی فیلم Rise of the Guardians توسط راجر ایبرت(اختصاصی سینماسنتر)

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

Cwr.82- نقد و بررسی فیلم Rise of the Guardians توسط راجر ایبرت(اختصاصی سینماسنتر)

Rise of the Guardians

Rise of the Guardians
    اطلاعات فیلم
    تهیه کننده : نانسی برنشتاین
    کارگردان : پیتر رمزی

نویسنده : دیوید لیندسی ابیر
    ژانر: انیمیشن
    تاریخ نمایش: 21 نوامبر 2012
    فیلمبردار: جویسی اراستیا
    موزیک: الکساندر دسپلات
    بودجه: 145 میلیون دلار
    فروش: در حال اکران
    زمان فیلم: 97 دقیقه
    کشور سازنده: امریکا
    IMDB Rate :7.5 از 10

بازیگران
    کریس پین
    الک بالدوین
    ایزلا فیشر
    هیو جکمن
    جود لاو
    افتخارات و جوایز
    -----
    امتیاز راجر ایبرت از 4ستاره : 3 ستاره
    منتقد : راجر ایبرت مترجم : سمانه SaMaNe

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. 15 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

هستم اگر می‌روم، گر نروم نیستم!
    SaMaNe آواتار ها
    وضعیت : SaMaNe آنلاین نیست.
    سپاس ها : 544
    سپاس شده 195 در 32 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 342 تاپیک

پاسخ : Cwr.82- نقد و بررسی فیلم Rise of the Guardians توسط راجر ایبرت(اختصاصی سینماسنتر)

یک سوال سریع از شما... Jack Frost چه شکلی است؟ جوان است یا پیر؟ من اعتراف می کنم که هیچ‌وقت تا به حال تصویری ذهنی از Jack نداشته‌ام. در واقع تا زمان دیدن" Rise of the Guardians ". من هیچوقت به آن فکر نمی‌کردم. بچه‌های اطراف من پس از دیدن پیش نمایش متخصص‌تر از من به نظر می‌رسیدند، شاید به خاطر اینکه الهامات فیلم را می‌دانستند. کتاب‌های سریالی " Guardians of Childhood " نوشته‌ی William Joyce. در میان کتاب‌هایی که من نخوانده‌ام نویسنده Avengers به سبک فدراسیون نگهبانی از دوران کودکی را تصور می‌کند. مشهورترین آنها: Santa Claus ،the Easter Bunny ،the Tooth Fairy ،the Sandman و غیره است که متاسفانه در مقایسه شهرت جک فراست رنج می‌برد. در فیلم بوسیله صدای Chris Pine صداگذاری شده است. او خود را به معنای واقعی کلمه نامرئی می‌بیند. مردم قادر به عبور از او هستند. از آنجایی که او یک پسر spritely است، او نشانه‌ای از افسردگی در خود می‌یابد. چیزی که ممکن است بسیاری از کودکان آن را حس کرده باشند.
    چرا این‌گونه است؟ مردی در ماه هیچوقت به او توضیحی نداد. مردی در ماه به نوعی در مقام نمایشی از خداوند دارد، کسی که به جز درخشش enigmatically در آسمان کار دیگری انجام نمی‌دهد.
    این یک 3D hyperkinetic اکشن – کمدی است با شخصیت‌هایی که همیشه درحال مسابقه با سورتمه‌های بابانوئل، برخورد کردن با فرورفتگی ها و زوم از طریق تونل‌ها هستند. و دوباره همان توهمات را بارها و بارها بصورت 3D القا میکند. شخصیت‌ها با اسم‌های زمینیشان مانند North بازنمی‌گردند. صداها: سانتا چهارشانه (آلک بالدوین)، پری دندان (آیلا فیشر) و بانی (هیو جکمن).
    یک تبهکار نیز وجود دارد به نام Pitch توسط دیگران و گاهی Boogie Man (مرد سیاه پوست) توسط خودش. این شیطان (با صدای جودی لا) در حالی که با همه تاریکی ها، دندان‌ها و پنجه‌ها، مصمم به برداشتن نگهبان از سر راهش است. در این لحظه از بحران این تیم خواستار جک فراست برای مقاومت در برابر آنها در این فرآیند است. او به ناچار خود را نجات می‌دهد و به یک پیروزی قابل مشاهده و مشخص می‌رسد. اکنون ما می‌دانیم او چگونه به نظر می رسد. من به یاد پیتر پن افتادم هر چند که او سبز رنگ نیست.
    گروهی مخاطب برای این فیلم وجود دارد که من از آنها نیستم. من فکر می‌کنم بچه های کوچکتر اقدامات فوق‌العاده خطرناک را دوست دارند. قدرت جادویی برای پرواز کردن و قهرمانی جوان که نمی‌خواهد شناخته شود. ممکن است خانواده آنها 89 دقیقه را به اندازه کافی طولانی حس کنند. با این حال اجازه دهید گفته شود که کارگردان (Peter Ramsey) و گروه هنری خود دنیای فانتزی رنگارنگ و واضح‌تری نسبت به بسیاری از کارتون‌های بلند کودکان ساخته است، خصوصا: پیروان بی‌شماری دندان " Baby Teeth " نامیده می‌شود. امتیاز بانی بر امتیاز تخم‌مرغ عید پاک و تظاهرات ترسناک Pitch. من فکر می‌کنم در پایان تصویر Pitch نوعی از رستگاری را به دست آورده بود، اما حدس می‌زنم او به هر کجا که تعلق داشته است باز میگردد.
    ویرایش توسط نازنین MISS SAYTA

این نقد و ترجمه تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر پایگاه تحلیلی و خبری سینماسنتر نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد.

5. 17 کاربر از پست مفید SaMaNe سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)