مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh اختتامیه ی بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر(اختصاصی سینما سنتر)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: اختتامیه ی بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر(اختصاصی سینما سنتر)

Amélie آواتار ها
    وضعیت : Amélie آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,829
    سپاس شده 1,528 در 607 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

اختتامیه ی بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر(اختصاصی سینما سنتر)

آخرین اخبار جشنواره لحظه به لحظه در این تاپیک قرار می گیرد.

آئین اختتامیه بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر آغاز شد

آئین اختتامیه بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر لحظاتی پیش در سالن اصلی مرکز همایش های برج میلاد آغاز شد به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، این مراسم با حضوررحیم مشایی رئیس دفتر رئیس جمهورو رئیس کمیسیون فرهنگی دولت، جواد شمقدری معاون امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی مسعودشاهی دبیر بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر، هاشم میرزاخانی قائم مقام دبیر جشنواره و جمعی دیگر از مدیران سینمایی، داوران، هنرمندان ، میهمانان و اهالی رسانه در مرکز همایش‌های برج میلاد آغاز شد.
    پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش یک نماهنگ، آئین اختتامیه با اجرای ژیلا صادقی آغاز شد.
    ویرایش توسط Amélie : 02-16-2011 در ساعت 21:02

2. 12 کاربر از پست مفید Amélie سپاس کرده اند .

3. # ADS

Amélie آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

پاسخ : اختتامیه ی بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر

مسعودشاهی:
    از همه عزیزانی که در برپایی جشنواره قدم برداشتند، تشکر می‌کنم

در اختتامیه جشنواره بیست و نهم، دبیر جشنوار گفت: من با زبانی قاصر تشکر می کنم از همه عزیزانی که در برپایی این جشن بزرگ قدم برداشتند، قلم زدند، فیلم ساختند و باعث افتخار سرزمین عظیم و پربرکت شدند. به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، در ابتدای مراسم «ژیلا صادقی» با یاد امام راحل و شهیدان انقلاب و دفاع مقدس، ادای احترام به مقام معظم رهبری و قرائت متنی در ستایش سینمای انقلاب اسلامی و صنوف سینمایی که با تشویق حاضران همراه بود ، آغازی متفاوت را برای جشنواره بیست و نهم فیلم فجر رقم زد.
    در ادامه آئین اختتامیه مهدی مسعودشاهی دبیر جشنواره فیلم فجر روی صحنه آمد و گفت:سلام و عرض ادب خدمت عزیزان حاضر در جلسه و عزیزانی که صدا و تصویر ما در گوشه گوشه کشور عزیز خواهند دید. من با زبانی قاصر تشکر می کنم از همه عزیزانی که در برپایی این جشن بزرگ قدم برداشتند، قلم زدند، فیلم ساختند و باعث افتخار سرزمین عظیم و پربرکت شدند. من فقط از همه عزیزانی که تلاش کردند تا جشنواره هرچه پرشکوه تر برگزار شود تشکر کنم. امشب امیدوارم همه عزیزان و هنرمندان و کسانی که برای توسعه و رشد فرهنگ این مملکت قدم برمی دارند سلامت باشند و اگر قصوری دیده می‌شود بر من ببخشایید.

5. 9 کاربر از پست مفید Amélie سپاس کرده اند .

Amélie آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

جوایز بخش ویدئوسینمای جشنواره بیست و نهم اعلام شد

جوایز بخش ویدئوسینمای جشنواره بیست و نهم به برگزیدگان این بخش اهدا شد.
    به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، در ادامه مراسم اختتامیه، ژیلا صادقی از داوران بخش مسابقه ویدئو سینما خواست تا روی صحنه بیایند و جوایز این بخش را اهدا کنند. تهماسب صلح جو، شهاب ملت خواه، عباس رافعی، محمدرضا عباسیان و محمدعلی نجفی به همراه علی نصیریان داوري بخش مسابقه ویدئو سینما جشنواره بيست و نهم فيلم فجر را بر عهده داشتند.
    سیمرغ بلورین بهترین دستاورد فنی و هنری جشنواره بیست و نهم فیلم فجر اهدا شد.
    در این بخش دیپلم افتخار به اشکان اشکانی (سربازان اعدام ) و حمید سلیمانی (اشلو) اهدا شد.
    نامزدهای بهترین دستاورد فنی و هنری عبارت بودند از: اشلو (جلوه‌های ویژه)، سربازان اعدام (تصویربرداری)، همسنگار (تصویربرداری)، همسنگار (طراحی صحنه)، ماجون (تصویربرداری)، همسنگار (تدوین)
    دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر به همراه مبلغ 50 میلیون ریال برای فیلم فقط بیست به احمد حامد اهدا شد.
    نامزدهای بهترین فیلمنامه عبارتند بودند از: احمد حامد برای فیلم «فقط بیست»، پوریا آذربایجانی برای فیلم «عاشقانه‌ای برای سرباز وظیفه رحمت»، آیدا پناهنده و ارسلان امیری برای فیلم «قصه داودو قمری»
    دیپلم افتخار به همراه مبلغ 50 میلیون ریال به بهترین بازیگر نقش اول زن به آزاده صمدی برای فیلم آفریقا اهدا شد.
    نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن عبارت بودند از: آزاده صمدی برای فیلم «آفریقا»، هلیا خالقی برای فلم «ماجون»، حدیث میرامینی برای فیلم «قصه داود و قمری»
    دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد به همراه 50 میلیون ریال جشنواره بیست و نهم فیلم فجر به حمید باغکی برای فیلم سینمایی «همسنگار» به کارگردانی اهدا شد.
    حمید باغکی که با واکنش‌های جالب خود سالن را با شور و حال دیگری همراه ساخت، با ابراز خرسندی به بیت شعری اشاره کرد و گفت: دوش دیدم که ملاک در میخانه زدند /گل آدم بسرشتند و به پیمانه زدند
    نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد عبارتند از:احمد مهران‌فر برای فیلم «عاشقانه‌ای برای سرباز وظیفه رحمت»، هومن سیدی برای فیلم «قصه داود وقمری»، حمید باغکی برای فیلم «همسنگار»
    دیپلم افتخار بهترین کارگردانی به همراه 50 میلیون ریال به آیدا پناهنده برای فیلم قصه داود و قمری اهدا شد.
    سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی به همراه یک دستگاه خودرو پراید به هومن سیدی برای فیلم آفریقا اهداء گردید.
    نامزدهای بهترین کارگردان عبارتند از:هومن سیدی فیلم «آفریقا»،احسان عبدی‌پور برای فیلم «همسنگار»،آیدا پناهنده برای فیلم «قصه داود و قمری»
    سیمرغ بلورین بهترین فیلم بخش سینما ویدئو به همراه یک خودرو پراید مهدی کبیری و صدا و سیمای مرکز بوشهر برای فیلم همسنگار اهدا شد.
    نامزدهای بهترین فیلم عبارت بودند از|:مهدی کبیری، صدا و سیما مرکز بوشهر برای فیلم «همسنگار»،مجید اسماعیلی، مجتبی امینی برای فیلم «آفریقا»، مرکز سیما فیلم، کیانوش عیاری برای فیلم «قصه داود و قمری»
    دیپلم افتخار و پنج سکه بهار آزادی به کودک خردسال «هلیا خالقی» برای ایفای نقش در فیلم ماجون

7. 8 کاربر از پست مفید Amélie سپاس کرده اند .

Amélie آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

شمقدری: مدیریت جدید سینما تلاش کرد تا سینمای ایران آزادانه‌تر نفس بکشد

جواد شمقدری معاون امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه جشنواره بیست و نهم با ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: : مدیریت جدید سینمایی تلاش کرد تا مانع نفوذ در روند شکل گیری برنامه‌ها و سیاست‌های جدید باشد سینمای ایران توانست آزادانه‌تر نفس بکشد.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، در این مراسم «جواد شمقدری» با اشاره به این که جشنواره فیلم فجر به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی هنری کشور از درون حرکت انقلاب اسلامی متولد شده و رشد کرده و می‌توان آن را جشنواره انقلاب اسلامی نیز نامید. جشنواره اگر چه چند گام با مرزهای حداقلی این هویت فاصله دارد، اما موفقیت‌های امسال نشان از تلاش مدیران سینمایی دارد. کاری که انجام دادیم تا فرصتی برای بروز و شکوفا شدن این ظرفیت‌های ذاتی ایجاد شود. رونق سینمای ایران و اصلاح و بهبود نسبی محتوا و درونمایه آثار ناشی از نوعی سیاستگذاری است که اجازه داد سینمای ایران از فضای گلخانه‌ای خارج شود و شاید اجرای این سیاست‌ها، آسیب‌ها و ریزش‌هایی داشته باشد اما توان رشد و شکوفایی را فراهم می‌آورد.
    وی در این مراسم گفت: سینمای ایران از ناحیه دو گروه تهدید می‌شود. گروه‌هایی که نمی‌خواهند سینما حالش خوب باشند و مانند خودشان تب‌دار باشد. در یک گروه مشترکند با شیوه و رویکردهای افراطی و غیرمنصفانه تلاش می‌کنند که سینمای ایران را به زیر یوغ خود بکشند و تلاش می‌کنند سینمای ایران را در چارچوب تنگ برداشت‌های خود محصور سازند.این درحالی است که اندیشمندان و دلسوزان انقلاب اسلامی چنین رویکردی ندارند.
    گروه دوم سال‌هاست در سینما خانه دارد و سینما را حیاط خلوت خود می‌دانند و عهد کرده‌اند این میراث باد آورده را از دست ندهند.
    وی اظهار داشت: مدیریت جدید سینمایی مانع نفوذ در روند شکل گیری برنامه‌ها و سیاست‌های جدید باشد سینمای ایران توانست آزادانه‌تر نفس بکشد. ثمره این حیات، رونق و شکوه جشنواره و استقبال گسترده مردم بود. امسال تا روز گذشته که 11 روز نمایش داشتیم 344 هزار و 506 نفر از جشنواره استقبال کردند که یک صد هزار نفر افزایش داشتیم. ما تلاش کردیم بین فیلمسازان و این دو گروه افراطی حایل باشیم اگرچه از هر دو سوی بسیار متهم شدیم اما چون به این راه اعتقاد داشتیم نهراسیدیم. این مرحله هنوز به پایان نرسیده است.
    معاون امور سینمایی از افزایش صبر و تحمل و استمرار و پایداری برای پیگیری مورد نظر، افزایش همدلی، مشارکت نخبگان و مسئولان، پرهیز از گفتمان‌ها و ادبیات مطلق‌نگر و قضاوت های عجولانه و یکسویه در نقد و تحلیل فیلم ها ، آموزش به فیلمسازان در بیان نقدهای درون گفتمانی و پرهیز از نقدهای برون گفتمانی که سفارش روشنی است به عنوان راهکارهای رسیدن به سینما آرمانی برشمرد.
    وی همچنین با اشاره به دستاوردهای همایش دو روزه هالیوودیسم و سینما که با مشارکت سینماگران و اندیشمندان سینمایی سراسر دنیا در حاشیه جشنواره فیلم فجر برگزارشد، گفت: در این همایش تعابیر و تفاسیر جالبی در رسالت جریان هنری و سینمایی صورت گرفت و ایران به عنوان تنها پایگاه مبارزه با سیطره صهیونیسم بر سینما معرفی شد.
    شمقدری اظهار داشت: امید است سینماگران ایرانی با مشارکت و همکاری سینماگران مستقل و آزاده جهان با تولیدات ارزشمند و فکری و معنویتی خود به همه مخاطبان خود عرضه بدارند.

9. 8 کاربر از پست مفید Amélie سپاس کرده اند .

Amélie آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک
    اعلام جوایز جشنواره فیلم فجر به صورت لحظه به لحظه از سینماسنتر

حمید فرخ نژاد سیمرغ بهترین فیلم بخش نوعی نگاه
    را برای فیلم سفر سرخ از آن خود کرد

----------------------------------------------
    سیمرغ بلورین بهترین چهره پردازی اهدا شد به سعید ملکان برای فیلم فرزند صبح و آلزایمر

سیمرغ بلورین بهترین جلوه های ویژه اهدا شد به امیررضا معتمدی برای فیلم راه آبی ابریشم

سیمرغ بلورین بهترین جلوه های ویژه میدانی اهدا شد به محسن روزبهانی برای فیلم 33 روز

سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه و لباس اهدا شد به ایرج رامین فر برای فیلم جرم

سیمرغ بلورین بهترین صدابرداری اهدا شد به محمود سماک باشی برای فیلم جدایی نادر از سیمین

سیمرغ بلورین بهترین صداگذاری اهدا شد به احسان خانزادی و علی عبدالصدق برای فیلم جرم

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد مکمل اهدا شد به حامد بهداد برای فیلم جرم

دیپلم افتخار بازیگر مکمل مرد اهدا شد به شهاب حسینی و محسن طنابنده به ترتیب برای فیلم های جدایی نادر از سیمین و ندارها

دیپلم افتخار بازیگر مکمل زن اهدا شد به ساره بیات برای فیلم جدایی نادر از سیمین

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن
    اهدا شد به مهناز افشار برای فیلم سعادت آباد

دیپلم افتخار بازیگر مرد نقش اول اهدا شد به علی مصفا برای فیلم آسمان محبوب

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد اهدا شد به مهدی هاشمی برای فیلم های آقا یوسف و آلزایمر

دیپلم افتخار بازیگر نقش اول زن اهدا شد به مهتاب کرامتی برای فیلم آلزلیمر

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن اهدا شد به ویشکا آسایش برای فیلم ورود آقایان ممنوع

سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن اهدا شد به کارن همایونفر برای فیلم جرم

سیمرغ بلورین بهترین تدوین اهدا شد به واروژ کریم مسیحی برای فیلم ندارها

سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری اهدا شد به محمود کلاری برای فیلم جدایی نادر از سیمین

دیپلم افتخار فیلمنامه نویسی اهدا شد به احمدرضا معتمدی برای فیلم آلزایمر

سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه اهدا شد به اصغر فرهادی برای فیلم جدایی نادر از سیمین

سیمرغ بلورین بهترین گارگردانی اهدا شد به اصغر فرهادی برای فیلم جدایی نادر از سیمین

سیمرغ بلورین بهترین فیلم [/B]اهدا شد به جرم به تهیه کنندگی مسعود کیمیایی

سیمرغ بلورین ویژه هیئت داوران اهدا شد به داریوش مهرجویی برای فیلم آسمان محبوب

دیپلم افتخار برای ساخت فیلم ملاقات اهدا شد به شاپور قریب

اولین نمونه سیمرغ زرین برای بهترین فیلم از نگاه ملی اهدا شد به محمدرضا بزرگ نیا برای فیلم راه آبی ابریشم

---------------------------------------------
    دیپلم افتخار ویژه جشنواره اهدا شد به محمدرضا اسلام لو برای فیلم «جعبه سیاه»

---------------------------------------------
    سیمرغ بلورین ویژه جشنواره اهدا شد به فیلم 33 روز به کارگردانی جمال شورجه

--------------------------------------------
    سیمرغ بلورین ویژه جشنواره برای نمایش ارزش های نام دفاع مقدس اهدا شد به حمید بهمنی برای فیلم سینمایی گلوگاه شیطان

-------------------------------------------
    سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگرا اهدا شد به جدایی نادر از سیمین

ویرایش توسط Amélie : 02-17-2011 در ساعت 01:09

11. 13 کاربر از پست مفید Amélie سپاس کرده اند .

Amélie آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

عکسهایی از مراسم

13. 8 کاربر از پست مفید Amélie سپاس کرده اند .

Amélie آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

پاسخ : اختتامیه ی بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر(اختصاصی سینما سنتر)

سخنان برندگان پس از دریافت سیمرغ بلورین

ایرج رامین فر:ایرج رامین فر با تشکر از هیات داوران گفت: بقیه فیلم های که کاندید شد فیلم های خوبی بود در سن و سالی هستم که وقتی جایزه را می گیرم نیرو یی داده می شود و مسئولیتم را بیشتر می کند. جایزه را حق جوان ها و نسل جوان که وارد سینما شدند و باید سینما را جلو ببرند. من فیلم جرم را خیلی دوست دارم به همان اندازه که فیلم سرب را دوست دارم و مسعود کیمیایی که فکر می کنم فیلم هاش باعث شد تا من به طرف سینما بروم. فیلم هایی که ساخته برای من خاطره است. افتخار بزرگی بود برایم که در کنار کیمیایی بود. طبق معمول جایزه را به کسی تقدیم می کند که سالها من را تحمل کرد به همسرم خانم بیات که از من خیلی دور است تقدیم میکنم.

محمود سماک باشی:سماک باشی با تشکر از هیات داوران گفت: جایزه را به همسرم تقدیم می کنم که مرا تحمل کرد.

احسان خانزادی:عرض سلام و ادب به همه هنرمندان و همه خاک خوردگان عرصه هنر و سینما.

شهاب حسینی:شب بخیر با تشکر از هیات داوران احساس این لحظه را تقسیم می کنم شایستگی حضور در بخش مسابقه را داشتند اما نرسیدند به بخش مسابقه. تشکر از اصغر فرهادی که امیدوارم از برلین برگردد. او افتخار سینمای ایران است. پیشکش ناقابل جمعی از دانشجویانی که ده سال پیش خودجوش جمعیت امدادی دانشجویی امام علی(ع) دستگیری می کنند از خانواده های کم دست به صورت مخفیانه من چیز قابل تری برای تقدیم به این جمعیت ندارم.

محسن تنابنده:به فکر بعضی از دوستان که کنار ما حضور ندارند باشیم. از دوستان مسئول تقاضا دارم همت کنند جعفر پناهی برگردند به دامان پرمهر سینمای کشور.

حامد بهداد:پس از دریافت سیمرغ بلورین این بخش در ابتدا خود را خادم امام رضا (ع) خواند و گفت: من چاکر استاد حبیب الله بی گناه و حمید سمندریان سپاسگرازم. آقای کیمیای خوشحالم به خاطر فیلم شما جایزه می گیرم.من برخلاف دیگرانی که می گویند سال به سال دریغ از پارسال بر این باورم که هر روز بهتر از دیروز است. فردای بهتری مستلزم تلاش بیشتر است. به امید شادی و آزادی بیشتر.

ساره بیات:پدر ساره بیات با تلاش سلام خدمت همه عزیزان و تشکر می کنم. ساره برای رفتن به سفر کار من هنر نیست اما در نامه با دلم عهد بستم که اگر برای دریافت سیمرغ خداوند یاری ام کند هزینه اش به اعضا خانواده تقدیم کنم امروز مقدر شد که آنجا نباشم تا پدرم خود با دستان فداکارش دریافت کند. این حاصل دسترنج من بود مغموم ام که در کنار شما نیستم و خرسندم در کنار آقای فرهادی در محفل دیگری حضور دارم.

مهناز افشار:ه نام پروردگار تشکر می کنم از هیات داوران ممنون که پس از 15 سال تلاش من را دیدید تشکر از مادرم که همیشه پشتیبانم بود فرهادی خسته نباشید می گویم و به پیمان معادی برای بازی خوب ایشان. از دوستی آموختم که سرم را بالا بگیرم. برای ایرانیان صلح سعادت و آبادی آرزو می کنم. جایزه نقدی به کودکان کار که تلاش می کنند درس بخوانند اهدا می کنم.

مهدی هاشمی:مهدی هاشمی ضمن تشکراز هیات داوران و برگزارکنندگان جشنواره و دکتر رفیعی عزیز و معتمدی نیمی ازجایزه را به خانه سینما تقدیم می کنم که عضو آن هستم و نیم دیگر را تقدیم به استاد کیانوش عیاری تقدیم می کنم که فیلم ایشان را نشان ندادند. دلیل حضور ما در اینجا این است که بگوییم سینما مال ماست. سینما مال همه ماست. بدون اینکه شقه شقه اش کنیم. سینما مال همه ماست.

مهتاب کرامتی:مهتاب کرامتی با عرض سلام و تشکر از هیات داوران گفت: ممنون از جناب آقای سعدی برای تهیه فیلم خوب آلزایمر

ویشکا آسایش:من می خواهم تشکر به خصوص از دوستان و همکاران فیلم ورود آقایان ممنوع کنم. از رامبد جوان و پیمان قاسم خانی برای فیلمنامه خوبش. از رضای عزیزم که اجازه داد به راحتی و بدون دغدغه کار کنم تشکر می کنم.

کارن همایونفر:همایون فر با تشکر از هیات داوران گفت: بیست سال پیش با فیلم ردپای گرگ آقای کیمیایی به سینما هدایت شدم. دو سال بعد سلطان را و الان برای فیلم ایشان جایزه می گیرم که افتخار می کنم.

محمود کلاری:کلاری با عرض سلام و تشکر از هیات داوران گفت: من قصد ندارم جایزه ام را تقدیم کنم به خصوص به همسرم. هرچه که دارم متعلق به اوست. خیلی شوکه شدم پس از نزدیک به سه دهه این اولین فیلمی است که از قواعد پیشین در کار فیلمبرداری با هدایت و راهنمایی اصغر فرهادی فاصله بگیرم و به سمت فیلمبرداری برویم که دیده نشود. از این که این تلاش از سوی هیات داوران دیده شده است خوشحالم. امشب شب استاد مسعود کیمیایی است و من دلم نمی آید دوست بزرگوارم تورج منصوری یاد نکنم. آنچه که آموختم در قدم های آغازین با راهنمایی های او بود. امیدوارم سینما بالنده تر بشود. از محمود سماک باشی تشکر می کنم که صدای دوربین را به حدی پایین آورد که شما صدای آن را نشنوید.و محمد ابراهیمیان که همراه من آمد کار بسیار دشوار و او مرا همراهی کرد . بسیار متشکرم.

اصغر فرهادی(توسط محمود کلاری):کلاری به روی صحنه آمد و پس از دریافت جایزه فرهادی گفت: نزدیک به شش ساعت پیش با فرهادی صحبت کردیم. فیلم به واقع برلین را تکان داده است سینمای ایران است و باعث افتخار است. این ماموریت را به من سپردند. یک جمله گفت آخرین شب فیلمبرداری که نقل قول می کنم. ما که جایزه را گرفتیم و وقتی فیلم تمام شد لذت بردیم از این به بعد هرچه اتفاق بیافتد جوایزی است که دریافت خواهیم کرد. او وقتی فیلم را ساخت لذتش را از ساخت آن برده بود.

شهاب حسینی به نیابت از اصغر فرهادی:این جایزه تقدیر از یک متفکر و بعد یک فیلمساز است. مبارکشان باشد

مسعود کیمیایی:سلام و سپاس به خانم ها و آقایان قربان محبت همه شما عزیزان. نمی دانم سی سال پیش جا مانده به من داده می شود نمی دانم چه اتفاقی افتاده که به یاد من افتادند. درود به این هیات داوران که بخش مهم سینمای مستقل را نگاه کردند و به فیلم مستقل جایزه دادند. دسته بندی نبود من فیلمساز تنها و وابسته به جایی نیستم و با سرمایه شخصی فیلم ساختم. تشکر می کنم از هیات داوران که این استقلال را این بار احساس کردم نه برای جایزه این حرمت استقلال در این هیات داوران نگه داشته شد. پولاد کیمیایی که به همراه پدر روی صحنه آمده بود گفت: با عرض سلام و ادب، خوشحالم در خدمت شما هستم. طی این سالها چیزهای زیادی از پدر آموختم.افتخار می کنم در کنار پدر هستم و استقبال شما عزیزان را می بینم.

وحیده محمدی همسر داریوش مهرجویی:مهرجویی به خاطر سرماخوردگی نتوانستند در جشنواره حضور پیدا کنند. از هیات داوران تشکر کردند وهمه همکاران در آسمان محبوب.
    ویرایش توسط Amélie : 02-17-2011 در ساعت 00:58

15. 8 کاربر از پست مفید Amélie سپاس کرده اند .

Amélie آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

عکس هایی از مراسم

17. 6 کاربر از پست مفید Amélie سپاس کرده اند .

Amélie آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

19. 7 کاربر از پست مفید Amélie سپاس کرده اند .

Amélie آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

21. 5 کاربر از پست مفید Amélie سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع