مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh فیلم " پدرم و پسرم " My Father and My Son (2005) Babam Ve Oglum

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فیلم " پدرم و پسرم " My Father and My Son (2005) Babam Ve Oglum

Yousef آواتار ها
    وضعیت : Yousef آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3
    سپاس شده 38 در 15 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

فیلم " پدرم و پسرم " My Father and My Son (2005) Babam Ve Oglum

اگر ضرب المثلی که میگوید "مرد گریه نمیکند" وجود نداشت, من نیز در هنگام پخش فیلم برای اولین بار از سینما, به همراه سایر بازیگران گریه میکردم!» ...... چائان ایرماک

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  Babam Ve Oglum (2005).jpg
مشاهده: 1134
حجم:  81.3 کیلو بایت

My Father and My Son (2005) (Babam Ve Oglum ) پدرم و پسرم
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    کارگردان : چائان ایرماک
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    درام / محصول ترکیه / 108 دقیقه / رنگی / 35 میلیمتری
    ......~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~
    بازیگران : چتین تکیندور ، فیکرت کوشکان ، حمیرا ، اگه تانمان ، شریف سزر
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    تهیه کننده : شوکرو آوشار ؛ نویسنده : چائان ایرماک ؛ فیلمبردار : ریدوان اولگن ؛ تدوین: کیوانچ ایلگونر ؛ کارگردان هنری : مورات گونی ؛ موسیقی : اوانتیا ربوتسیکا
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    جوایز : برنده بهترین بازیگر مرد ، زن و بهترین فیلم مردمی جشنواره استانبول 2006 ؛ برنده بهترین فیلم جشنواره نورمبرگ 2006 ؛ برنده بهترین موسیقی متن سال جهان از جشنواره موسیقی متن جهان 2006
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    صادق مردی که علیرغم مخالفت های شدید پدرش ، روستای کوچکشان را به منظور تحصیل در رشته خبرنگاری ترک کرده است ،از همان روزهای اول دانشگاه شروع به انجام فعالیت های سیاسی میکند.روزهای سختی را در زندان میگذارند.سرانجام ازدواج کرده صاحب پسری به نام دنیز میشود.صادق همسر خود را در حین زایمان از دست میدهد. او در میابد به علت شکنجه هایی که در زندان دیده بود دچار بیماری لاعلاجی شده و چند صباحی به عمرش باقی نیست .دنیز تنها هفت سال دارد.به همین منظور تصمیم میگیرد پسر کوچکش را به روستا,نزد پدرش که او را از فرزندی خود رد کرده و ارث نیز محرومش کرده است,ببرد.برای صادق بازگشتن به روستا پس از ده سال بسیار سخت است ولی به خاطر پسر کوچکش مجبور به این کار است
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    این فیلم یکی از بهترین فیلمهایی است که در طول زندگی ام دیده ام و تا پایان آن در ذهنم خواهد ماند . فیلمی که یکی از موفقت ترین فیلمهای تاریخ سینمای ترکیه به شمار می رود. فیلمی درباره سه نسل متفاوت از انسانها که هر یک احساسات و مشکلات مخصوص خود را دارند. این فیلم برای تمامی انسانها از تمامی فرهنگها دارای تاثیر گذاری بسیار شدیدی می باشد . چائان ایرماک کارگردان 41 ساله فیلم که فارغ التحصیل سینما و تلویزیون است برای این فیلم بهترین انتخاب بازیگر را داشته است مخصوصاً بازی بسیار زیبای چتین تکیندور در نقش پدر بزرگ و فیکرت کوشکان زیبایی فوق العادی به این فیلم بخشیده است. وی که فیلمنامه فیلم را خودش نوشته است خنده ، گریه ، بیماری ، تنهایی و جمع ، عشق و ... را به خوبی در کنار هم به کار گرفته است . درام فیلم فوق العاده زیبا است و من وقتی صحنه پس از مرگ صادق را و ناراحتی پدرش که دچار شک عصبی شده و خود را مسئول مرگ او می داند و لباسهای خود را پاره می کند و مات می شود بدون شک یکی از بهترین و غم انگیز ترین صحنه های تاریخ سینمای جهان می دانم به طوریکه فیلم را متوقف کرده و 1 ساعت تمام گریه کردم . از همان صحنه های آغازین فیلم در حکومت نظامی که اشاره به سال 1980 دارد و مرگ همسر وی در حین زایمان در حالیکه در خیابان می میرد به خوبی حس تنهایی و غم را در فیلم می توان مشاهده کرد. زیاد درباره فیلم نمی خواهم صحبت کنم چون لذت آن از دست می رود و همچنین آنقدر تحت تاثیر قرار گرفته ام که هنوز به خودم نیامده ام. درک این فیلم برای ما ایرانیها مخصوصاً آذری زبانها بسیار نزدیک است . ایرماک از لهجه منطقه اگه که لهجه ای غمدار است استفاده کرده است و حتی خود ترکیه ای ها نیز وحشتناک این فیلم را در میان هزاران فیلم ترکیه پرستش سینمایی می کنند
    داستان فیلم ساده اما بی نهایت تاثیرگذار و غم انگیز و تند و تلخ است و من مطمئنم که هر کس این فیلم را ببیند در نیمه دوم فیلم به شدت گریه خواهد کرد . شاهکاری است که در هر جای دنیا پس از پایان فیلم تا دقایق مدیدی برای آن کف زده اند. این فیلم یک الماس در صنعت سینما بخصوص سینمای هنری محسوب می شود فیلمی که نه جلوه های ویژه دارد نه سوپر انسان ، نه مناظر فوق طبیعی فقط انسان دارد و احساسات ناب انسانی .شک نکنید که در آینده ای نزدیک از چائان ایرماک خیلی خواهید شنید . از موسیقی خارق العاده این فیلم هر چقدر صحبت شود باز هم نمی تواند زیبایی آن را وصف کند و به حق بهترین موسیقی متن سال 2006 انتخاب شده است. بیشتر از این صحبت نمی کنم و به خود شما واگذار می کنم

2. 7 کاربر از پست مفید Yousef سپاس کرده اند .

3. # ADS

کالین آواتار ها
    وضعیت : کالین آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : فیلم " پدرم و پسرم " My Father and My Son (2005) Babam Ve Oglum

سلام من میخواستم فیلم پدرم و پسرم رو دانلود کنم اما موفق نشدم ممنون میشم راهنماییم کنید. لطفأ جواب رو به ایمیلم بفرستید. سپاس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)