مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh کدام باشگاه در نابودی بازیکنان نقش بیشتری داشته است؟ - صفحه 2

نمایش نتایج نظرسنجی: کدام باشگاه جهان

رأی دهندگان
27. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • چلسی

3 11.11%
  • رئال مادرید

19 70.37%
  • بایرن مونیخ

0 0%
  • بارسلونا

1 3.70%
  • آ اس رم

2 7.41%
  • اینتر

0 0%
  • آث میلان

3 11.11%
  • یوونتوس

1 3.70%
  • منچستریونایتد

1 3.70%
  • سایر تیمها

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

موضوع: کدام باشگاه در نابودی بازیکنان نقش بیشتری داشته است؟

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

کدام باشگاه در نابودی بازیکنان نقش بیشتری داشته است؟

در تمامی نقاط جهان زیاد اتفاق افتاده که ستارگان فوتبال از تیمی به تیم دیگر منتقل شده اند و به خاطر همین مساله فوتبالشان تمام شده است و باشگاهها آینده ی فوتبالی این بازیکنان رو خراب کرده اند.
    خب حالا بنظر شما کدام باشگاه فوتبال جهان بازیکن بیشتری رو خراب کرده است؟

من خودم نظرم رئال مادرید هست

مثال هم براش زیاده
    فان در فارت
    اوون
    بکهام
    ون نیستلروی
    کاناوارو

این بازیکنان زمانی در تیمهای سابق خود یه تنه تیمشون رو برنده میکردند
    ویرایش توسط 1CHAMPION : 09-05-2010 در ساعت 19:29
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

2. 3 کاربر از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده اند .

3. # ADS

1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

پاسخ : کدام باشگاه در نابودی بازیکنان نقش بیشتری داشته است؟

میثم جان کار دیگه از استثناها گذشته نمونه های بسیاری وجود دارن برای ثابت شدن این مسئله
    من بیشتر روی صحبتم با همین رئاله
    ببین بازیکنانی که من اون بالا ذکر کردم،بازیکنان خیلی بزرگی بودن و هستن،مطمئنا از بسیاری از بازیکنان سابق و فعلی رئال هم بالاتر هستن،اما چراتو رئال موفق نبودن؟
    چون اصلا بازی بهشون نرسید،چون بیشتر برای مسائل تبلیغات و پول جذب شدن نه برای فوتبال
    وقتی تو تیم خودت(رئال)بهترین مهاجم رو داری رو نیمکت هم بهترینهارو در اختیار داری،چرا داری اوون رو از لیورپول میخری،که لیورپول رو از هم بپاشی؟که بگی پولداری و رو هر بازیکنی دست بذاری میتونی بخریش؟یا فقط برای این بازیکنان رو از بین میبری که با تبلیغات زیاد روی اونا بتونی پول به جیب بزنی؟
    همین رئالی که میگی،به نظر خودت از بازی بکهام بیشتر سود برد یا از تبلیغاتش؟
    واقعا برای باشگاه های بزرگ فوتبال که اینجوری دنبال پول درآوردن و تبلیغات هستن متاسفم

5. کاربر روبرو از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده است .

6. # ADS

خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..
    .:mAysAm:. آواتار ها
    وضعیت : .:mAysAm:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 175
    سپاس شده 216 در 117 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

به هیچ وجه با حرفهاتون موافق نیستم.درسته که رئالی هستم. اما اینا رو بر مبنای طرفداری ام نمی گم. شما به عرض بنده توجه بفرمایید:
    می گین مهاجم داریم خوبش رو هم داریم.نیمکتمون هم پره درست...چرا اوون رو می خریم؟ که لیورپولو از هم بپاشیم؟
    این استدلال غلطه زیرا:
    1- هیچ باشگاه حرفه ای بزرگی نمی تونه خواهان متلاشی شدن باشگاه بزرگ دیگری بشه چون باشگاههای بزرگ بدون همدیگه ماهیتی مبهم دارند. بارسلونا بدون مادرید و مادرید بدون بارسلونا و چون لیگ های اروپایی رو نمی شه از هم تفکیک کرد ، تمام تیم های بزرگش رو هم نمی شه از هم تفکیک کرد.مگر اینکه لیورپولو باشگاهی کوچک بدانید که نظری نادرسته.
    2- فرض محال که محال نیست.رئال خواست لیورپول یا یونایتد یا هر تیم دیگه ای رو نابود کنه.درست؟ یکبار اون تیمها و بازیکن هایی در کلاس بکهام و اوون گول خوردند.دو بار گول خوردند.یعنی همیشه گول می خورند؟ وسوسه پول می شن؟ کدوم فوتبالیست حرفه ای عاقلی پیدا می شه که علم به این داشته باشه که در باشگاهی فوتبالش نابود می شه و بعد به هوای یک فصل پول بیشتر به اون تیم ها بره...نه هرگز منطقی نیست. کاکا ، اوزیل ، خدیرا ، کریس ، دی ماریا ، بن زما و ... ممکنه هر کدومشون ناموفق بوده باشند ولی یقین دارم که چنین نظری درباره مادرید نداشتند که اگر داشتند پا نمی گذاشتند به برنابئو.
    من اینجا نمی خواستم از مادرید طرفداری کنم. تیمی که پر افتخارترینه نیاز به جانبداری من نداره. تیمی که هیچکس نمی تونه بهش نه بگه ، نیازی به تعریف نداره ولی عرضم این بود که ذاتاً این نظر سنجی ایراد داره و قرعه به نام هر تیم دیگری هم که بیافته باز هم به این اعتراض دارم.شاید از بعضی از تیم های این لیست خوشم نمیاد ولی اگه ببینید به هیچکدوم رای ندادم.
    ویرایش توسط .:mAysAm:. : 03-03-2011 در ساعت 10:31

