مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh عکس های یلدا ذبیحی از سی و سومین جشنواره فیلم فجر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: عکس های یلدا ذبیحی از سی و سومین جشنواره فیلم فجر

می خواهم اقلاً یک نفر باشد که من با او از همه چیز همانطور حرف بزنم که با خودم حرف میزنم!
    The Pianist آواتار ها
    وضعیت : The Pianist آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,831
    سپاس شده 1,753 در 593 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 436 تاپیک

عکس های یلدا ذبیحی از سی و سومین جشنواره فیلم فجر

سلام خدمت دوستان
    با اینکه چند ساعت به اختتامیه جشنواره باقی مونده، ولی دیدن عکسهای زیبای یلدا ذبیحی خالی از لطف نیست!

2. 5 کاربر از پست مفید The Pianist سپاس کرده اند .

3. # ADS

می خواهم اقلاً یک نفر باشد که من با او از همه چیز همانطور حرف بزنم که با خودم حرف میزنم!
    The Pianist آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 436 تاپیک

پاسخ : عکس های یلدا ذبیحی از سی و سومین جشنواره فیلم فجر

امسال علاوه بر حامد بهداد که همیشه سوژه عکاس ها هست، محسن کیایی هم اضافه شده بود!

5. 5 کاربر از پست مفید The Pianist سپاس کرده اند .

penn آواتار ها
    وضعیت : penn آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,028
    سپاس شده 3,031 در 805 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

ممنون بابت تاپیک و عکس های خیلی خوبش مروارید خانم
    به قول بعضی ها حامد بهداد در این جلسه نقد و بررسی "فازش چی بود؟" خدا میدونه
    و چیزی که جالب بود برام طی این روزهایی که برنامه هایی مثل هفت و ویژه برنامه جشنواره فجر رو از شبکه آی فیلم رو دنبال میکردم این بود که با این که خیلی حرف و حدیث ها (قبل از برگزاری جشنواره) وجود داشت مبنی بر اینکه تعدادی از فیلم های خیلی خوب از نظر فنی به دلیل این که ممکن بود حاشیه هایی ایجاد کنن! راه داده نشدن به بخش های اصلی و یا هیچ یک از بخش های جشنواره، اما باز هم شاهد فیلم هایی با کیفیت و بسیار نو و جسورانه بودیم!
    فیلم هایی مثل اعترافات ذهن خطرناک من-احتمال باران اسیدی-ارغوان-من دیگو مارادونا هستم-ماهی سیاه کوچولو-بدون مرز و حتی خانه دختر-عصر یخبندان-نزدیک تر-مرگ ماهی-در دنیای تو ساعت چند است-چاقی-ایران برگر و ...
    البته همه این ها حاکی از شنیده هاست و من هیچ کدوم از فیلم های جشنواره امسال رو ندیدم!
    اما خب خیلی خیلی علاقمندم "اعترافات ذهن خطرناک من" رو به دلیل ساختار بسیار جذاب و نوئی که داره و "احتمال باران اسیدی" رو بخاطر ریتم آرام و کند و روایت موجز و مینیمالش زودتر ببینم!

و پیشنهاد میکنم حتما این مصاحبه بی نظیر هومن سیدی رو بخونید! خالی از لطف نیست

جشنواره بین المللی فیلم فجر | هومن سیدی: «اعترافات ذهن خطرناک من» شبیه به هیچ فیلمی نیست

سینمای ما سال هاست که داره به زور نفس میکشه و امیدوارم این فیلم ها جون دوباره ای بدن به این سینما!
    ویرایش توسط penn : 02-11-2015 در ساعت 18:31

7. 3 کاربر از پست مفید penn سپاس کرده اند .

The Pianist آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 436 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط penn نمایش پست ها
    ممنون بابت تاپیک و عکس های عالی ش مروارید خانم
    به قول بعضی ها حامد بهداد در این جلسه نقد و بررسی "فازش چی بود؟" خدا میدونه
    و چیزی که جالب بود برام طی این روزهایی که برنامه هایی مثل هفت و ویژه برنامه جشنواره فجر رو از آی فیلم رو دنبال میکردم این بود که با این که خیلی حرف و حدیث ها (قبل از برگزاری جشنواره) وجود داشت مبنی بر اینکه تعدادی از فیلم های خیلی خوب از نظر فنی به دلیل این که ممکن بود حاشیه هایی ایجاد کنن! راه داده نشدن به بخش های اصلی و یا هیچ یک از بخش های جشنواره، اما باز هم شاهد فیلم هایی با کیفیت و بسیار نو و جسورانه بودیم!
    فیلم هایی مثل اعترافات ذهن خطرناک من-احتمال باران اسیدی-من دیگو مارادونا هستم-مرگ ماهی-ماهی سیاه کوچولو-بدون مرز و حتی خانه دختر-عصر یخبندان-نزدیک تر-در دنیای تو ساعت چند است-چاقی-ایران برگر و ...
    البته همه این ها حاکی از شنیده هاست و من هیچ کدوم از فیلم های جشنواره امسال رو ندیدم!
    اما خب خیلی خیلی علاقمندم "اعترافات ذهن خطرناک من" رو به دلیل ساختار بسیار جذاب و نوئی که داره و "احتمال باران اسیدی" رو بخاطر ریتم آرام و کند و روایت موجز و مینیمالش زودتر ببینم!

و پیشنهاد میکنم حتما این مصاحبه بی نظیر هومن سیدی رو بخونید! خالی از لطف نیست

جشنواره بین المللی فیلم فجر | هومن سیدی: «اعترافات ذهن خطرناک من» شبیه به هیچ فیلمی نیست

سینمای سال هاست که داره به زور نفس میکشه و امیدوارم این فیلم ها جون دوباره ای بدن به این سینما!
    خواهش میکنم....
    ایشون همشهری ما هم هستن و آبرومون رو بردن!!

منم بیشتر از طریق آی فیلم دنبال میکردم....اما متاسفانه نتونستم هیچکدوم رو ببینم!
    از وقتی پرویز و ماهی و گربه رو دیدم...به آینده امیدوار شدم!
    به نظرم فیلم ساز های جوان دارن کم کم سینمای ایران رو به روزای خوبش برمیگردونن!

چشم...حتما میخونم!

9. 3 کاربر از پست مفید The Pianist سپاس کرده اند .

U.N.K.N.O.W.N آواتار ها
    وضعیت : U.N.K.N.O.W.N آنلاین نیست.
    سپاس ها : 56
    سپاس شده 34 در 16 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

به نظر من که بیشتر فیلم های جشنواره رو دیدم ...
    طبق روال هر سال کلیت سینمای ما بی اساس تر و بی در و پیکر تر و فیلم های بی محتوا تر و ...
    بقدری امسال وحشتناک بود که باید از سر زور و اجبار فیلم هایی همچون : رخ دیوانه ، عصر یخبندان ، کوچه بی نام ، خانه دختر ، اعترافات ، مزار شریف ، مارادونا .. بهترین بدونیم

امسال موج فضای نومیدی بسیار زیاد بود ... جز معدودی از فیلم ها مثل فیلم نزدیکتر ... که بالاخره از ظرف تلخ استفاده نکرد !
    من خودم کلا فیلم های : رخ دیوانه ، عصر یخبندان ، اعترافات ، چهارشنبه 19 ابان ، خدافظی طولانی ( فقط واسه بازی متفاوت اقاخانی) ، نزدیکتر ، مردی که اسب شد ، دوران عاشقی ، در دنیای تو ساعت چنده ؟ ... دوست داشتم !
    بنظرم ارتباط با مخاطب نسبت به سال قبل کمتر خواهد شد ! البته بعضی فیلم های بالا فروش میلیاردیشون از حالا اثبات شدس .. در کل خوب نبود
    فقط حضور فیلمسازان جوان خیلی اتفاق میمونی بود ...
    بخش مستند که از دوستانم میشنیدم که میدیدن در برج خیلی دوست داشتن ... افسوس که به این بخش اصلا بهایی داده نمیشه ...

# امیدوارم در بخش نقش اول مرد > سیامک صفری یـــا سعید آقاخانی /// کاندید نشدن امیر اقایی واقعا برام سوال بود : | ؟
    # نقش مکمل مرد > فرهاد اصلانی یــــا عباس غزالی بنده بشن ...
    سیمرغ مردمی هم که مشخصه به رخ دیوانه میرسه ... #

11. 3 کاربر از پست مفید U.N.K.N.O.W.N سپاس کرده اند .

U.N.K.N.O.W.N آواتار ها
    وضعیت : U.N.K.N.O.W.N آنلاین نیست.
    سپاس ها : 56
    سپاس شده 34 در 16 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

خب ... جشنواره 33 هم تموم شد با تمام بدی ها و خوبی هاش ...
    جایزه باران کوثری به عنوان نقش اول زن که محتمل ترین بود
    بهترین کارگردانی هم رخ دیوانه / سیمرغ مردمی هم مال همین فیلم شد ... بحق ..
    خودم ترجیحم این بود که استاد سیامک صفری سیمرغ ببره ... چون بازیش تو اعترافات وحشتناک عالی بود ... غیر این هم از کسی که عمرشو تو تئاتر گذرونده انتظار نمیره
    ولی خب بازی سعید آقاخانی به عنوان یک بازیگر تلویزیونی و نقش های کمدی در فیلم خدافظی طولانی ، نقش مرد کارگری با دل شاد و چهره غمگین یکجور سورپرایز بـود برای همه .. مبارکش باشه استحقاقشم داشت ...

# نکته زجر آور هیئت داوران > دم همه رو دید ! کسی رو نرنجوند !!! چقدر دیپلم داد !

امیدوارم فقط اکران سال 93 محدود به عید نشه ! که فقط عید وضع سینما خوب باشه بقیش کم رمق ! پیش بینیم میگه میشه ! : |
    جای تاسف که بزرگترین رویداد فرهنگی سینمایی کشور با 1:30 تاخیر از شبکه نمایش داره پخش میشه !
    رادیو هایی هم که پوشش میدادن بخاطر کنداکتورشون هی قطع میکردن و وصل !
    باز سال قبلی زنده پخش شد حتی با نمای لانگ !!! # عکسای امسال نشون میده نیازی به نمای لانگ هم نبود ...

13. 2 کاربر از پست مفید U.N.K.N.O.W.N سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)