سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh ۩ ۞ ۩ پرسش و پاسخ در مورد فیلم های سینمایی جهان ۩ ۞ ۩ - صفحه 27

صفحه 27 از 27 نخستنخست ... 17252627
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 268 , از مجموع 268

موضوع: ۩ ۞ ۩ پرسش و پاسخ در مورد فیلم های سینمایی جهان ۩ ۞ ۩

Don Corleone آواتار ها
    وضعیت : Don Corleone آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,778
    سپاس شده 2,940 در 843 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

۩ ۞ ۩ پرسش و پاسخ در مورد فیلم های سینمایی جهان ۩ ۞ ۩

دوستان عزیز از این پس هر گونه سوالی که در مورد فیلم های مختلف دارید را می توانید در این تاپیک اعلام کنید تا دوستان دیگر اگر توانستند شما را یاری دهند.
    با تشکر از همه شما دوستان

فایل پیوست 7642

2. # ADS

mo-hammad آواتار ها
    وضعیت : mo-hammad آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : ۩ ۞ ۩ پرسش و پاسخ در مورد فیلم های سینمایی جهان ۩ ۞ ۩

نقل قول نوشته اصلی توسط MATHEMATIQUES نمایش پست ها
    سلام
    میخاستم منو در مورد پیدا کردن یه سری فیلمهای خاص در باره ریاضیات راهنمایی کنید.
    چطوری میتونم فیلمهایی مثل
    -proof
    -good will hunting
    -the professor and his beloved equation
    cube
    numbers
    fermat's room
    -the dot and the line
    رو پیدا کنم. ممنون میشم راهنماییم کنین
    میتونی the imitation game 2014 رو هم ببینی

4. # ADS

Sigar_shokolati آواتار ها
    وضعیت : Sigar_shokolati آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام و عرض ادب ب دوستان گرامی ... راستش من چند مدت پیش یه فیلمی دیدم ک خیلی خوشم اومد یه دختری بود که جلوی اینه موهاشو کوتاه میکنه و شبیه موهای پسرا میشه بعد یه پیرهن مردونه ک کت و شلوار میپوشه و یه سیگارم میزاره رو لبش و میره خیلی از فیلمش خوشم اومد اما چون روی این تیکه از فیلم اهنگ میکس کرده بودن من نتونستم دیالوگ یا اسمی ازش بفهمم ممنون میشم پاسخ بدین و اینکه هر کدوم از دوستان روبیکا دارن ب این ایدی برن و فیلم اخرو ببین و اسمشو بگن چون همون فیلمس ممنون میشم از کمکتون! @nafasi_official

saman66 آواتار ها
    وضعیت : saman66 آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

عرض سلام و درود و آدینه ای خوبی براتون آرزو میکنم
    به جاهای مختلفی مراجعه کردم از کسانیکه ادعای فیلم دیدنشون میاد تا کساییکه در کار توزیع و پخش فیلم هستن اما متاسفانه کمکی نتونستن بکنن حتی از گوگل مهربان ( با این کلیدواژه : Movie about Radio Transceiver and boy and researcher in the alaska between from 1989 to 1996) هم کمک خواستم ولی نشد که نشد ...
    در انتها تنها جاییکه به ذهنم رسیده و امیدوارم دیگه شما عزیزان بتونید کمکم کنید اینجاست
    سالهای دور و درازی هستش که فیلمی رو دیدم اما فقط خاطره ی خوب اون فیلم در ذهنم مونده حدودی عرض می کنم 7 8 سالم بوده ینی در حدود سالهای 1373 یا 74 در اون موقه که فقط تلویوزیون دوتا شبکه داشت و کلی ذوق میکردیم که فیلم سینمایی از تلویزیون میبینیم در خاطرم هست شبای پنچ شنبه که فرداش جمعه میشد تلویزیون ملی که دوتا شبکه داشت حالا کدومش فیلم پخش کرده نمیدونم ولی فیلمی پخش کرد که سالهست شیرینی اون تو ذهنم مونده داستانش در مورد یک پسربچه ای که تو خونه شون یک دستگاه بیسیمیه (چیزی شبیه به این) وجود داره و هر روز با یکی که حرفاشو میشنوه صحبت میکنه در یکی از تلاشهاش برای برقراری ارتباط با دیگران امواج بیسیمش به کیلومترها دور تر از محل زندگی پسر بچه که الان که فکرش رو میکنم احتمالا ایالت آلاسکایه امریکا باشه و با یک نفر محقق که تنها در یک مکان دورافتاده زندگی میکنه
    (احتمالا شاید خانمی هم وجود داشته باشه و یا هر تعداد کس دیگه ... که اون موقه در اون سن توجهی بهش نمکردم) ارتباط برقرار میکنه که در ابتدا برا هر دو این تصادف که امواج رادیویی چطور به اون مکان ها رسیده کمی غیره باوره ولی در هر صورت همچین چیزی باعث هم صحبت کردن این دو میشه و با هم رفیق میشن بعد از مدتی هم طرفه بزرگ یعنی اون مرده برای دیدن دوست جدیدش (پسربچه) میره و همدیگه رو میبینن یادمه حتی دوبار هم از تلویزیون پخش شد این فیلم بدلیل استقبالی که داشت یه مجری ریشویه لاغر کاکولیه کت و شلوار قهوه ای داشت هفته بعدش اومد که خیلی تماس گرفته شده و دوباره این فیلم بازپخش میشه که دوباره کلی ذوق مرگ شدم با دیدنش یادمه یکی از سکانسهای این فیلم مرده بخاطره اینکه خطره سقوط بهمن رو کمپ و خونش وجود داشت میره بیرون از کمپ و با یه درام میخواد خطر سقوط بهمن رو دفع کنه که از آبجی بزرگم دلیلشو پرسیدم و اون دلیلش اینجوری گفت برای اینکه صدا باعثه تولید انرژی میشه و بهمن تولید میکنه اینها نکاتی بود که از فیلم یادمه ولی در تمامه این بیست و پنچ سال همیشه حس خوبی بهم میده وقتی یادش میوفتم نمیدونم همزادپنداری و هم سن و سال پنداری با او پسربچه ست که احتمالا هم سن و سال خودم میدونستم یا همیشه آرزوی تکنولوژی داشتن خودمه که اون موقه در اون بی سیم ثابت میدیدم که ماها اون موقه ازش محروم بودیم یا اون سکانسش که اون محققه میاد درام میزنه که سالها بعد همیشه در آرزویه داشتنه یه درام باکس بودم و هستم و یا هر چیزه دیگه
    ببخشید که زیاد شد صحبتام ممنون میشم لطف کنید بهم کمک کنید با سپاس

saman66 آواتار ها
    وضعیت : saman66 آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام میشه جواب منم بدین دوستان عزیزم

حسنوگ آواتار ها
    وضعیت : حسنوگ آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

با سلام 4 یا 5 سال پیش یه فیلم از تلویزیون خودمان دیدم که در آن یک جوونی بود که پول نداشت بعد میرفت تو امامزاده محلشان یه پیرمرد بود متولی امامزاده بود . پسره میخاست طلاهای تو امامزاده را بدزده . میر طاهر مظلومی و رفیقش در نقش آدم بده فیلم بودن هی پسره رو شارژ میکردن تا کلید صندوق امامزاده رو رو یه تیکه موم فشار بده تا برن از روش بسازن. اخر پیر مرده رو کتک زدن و طلاها رو پسره دزدید و ... کسی اسم فیلم رو میدونه ؟

khashayar_m آواتار ها
    وضعیت : khashayar_m آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

درود
    دوستان این پیام را در تاپیک دیگری هم گذاشتم ولی کسی نتونست راهنماییم کنه. دوستان فیلمی بود که توش به شکم بچه ها مواد مخدر میچسبوندن و ازشون برای انتقال مواد استفاده میکردند که بچه ها بروند و در سطح شهر پخش کنند و آخر فیلم هم این صحنه رو فکر کنم دوباره نشون میداد که یعنی این داستان تکرار میشه فیلم تم کارآگاهی داشته و یک شخصیت زن بلوند هم توش بود که عینک آفتابی زده بود و زانو بند داشت و با عصا راه میرفت و آخر فیلم هم کشته میشد و در یک سکانسی سر پل هم معامله میشود و فیلم صد در صد برای قبل از 2002 هست فیلم ترافیک هم نیست خیلی تلاش کردم برای پیدا کردنش و تو تاپیک های خارجی هم گذاشتم ولی نتیجه ای نگرفتم
    کسی از دوستان منو راهنمایی کنه واقعا ممنون میشم
    بیست هزار تومان جایزه میدم به کسی که اسم فیلم رو درست بگه

khashayar_m آواتار ها
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

درود
    این فیلم نیست؟2000 Frequency

khashayar_m آواتار ها
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط saman66 نمایش پست ها
    عرض سلام و درود و آدینه ای خوبی براتون آرزو میکنم
    به جاهای مختلفی مراجعه کردم از کسانیکه ادعای فیلم دیدنشون میاد تا کساییکه در کار توزیع و پخش فیلم هستن اما متاسفانه کمکی نتونستن بکنن حتی از گوگل مهربان ( با این کلیدواژه : Movie about Radio Transceiver and boy and researcher in the alaska between from 1989 to 1996) هم کمک خواستم ولی نشد که نشد ...
    در انتها تنها جاییکه به ذهنم رسیده و امیدوارم دیگه شما عزیزان بتونید کمکم کنید اینجاست
    سالهای دور و درازی هستش که فیلمی رو دیدم اما فقط خاطره ی خوب اون فیلم در ذهنم مونده حدودی عرض می کنم 7 8 سالم بوده ینی در حدود سالهای 1373 یا 74 در اون موقه که فقط تلویوزیون دوتا شبکه داشت و کلی ذوق میکردیم که فیلم سینمایی از تلویزیون میبینیم در خاطرم هست شبای پنچ شنبه که فرداش جمعه میشد تلویزیون ملی که دوتا شبکه داشت حالا کدومش فیلم پخش کرده نمیدونم ولی فیلمی پخش کرد که سالهست شیرینی اون تو ذهنم مونده داستانش در مورد یک پسربچه ای که تو خونه شون یک دستگاه بیسیمیه (چیزی شبیه به این) وجود داره و هر روز با یکی که حرفاشو میشنوه صحبت میکنه در یکی از تلاشهاش برای برقراری ارتباط با دیگران امواج بیسیمش به کیلومترها دور تر از محل زندگی پسر بچه که الان که فکرش رو میکنم احتمالا ایالت آلاسکایه امریکا باشه و با یک نفر محقق که تنها در یک مکان دورافتاده زندگی میکنه
    (احتمالا شاید خانمی هم وجود داشته باشه و یا هر تعداد کس دیگه ... که اون موقه در اون سن توجهی بهش نمکردم) ارتباط برقرار میکنه که در ابتدا برا هر دو این تصادف که امواج رادیویی چطور به اون مکان ها رسیده کمی غیره باوره ولی در هر صورت همچین چیزی باعث هم صحبت کردن این دو میشه و با هم رفیق میشن بعد از مدتی هم طرفه بزرگ یعنی اون مرده برای دیدن دوست جدیدش (پسربچه) میره و همدیگه رو میبینن یادمه حتی دوبار هم از تلویزیون پخش شد این فیلم بدلیل استقبالی که داشت یه مجری ریشویه لاغر کاکولیه کت و شلوار قهوه ای داشت هفته بعدش اومد که خیلی تماس گرفته شده و دوباره این فیلم بازپخش میشه که دوباره کلی ذوق مرگ شدم با دیدنش یادمه یکی از سکانسهای این فیلم مرده بخاطره اینکه خطره سقوط بهمن رو کمپ و خونش وجود داشت میره بیرون از کمپ و با یه درام میخواد خطر سقوط بهمن رو دفع کنه که از آبجی بزرگم دلیلشو پرسیدم و اون دلیلش اینجوری گفت برای اینکه صدا باعثه تولید انرژی میشه و بهمن تولید میکنه اینها نکاتی بود که از فیلم یادمه ولی در تمامه این بیست و پنچ سال همیشه حس خوبی بهم میده وقتی یادش میوفتم نمیدونم همزادپنداری و هم سن و سال پنداری با او پسربچه ست که احتمالا هم سن و سال خودم میدونستم یا همیشه آرزوی تکنولوژی داشتن خودمه که اون موقه در اون بی سیم ثابت میدیدم که ماها اون موقه ازش محروم بودیم یا اون سکانسش که اون محققه میاد درام میزنه که سالها بعد همیشه در آرزویه داشتنه یه درام باکس بودم و هستم و یا هر چیزه دیگه
    ببخشید که زیاد شد صحبتام ممنون میشم لطف کنید بهم کمک کنید با سپاس
    درود
    این فیلم نیست؟2000 Frequency

صفحه 27 از 27 نخستنخست ... 17252627

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)