1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط .:mAysAm:. نمایش پست ها
    به هیچ وجه با حرفهاتون موافق نیستم.درسته که رئالی هستم. اما اینا رو بر مبنای طرفداری ام نمی گم. شما به عرض بنده توجه بفرمایید:
    می گین مهاجم داریم خوبش رو هم داریم.نیمکتمون هم پره درست...چرا اوون رو می خریم؟ که لیورپولو از هم بپاشیم؟
    این استدلال غلطه زیرا:
    1- هیچ باشگاه حرفه ای بزرگی نمی تونه خواهان متلاشی شدن باشگاه بزرگ دیگری بشه چون باشگاههای بزرگ بدون همدیگه ماهیتی مبهم دارند. بارسلونا بدون مادرید و مادرید بدون بارسلونا و چون لیگ های اروپایی رو نمی شه از هم تفکیک کرد ، تمام تیم های بزرگش رو هم نمی شه از هم تفکیک کرد.مگر اینکه لیورپولو باشگاهی کوچک بدانید که نظری نادرسته.
    2- فرض محال که محال نیست.رئال خواست لیورپول یا یونایتد یا هر تیم دیگه ای رو نابود کنه.درست؟ یکبار اون تیمها و بازیکن هایی در کلاس بکهام و اوون گول خوردند.دو بار گول خوردند.یعنی همیشه گول می خورند؟ وسوسه پول می شن؟ کدوم فوتبالیست حرفه ای عاقلی پیدا می شه که علم به این داشته باشه که در باشگاهی فوتبالش نابود می شه و بعد به هوای یک فصل پول بیشتر به اون تیم ها بره...نه هرگز منطقی نیست. کاکا ، اوزیل ، خدیرا ، کریس ، دی ماریا ، بن زما و ... ممکنه هر کدومشون ناموفق بوده باشند ولی یقین دارم که چنین نظری درباره مادرید نداشتند که اگر داشتند پا نمی گذاشتند به برنابئو.
    من اینجا نمی خواستم از مادرید طرفداری کنم. تیمی که پر افتخارترینه نیاز به جانبداری من نداره. تیمی که هیچکس نمی تونه بهش نه بگه ، نیازی به تعریف نداره ولی عرضم این بود که ذاتاً این نظر سنجی ایراد داره و قرعه به نام هر تیم دیگری هم که بیافته باز هم به این اعتراض دارم.
    میثم جان نظرت قابل احترام و ما نمیخوایم به زور به کسی این موضوع رو تحمیل کنیم،اما نظر اکثر بچه ها همینه،همه که اشتباه نمیکنن
    در ضمن پست بالا این همه من حرف زدم فقط اون قسمت نابودی لیورپول رو جواب دادی
    این یعنی اینکه با بقیه ش موافقی

9. کاربر روبرو از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده است .

سپاس شده 216 در 117 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

علی جان از قرار معلوم به جوابم دقت نکردی عزیز.
    1- خودت گفتی همه اشتباه نمی کنند.کاملاً درسته. بنده هم عرض کردم اونهمه بازیکن حرفه ای بزرگ سالانه دارند مسیر اشتباه نابودی فوتبالشون رو به سمت برنابئو طی می کنن؟!!! نفرمایید این حرفا رو!
    2- فوتبال یک صنعته و پول و فعالیت های اقتصدی جزء لاینفک اون هستند. این دلیلی بر محاکمه تیمی نیست که بهترین بازیکن ها رو میاره و ازشون استفاده اقتصادی هم می کنه بلکه این هنر بی بدیل مادریده.
    3- بازیکن هایی که به زعم شما نابود شدند ، کلاس بازی در رئال مادرید رو نداشته و یا ندارند. مثال. فکر می کنی اگر روزی بر فرض محال ، مسی باید مادرید ، نابود می شه؟ کریس نابود شد؟ فیگو چطور؟ روبن چطور؟ می بینید که نابود نشدند و روبن در رئال نتونست خودشو نشون بده و در ترکیب جا بیافته اما رفت و تونست در بایرن موفق باشه پس نابود نشد.
    خودت می بینی که نابودی مطرح نیست.عدم تطابقه.
    4- واقعاً برای تیمی که هنر جذب ستاره و فعالیت های گسترده حرفه ای و اقتصادی داره و هنوزم که هنوزه پر افتخارترینه و حضور در ان تیم رویای هر بازیکنیه به احترام کف می زنم.

1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

این دلیلی بر محاکمه تیمی نیست که بهترین بازیکن ها رو میاره و ازشون استفاده اقتصادی هم می کنه بلکه این هنر بی بدیل مادریده.
    واقعا عجب هنری!!
    هنر بی بدیل رئال بازیکن خراب کردنه
    تیمهائی مثل آرسنال ، لیورپول و... رو ببین،میرن استعدادیابی میکنن،روی بازیکنای جوون سرمایه گذاری میکنن،بهشون بها میدن و ازشون یه ستاره میسازن و شاید بازیکنشون روی همون یه ستاره میچرخه،اما باشگاه های پولدار اروپائی مثل رئال ، بارسا و... خیلی راحت میان و ...
    الان سر همین فاربگاس میبینی بارسا چیکار میکنه برای خریدنش،اصلا شده یه مسئله حیثیتی براشون،روز اولی که رفت آرسنال،اینقدر شناخته شده نبود اونجا شده یه فوتبالیست،ولی الان رئال و بارسا بخاطر متمول بودن میخوان بخرنش و بعد مثل ماسکرانو و... بشونن رو نیمکت تیمشون که چی بشه؟
    الان من حرفم سر مایکل اوونه شما میگی که
    بازیکن هایی که به زعم شما نابود شدند ، کلاس بازی در رئال مادرید رو نداشته و یا ندارند.
    واقعا اینطوری فکر میکنی؟
    یعنی سامی خدیرا،سرخیو راموس و بنزما و... کلاس بازیشون از اوون بالاتره؟این حرف اشتباهه
    حتما اوون رو تو لیورپول قشنگ یادته،اونجا دیه اسطوره بود هر فصل بیش از 20 گل میزد،اما موقعی که رفت رئال و نیمکت نشین شد نابود شد
    واقعا کلاس بازی تو رئال رو نداشت؟
    پس چرا هر وقت میرفت تو زمین گل میزد!!!!
    بهتره آمار اوون رو موقعی که تو رئال بود رو تو سایت ویکیپدیا نگاه کنی،همیشه به عنوان یار ذخیره وارد میشد و گل میزد،حتی آمار گلزنیش از مهاجمین ثابت هم بهتره!!
    فکر می کنی اگر روزی بر فرض محال ، مسی باید مادرید ، نابود می شه؟ کریس نابود شد؟ فیگو چطور؟ روبن چطور؟
    تمام اینا بازی بهشون رسید و ثابت بودن تو ترکیب،در ضمن مسی رو با هیچکس مقایسه نکن
    کلا من با این سیاست باشگاه های متمول اروپائی مثل رئال،بارسا،میلان و چلسی شدیدا مخالفم که البته صدای تمامی باشگاه های اروپائی رو هم درآورده
    خودت بگو هنر تیمی مثل آرسنال بیشتره که بازیکن میسازه،یا هنر تیمی مثل رئال که فقط با پولش هر بازیکنی رو میخواد میخره؟

12. کاربر روبرو از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده است .

A!i

ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

به نظر من هم رئال مادرید ...
    ببینید ، وقتی یه بازیکن 20 ساله که تو دنیا معروف میشه ، تیمی مثل رئال بیاد بهش پیشنهاد میلیاردی میده
    مگه میشه قبول نکنه ؟ خیلی سخته ...
    این رئال هست که با اینکه بعد از این همه خراب کردن بازیکن ، میدونه که بازم اگه بازیکنی بیاد خراب میشه
    اما دست بر نمیداره و دوباره پیشنهاد های بسیار وسوسه انگیز میده

و در ادامه شاید بهترین تیمی که برای یک بازیکن جوون موقعیت رو فراهم میکنه ، تیم آرسنال هست !

