مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh آخرين فيلمي كه شما ديديد ؟! (همراه با توضيحات ) - صفحه 40

صفحه 40 از 80 نخستنخست ... 30383940414250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 798

موضوع: آخرين فيلمي كه شما ديديد ؟! (همراه با توضيحات )

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

Icon14 آخرين فيلمي كه شما ديديد ؟! (همراه با توضيحات )

فایل پیوست 4507
    سلام بر دوستداران فیلم و سینما و بخصوص سینماسنتری‌های گل

داشتم فکر میکردم ما چجوری وقتی فیلمی رو میبینیم بخوایم به دیگران بگیم اگه قشنگ بود اونارو هم سهیم کنیم تو لذت بردن از فیلمی که دیدیم...

این تاپیک واسه این ایجاد شده که اخرین فیلمهایی رو که میبینیم و اگه قشنگ بود یا اصلا حتی قشنگ هم نبود بیایم بگیم این فیلم ارزش داره کسی ببینه یا نه...

در مورد اخرین فیلمی که دیدیم هر کسی بیاد اینجا بگه فیلمه چجوری بود؟ نیاد تحلیل کامل کنه ها فقط مختصر بگه فیلمی که دیده چی بود و اینکه تو چه سبکیو و چقدر قشنگ بود...

بیاین بچه ها... فیلمهایی رو که میبینید... چه قدیم چه جدید... فقط اخرین فیلمهایی رو که میبینید رو بیاین اینجا معرفی کنید و نظرتونو در موردش بگید...
    پس سینماسنتری ها... از همین امرور هر فیلمی که میبینید رو بیاین بگید نظرتونو تا ما هم تصمیم بگیریم که فیلم رو بیبینیم یا نه...

ممنون.....امیر

Alert

..... توجه توجه ....

دوستان این تاپیک صرفا برای این زده شده که اگه احیاننا نقدی و یا تحلیل و یا معرفی از این فیلم ها در سایت انجام نشده بیاید بگید که ما این فیلم رو دیدیم و...
    لطفا و لطفا اگر فیلمی در سایت چه
    نقد چه تحلیل چه معرفیش موجوده در تاپیک های مختص خودش نظراتتون رو ارسال کنید

ممنون

با سلام خدمت دوستان گرامی

به علت استقبال بالایی که از تاپیک به عمل اومد تصمیم گرفتم قوانین جدیدی رو در نظر بگیرم، چون متاسفانه پست‌های دوستان به هیچ عنوان یک دست و یک پارچه نیست و از قانون خاصی طبعیت نمیکنه و بیشتر حالت دلبخواه داره

اُمید است که با قوانین جدید شاهد تایپیکی منظم و زیبا و در عین حال یک دست و یک پارچه
    باشیم
    دوستان گرامی توجه داسته باشن در پست های ارسالیشون:
    1-ابتدا نام فیلم رو درج کنن

2-حتما حتما از یک پوستر در ابعاد مناسب استفاده کنن**

3-تعریف داستان فیلم در حدی کوتاه و مناسب

4-نظر شخصی خودتون رو در ارتباطِ با فیلم بفرمائید(توجه داشته باشید اگر احساس میکنید در موارد 3 و 4 موضوعی رو مطرح میکنید که حالت اسپویل داره حتما از تگ اسپویل تو پستتون استفاده کنید)

5-در پایاین لینک IMDB فیلم رو هم حتما قرار بدید

**این مورد به این علت هست که پوسترهایی رزولوشون بالائی دارن به علت حجم بالا باعث دیر لود شدن پیچ‌های تاپیک میشن
    البته توجه داشته باشید معیار خاصی برای اندازه عکس در نظر گرفته نشده منظور این هست که پوستری که از نت تهیه میکنید Resize کنید و بعد ضمیمه یا آپلود کنید

با توجه به اینکه قبلا بارها و بارها شاهده این بودم که بعضی از دوستان نمیدونستن چجوری عکس رو Resize کنن دوستان توجه داشته باشن برای Resize کردن: نرم افزار خاصی نیاز نیست ابتدا بر روی عکس رایت کلیک کرده گزینه Edit رو میزنید بعد عکس تو محیط Paint ویندور باز میشه در قسمت بالا عکس گزینه ای هست بنام Resize با کلیک روش میتونید رزولوشن عکس رو بصورت Pixel Pixel پائین بیارید

با تشکر
    آرا

پ-ن:
    این پیشنهاد مطرح شده بوسیله دوستمون علی(A!i) بود....ممنون علی جان

ویرایش توسط F-Gladiator : 12-11-2013 در ساعت 00:57

2. # ADS

P!NK آواتار ها
    وضعیت : P!NK آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,304
    سپاس شده 1,245 در 461 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 365 تاپیک

پاسخ : آخرين فيلمي كه شما ديديد ؟! (همراه با توضيحات )

lemony snickets a series of unfortunate events - 2004

3 تا بچه، پدر و مادرشون رو توی یک آتش سوزی از دست میدن و میفتن دست عموی بدجنسشون و ....

این فیلم رو فقط بخاطر جیم کری دانلود کردم (که همون نقش عموی بدجنس رو داره)،
    فیلمش به درد گروه سنی نوجوان میخوره و به نظرم فیلمی نیست که ارزش تحلیل و بررسی دقیقی داشته باشه،
    فیلم با سبک ماجرایی، کمدی و خانوادگی هست، و البته احساس میکنم جیم کری مثل همیشه نقش خودش رو عالی بازی میکنه... ولی در کل از فیلم راضی نبودم.
    امتیاز من به فیلم 6/10 - امتیاز در IMDb: 6.8/10

4. 7 کاربر از پست مفید P!NK سپاس کرده اند .

5. # ADS

Mr.World.Wide آواتار ها
    وضعیت : Mr.World.Wide آنلاین نیست.
    سپاس ها : 19
    سپاس شده 248 در 69 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 337 تاپیک

Past (گذشته)

فیلمی از اصغر فرهادی
    فیلم فوق العاده ای بود
    دیروز این رو توی سانس ساعت 10 شب دیدمش
    همه سالن ها فول بودند و حتی یه صندلی خالی هم نبود
    واقعا فیلم فوق العاده ای بود با فیلم نامه ای قوی و اجراهای قوی
    یکی از خصوصیات این فیلم همین بود که حتی یک بازیگر هم اجرای ضعیف نداشت
    تعجب میکنم که چطور توی غرب بچه های کوچیک هم خیلی عالی بازی میکنند؟؟؟
    ولی بچه ها توی فیلم های ایرانی خیلی مسخره بازی میکنند
    چه فرقی بین بچه های سینماهای ایران با بچه های سینماهای غیر ایران هست؟؟؟
    هر دو بچه ند دیگه
    نه کلاس بازیگری رفتند نه مطالعه ای داشتند نه فیلمی دیدند
    برای من همیشه این سوال بوده
    فیلم نامه فرهادی مثل بقیه فیلم هاش تعلیقش خیلی عالی بود
    و اصلا نمیتونستی فیلم رو حدس بزنی که به کجا میخواد بره و چی میشه
    داستان درباره زندگی زن و مردی به نام احمد و ماریون هست که چهار سال هستند از هم فاصله داشتند
    و در نبود احمد ماریون با مردی به نام سمیر زندگی میکنه
    احمد برمیگرده به فرانسه تا کار طلاق رو تموم کنه و با این واقعیت مواجه میشه
    اول جا میخوره ولی بعد قبول میکنه که این مسئله در اینجا یک مسئله عادی هست
    و سعی میکنه با این قضیه کنار بیاد و الحق هم خوب کنار میاد
    مسائلی از گذشته هنوز بین احمد و ماریون باقی مونده
    مشکلاتی در زندگی جدید ماریون پیدا شده
    مشکلی اصلی دختر بزرگ ماریون هست (واااای چقدر خشگل بود این دختر ما هم جلوی پرده بودیم هی کلوز آپ این میومد
    یعنی میشه یه روزی توی پرده سینماهای بزرگ بری ردیف جلو بشینی و کلوز آپ شارلیز ثرون یا کایرا نایتلی رو ببینی؟؟؟)
    که این دختر از رابطه مادرش با سمیر اصلا راضی نیست
    تیکه جالبی هم میندازه بابا این مرد سومین شوهر مامانمه
    از نکات قابل توجه اکران این بود که وزارت ارشاد و ممیزی به شعور ما هم احترام گذاشته
    چطور؟؟؟
    توی ویدئو کلوپ یا تلویزیون فقط کافیه کمی از پاهای زن معلوم باشه سریع شطرنجی میکنه
    یا اصلا صحنه بغل کردن رو عمرا اگه نشون بده
    ولی توی این فیلم نه شطرنجی کرده بود مخصوصا اول فیلم
    و نه سانسور کرده بود
    من خیلی از این کارشون خوشم اومد
    و میخوام بگم که بابا ملت این صحنه ها رو دیدند و همه هم با خانواده داشتند میدیدند
    به خدا هیچ کس تحریک نشد
    اسلام هم به خطر نیفتاد
    کاش توی بقیه فیلم ها هم همینطوری به شعور مخاطب احترام بذاره

7. 9 کاربر از پست مفید Mr.World.Wide سپاس کرده اند .

P!NK آواتار ها
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 365 تاپیک

امروز 3 تا فیلم نگاه کردم که میخوام اون ها رو معرفی کنم:

After Life 2009

شخصی (لیام نیسون) به عنوان مسئول تدفین در مرده شور خانه ای مشغول به کار است، که در این فیلم تمام مراحل از مرگ تا خاکسپاری فردی به اسم آنا رو در این فیلم میبینیم.

فیلمی با سبک درام، ترسناک و رازآلود. وقتی این فیلم رو شروع به دیدن میکنی نباید انتظار یک فیلم خیلی ترسناک یا هیجان انگیز رو داشته باشی، این فیلم، ریتمی آرام و کم حاشیه رو به دنبال داره. و البته میشه گفت نویسنده ، در این فیلم اعتقادات خودش (در مورد زندگی پس از مرگ) رو به رخ بیننده کشیده.
    از نظرم فیلم زیبایی بود و لیام نیسون رو در نقشی متفاوت نسبت به فیلمهای اکشن مثل taken یا unknown شاهد هستیم. امتیاز من به فیلم: 7/10 و امتیاز فیلم در IMDb: 5.9/10

Blindness 2008

داستان از اینجا شروع میشه که یک نفر، به دلیل کاملا نامشخص موقع رانندگی بیناییش رو از دست میده، و کم کم مشخص میشه که این بیماری واگیرداره، به همین دلیل دولت هرکسی که به این بیماری دچار بشه رو قرنطینه میکنه و ....

واقعا فیلم متفاوتی بود، یک فیلم که فقط با احساساتت میتونی درکش کنی و بفهمی چی میخواد بگه. البته اگه با دقت بخوای به فیلم توجه کنی، فیلم نامه بی نقص نیست، ولی من از این فیلم راضی بودم و پیشنهاد میکنم حتما ببینید. امتیاز من به این فیلم 7/10 ، امتیاز در سایت IMDb: 6.6/10

Biutiful - 2010

"اوکسبال"، کلاهبرداري است درگير با مسائلي اخلاقي، که در کارگاه ها و کوچه پس کوچه هاي تنگ و باريک بارسلون کار مي کند.....

فیلم Biutiful طرفدارهای زیادی داره، ولی من تا اواسط فیلم رو دیدم، اصلا جذبم نکرد و به نظرم داستان جالبی هم نداشت، پس ترجیح میدم راجع بهش نظر ندم

9. 5 کاربر از پست مفید P!NK سپاس کرده اند .

P!NK آواتار ها
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 365 تاپیک

Scoop - 2006

«ساندرا» (جوهانسن) دانشجوی روزنامه نگاری امریکایی برای ملاقات دوستانش به انگلستان رفته است. او با شبح روزنامه نگاری مقتول (مک شین) ملاقات می کند که خبر داغ دهه را برای او فاش می سازد و …

یک فیلم "کمدی - راز آلود" از وودی آلن، که نمیشه گفت شاهکار، ولی بسیار زیبا بود. و نشون داد که توی سن 71سالگی (2006) هم میشه به عنوان یک هنرمند واقعی مردم رو به خنده وادار کرد و راضی نگه داشت. به این فیلم هم 7/10 میدم

11. 7 کاربر از پست مفید P!NK سپاس کرده اند .

HEARTLESS آواتار ها
    وضعیت : HEARTLESS آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,487
    سپاس شده 932 در 174 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 252 تاپیک

The Son Of No one
    IMDB

محصول سال 2011. با بازی" آل پاچینو". البته نقش خیلی پر رنگی نداشت. فیلم خیلی زیبایی بود. فیلم داستان قتل دو نفر در سال 1986 رو بیان میکنه که تا سال 2004, قاتل این قتل معلوم نشدن و در توی همین سال, توسط یک روزنامه نگار سمج و حرفه ای, داستان قتل دوباره روی تیتر روزنامه ها میره. فلش بک های فیلم و بازی کودکی که به ناخواسته به علت شرایط خیلی سخت محل زندگیش ارتکاب به جرم میکنه خیلی تکان دهنده و تاثیر گذار بود. داستان فیلم هم خیلی خوب بود. نمیدونم چرا رنک این فیلم در IMDB انقدر پایینه.
    امتیاز من : 7.0

Mr Poppers Penguins
    IMDB

محصول سال 2011. با بازی "جیم کری". از اون فیلم های کمدی خیلی ابتدایی. البته سطح فیلم برای کودکانه و گروه سنی الف ه. داستان فیلم در مورد "پاپی" یه مرد موفق, که از زنش جدا شده و صاحب دو فرزنده. پدر پاپی یه جهانگرد بوده که همیشه عاشق پاپی بوده و از جاهای مختلف برای اون سوغاتی میاورده. آخرین سوغات اون یه پنگوئنه که پس از یه تماس تلفنی اشتباه, اونا تبدیل یه 6 پنگوئن میشن! اومدن این پنگوئن ها به زندگی پاپی, باعث اتفاقاتی میشه که....
    جلوه های ویژه فیلم در سطح قابل قبولی بود. توضیح خاصی در مورد فیلم ندارم.
    امتیاز من : 5.0

13. 5 کاربر از پست مفید HEARTLESS سپاس کرده اند .

film آواتار ها
    وضعیت : film آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4
    سپاس شده 3 در 2 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 11 تاپیک

سلام

فیلم سینمایی جلیقه

فیلم بسیار بسیار قشنگی است !!

فیلم «جلیقه» در شبکه نمایش
    سفر در زمان همراه با بیماران روانی

فیلم «جلیقه» به کارگردانی جان می‌بری در سال ۲۰۰۵ ساخته شده است. مسیح تاج الدین فیلمنامه این درام ِ علمی - تخیلی و معمایی را با الهام از داستانی نوشته تام بلیکر و مارک روکرو به رشته تحریر درآورده است. این فیلم محصول سینمای آلمان و آمریکاست و تهیه‌کنندگی آن را جرج کلونی، استیون سودربرگ و پیتر گوبر بر عهده داشته‌اند.

داستان فیلم در مورد سربازی به نام جک استارکس است که که در جنگ سال ۱۹۹۱ خلیج فارس مجروح می‌شود. او مرده پنداشته شده اما هنوز زنده است. جک پس از نجات معجزه آسایش، حافظه اش را به طور کامل از دست داده است. او پس از پایان جنگ به اتهام قتل یک مامور پلیس درجاده محاکمه می‌شود در حالی که حادثه را به یاد ندارد و فقط یادش هست که به دختربچه‌ای به نام جکی و مادرش که در برف مانده بودند کمک کرده وبعد هم سواریک اتومبیل عبوری شده...

فیلم جلیقه از لحاظ داستانی هم سفر در زمان را دنبال می‌کند و هم پیگیر تبعات جنگ برای یک سرباز در میدان جنگ است و ریشه‌هایی از عرفان و فلسفه شرقی هم در آن نمود دارد. وجود برف در تمام صحنه‌های بیرونی و رنگ سیاه به عنوان یکی از رنگ‌های فیلم، تضادهای شرقی را عیان می‌کند، هرچند در بعضی مکانها حرکت دوربین به صورت پرشتاب سرما و عریان بودن درختان را به فضای فیلم ربط می‌دهد. اما رنگمایه اصلی این فیلم چرخشی بین سیاه و سبز است که خود باعث برانگیختن احساسهای خاصی هستند همان‌گونه که خود فیلم بین سیاهی و عرفان پرسه می‌زند. این تمایل سبز و سیاه به بیان داستان کمک می‌کند تا آدمها و اشیا را در سکونی مداوم نشان دهد.

آدریان برودی نقش جان استارکس، کایرا نایتلی نقش جکی پرایس، کریس کریستوفرسن نقش دکتر توماس بکر و جنیفر جیسون لی نقش دکتر بت لورنسون را در این فیلم بازی کرده‌اند. پیتر دمینگ مدیر فیلم برداری، اما هیکاکس تدوینگر، بریان انو آهنگساز، آلن مک‌دونالد طراح تولید و لیز گریفیتس طراح صحنه فیلم سینمایی جلیقه بوده‌اند.

فیلم «جلیقه» در جشنواره ساترن سال ۲۰۰۶ نامزد جایزه بهترین فیلم علمی - تخیلی شد. این فیلم با حدود ۲۹ میلیون دلار هزینه ساخته شده و صحنه‌های آن در اسکاتلند و ایالت کبک کانادا تصویربرداری شده‌اند.

فیلم سینمایی «جلیقه» ساعت ۲۳ پنجشنبه و تکرار آن ساعت ۱ بامداد شنبه از شبکه نمایش پخش می‌شود.

15. 2 کاربر از پست مفید film سپاس کرده اند .

Mr.World.Wide آواتار ها
    سپاس شده 248 در 69 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 337 تاپیک

برف روی کاج ها

فیلمی از پیمان معادی
    با بازی مهناز افشار و صابر ابر و ویشکا آسایش
    فیلم داستان زنی رو روایت میکنه که از زندگی زناشویی خسته شده
    و تقریبا بی تفاوت به زندگیش هست در همین بی تفاوتی ها شوهرش هم بهش خیانت میکنه و ...
    فیلم سیاه و سفید هست
    فیلم بردارش آقای کلاری هست
    من راستش خیلی از فیلم خوشم نیومد
    جالب نبود برام
    به نظر من شخصیت ها اصلا پراخته نشدن
    نه شوهرش نه خود مهناز افشار نه صابر ابر هیچ کدوم
    ماجراهایی که برای پیشبرد فیلم خلق شده بود جالب نبود
    زنی که هنرمند هست خیلی زود با یه پسری که معلوم نیست چه کاره هست دوست میشه
    حتی فیلم برداریش هم به نظر من چند جاش اصلا جالب نبود
    یکی صحنه دوربین رو دست یه جا کاملا لنگ میزد اعصابم بهم ریخته بود
    یکی اون صحنه ای که مهناز و صابر ابر توی کنسرت نشسته ن
    یه لحظه یه نمای واید از اونها و بقیه تماشاگر ها نشون میده و بعد دوربین زوم میشه تا به کلوز آپ مهناز افشار میرسه
    اه اه اه چقدر بدم اومد
    انگار دوربین رو گذاشتن روی یه سه پایه Levec بعد با یه دوربین Z5 میگیره زوم میکنه و بعد چون سه پایه ساچلر نیست و فیلم بردار هم ناشی تشریف داره
    اون لحظه که نما مدیوم میشه و به سمت کلوز آپ میره سه پایه تکون میخوره
    آقا من خوشم نیومد
    هزاری هم بگن محمود کلاری فیلم بردار بوده
    در کل تعلیق فیلم ( البته نمیشه گفت تعلیق چون نمیخواد مخاطب رو توی یه حالت معما گونه بذاره ) خوب بود
    میشه گفت کپی برداری از اصغر فرهادی بود یعنی سبکش سبک اصغر فرهادی بود
    از بازی مهناز افشار اصلا خوشم نیومد
    هر چند خیلی ازش تعریف میکننند ولی من به هیچ وجه از این بازی که نتونه با چشمش و حسش حال و هوای یک زن سرد از زندگی رو اجرا کنه خوشم نمیاد

17. 7 کاربر از پست مفید Mr.World.Wide سپاس کرده اند .

Dexter. آواتار ها
    وضعیت : Dexter. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,626
    سپاس شده 2,938 در 1,011 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 890 تاپیک

The Young Victoria 2009

نام: The Young Victoria.png نمایش: 2331 اندازه: 259.3 کیلو بایت

خلاصه داستان : داستان دراماتیک از سالهای آشفته ابتدایی سلطنت ملکه ویکتوریا و عشق پایدارش به شاهزاده آلبرت...

نام: 13.png نمایش: 431 اندازه: 717 بایت تماشای این فیلم برای افراد زیر 13 سال توصیه نمیشود

نام: t1.png نمایش: 403 اندازه: 3.3 کیلو بایت برنده اسکار بهترین طراحی لباس

نام: t2.png نمایش: 416 اندازه: 3.3 کیلو بایت کاندیدای اسکار بهترین چهره پردازی

نظر شخصی من : از دیدگاه یک بیننده شاید این فیلم بنظر سرد و بیروح بنظر برسد ولی حقیقت این است که با فیلمی بسیار سطح بالا روبه رو هستیم کارگردانی فیلم بسیار عالی بود و تو بعضی از صحنه ها مشاهده میشه که اشتباهات بازیگران رو هم کات نکردن و اینطوری فیلم رو طبیعی تر جلوه میده

بنظر من یکی از مهم ترین کارهای یک فیلم زیبا تدوین هستش که تدوین این فیلم بسیار عالی بود

امتیاز شخصی من به فیلم :
    نام: 7.png نمایش: 412 اندازه: 5.1 کیلو بایت

http://www.imdb.com/title/tt0962736/?ref_=sr_2
    ویرایش توسط Dexter. : 06-28-2013 در ساعت 20:36 دلیل: اضافه کردن لینک IMDB

19. 7 کاربر از پست مفید Dexter. سپاس کرده اند .

Mr.World.Wide آواتار ها
    سپاس شده 248 در 69 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 337 تاپیک

Cloud Atlas 2012

فیلمی از برادران واچوفسکی (البته الان یکیشون تغییر جنسیت داده و خانم شده) و تام تایکور
    با بازی تام هنکس و هل بری
    فیلم با طرح شش داستان مختلف که به گونه ای به هم ارتباط پیدا میکنند البته ارتباط طولی نه عرضی
    داستان اول در سال 1849 هست درباره وکیلی که برای عقد قرار داد به رسمیت شناختن مذهبی برده داری به سفری میره
    و در طول مسافرتش با برده ای آشنا میشه که اون برده جونش رو نجات میده و بعد ها این وکیل تحت تاثیر قرار میگیره و از مخالفین برده داری میشه
    و البته در طول سفر داستان و ماجرای خودش رو به صورت یک کتاب در میاره

داستان دوم در سال 1936 درباره موزیسینی هست که همجنس باز تشریف داره و به استخدام یک موزیسین بزرگ در میاد و در خونه اون زندگی میکنه
    و زن اون موزیسین پیر عاشق این موزیسین جوان میشه و با هم رابطه جنسی برقرار میکنند که البته شوهرش میفهمه ولی به روش نمیاره
    و در آخر این موزیسین جوان موزیک فوق العاده ای میسازه که پیر مرد در صدد به نام خود زدن اون هست و ...
    خط ربط این داستان به داستان قبلی این هستش که این موزیسین جوان همون کتابی رو که اون وکیل درباره ماجرای خودش نوشته رو میخونه

داستان سوم در سال 1973 اتفاق میفته داستان درباره یک روزنامه نگار با بازی هل بری هست که پرده از راز یک جنایت سازمانی شرکت های بزرگ برمیداره
    خط ربط این داستان به داستان قبلی این هستش که معشوقه مرد اون موزیسین همجنسباز الان یک فیزیک دان مشهور شده که پرونده اون جنایت رو در اختیار این روزنامه نگار قرار میده
    و اون قطعه موسیقی که اون موزیسین جوان ساخته الان در دست این روزنامه نگار جوان هست

داستان چهارم در سال 2012 اتافق میفته و درباره یک ناشری هستش که همیشه بدهکار هست و اینبار در حال انتشار یک کتابی هست از یک آدم روانی و جنایتکار
    که منقدی اومده و حسابی اون کتاب رو کوبیده
    نویسنده در یک مهمانی اون منتقد رو میکشه و به یکباره تحت تاثیر این حرکت کتاب ها به فروش فوق العاده میرسه و این ناشر وضعش خوب میشه
    ولی باز هم به مشکلاتی برمیخوره که مجبور میشه به سمت برادرش بره و از اون کمک بخواد
    ولی چون قبلا با زن برادرش رابطه جنسی داشته برادرش در صدد انتقام گرفتن هست

داستان پنجم در سال 2144 هست درباره زن هایی که در آزمایگاه و با تغییر ژنتیک خلق شده اند تا به عنوان خدمتکار مورد استفاده انسان های عادی قرار بگیرند
    چیزی شبیه به فیلم (never let me go)
    در اون زمان جنبشی اعتراض آمیز بر علیه این برده داری نوین شکل میگیره و جوانی به نجات یکی از این زن ها میاد
    و اون زن منبع الهامات نسل بعدی قرار میگیره

داستان آخر بعد از نبرد آخر الزمان هست که تمام تمدن ها از بین رفته اند و انسان ها باز زندگی بدوی دارند
    اون زن در داستان قبلی در اینجا به عنوان خدا پرستش میشه
    در اینجا ریشه همه اعتقادات زده میشه شبیه به فیلم کتاب الی و جاده
    و البته با دیدن این فیلم بالأخره تونستم اون رمانی رو که چند سال قبل خونده بودم رو پیدا کنم
    رمان سه گانه از جان کریستوفر با نام :
    1.شهریار آینده
    2.آنسوی سرزمین های شعله ور
    3.شمشیر ارواح
    اونقدر دنبال این رمان سه گانه بودم
    هم اسمش رو یادم رفته بود همه نویسنده رو
    دیشب به صورت اتفاقی با دیدن این فیلم و جستجو در گوگل پیدا کردمش
    فیلم یک فیلم فوق العاده ست با روایتی فوق العاده
    به هیچ وجه ذره ای احساس خستگی نمیکنید
    فیلم ذره ذره و سکانس به سکانس به شما اطلاعات میده تا پازل ها رو خود بیننده تکمیل کنه
    و در همین بین که ذهن مخاطب در حال چسباندن پازل ها و ماجراهای فیلم هست اطلاعات اعتقادی و پیام مورد نظر فیلمساز به خورد مخاطب داده میشه
    از مجاز قلمداد کردن همجنس گرایی تا رابطه خیانت تا برهم زدن همه اطلاعات تا تبلیغ تناسخ و ....
    فیلم خیلی قشنگه
    توصیه میکنم حتما ببینیدش

21. 8 کاربر از پست مفید Mr.World.Wide سپاس کرده اند .

P!NK آواتار ها
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 365 تاپیک

Season Of The Witch - 2011

دو شوالیه، بعد از جنگی که تعداد زیادی زن و بچه کشته شدند، تصمیم میگیرند که از لشکرشان جدا شوند . در راه به شهری برخورد میکنند که طائون همه جا رو فرا گرفته، مردم احساس میکنند که این طائون بخاطر طلسم جادوگر هست. کدخدای شهر این دو شوالیه رو فرا میخواند و ....

یکی از جالبترین و هیجان انگیز ترین فیلمایی که توی چند وقت اخیر دیدم بود. اسمش رو زیاد شنیده بودم، دیشب تصمیم گرفتم ببینم. نیکلاس کیج یکی از ستاره های این فیلمه. اولش که فیلم شروع شد، فکر نمیکردم که اینقدر فیلم جذابی باشه. به نظرم واقعا حقش نیست که امتیازش 5.3 باشه. سبک این فیلم اکشن، ماجرایی و فانتزی هست، البته به نظرم بد نیست که سبک "ترسناک" رو هم بهش اضافه کنیم! پیشنهاد میکنم حتما ببینید.

Armored - 2009

مامورهای حمل پول، که با هم تصمیم به یک دزدی بزرگ میگیرند... "بیشتر از این توضیح بدم فیلم رو از دست میدید"

این فیلم هم به نظرم عالی بود، یک داستان نه چندان پیچیده ولی بسیار زیبا، با سبک اکشن، جرم و جنایی و هیجان انگیز. به همراه بازیگرهای سرشناسی مثل جان رنو و مت دیلون.

Brave - 2012

انیمیشن "شجاع" که دیدم بعضی از بچه ها اینجا تعریفش رو کرده بودند و تصمیم گرفتم که ببینم. داشتمش ولی وقت نکرده بودم ببینم.

در مورد شاهزاده ای هست که روحیه ای جنگجویانه داره اما مادرش معتقده که دخترش باید ازدواج کنه، به همین دلیل هم به اختلاف میخورن و ....

این انیمیشن خیلی عالی و زیبا و تاثیرگذار بود و داستان قشنگی هم داشت و واقعا راضی ام ازش، چندین مدت بود که انیمیشن به این قشنگی ندیده بودم، انیمیشن برای شرکت Pixar هست و احتمالا اکثرتون این فیلم رو دیدید ولی اگه ندیدید باید ببینید حتما...

The Muppets - 2011

یک پسر (عروسکی) که از بچگی عاشق ماپیت ها (همون گروه مانا مانا!) هست و آرزوش اینه که بتونه یه روزی بره پیش اونها...

فیلمی که به درد گروه سنی کودکان و نوجوانان میخوره، فیلم بدی نبود ولی خب ترجیح میدم چنین فیلمی رو 10 سال قبل میدیدم!

23. 6 کاربر از پست مفید P!NK سپاس کرده اند .

صفحه 40 از 80 نخستنخست ... 30383940414250 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)