مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان برترین تحلیل سال 1389 سینماسنتر را انتخاب نمائید (9 تحلیل برتر سال 1389)

نمایش نتایج نظرسنجی: برترین تحلیل سینماسنتر را در سال 1389 کدام است؟

رأی دهندگان
68. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Cwa.02- تحليل و بررسي فيلـــــــم بر بــاد رفتــه (Gone With The Wind)

11 16.18%
  • Cwa.03- تحليل و بررسي فيلـــــــم هفت (Se7en)

9 13.24%
  • Cwa.07- تحلیل و بررسی فيلـــــــم 12 مرد خشمگین (12 Angry Man)

5 7.35%
  • Cwa.15- تحليل و بررسي فيلـــــــم گوست داگ (Ghost Dog)

3 4.41%
  • Cwa.16- تحليل و بررسي فيلـــــــم ديوانه از قفس پريد (One Flew Over the Cuckoo's Nest)

6 8.82%
  • Cwa.18- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش سوم بازگشت پادشاه

15 22.06%
  • Cwa.29- تحليل و بررسي فيلـــــــم مسیر سبز (Green Mile)

3 4.41%
  • Cwa.32- تحليل و بررسي فيلـــــــم تلقین (Inception)

14 20.59%
  • Cwa.34- تحليل و بررسي فيلـــــــم میلیونر زاغه نشین (Slumdog Millionaire)

2 2.94%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: برترین تحلیل سال 1389 سینماسنتر را انتخاب نمائید (9 تحلیل برتر سال 1389)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

برترین تحلیل سال 1389 سینماسنتر را انتخاب نمائید (9 تحلیل برتر سال 1389)

با سلام خدمت کاربران گرامی سینماسنتر

همان طور که در اطلاعیه های بخش تحلیل و بررسی به اطلاع رسید، در صدد انتخاب برترین تحلیل گروه تحلیل و بررسی سایت در هر سال به انتخاب شما عزیزان هستیم.
    با مشخص شدن برترین تحلیلها در 3 تاپیک نظر سنجی اولیه اکنون این فرصت برای کاربران گرامی ایجاد شده است تا از بین 9 تحلیل انتخاب شده در سه تاپیک نظرسنجی برترین تحلیلهای سال 1389 را با آرای خود مشخص نمایند.
    دوستان موظف هستند در این تاپیک با توجه و مطالعه کامل متن پیش رو اقدام به انتخاب تحلیلهای مورد نظر خود نمایند. با توجه به این که توضیحات کاملی در تاپیکهای رای گیری سابق داده شده است و البته هیچ گاه به طور کامل مورد توجه نبوده، لذا هر نوع رای بدون دقت و خارج از اصول تاپیک بدون هیچ درنگی حذف خواهد گردید.
    امیدوارم که دوستان علاوه بر شرکت در نظر سنجی دلایل خود را برای انتخاب تحلیل مد نظر خود در تاپیک بیان کنند تا نویسندگان گروه تحلیل و بررسی به ضعف ها و وقتهای کار خود پی ببرند.
    ضمنا دوستان در نظر داشته باشند که در صدد انتخاب برترین فیلم نیستیم. توقع این است که شما عزیزان پس از مطالعه تحلیل ها نسبت به کیفیت تحلیل سنجش را انجام دهید. در تاپیکهای گذشته گاها این طور به نظر میرسید که شرکت کنندگان در مواقعی کیفیت و شهرت فیلمها را مد نظر قرار داده اند تا کیفیت تحلیل ها را.

در انتظار مشارکت شما هستیم.

ارادتمند ... مدیر گروه تحلیل و بررسی سینمای جهان

ویرایش توسط FFKIA : 01-12-2014 در ساعت 22:17
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

Thranduil آواتار ها
    وضعیت : Thranduil آنلاین نیست.
    سپاس ها : 171
    سپاس شده 401 در 159 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 229 تاپیک

پاسخ : برترین تحلیل سال 1389 سینماسنتر را انتخاب نمائید (9 تحلیل برتر سال 1389)

شما باید این تاپیک را مطالعه کنید اونوقت چرا باید؟مگه این نظر سنجی با بقیه فرقی داره؟
    امیدوارم این جدیتی که در مورد امثال این تاپیک به خرج میدید و کاربران باید تاپیک رو مطالعه کنند رو برای تاپیک های ارزشمندی مثل برترین فیلم های سال که توسط کاربر کاپیتانو فیوچرو انجام شد رو داشته باشید
    جدای از این انتخاب های من اینها هستند:
    ارباب حلقه ها :بازگشت پادشاه : غیر از نقد خوب کاربر شاهین ایشون احاطه خوبی هم بر دنیای آردا داره امیدوارم که بتونه نقدهای سه گانه لوتر رو با نقد هابیت ادامه بده
    پدرخوانده قسمت اول و دوم: نقد و بررسی فرخ فرمان همیشه سنجیده و با تانی بوده و نشون دهنده علاقه ایشون به پدرخوانده و ایتالیا و ... هست پس انتخاب دوم و سوم من کار ایشون هست

4. 5 کاربر از پست مفید Thranduil سپاس کرده اند .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Thranduil نمایش پست ها
    شما باید این تاپیک را مطالعه کنید اونوقت چرا باید؟مگه این نظر سنجی با بقیه فرقی داره؟
    امیدوارم این جدیتی که در مورد امثال این تاپیک به خرج میدید و کاربران باید تاپیک رو مطالعه کنند رو برای تاپیک های ارزشمندی مثل برترین فیلم های سال که توسط کاربر کاپیتانو فیوچرو انجام شد رو داشته باشید
    سلام دوست عزیز
    این متنی که نوشتید دلیل کاملی است بر این که همچنان نوشته اول تاپیک را ملاحظه نفرموده اید یا اگر هم مطالعه کرده اید به درک صحیحی از محتوای نوشته نرسیده اید.

دوستان موظف هستند در این تاپیک با توجه و مطالعه کامل متن پیش رو اقدام به انتخاب تحلیلهای مورد نظر خود نمایند. با توجه به این که توضیحات کاملی در تاپیکهای رای گیری سابق داده شده است و البته هیچ گاه به طور کامل مورد توجه نبوده، لذا هر نوع رای بدون دقت و خارج از اصول تاپیک بدون هیچ درنگی حذف خواهد گردید.
    امیدوارم که دوستان علاوه بر شرکت در نظر سنجی دلایل خود را برای انتخاب تحلیل مد نظر خود در تاپیک بیان کنند تا نویسندگان گروه تحلیل و بررسی به ضعف ها و وقتهای کار خود پی ببرند.
    ضمنا دوستان در نظر داشته باشند که در صدد انتخاب برترین فیلم نیستیم. توقع این است که شما عزیزان پس از مطالعه تحلیل ها نسبت به کیفیت تحلیل سنجش را انجام دهید. در تاپیکهای گذشته گاها این طور به نظر میرسید که شرکت کنندگان در مواقعی کیفیت و شهرت فیلمها را مد نظر قرار داده اند تا کیفیت تحلیل ها را.
    شما مختارید نوشته تاپیک را مطالعه فرموده و در نظر سنجی شرکت نمائید و یا مطالعه نفرموده و بر خلاف قوانین تاپیک رای بدهید و در نتیجه رای شما محاسبه نگردد.
    سینماسنتر هیچ اجباری در این باره ندارد. ضمنا مشخص کردن وظایف شرکت کننده در نظرسنجی (کلمه موظف) هیچ ارتباطی به اجبار در شرکت کردن در تاپیک (کلمه باید) ندارد.
    جهت اطلاع شما عرض میکنم که این تاپیک در مورد انتخاب تحلیلهای برتر گروه تحلیل و بررسی سایت است که نتیجه یکسال زحمات این گروه در سال 1389 به حساب می آید و هیچ ارتباطی به زحمات دیگر کاربران در دیگر گروهها ندارد.
    خواسته یا ناخواسته فعالیت گروه تحلیل و بررسی سایت همانگونه که از اسم توضیح عنوان سایت بر می‌آید (مرجع نقد و بررسی فیلم و سریالهای تلویزیونی) فعالیت درجه اول سایت بوده و دلیل به وجود آمدن سایت سینماسنتر محسوب میگردد. پس هر آنچه خروجی این گروه است به عنوان فعالیت درجه اول سایت تلقی شده و دارای اولویت خاص خود است. به همین دلیل تاپیکهای گروه تحلیل و بررسی سایت به پاس قدردانی از نویسندگانی که چندین روز زمان خود را صرف نوشتن بیش از 5 تا بیش از 10 صفحه تحلیل میکنند به کاربران پیشنهاد میشود. شما همچنان مختارید که وارد تاپیک شده و بدون هیچ اظهار نظر و یا عملکردی از آن خارج شوید و یا به فعالیت اعضای این گروه احترام گذاشته و به مطالعه مطالبشان پرداخته و نسبت به زحماتشان قدردان باشید و درباره آن نظر دهید.

فعالیتهای اختصاصی درون گروهی انجام گرفته در سینماسنتر مانند گروه ترجمه، تحلیل و بررسی، تحریریه، ترجمه نقد و ارزشگذاری دارای چنین اولویتی بوده و خواهد بود.
    همچنان که به دیگر فعالیتهای غیر درون گروهی و اختصاصی و حتی غیر اختصاصی سایت به موقع خود بها داده شده و میشود.

ارادتمند.... مدیر گروه تحلیل و بررسی سینماسنتر

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

6. 9 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

Thranduil آواتار ها
    وضعیت : Thranduil آنلاین نیست.
    سپاس ها : 171
    سپاس شده 401 در 159 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 229 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها

این متنی که نوشتید دلیل کاملی است بر این که همچنان نوشته اول تاپیک را ملاحظه نفرموده اید یا اگر هم مطالعه کرده اید به درک صحیحی از محتوای نوشته نرسیده اید.

و یا به فعالیت اعضای این گروه احترام گذاشته و به مطالعه مطالبشان پرداخته و نسبت به زحماتشان قدردان باشید و درباره آن نظر دهید.

ارادتمند.... مدیر گروه تحلیل و بررسی سینماسنتر

سلام.ممنون از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید
    قانون انتخاب و رای به سه فیلم بود و انجام دادم اگه چیزی دیگه ای مد نظر شماست بفرمایید
    هرچند که خود این سه انتخاب هم جای بحث داره که مربوط به خود صاحب تاپیک میشه

من در مورد شرکت بایدی به کار نبردم فقط پیامی که اومده بود نقل قول کردم
    متاسفانه روحیه نقادی و پذیرش یک پیشنهاد مدتهاست که در مملکت ما کمرنگ شده
    کافیه کسی نوع مطلبش حاوی انتقاد باشه و صرفا پستش حاوی سپاسگذاری نباشه تا پیشنهاد رو با جوابی انتقادی پاسخ بدن
    در مورد اینکه فرمودید :و یا به فعالیت اعضای این گروه احترام گذاشته و به مطالعه مطالبشان پرداخته و نسبت به زحماتشان قدردان باشید و درباره آن نظر دهید.
    فکرکنم
    توجه کافی به پست من نداشتید وگرنه عبارات نقد خوب کاربر شاهین و نقد و بررسی فرخ فرمان همیشه سنجیده و با تانی کاملا مشخص بود
    غیر از این ممنون میشم اگه در مورد قدردانی چیزی مدنظر شماست بفرمایید.اظهار نظر در مورد نقدها شاید خیلی طولانی باشه
    نمونه اش اظهار نظر در مورد نقد خود شما که میتونه از همین آواتارتون شروع بشه که یک قاضی ایتالیایی که مافیا ایشون رو به قتل رسوندند هست تا نقد مفصل شما ولی شاید در فرصتی بهتر

من صرفا یک پیشنهاد دادم بله آگاه هستم که هر نقد نتیجه یک زحمته و کسی هم که اونو میخونه هم وقتشو برای اینکار میزاره باید قدردانش باشیم کسی که پیشنهاد هم میده باید قدردانش باشیم
    همچنانکه از سال 2011 که عضو بودم هر پیشنهادی به ذهنم میرسه و هر تلاشی که باید کم یا زیاد ،کافی یا ناکافی،درست یا غلط انجام دادم.فکر کنم این 700 پشت بخوبی موید این صحبت من باشه
    نمونه اش همون باکس آفیس و موارد دیگه
    هر پیشنهاد زحمتی رو در بر داره برای مدیران ولی شاید اگه وقت بزاریم به زحمتش بارزه
    این پیشنهاد چنان نبود که بجاش قانون تاپیک رو مثل نص صریح قرآن یادآور بشیم
    راهی که به ذهنم رسیده بود میتونه این باشه که مثلا با کاربر کاپیتانو فیوچرو مشورتی ساده بشه برای بهتر دیده شدن تاپیکش
    اگه تاپیک ایشون رو ملاحظه کنید متوجه صحبت بنده میشید که شاید این کار شما اگه برای تاپیک ایشون هم انجام بشه خیلی میتونه موثر باشه و احتیاجی به ناراحتی نیست
    وگرنه ایشون زحمتشونو کشیده ،من نه ایشون رو میشناسم و نه بهتر دیده شدن تاپیک ایشون برای من عایدی داره هرنتیجه ای که گرفته بشه برای سینماسنتره
    امیدوارم این پست اسپم نباشه قصد داشتم این رو پیام خصوصی بفرستم برای شما که البته گزینه پیام خصوصی شما غیر فعال بود

با تشکر از توجه شما: یک کاربر ساده و بدون تگ امین

8. 4 کاربر از پست مفید Thranduil سپاس کرده اند .

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

اطلاعیه مهم
    با سلام ...

بسیاری از دوستان در جریان هستند که از ابتدای برگذاری این نظر سنجی (انتخاب برترین تحلیل) بنده قصد داشتم که تحلیل های خودم را به طور کلی از مسابقه حذف کنم که دوستان مخالف بودند. در مرحله بعدی حتی با نظر سنجی تک گزینه ای هم مخالفت شد و برخی از دوستان گفتند که این طوری ممکنه فقط تحلیلهای خود بنده رای بیاورد و امکان برای دیگر گزینه ها از بین برود که نتیجتا قرار بر رای گیزی چند گزینه ای شد.
    متاسفانه همین چند گزینه ای هم درست رعایت نشد به شکلی که در نظرسنجی سوم سال 89 واقعا امکان جداسازی رای های صحیح از نا صحیح از میان رفت و یا در رای گیری چهارم کار به ساختن کاربری های فیک کشید!!!
    با این حال باز هم به مشکلاتی برمیخوریم که ناچاریم از تصمیماتی نظیر چیزی که هم اکنون اعلام میشود و جالبتر این که حتی اعضای گروه تحلیل که از ایشان و ارزش کارهایشان در این تاپیک دفاع شد در این باره سکوت میکنند و بر بی ارزش شدن تحلیل های خود مهر تائید میزنند!
    حتی با وجود عدم واکنش اعضای سابق و حاضر گروه تحلیل به چنین مسائلی، بنده به عنوان مدیر این گروه نمیتوانم نسبت به چنین برخوردهایی که عملا به ارزشهای امور انجام شده در تیم تحلیل ضربه میزند سکوت اختیار کنم. لذا با توجه به این که برخی دوستان تصورات عجیبی از اتفاقات این تاپیکها دارند به این نتیجه رسیدم که برای از بین بردن هر گونه شائبه ای در مورد این انتخاب ها و برای حفظ ارزش انتخاب برترین تحلیلهای سال 1389 سایت که اتفاقا بسیار پر ارزش و وزین هم بوده اند، تحلیل های خودم را به عنوان مدیر گروه از این نظرسنجی حذف کنم.
    به این ترتیب به جای 4 تحلیل بنده در سه رای گیری گذشته 4 تحلیل دیگر که در رتبه های بعدی قرار گرفته بودند جایگزین شده اند.
    رای گیری هم برای این که از هر گونه مشکل و عدم صحت دور باشد به صورت تک گزینه ای و با آرای مشخص و مرئی برگزار میگردد.
    باشد که همه ما به راه راست هدایت شویم!

ارادتمند ... مدیر گروه تحلیل و بررسی سینماسنتر

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

10. 16 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

سلام ..
    من سه انتخاب خودم رو انجام داده بودم که از سه انتخاب، یکیش از تحلیل های خود فرخ جان بود.
    آخه چیز عجیب غریبی نیست که انقدر پیچیده میشه داستان !
    این انتخاب ها کلا به سلیقه ی خود کاربر ربط ـه کاملا مستقیم داره.
    اینکه یکی اشتباه رای میده دیگه به قدرت بینایی و ادراک خودش برمیگرده که یا نتونسته
    قانون تاپیک رو ببینه یا دیده و درکش نکرده !
    به شخصه از بازخوردی که تو این قبیل تاپیک ها میبینم، تاثیری تو تحلیل های بعدیم میذاره که بدونم سلیقه ی کاربران به کدوم سمت بیشتره.
    این داستان اصلا هم عجیب نیست که تحلیل های فرخ جان بیشتر مورد استقبال قرار گرفته.
    نمونش خودم .. با اینکه در واقع تو این نظرسنجی در کنار تحلیل های فرخ جان و بقیه دوستان بودم
    ولی از سه انتخاب یکیش تحلیل ایشون بود. چون راستش اصلا استارت کار و الگوی خودم
    واسه نوشتن تحلیل های فرخ جان بود .. داریم درس پس میدبم ما خدایی !
    الان که این اتفاق عجیب تو رونده این تاپیک افتاد اصلا دل سردم کرد ..
    خب اینجوری دیگه نظرسنجی ـه واقعی رو نمیتونیم ببینیم. چون یکی از انتخاب های اصلی ـه من، به عنوان یک کاربر پرید !
    تا حالا هیچ اجباری هم واسه شرکت تو هیچ تاپیکی نداشتیم و نخواهیم داشت.
    این اطلاع رسانی هم واسه شخصی مثل خوده بنده است که 2 روز یه بار میتونم به انجمن سر بزنم
    و احتمالا این تاپیک از top list تاپیک ها رفته و اینجوری از این تاپیک ارزشمند و مهم مطلع میشم.
    بی انصافی نکنیم ..
    هر کی درک داستان واسش سخته، بشینه فقط از روی تحلیل ها عینا تایپ کنه که
    بفهمه از اول نوشتن این تحلیل ها چقدر سخته ..
    توصیه میکنم به این راحتی هم تحت تاثیر دو تا پست ـه متهمانه (!) قرار نگیریم ..
    واسه تک تک این تحلیل ها زحمت کشیده شده، به نظرم اگر کاربری به هر نحوی با رونده اجرای نظرسنجی
    مخالفتی داره، خب میتونه خودشُ اذیت نکنه و رای نده !
    چرا اساس و بنیان تحلیل ها رو زیر سوال ببریم و زحمت کسی که شب و روز واسه
    انتخاب فیلم، کیفیت تحلیل، هماهنگی های گرافیکی و ویراستاری، تایید تحلیل و... کشیده رو خراب کنیم ؟!
    برای مثال دومین و سومین تحلیل و بررسی انجمن تو این نظرسنجی هست.
    یعنی برمیگرده به سه سال پیش، حتی فک کنم بیشتر ..
    یعنی از ابتدای کار که تعداد کاربران فکر کنم به زور به 100 میرسید !
    این روند از اون موقع داره با مدیریت فرخ جان اجرا میشه و حلا نتیجش رو میشه
    با یه سرچ ساده تو گوگل بررسی کرد.
    هه .. واقعا همگی به راه راست هدایت شویم !
    خواهشا سوء برداشت نکنید از این نوشته ..
    اگر انتقادی به رونده ریز و درشت انجمن هست، از راه درستش اقدام کنید.
    اینکه چشم بسته زحمات چند ساله ی یه عده از کاربران انجمن رو زیر سوال ببریم، انصاف نیست.
    با اینکه به عنوان یه عضو گروه تحلیل و بررسی یا حتی یه کاربر دوست داشتم اینجا چیزی بنویسم
    ولی با حذف تحلیل های فرخ جان، انگیزم واسه شرکت تو نظرسنجی رو از دست دادم.
    چون حس میکنم دیگه رتبه ی اول، اون رتبه ی اول ـه واقعی نیست.
    مرسی

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

12. 5 کاربر از پست مفید ADoLF سپاس کرده اند .

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    اطلاعیه مهم
    با سلام ...

بسیاری از دوستان در جریان هستند که از ابتدای برگذاری این نظر سنجی (انتخاب برترین تحلیل) بنده قصد داشتم که تحلیل های خودم را به طور کلی از مسابقه حذف کنم که دوستان مخالف بودند. در مرحله بعدی حتی با نظر سنجی تک گزینه ای هم مخالفت شد و برخی از دوستان گفتند که این طوری ممکنه فقط تحلیلهای خود بنده رای بیاورد و امکان برای دیگر گزینه ها از بین برود که نتیجتا قرار بر رای گیزی چند گزینه ای شد.
    متاسفانه همین چند گزینه ای هم درست رعایت نشد به شکلی که در نظرسنجی سوم سال 89 واقعا امکان جداسازی رای های صحیح از نا صحیح از میان رفت و یا در رای گیری چهارم کار به ساختن کاربری های فیک کشید!!!
    با این حال باز هم به مشکلاتی برمیخوریم که ناچاریم از تصمیماتی نظیر چیزی که هم اکنون اعلام میشود و جالبتر این که حتی اعضای گروه تحلیل که از ایشان و ارزش کارهایشان در این تاپیک دفاع شد در این باره سکوت میکنند و بر بی ارزش شدن تحلیل های خود مهر تائید میزنند!
    حتی با وجود عدم واکنش اعضای سابق و حاضر گروه تحلیل به چنین مسائلی، بنده به عنوان مدیر این گروه نمیتوانم نسبت به چنین برخوردهایی که عملا به ارزشهای امور انجام شده در تیم تحلیل ضربه میزند سکوت اختیار کنم. لذا با توجه به این که برخی دوستان تصورات عجیبی از اتفاقات این تاپیکها دارند به این نتیجه رسیدم که برای از بین بردن هر گونه شائبه ای در مورد این انتخاب ها و برای حفظ ارزش انتخاب برترین تحلیلهای سال 1389 سایت که اتفاقا بسیار پر ارزش و وزین هم بوده اند، تحلیل های خودم را به عنوان مدیر گروه از این نظرسنجی حذف کنم.
    به این ترتیب به جای 4 تحلیل بنده در سه رای گیری گذشته 4 تحلیل دیگر که در رتبه های بعدی قرار گرفته بودند جایگزین شده اند.
    رای گیری هم برای این که از هر گونه مشکل و عدم صحت دور باشد به صورت تک گزینه ای و با آرای مشخص و مرئی برگزار میگردد.
    باشد که همه ما به راه راست هدایت شویم!

ارادتمند ... مدیر گروه تحلیل و بررسی سینماسنتر

با سلام خدمت فرخ عزیز مدیریت سایت
    و همچنین دوستان دیگر علاقه مند به تحلیل و بررسی و هنر هفتم

حقیقتش من که خودم شوکه شدم هم دیروز و هم امروز که این حرفها مطرح شد و از طرفی چون پای خود من هم وسط بود نخواستم دخالتی کنم و حرفی بزنم که باعث رنجش خاطر کسی بشه ... به هر حال فکر کنم اول شدن تو این نظرسنجی ها و بردن جایزه اصلاً ارزش این رو داشته باشه که رفاقت چندین ساله ما بهم بخوره ...

در اینجا هم اعلام می کنم تحلیل من اگر هم اول شد نه جایزه میخوام نه برام مهم هست ....
    من تحلیل رو برای دل خودم انجام میدم و برای اینکه هنگام تحقیق در مورد اون فیلم مطالب زیادی یاد میگیرم و این اطلاعاتی رو که بدست میارم خودش از هزارتا جایزه برام بیشتر ارزش داره ....

اما در مورد فرخ مدیریت سایت ...

دوستان عزیز من تا همین چندسال پیش اصلا هیچ تحلیلی ننوشته بودم و زمانی که با سایت طرفداران لاست آشنا شدم که تب این سریال بالا گرفته بود و فرخ عزیز هم اونجا تحلیل های اپیزودیک خودش رو قرار میداد ... من با خوندن تحلیل های ایشون و همچنین تشویق های ایشون به اینجا رسیدم (البته الان هم در مقابل تحلیل گران صفر هم نیستم) و لازمه بدونید اگر هم تحلیل خوبی از من در سایت قرار میگیره بخاطر راهنمایی ها و تشویق های استاد بنده فرخ عزیز هست و ایشون حق استادی به گردن من داره ...

فرخ عزیز مطمئناً نیازی نیست که اصلا تحلیل های شما در بین تحلیل های ما قرار بگیره چونکه اصلا قیاس تحلیل شما با بقیه کاربرها اصلا غلط هست
    مثل این هست که بخواهیم لیونل مسی رو با بازیکن های ایرانی مقایسه کنیم(تفاوت در این حد) ....

از نظر من( و معتقدم بقیه تحلیل گرهای سایت) تحلیل های شما بدون نظرسنجی اول هست (حتی اون تحلیل هایی از شما که رای نیاوردن) و چیزی از ارزش اونها کم نمیشه ...

ولی یک انتقاد هم داشتم فرخ جان
    شما به عنوان مدیر سایت نباید تو نوشته هاتون می گفتید که فیلم های مشهور رو درنظر نگیرند و به عنوان و شهرت فیلم توجه نکنند چون خود فیلم پدرخوانده که شما تحلیل کردید از مشهورترین فیلمهای قرن هست ....

به هرحال خواستم نظر خودم رو بیان کنم .... با تشکر از توجه دوستان

14. 5 کاربر از پست مفید SHAHIN سپاس کرده اند .

"یک پایان سخت، بهتر از یک سختی بی پایانه" شهاب حسینی - درباره الی - اصغر فرهادی
    jo123 آواتار ها
    وضعیت : jo123 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 321
    سپاس شده 125 در 58 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 77 تاپیک

با سلام
    چقدر بد ،در مکانی که باید صحبتهای منطقی و "تحلیلی" جاری باشه شاهد مکالمات ناراحت کننده هستیم که به طور حتم مناسب روح هنر نمی باشد. اصولا در مسیر تعادل بودن بسیار ارزشمند است هر چند که بسیار هم سخت می باشد. البته با توجه به تاریخ عضویت اینجانب و عدم اطلاع در مورد سطوح روابط اعضا، باید از هرگونه پیش داوری اجتناب کنم و دوستان رو به برگرداندن اوضاع به شرایط عادی این پست قبل از بروز این اختلافات دعوت نمایم.
    انتظار من هم از جناب فرخ خان داشتن صبر بیشتر در خصوص انتقادات ( شاید هم گله ها و بدخلقیهای )اعضا که البته امیدوارم جنبه تسویه حسابهای شخصی به خود نگیرد می باشد.(واقعا در مورد تحلیل فیلم پدرخوانده وقت زیادی گذاشتم)

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN نمایش پست ها
    از نظر من( و معتقدم بقیه تحلیل گرهای سایت) تحلیل های شما بدون نظرسنجی اول هست (حتی اون تحلیل هایی از شما که رای نیاوردن) و چیزی از ارزش اونها کم نمیشه ...
    البته که تحلیل های ایشون مطمئنا همینگونه است که شما میفرمایید ولیکن مناسب تر است که با یک روش مدون به این نتیجه رسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN نمایش پست ها
    ولی یک انتقاد هم داشتم فرخ جان
    شما به عنوان مدیر سایت نباید تو نوشته هاتون می گفتید که فیلم های مشهور رو درنظر نگیرند و به عنوان و شهرت فیلم توجه نکنند چون خود فیلم پدرخوانده که شما تحلیل کردید از مشهورترین فیلمهای قرن هست ....
    البته فکر می کنم منظور ایشون از جملات بالا توجه به کیفیت تحلیل بوده و جدا نگه داشتن ارزش فیلم از ارزش تحلیل.

با تشکر

16. 6 کاربر از پست مفید jo123 سپاس کرده اند .

ناگهان، چقدر زود دیر می‌شود...!
    F-Gladiator آواتار ها
    وضعیت : F-Gladiator آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,798
    سپاس شده 5,030 در 1,118 پست
    یاد شده
    در 44 پست
    تگ شده
    در 834 تاپیک

با سلام
    خوب یه کم طول کشید تا من جمع‌بندی کنم و رای بدم، قسمت عمدش هم به این دلیل بود که مدت‌ها از خوندن تحلیل‌ها می‌گذشت و طبعن مطالب از خاطرم رفته بودن...

از بین تحلیل‌های این دوره من فقط Ghost Dog و 12Angry Men رو نخوندم، اون هم به خاطر اینکه فیلم‌ها رو هنوز ندیدم. بین بقیه هم 4 تحلیل رو دوست داشتم که عبارتند از تحلیل هفت، مسیر سبز، ارباب حلقه‌ها و تلقین.

تلقین رای اول من بود، چون سهیل عزیزی بسیار قوی تحلیل رو آغاز کرده بود و به زیبایی هم به پایان رسونده بود، ضمن اینکه متن از نظر طول هم کاملن مناسب بود.
    ارباب حلقه‌ها رو هم واقعن دوست داشتم، با اینکه زیادی طولانی بود ولی بسیار منطقی و نوستالژیک بود.
    حالا این وسط رای سوم من بین هفت و مسیر سبز گیر کرده. تحلیل سروش عزیز بسیار خوب بود، ولی به جای پرداختن به خود فیلم بیشتر به دنبال معرفی 7 گناه بود. از طرف دیگه تحلیل مسیر سبز واقعن مفهومی و جذاب بود و من حقیقتن زمان خوندن جذبش شدم. بنابراین رای سوم خودم رو به تحلیل نادر می‌دم که متاسفانه خیلی وقته از جمع ما جدا شده.
    لازم به ذکره که یکی از تحلیل‌های فوق‌العاده‌ای که خوندم هر دو قسمت پدرخوانده و لئون بودن، مخصوصن لئون حرفه‌ای که نازنین خانم واقعن زیبا قلم زده بودند. اگر اشتباه نکره باشم تحلیل آملی پولان از سروش هم که من خیلی دوست داشتم بین گزینه‌ها بود، حالا اینکه چه اتفاقی افتاد که این گزینه‌ها حذف شدند من در جریان نیستم، ولی واقعن حیف شد.
    آقا فرخ، شما خیلی صبورتر و سرسخت‌تر از این حرفا بودین که بخواین با صحبت یه کاربر متخلف سیاست‌های سایت رو تغییر بدین، چی شده جدیدن؟؟؟!!!

ممنون

پ.ن: مگه قبلنا سه رأیی نبود؟؟؟

پای همه گلدسته‌ها دوباره اعدام صدا
    دوباره مرگ گل سرخ، دوباره‌ها دوباره‌ها
    حریق سبز جنگلا به دست کبریت جنون
    از کاشی‌های آبیمون سر زده فواره خون

18. 6 کاربر از پست مفید F-Gladiator سپاس کرده اند .

"یک پایان سخت، بهتر از یک سختی بی پایانه" شهاب حسینی - درباره الی - اصغر فرهادی
    jo123 آواتار ها
    وضعیت : jo123 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 321
    سپاس شده 125 در 58 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 77 تاپیک

با سلامی مجدد
    هر چند که بر خلاف انتظاری که داشتم پدرخوانده به رای گیری باز نگشت ولیکن با توجه به مطالعه نقدهای ارائه شده و خشنودی من باب تماشای تمام آثار ارائه شده در این پست رده بندی اینجانب به صورت زیر می باشد

1- تحلیل فیلم Ghost Dog
    2- تحلیل فیلم One Flew Over the Cuckoo's Nest
    3- تحلیل فیلم Inception (تحلیل این فیلم کار سختیست )

با تشکر

20. 2 کاربر از پست مفید jo123 سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)