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

سپاس شده 216 در 117 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

نظر همه دوستان گرامی ، محترم.اما علی عزیز:
    1- این هنر مادرید معناش بی هنری تیم های دیگه نیست که.مثال خودت خوب بود.آرسنال.تیمی که بازیکن سازه. هنری که مادرید نداره. شما نمی تونی بگی چون من خطاطم و هنرمندم پس اون کسی که نقاشه هنرمند نیست. هنر ها با هم تفاوت دارند.
    2- بازیکن ها رو در سنخ خودشون بسنج.دینو زوف رو با لئویاشین می سنجند نه با مارادونا.شما مثالت راجع به اوون رو با بازیکن هم سنخ خودش بسنج نه با سامی خدیرا. یادمه بازیکنی به نام استیو مک منمن از همون لیورپول شما اومد مادرید.در فینال قهرمانان اروپا هم یکی از سه گل ما به والنسیا رو زد. موفق هم بود. بحث من راجع به اوون و سایر بازیکن ها بحث ضعف در تطابق با شرایط حرفه ای و محیطی باشگاه جدیدشونه. اگه چنین باشه که شما می فرمایید هیچ بازیکن عاقلی نباید به بهانه پول در یک فصل ، بیاد مادرید و خودشو و آینده فوتبالیشو خراب کنه.اوون شما هم اگه نابود شده بود نمی تونست به منچستر یونایتد برسه.
    3- مثالی که از اوون زدی دقیقاً نقیض حرف خودته چون ثابت می کنه اون در رئال ناموفق بود ولی نابود نشد. مگه می تونی بگی ورون در یونایتد نابود شد؟ زلاتان در بارسلونا؟ ریوالدو در میلان؟ و...
    4- صنعت امروز فوتبال اقتضا می کنه که استفاده های مالی و اقتصادی از بازیکن به عمل بیاد و البته خود بازیکن ها هم استقبال می کنند.حالا اگه مادرید در این زمینه پیشتازه گناهی مرتکب نشده.
    5- بازیکنی به نام روبینیو در عنفوان جوانی اومد مادرید و تا حدی هم موفق بود. از دستش هم دادند در حالی که خوب بازی می کرد. خیلی از مادریدی ها هم موافق نبودند با رفتن روبینیو.الان روبینیو کجاست؟ مادرید نابودش کرد؟ چرا تا وقتی تو رئال بود خوب بود و بعد که رفت داغون شد؟
    من با تمام احترامم به دوستان و بدون توجه به رئالی بودنم تاکید می کنم این نظرسنجی ایراد داره و تیم ها بازیکن خراب نمی کنند این بازیکنه که خراب می شه.

ADoLF آواتار ها
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

میثم جان ، این جمله اخرت همیشه مورد تایید نیست.
    درسته که بازیکن قبل از امضا قرار داد باید فکر همه جا رو بکنه ولی
    وقتی تو ردال نیمکت نشین کامل میشه ، دیگه معلومه که مقصر بازیکن هست یا باشگاه
    شاید این نظر مربی باشه .. ولی مربی رو کی انتخاب میکه ؟ باشگاه !
    ستاره ها تو رئال اینقدر رو نیمکت میشینن که هم روحیه و اعتماد به نفسشون خراب میشه ، هم وضعیت جسمانیشون
    همش هم تقصیر مربی های رئال هست که باز هم در آخر برمیگرده با انتخاب مربی از طرف باشگاه و به این ترتیب ، باشگاه مقصر اصلی و اول میشه.

سپاس شده 216 در 117 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

اتفاقی که شما می گی دوست عزیز تو تمام باشگاهها و برای تمام بازیکن ها در هر رده ای ممکنه بوجود بیاد. مشکل داشتن با مربی و عدم توانایی فنی در تحمیل خودشون به مربی که تقصیر رئال نیست. نمی تونند خودشونو وفق بدن؟ خب نیان رئال؟ چرا پاشون سست می شه وقتی به قول شماها در لبه پرتگاه نابودی هستند؟
    نه عزیزم به نظر من توانایی چالش جدید در کلاس مادرید رو ندارند. حالا ببین از همین چالش بازیکنی به اسم کاکا چطور درمیاد.

ADoLF آواتار ها
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

مورینیو ، جرات نمیکنه بلایی که سر بکهام اومد رو سر کاکا هم بیاره !
    وگرنه کاکا که هیچ ، تو رئال همه بازیکا به جز بازیکنای فابریک خودش یا فابریک سابق خودش خوب بودند و هستند. ( کاسیاس ، رائول ،و دیگر هیچ ... )

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع