مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh ۩ ۞ ۩ پرسش و پاسخ در مورد فیلم های سینمایی جهان ۩ ۞ ۩ - صفحه 28

صفحه 28 از 28 نخستنخست ... 18262728
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 272 , از مجموع 272

موضوع: ۩ ۞ ۩ پرسش و پاسخ در مورد فیلم های سینمایی جهان ۩ ۞ ۩

Don Corleone آواتار ها
    وضعیت : Don Corleone آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,778
    سپاس شده 2,940 در 843 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

۩ ۞ ۩ پرسش و پاسخ در مورد فیلم های سینمایی جهان ۩ ۞ ۩

دوستان عزیز از این پس هر گونه سوالی که در مورد فیلم های مختلف دارید را می توانید در این تاپیک اعلام کنید تا دوستان دیگر اگر توانستند شما را یاری دهند.
    با تشکر از همه شما دوستان

فایل پیوست 7642

2. # ADS

mostafa_1366 آواتار ها
    وضعیت : mostafa_1366 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : ۩ ۞ ۩ پرسش و پاسخ در مورد فیلم های سینمایی جهان ۩ ۞ ۩

نقل قول نوشته اصلی توسط saman66 نمایش پست ها
    عرض سلام و درود و آدینه ای خوبی براتون آرزو میکنم
    به جاهای مختلفی مراجعه کردم از کسانیکه ادعای فیلم دیدنشون میاد تا کساییکه در کار توزیع و پخش فیلم هستن اما متاسفانه کمکی نتونستن بکنن حتی از گوگل مهربان ( با این کلیدواژه : Movie about Radio Transceiver and boy and researcher in the alaska between from 1989 to 1996) هم کمک خواستم ولی نشد که نشد ...
    در انتها تنها جاییکه به ذهنم رسیده و امیدوارم دیگه شما عزیزان بتونید کمکم کنید اینجاست
    سالهای دور و درازی هستش که فیلمی رو دیدم اما فقط خاطره ی خوب اون فیلم در ذهنم مونده حدودی عرض می کنم 7 8 سالم بوده ینی در حدود سالهای 1373 یا 74 در اون موقه که فقط تلویوزیون دوتا شبکه داشت و کلی ذوق میکردیم که فیلم سینمایی از تلویزیون میبینیم در خاطرم هست شبای پنچ شنبه که فرداش جمعه میشد تلویزیون ملی که دوتا شبکه داشت حالا کدومش فیلم پخش کرده نمیدونم ولی فیلمی پخش کرد که سالهست شیرینی اون تو ذهنم مونده داستانش در مورد یک پسربچه ای که تو خونه شون یک دستگاه بیسیمیه (چیزی شبیه به این) وجود داره و هر روز با یکی که حرفاشو میشنوه صحبت میکنه در یکی از تلاشهاش برای برقراری ارتباط با دیگران امواج بیسیمش به کیلومترها دور تر از محل زندگی پسر بچه که الان که فکرش رو میکنم احتمالا ایالت آلاسکایه امریکا باشه و با یک نفر محقق که تنها در یک مکان دورافتاده زندگی میکنه
    (احتمالا شاید خانمی هم وجود داشته باشه و یا هر تعداد کس دیگه ... که اون موقه در اون سن توجهی بهش نمکردم) ارتباط برقرار میکنه که در ابتدا برا هر دو این تصادف که امواج رادیویی چطور به اون مکان ها رسیده کمی غیره باوره ولی در هر صورت همچین چیزی باعث هم صحبت کردن این دو میشه و با هم رفیق میشن بعد از مدتی هم طرفه بزرگ یعنی اون مرده برای دیدن دوست جدیدش (پسربچه) میره و همدیگه رو میبینن یادمه حتی دوبار هم از تلویزیون پخش شد این فیلم بدلیل استقبالی که داشت یه مجری ریشویه لاغر کاکولیه کت و شلوار قهوه ای داشت هفته بعدش اومد که خیلی تماس گرفته شده و دوباره این فیلم بازپخش میشه که دوباره کلی ذوق مرگ شدم با دیدنش یادمه یکی از سکانسهای این فیلم مرده بخاطره اینکه خطره سقوط بهمن رو کمپ و خونش وجود داشت میره بیرون از کمپ و با یه درام میخواد خطر سقوط بهمن رو دفع کنه که از آبجی بزرگم دلیلشو پرسیدم و اون دلیلش اینجوری گفت برای اینکه صدا باعثه تولید انرژی میشه و بهمن تولید میکنه اینها نکاتی بود که از فیلم یادمه ولی در تمامه این بیست و پنچ سال همیشه حس خوبی بهم میده وقتی یادش میوفتم نمیدونم همزادپنداری و هم سن و سال پنداری با او پسربچه ست که احتمالا هم سن و سال خودم میدونستم یا همیشه آرزوی تکنولوژی داشتن خودمه که اون موقه در اون بی سیم ثابت میدیدم که ماها اون موقه ازش محروم بودیم یا اون سکانسش که اون محققه میاد درام میزنه که سالها بعد همیشه در آرزویه داشتنه یه درام باکس بودم و هستم و یا هر چیزه دیگه
    ببخشید که زیاد شد صحبتام ممنون میشم لطف کنید بهم کمک کنید با سپاس
    ممکنه یکم دیر باشه ولی اسم این فیلم high frequency 1988 هست

4. # ADS

mostafa_1366 آواتار ها
    وضعیت : mostafa_1366 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : ۩ ۞ ۩ پرسش و پاسخ در مورد فیلم های سینمایی جهان ۩ ۞ ۩

نقل قول نوشته اصلی توسط vapoursd نمایش پست ها
    سلام
    یه فیلم با بازی لئوناردو دیکاپریو که توی فیلم ویپ می‌کشید
    برای چند سال یش بود فیلمش
    کسی اسمش رو یادشه؟
    غالب فیلمهایی که دیکاپریو بازی کرده داستانشون مربوط به زمانهای گذشته است توی اون دو سه تایی هم که داستانشون زمان حال هست من ندیدم ویپ بکشه احتمالا اون عکس یا فیلمی که دیدین مربوط به زندگی عادیش بوده شاید هم منظورتون فیلم Django Unchained باشه که اونجا از چوب سیگار استفاده میکرد!

صفحه 28 از 28 نخستنخست ... 18262728

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)