سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh مهران مدیری: نمیگزارم مجموعه جدیدم به سرنوشت قهوه تلخ دچار شود

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مهران مدیری: نمیگزارم مجموعه جدیدم به سرنوشت قهوه تلخ دچار شود

 1. #1
  گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
  LuCiFer آواتار ها
  وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Nov 2012
  محل سکونت : 021
  نوشته ها : 1,944
  سپاس ها : 2,720
  سپاس شده 7,604 در 1,715 پست
  یاد شده
  در 9 پست
  تگ شده
  در 338 تاپیک

  مهران مدیری: نمیگزارم مجموعه جدیدم به سرنوشت قهوه تلخ دچار شود

  بعد از به اتمام نرسیدن پروژه قهوه تــــــلخ توسط مهران مدیری و بوجود اومدن یک ذهنیت بد از مدیری در ذهن مخاطبانش بالاخره مدیری تصمیم گرفت لب به سخن باز کنه در مورد این که چرا قهوه تلخ یهو به پایان رسید توضیحاتی رو بده همچنین از موقعیت استفاده کرد و در مورد پروژه جدیدش(ویلای من) هم توضیحاتی رو داد


  مدیری در آغاز کار جدیدش یعنی ویلای من در این رابطه این طور توضیح داده است که: لازم است که توضیحاتی بدم راجع به قهوه تلخ که چرا پایان نداشت و چرا به بعضی از تعهدات خودش عمل نکردو قبل از آن یک تشکر بزرگ به همه شما بدهکارم به خاطر استقبالتان، به خاطر کپی نکردنتان و به خاطر حمایت شگفت انگیزی که از قهوه تلخ کردید. هیچ جوری نمی شود این را جبران کرد. حمایت شما از قهوه تلخ شگفت انگیز بود.

  و این حق شماست که بدانید چرا قهوه تلخ قسمت پایانی نداشت و به بعضی از تعهدات خودش عمل نکرد، این وظیفه من است که به شما توضیح بدم (چشمم درآد).اما من بعضی چیزها را میتوانم بگویم. بعضی چیزها را نمی توانم بگویم. سعی می کنم یک حرفایی بزنم تا یک حرفایی زده باشم.اما اینجا بگویم که، همین اول حرفام که حق با شماست همیشه. همیشه حق با شماست، اینها مشکلات من است، مشکل شما نیست، بدانید که می دانم این ها مشکلات من است حق با شماست، سعی می کنم یک حرفایی بزنم.

  دو سال پیش که اساسا شبکه خانگی اختراع شد، دو سه سال پیش، هیچ کس نمیدانست این کار این قدر سخت و پیچیده است.یعنی از صفر تا صد این مسیر اینقدر سخت و پیچیده است.موضوع قاچاق، موضوع لو رفتن DVD، موضوع نظارت کیفی و فنی، موضوع تولید این کار، موضوع تبلیغات و اطلاع رسانی، موضوع تکثیر و از همه سخت تر موضوع توزیع و پخش این کار در سراسر ایران، در هزاران هزار سوپرمارکت به فاصله از صبح تا شب، موضوع وقفه نیفتادن در پخش، موضوع نظم هفتگی این کار.وقتی واردش شدیم فهمیدیم چقدر سخت و پیچیده است.همه سعیمان را کردیم صد و دو قسمت از قهوه تلخ ساخته و پخش شد.فقط چهار قسمت آخر ماند، شش قسمت آخر، ببخشید، یعنی دو مجموعه، یعنی می شود گفت فقط فینال این کار ماند که به مشکل برخورد. صد و دو قسمتش پخش شد.

  اما این کار باید تمام می شد و باید به تعهدات خود عمل می کرد.اما این سختی ها برای ما به عنوان اولین تجربه شبکه خانگی پر از آزمون و خطا بود.

  و الان تازه پیدا کردیم که چکار باید بکنیم و چه کارهایی را نباید بکنیم و چجوری باید اصلا این پروژه های این چنینی را مدیریت کرد و جلو برد. پیدا کردیم. یک مطلب کوچک عرض کنم از گذشته در بیست سال گذشته که من دارم برنامه سازی می کنم، حدود بیست سال شده، یک مرور کوچولو بکنیم، نوروز ۷۲، که البته آنجا من بازیگر بودم! پرواز ۵۷، ساعت خوش، سال خوش، نوروز ۷۶، مجموعه ۷۷، ببخشید شما، پلاک ۱۴، ۹۰ شب، طنز ۸۰، پاورچین، نقطه چین، شب های برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره، مرد دو هزار چهره... کدام یک از این کارها ناقص ماند؟ کدام یک از این کارها قسمت پایانی نداشت؟این لیستی که خدمتتان عرض کردم می شود هزاران هزار دقیقه برنامه، یعنی صدها ساعت برنامه، هرکدام این ها ۹۰ قسمتی بودند، ۱۰۰ قسمتی بودند، ۱۳۶ قسمتی بودند و بعضی هاش ۱۷۰ قسمتی، کدام یک از این کارها در ۲۰ سال گذشته که من ساختم قسمت پایانی نداشته؟ پس حتما یک اتفاقاتی افتاده که قهوه تلخ قسمت آخر نداشت. چرا این یک کار برایش این اتفاق افتاد؟ حتما یک اتفاقات عجیبی افتاده که این کار ته نداشت. اما دوباره اینجا بگویم، حق با شماست. این ها مشکلات من است، مشکلات شما نیست! حق همیشه با شماست!

  بعضی از مطبوعات و سایت ها این سوال را می کنند که تو که داری پروژه جدید شروع میکنی، اصلا چه تضمینی هست که باز این ناقص نماند؟ باز این به تعهداتش عمل کند؟

  اینکه همه چیز این کار با من است، مسؤولیت تمام و کمال این کار با من است، تهیه کنندگی، کارگردانی، اجرای پروژه، ساخت و .. و هر آنچه که به این پروژه مربوط است، مسئولیتش با من است. جوایزش، کیفیتش، به اتمام رساندنش، پخش منظم هفتگی اش و هرچه که به این پروژه مربوطه است و اینکه دلیل اینکه این کار را شروع کردم اصلا این بود. شاید دو دلیل داشته باشد. من یک پروژه ای را شروع کردم به نام ویلای من در ۴۴ قسمت. اصلا مهم ترین دلیل شروع یک پروژه جدید، همین بود. ترمیم کردن و پاک کردن هرآنچه که در کار قبلی اتفاق افتاد. این تنها کاری است که من میتوانم بکنم. چکار می توانم بکنم دیگر؟تنها کاری که الان می توانم بکنم این است که یک پروژه جدید شروع کنم، به اتمام برسانم، پخش منظم کنم، جوایزش را بدهم و تمام.قسمت آخرش بیایم بنشینم دوباره بگویم متشکرم و خداحافظی کنیم. یکی این دلیلش است، یکی نیاز جامعه مان به کمدی است. الان، در این شرایط؛ حالمان کمی خوب بشود.

  کاری که من الان می توانم بکنم این است که با به دست آوردن تجربیاتی از کار قبل که حالا میدانم چکار باید بکنم، چکار نباید بکنم، یک پروژه ای را شروع کنم خیلی تر و تمیز، به اتمام برسانم و به تعهداتش عمل کنم. کار جدید یک کار ۴۴ قسمتی است که هر هفته دو قسمت بیرون می آید. باز این کار را به این دلیل کمتر و سبک تر گرفتیم که بتوانیم بهتر مدیریتش کنیم، یعنی ۲۲ هفته این کار پخش خواهد شد، ۲۲ تا دو قسمتی، یک تیم بسیار خوب از بازیگران درجه یک این کار، بازیگران طنز دور هم جمع شدند برای این کار، این کار روی DVD۹ تکثیر خواهد شد، DVD۹ کیفیتش بسیار بالاتر است، حجمش بسیار بالاتر است و امکانات بسیار وسیع تری به ما می دهد. این کار علاوه بر شکل عادی خودش که مثل همیشه بیرون می آید، در یک شکل دیگر ش دوبله ترکی خواهد شد برای هموطنان ترک زبان ما، در یک شکل دیگر دوبله کردی خواهد شد برای هموطنان کرد زبان ما، یک شکل دیگرش زیرنویس عربی خواهد داشت و یک شکل دیگرش زیرنویس انگلیسی.

  و جوایز بسیار متعدد که پخش این جوایز، قرعه کشی این جوایز و اهداء این جوایز با موسسه گلرنگ رسانه خواهد بود، شرکت گلرنگ که گلرنگ در این زمینه بسیار خوش نام است. سال های سال است که گلرنگ دارد قرعه کشی می کند و هزاران هزار جایزه را اهداء کرده و در این زمینه مورد اعتماد مردم است.

  در قسمت آخر با شما حرف بزنم، از شما تشکر کنم به خاطر حمایت هایتان و آن لحظه، لحظه ای باشد که من سربلند باشم و بگویم که کار را انجام داده ام.تمیز، تا به آخر، با انجام تمامی تعهداتی که بر عهده شخص من بوده که همه این کار، تمامی تعهداتش بر عهده شخص من است.  منبع:Aftabir
  بازنشر:ســـینما ســـــــنتر
  ویرایش:لوســـــــــــیفر

 2. 10 کاربر از پست مفید LuCiFer سپاس کرده اند .


 3. # ADS
   

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. سری جدبد مجموعه «خنده بازار»
  توسط 1CHAMPION در انجمن ژانــــر کمدی و طنز
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 06-17-2011, 12:45
 2. گروه خبری-گفتگو با امین تارخ به بهانه مجموعه ی جراحت
  توسط Amélie در انجمن مصــــاحبـــه هـــا
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 09-09-2010, 18:27

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •