سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh ارزشگذاری فیلـم Mwr.24- ارزشگذاری فیلـــم: لــوپــر (2012) - صفحه 2

نمایش نتایج نظرسنجی: امتياز شما به فيلم «لوپر»؟

رأی دهندگان
29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
 • 5 ستاره - عالی

  0 0%
 • 4 ستاره - خيلي خوب

  4 13.79%
 • 3 ستاره - خوب

  15 51.72%
 • 2 ستاره - متوسط

  9 31.03%
 • 1 ستاره - ضعيف

  1 3.45%
 • 0 - بي ارزش

  0 0%
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41
نمایش شاخه ای28علاقمندی ها

موضوع: Mwr.24- ارزشگذاری فیلـــم: لــوپــر (2012)

 1. #1
  Ali
  Ali آواتار ها
  وضعیت : Ali آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : May 2011
  محل سکونت : Tehran
  نوشته ها : 1,077
  سپاس ها : 2,597
  سپاس شده 3,696 در 655 پست
  یاد شده
  در 3 پست
  تگ شده
  در 801 تاپیک

  Mwr.24- ارزشگذاری فیلـــم: لــوپــر (2012)

  نام فیلم: لوپر (2012)
  کارگردان: ريان جانسون
  نویسنده: ريان جانسون
  مدیر فیلمبرداری: استيو يادلين
  موسیقی: ناتان جانسون
  تدوین: باب دوكسي
  تهیه کننده: رم برگمن، جيمز دي. استرن
  بازیگران:
  جوزف گوردن لويت (جو)
  بروس ويليس (جو پير)
  اميلي بلانت (سارا)

  خلاصه داستان: سال 2044. جو، یک لوپر است. کسی که وظیفه دارد قربانیانی را که توسط گروهی در سی سال آینده یعنی در سال 2074، دستگیر می شوند و به وسیله‎ی سفر زمان، به سال 2044 فرستاده می شوند، بُکُشد و دستمزد دریافت کند. ماجرا وقتی پیچیده می‎شود که جو بايد خودش را از بین ببرد...

  فرخ فرمان
  بحث زمان مقوله ایست که فیلمها و سریالهای تلویزیونی زیادی را به شکست کامل کشانده و برخی دیگه هم با هوشمندی خاصی توانستند از تبعات بازی با زمان فرار کنند.
  لوپر از جمله داستانهائی در این زمینه است که آثار هوشمندی فوق الذکر در آن دیده میشود و به همین دلیل ایده مطرح شده در آن با وجود داشتن باگهای زیاد به شکست کامل منجر نمیشود هر چند که به نظر من موفقیت کاملی هم ندارد و در انتها در واقع هوشمندی ابتدائیش را هم زیر سوال میبرد.
  مهمترین نکته علمی که در بحث بازی با زمان وجود دارد مقوله لوپ است و تقریبا همه مواردی که به دستکاری در گذشته شخصی خودمان منجر میشود یک نوع دستکاری در این لوپ است که سرانجام سبب توقف لوپ و توقف کل حرکت میشود.
  در لوپر با بازگشت به گذشته ها از زمان جاری داستان روبرو نیستیم و در واقع بخش مهمی از اتفاقات در زمانی می افتند که یک فروارد 30 ساله به جلو محسوب میشوند. اتفاقات جاری در داستان در جهت بازگشت در تونل زمان به سمت گذشته نیست اما مفهوم دستکاری در فرایند زمان را همچنان منتقل میکند. این دستکاری به شکلی انجام میشود که تکمیل کننده یک دوره کامل از لوپ باشد.
  لوپ شکل گرفته از زندگی عادی فردی در سال 2044 شروع میشود و طی دوره ای 30 ساله به سال 2074 میرسد و سپس با بازگشت در زمان به دست خودش در همان سال 2044 کشته میشود و بدین ترتیب لوپ کامل میگردد که بهترین تلقی از آن میتواند "دورباطل" باشد والبته اشکالی هم تولید نمیکند و همه چیز با فرض وجود ماشین زمان توجیه پذیر است.
  در تمام داستانهای شکست خورده مربوط به بازی با زمان داستان پرداز در پی این است که با ایجاد تغییر در گذشته افراد تغییراتی در آینده آنها به وجود بیاورد و این خود تولید کننده مشکلی دیگر است. چون کسی نمیتواند در گذشته خود تغییری ایجاد کند (مثلا برود و پدربزرگش را بکشد یا در گذشته شخص خود را نابود کند)، در صورت ایجاد چنین تغییری مسیری را که به شرایط حالش منجر شده قطع میکند (مقطع الراس) و در نتیجه هیچ گاه به شرایط حال نمیرسد. من اگر در زمان به عقب بروم و خودم را بکشم هیچ گاه وجود نخواهم داشت که در آینده بازگشتی در تونل زمان داشته باشم و در واقع همه چیز به روال طبیعی خود ادامه خواهد داد. این بخشی است که در فیلم در همان مسیر شکست گام برمیدارد.

  لوپر با هوشمندی در بخش ابتدائی از ورود به این حیطه خودداری میکند و در عوض مسیر این لوپ را از آینده به گذشته طی میکند. فردی که در سال 2074 زندگی میکند اگر در زمان به عقب برگردد به دست خودش در سال 2044 به قتل برسد نه تنها لوپ دچار مشکل نمیشود که پدیده ای دیگر به نام کامل شدن لوپ رخ میدهد و این دقیقا اتفاقی است که در لوپر رخ میدهد. با همین دیدگاه نسخه 2074 شخصیت اصلی داستان با بازی بروس ویلیس در واقع دانای کل زندگی شخصیت اصلی داستان است و طبیعی است که نسخه 2044 همین شخصیت به طور اتوماتیک دستش پیش نسخه 2074 اش رو خواهد بود و البته این نسخه همچنان میتواند خطرهائی را برای نسخه 2074 خود ایجاد کند به این ترتیب که مسیرهای جدیدی که او میپیماید میتواند اصولا سبب رسیدن نسخه 2074 به وضعیت حاضرش نشود.
  اتفاقی که در این جا رخ میدهد درگیر لوپ نیست و در واقع ضد لوپ است، یعنی تا جائی که روند معمولی داستان که کشته شدن نسخه های آینده به دست نسخه های گذشته است انجام میشود داستان دچار مشکلی نیست، اما وقتی که این لوپ در مورد جو کامل نمیشود و نسخه آینده (بروس ویلیس) میگریزد ماجرا به همان فاز بی پاسخی وارد میشود که خیلی از دیگر ماجراهای اینچنینی هم پیشتر به آن گرفتار شده بودند.
  موارد بسیاری است که نسخه آینده جو با نمردنش میتواند بیافریند که سبب قطع شدن مقطع الراس خودش شود. فیلم در این قسمتها کاملا بی توجه به این نکته (عدم قطع لوپ) به پیش میرود و تنها به اکشن فیلم اکتفا میکند. از دید بنده حتی دیدن و بر سر یک میز نشستن جو 2044 با جو 2074 میتوانست آنقدر تغییر در مسیر ایجاد کند که هیچ گاه این دو را به هم نرساند و به نظر من فیلم در همین نقطه دچار از هم گسستگی و آشوب میشود که کلیه دیگر اتفاقات فیلم را هم تا انتها تحت تاثیر قرار میدهد.
  از دید سازنده تغییرات آنقدر وسیع نیست که سبب نابودی داستان شود و نهایتا هم به این فکر نمیکند که سبب رسیدن جو 2044 به نقطه پایان فیلم وجود نسخه ای دیگر در سال 2074 بوده است و با دید علمی هیچ گاه خودکشی جو 2044 نمیتواند سبب ادامه معمولی داستان شود، زیرا جو 2074 نا خود آگاه سبب مرگ خود در سال 2044 شده است و وقتی او در سال 2044 نباشد که در مسیر 30 ساله تا 2074 زندگی کند، هیچ گاه در آینده وجود نخواهد داشت تا به گذشته برگردد و سبب وقوع اتفاقات جاری فیلم شود و بدین ترتیب کل ماجرای اتفاق افتاده دود خواهد شد و به هوا خواهد رفت!!!
  پس ... همچنان بازی با زمان یک فیلم شکست خورده دیگر نیز به وجود آورد، هرچند که در ابتدا توانسته باشد یک ایده خوب هم در این باره مطرح کند...

  با این حال فیلم از دیدگاه یک اثر حادثه ای کاری خوب است و قابل قبول به شرط آنکه به منطق حوادث تخیلی اش زیاد دقت نکنیم و تنها از سیر وقایع و تلفیق علم و تخیل در داستان لذت ببریم. با نگاه اخیر با داستان خوبی روبرو هستیم که با بازی های بروس ویلیس، جوزف گوردون و امیلی بلانت بهتر هم شده است. یکی از نکات جالب این فیلم گریم جوزف گوردون برای شبیه تر شدن به ترکیب چهره بروس ویلیس است.

  برای این فیلم 1.5 ستاره در نظر میگیرم که آن هم به خاطر ایده لوپ در ابتدای داستان است و همچنین بازی خوب امیلی بلانت.

  سروش ممدوحي
  لوپر ...
  این روزها فیلم های اکشن و صد البته سفر در زمان ها چه گذشته و چه اینده باب شده است و هرروز فیلم های جورواجوری از این موضوع به بیرون درز میکند فیلم هایی که به نظرم یکی از دیگری نمیتوانند ان موفقیت هایی که انتظار دارند را براورده کنند. لوپر فیلم جدید بروس و یلیس و جوزف گوردن لویت نیز از این مقوله بیرون نیست و تقیریبا همان راه دیگر فیلم ها را رفته است.
  فیلم در ابتدای امر جالب به نظر می اید و با شروعی جالب بیننده را جذب خود مینماید ولی بعد از گذشت نیمه اول فیلم ، فیلم به سرازیری می افتد و همان طور پیش میرود که نباید پیش میرفت . فیلم به نظرم چیز خاصی نداشت و خسته کننده نیز پیش رفت . البته به منهای بازی خوب بازیگرا به خصوص بازیگر زن فیلم امیلی بلانت و کمی نیز بروس ویلیس عزیز..
  در کل باید گفت با اینکه منتقدهای جهانی این فیلم را یکی از بهترین فیلم های امسال دونستند و امتیاز های بالایی نیز به فیلم دادند اما من یکی که این فیلم رو پسند نکردم و مانند دیگر فیلم های سفر در زمان دیدم همین .. راستی اسم فیلم نیز برام جالب بود looper یاد loop برنامه نویسی افتادم که همچین چرخه همیشه ادامه داره ... اینم طوری طراحی شده بود که چرخه ادامه داشته باشه و بروس از اینده به حال امد تا زندگی خود را بهتر کنه...

  به فیلم امتیاز 4 رو دادم شاید بیشتر از این حقش بوده باشه اما من در این فیلم ندیدم..

  علی بیات
  فیلم خوبی بود ولی یک شاهکار نبود. کلا فیلم را می شود به دو نیمه تقسیم کرد که نیمه اول فیلم که شرح وقایع فیلم و معرفی داستان و شخصیت هاست که متاسفانه یکم خسته کننده است. و نیمه دوم فیلم که با جریان فیلم همراه می شویم و داستان را دنبال می کنیم که به نظرم خیلی خوب درست شده است.
  داستان فیلم را دوست داشتم چون بحث جدیدی در سفر به زمان را نشان می داد و درام پایانی فیلم هم فوق العاده زیبا بود و شاید می توان گفت به جز این پایان هر گونه اگر تمام می شد از زیبایی پایانی فیلم می کاهید.

  نکته مهم دیگر این فیلم ساخت فیلم با بودجه اندک 30 میلیون دلاری بود که در نوع خودش جالب هست.

  علی معصومی
  لوپر داستاني سر راست دارد و بعد از ديدن هر كس احساس مي كند كه آن را درك كرده اما اگر نگاه عميقي به منطق فيلم بيندازيم، با سوالات فراواني روبرو خواهيم شد كه در مقابل شان جواب هاي فراواني نيز وجود دارد.

  هر چند سفر در زمان در بسياري فيلم ها دست مايه قرار گرفته اما در اين ميان لوپر با تمام وجوه اشتراك‌اش، بحثي جداگانه دارد. موردهاي فراواني در اين بحث به ذهن بنده رسيد، يادداشت هاي فراواني هم نوشتم، از رسم دياگرام ها گرفته تا پروسه فيلم و... اما عرض مي كنم كه فيلم بايد به بحث گذاشته شود، نظر خودم را هر چند بپسندم اما به علت نسبي بودن بحث بيشتر دوست دارم كه اين فيلم به يك بحث علمي – سينمايي گذاشته شود. نكته مهم فيلم به عقيده بنده آن است كه هر كس با هر ميزان درك از داستان، فيزيك و سينما بايد نقطه عطف داستان را بيابد. اگر بتوانيم نقطه عطف نسبي داستان را پيدا كنيم تا 70 درصد به جواب و خط درست داستاني رسيده ايم.


  جدول ارزشگذاری فیلم لوپر:
  فرخ فرمان سروش ممدوحي علي بيات علی معصومی ستاره نهایی نمره نهایی (از 10)
  4.5

  جدول راهنمای ارزشگذاری فیلم:
  عالی خیلی خوب خوب متوسط ضعیف بی ارزش  تاپيك از همين لحظه منتظر يادداشت و امتيازات دوستان از طريق شركت در نظرسنجي و دادن پست خواهد بود.

  امتياز و نظر شما راجع به اين فيلم چيست؟
  ویرایش توسط Ali : 01-09-2013 در ساعت 21:53 دلیل: تنظيم متن
  LuCiFer, FFKIA, Anti Trust و 5 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.


 2. 20 کاربر از پست مفید Ali سپاس کرده اند .


 3. # ADS
   

 4. #11
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 42
  نوشته ها : 7,619
  سپاس ها : 11,370
  سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  پاسخ : Mwr.24- ارزشگذاری فیلـــم: لــوپــر (2012)

  نقل قول نوشته اصلی توسط MoonCity نمایش پست ها
  قرار نیست جویی که دخالت فیزیکی نداشته باشه بتونه از نظر فکری و تصمیم گیری تاثیر گذار باشه!
  از نظر علمی روبروی هم نشتن در رستوران یک تاثیره احمد جان.
  فرض کنید که این تاثیر میتونه باعث بشه که جو 2044 هیچ وقت با اون زن چینی یا ژاپنی ازدواج نکنه. فکر کنید که اون تاثیر میتونه اونقدر به ذهن یک نفر فشار بیاره که باعث مرگش بشه. تصور کنید یک نسخه از خودتون رو در 30 سال بعد میبینید که روبروتون نشسته. واقعا درکش راحته؟ مسلما نیست.
  جو نسخه 2074 با حضورش و نمردنش کاملا بر زندگی جو 2044 تاثیر میذاره. تنها یک تاثیرش میتونست این باشه که جو 2044 به دست افراد گروه لوپرها کشته بشه.
  پس باز هم داستان با شکست روبرو میشه.
  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته


 5. # ADS
   

 6. #12
  Ali
  Ali آواتار ها
  وضعیت : Ali آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : May 2011
  محل سکونت : Tehran
  نوشته ها : 1,077
  سپاس ها : 2,597
  سپاس شده 3,696 در 655 پست
  یاد شده
  در 3 پست
  تگ شده
  در 801 تاپیک

  پاسخ : Mwr.24- ارزشگذاری فیلـــم: لــوپــر (2012)

  نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
  علی جان احتمالا شما بهتر از من میدونی که دقیقا همینه. در حد ناظر و کاملا بی دخالت. چون هر کنشی در گذشته که مقطع الراس رو قطع کنه منجر به آینده نمیشه. فیزیکدانان هم به همین دلیل در مورد سفر زمانی با پرادوکس روبرو هستند.

  عرض من هم همينه كه اگر اين رو اصل بدونيم مثل اين مي مونه كه شما وارد يك فيلم سه بعدي بشيد. شما تنها ناظر هستيد و بعد مكاني تون منطبق بر گذشته شده اما چيزي كه مي بينيد قابل ويرايش نيست.
  نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
  جو در ابتدا قرار نیست خودش به گذشته بیاد. طبق روال قراره فرستاده بشه تا کشته بشه. وقتی این اتفاق که اتفاقا نقطه قوت فیلم هم هست رخ بده هیچ مشکلی پیش نمیاد. این تنها قسمت منطقی فیلمه که با قوانین فیزیک در تضاد نیست. اگه کسی از آینده به گذشته بیاد و در گذشته بمیره مشکلی برای آینده پیش نمیاد و تنها منجر به یک لوپ میشه.
  اما جو ماموران رو میکشه و تصمیم میگیره که بره و خودش در گذشته تغییرات ایجاد کنه. باز اگه این تغییرات این بود که با خودش روبرو نمیشد ممکن بود (تنها ممکن بود) داستان نجات پیدا کنه. اما ...
  ببين فرخ جان ما يا بايد قبول كنيم كه سفر در زمان و توان ويرايش امكان پذيره و يا قبول نكنيم. عزيز يا بايد اين بحث رو پذيرفت كه اگر بپذيريم خيلي موارد رو در ادامه اش داره كه شما هم از اون آگاهيد و تا حدود زيادي ايرادي به فيلم نميشه وارد كرد و اصلا بحث وارد يه فضاي ديگه اي ميشه. نبايد فراموش كنيم كه ما داريم در مورد فيلم و سينما صحبت مي كنيم، جايي كه هر چيز ممكنه پس اگر اين منطق فيلم رو بپذيريم بسياري از ايرادات شما جواب پيدا مي كنه.


 7. #13
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 42
  نوشته ها : 7,619
  سپاس ها : 11,370
  سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  پاسخ : Mwr.24- ارزشگذاری فیلـــم: لــوپــر (2012)

  نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
  ببين فرخ جان ما يا بايد قبول كنيم كه سفر در زمان و توان ويرايش امكان پذيره و يا قبول نكنيم. عزيز يا بايد اين بحث رو پذيرفت كه اگر بپذيريم خيلي موارد رو در ادامه اش داره كه شما هم از اون آگاهيد و تا حدود زيادي ايرادي به فيلم نميشه وارد كرد و اصلا بحث وارد يه فضاي ديگه اي ميشه. نبايد فراموش كنيم كه ما داريم در مورد فيلم و سينما صحبت مي كنيم، جايي كه هر چيز ممكنه پس اگر اين منطق فيلم رو بپذيريم بسياري از ايرادات شما جواب پيدا مي كنه.
  علی جان یا فیلم کلا بر هیچ قانونی استوار نیست که در اون صورت اگه وسط داستان ببینیم که بن لادن داره به لشگر کوروش حمله میکنه هم تعجب نمیکنیم. مثل حرامزاده های لعنتی. یا تابع یک قانونیه و در عین حال ژانر علمی تخیلیه که در اون صورت بنیاد علمی ای داره که در اون تخیل هم نقش داره.
  در لوپر قوانین فیزیک رو داریم و اتفاقات اولیه نشان از نقض کلی قوانین نداره اما در مورد پیشرفت علم هم صحبت میکنه. در عین این که ما خیلی از فرضیات سازنده رو هم قبول میکنیم، مثل سفر در زمان و انسانهایی که قدرت حرکت اجسام با ذهنشون رو دارند و ...
  اما این سفر زمانی رو قبول کردیم دلیل بر این نیست که قانون پارادوکس رو نقض کنیم. فیلم خودش این قانون رو قبول داره دلیلش هم همون لوپریه که میمیره. با هر شکنجه ای که روش انجام میشه تغییرات در آن واحد اعمال میشه. وقتی این قانون اینقدر دقیق عمل میکنه چطور ممکنه که به راحتی دورش زد؟!!

  به عنوان مثال فرض کنید که ما بر روی کره زمین زندگی میکنیم و میدونیم که به صورت طبیعی یک تکه سنگ وقتی از دستمون رها میشه در اثر جاذبه می افته زمین. حالا اگه فیلمی هم میسازیم این جاذبه توش هست. جاذبه زمین خود به خود نقض نمیشه مگه این که یک وسیله مثل هلیکوپتر با استفاده از موتور بر این نیرو غلبه کنه و زمین نیفته.
  سفر در زمان مثل اون هلیکوپتره یک ابزاره که در اثر پیشرفت علم میتونه بر جاذبه غلبه کنه، اما معنی حرکت این نیست که جاذبه دیگه وجود نداره، هر لحظه موتور هلیکوپتر خاموش بشه جاذبه این وسیله رو به زمین میکوبه و نابودش میکنه. ما سفر در زمان رو یک پیشرفت علمی میدونیم و در نظر میگیریم که چنین پیشرفتی ممکنه در آینده وجود داشته باشه اما این پیشرفت قانون رو نقض نمیکنه و باعث نمیشه که مشکل پارادوکس زمان هم حل بشه.
  درسته که در سینما همه چیز میتونه بر پرده سینما نقش ببنده اما ما در قبول یا ردش مختاریم و به نظر من لوپر مشکلی داره که کلیتش رو نقض میکنه. هر چند که در ابتدا با مطرح کردن ایده لوپ تلاش میکنه که خلاقیت داشته باشه.
  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته


 8. #14
  Ali
  Ali آواتار ها
  وضعیت : Ali آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : May 2011
  محل سکونت : Tehran
  نوشته ها : 1,077
  سپاس ها : 2,597
  سپاس شده 3,696 در 655 پست
  یاد شده
  در 3 پست
  تگ شده
  در 801 تاپیک

  پاسخ : Mwr.24- ارزشگذاری فیلـــم: لــوپــر (2012)

  نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
  از دید من دقیقا داستان از جائی به سمت سقوط میره که جو در برخورد با نسخه آینده خودش موفق نمیشه اون رو نابود کنه. در واقع از جائی که لوپش کامل نمیشه. اما در این بخش میتونه اتفاقی نظیر ماجرائی که برای دوستش پیش اومد پیش بیاد که عجیب هم نیست. اما در ادامه داستان شخصیت آینده جو کاملا بر مسیر زندگی جو جوان تاثیر گذاره و این از دید من تناقضه علمی شدیدی داره.


  نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
  جو در ابتدا قرار نیست خودش به گذشته بیاد. طبق روال قراره فرستاده بشه تا کشته بشه. وقتی این اتفاق که اتفاقا نقطه قوت فیلم هم هست رخ بده هیچ مشکلی پیش نمیاد. این تنها قسمت منطقی فیلمه که با قوانین فیزیک در تضاد نیست. اگه کسی از آینده به گذشته بیاد و در گذشته بمیره مشکلی برای آینده پیش نمیاد و تنها منجر به یک لوپ میشه.
  اما جو ماموران رو میکشه و تصمیم میگیره که بره و خودش در گذشته تغییرات ایجاد کنه. باز اگه این تغییرات این بود که با خودش روبرو نمیشد ممکن بود (تنها ممکن بود) داستان نجات پیدا کنه. اما ...
  ببين فرخ جان اين دو گفته ات رو با هم مقايسه مي كنم، شما ميگي اگر جو پير تأثير روي ديگران داشته باشه ممكنه داستان اوكي باشه اما ايراد اساسي شما در جايي است كه جو پير به جو جوان تأثير ميذاره مثل سكانس گفتگوشون.

  بنده هم در مقابل عرض كردم:

  نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
  ببين فرخ جان شما در نظر بگير كه جو پير سارا رو مي كشه و سپس جو جوان هم جو پير رو مي كشه، در نتيجه هم در آينده رين ميكر بوجود خواهد آمد و هم جوي جوان با پول هاي ذخيره كرده به زندگي ادامه خواهد داد و ادامه ماجرا...
  و وارد يك لوپ بينهايت مي شويم... اين هم امكان پذيره، بنده هم عرض نمي كنم كه صد در صد به وقوع مي پيوند، مي گم امكان پذيره كه جو دوباره به چين بره، دوباره عاشق بشه، دوباره رين ميكر بخواد او رو بكشه و دوباره به گذشته برگرده و...
  خوب اتفاقي كه در فيلم مي افته هم كاملا منطقيه، جو اين لوپ بينهايت رو ميبينه و سپس دست به خودكشي ميزنه كه اين لوپ بينهايت شكسته بشه.

  نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
  اما این سفر زمانی رو قبول کردیم دلیل بر این نیست که قانون پارادوکس رو نقض کنیم. فیلم خودش این قانون رو قبول داره دلیلش هم همون لوپریه که میمیره. با هر شکنجه ای که روش انجام میشه تغییرات در آن واحد اعمال میشه. وقتی این قانون اینقدر دقیق عمل میکنه چطور ممکنه که به راحتی دورش زد؟!!
  ببين فرخ جان، من طرفدار جدي لوپر نيستم و به نظرم ميرسه كه تعريفي كه شما از لوپر و ايراد اون ميكني هم چندان درست نيست. به نظر بنده هم لوپر ايراد داره اما نه اون ايرادي كه شما گفتي.


 9. #15
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 42
  نوشته ها : 7,619
  سپاس ها : 11,370
  سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  پاسخ : Mwr.24- ارزشگذاری فیلـــم: لــوپــر (2012)

  نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
  و وارد يك لوپ بينهايت مي شويم... اين هم امكان پذيره، بنده هم عرض نمي كنم كه صد در صد به وقوع مي پيوند، مي گم امكان پذيره كه جو دوباره به چين بره، دوباره عاشق بشه، دوباره رين ميكر بخواد او رو بكشه و دوباره به گذشته برگرده و...
  خوب اتفاقي كه در فيلم مي افته هم كاملا منطقيه، جو اين لوپ بينهايت رو ميبينه و سپس دست به خودكشي ميزنه كه اين لوپ بينهايت شكسته بشه.
  البته این لوپ بینهایت نمیشه. چون اتفاقات از یک جائی متوقف شده و اون توقف هم در زمان کشته شدن نسخه 2074 جو است. ضمن این که تکلیف جوی فراری از یک جای فیلم مشخص میشه و در نهایت هم این لوپ در پایان فیلم میتوانست با کشته شدن جو 2074 به دست نسخه جوان کامل بشه و ادامه هم پیدا نکنه.

  نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
  ببين فرخ جان، من طرفدار جدي لوپر نيستم و به نظرم ميرسه كه تعريفي كه شما از لوپر و ايراد اون ميكني هم چندان درست نيست. به نظر بنده هم لوپر ايراد داره اما نه اون ايرادي كه شما گفتي.
  یعنی نظر شما اینه که اگه یکنفر به گذشته خودش در 30 سال پیش بره و سبب مرگ خودش بشه روال طبیعی زندگیش در آینده ادامه پیدا میکنه؟!!
  به نظر شما در این فیلم روال تاثیر گذاری در گذشته یک شخص دارای ایراد نیست؟

  من در مورد کیفیت فنی فیلم صحبت نمیکنم چون خودش ایرادات جدیدی رو بوجود میاره، به طور کلی وقتی درباره تکنیک یک فیلم میشه حرف زد که داستان قابل قبولی داشته باشه. از دید من همون طور که گفتم فیلم دچار ایراده. البته انگار شما طور دیگه ای به مقوله نقض قانون حرکت در زمان نگاه میکنی.
  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته


 10. #16
  Ali
  Ali آواتار ها
  وضعیت : Ali آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : May 2011
  محل سکونت : Tehran
  نوشته ها : 1,077
  سپاس ها : 2,597
  سپاس شده 3,696 در 655 پست
  یاد شده
  در 3 پست
  تگ شده
  در 801 تاپیک

  پاسخ : Mwr.24- ارزشگذاری فیلـــم: لــوپــر (2012)

  نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
  البته این لوپ بینهایت نمیشه. چون اتفاقات از یک جائی متوقف شده و اون توقف هم در زمان کشته شدن نسخه 2074 جو است. ضمن این که تکلیف جوی فراری از یک جای فیلم مشخص میشه و در نهایت هم این لوپ در پایان فیلم میتوانست با کشته شدن جو 2074 به دست نسخه جوان کامل بشه و ادامه هم پیدا نکنه.

  چرا با كشته شدن جو پير لوپ متوقف ميشه!؟ نكته ي بعدي اينه كه جو پير فرد فرستاده شده از آينده رو هم ميكشه و فرار براي جو زماني معني پيدا مي كنه كه كس ديگري از آينده وارد داستان بشه و... در هر صورت فرخ جان توجه كن كه با كشته شدن سارا بدست جو پير و سپس كشته شدن جو پير بدست جو جوان اين امكان وجود داره كه جو جوان دوباره مسير جو پير رو بره و در نهايت باز هم گذشته برگرده تا رين ميكر رو اين بار موفقيت آميز بكشه پيش از اونكه در گذشته كشته بشه!

  نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
  یعنی نظر شما اینه که اگه یکنفر به گذشته خودش در 30 سال پیش بره و سبب مرگ خودش بشه روال طبیعی زندگیش در آینده ادامه پیدا میکنه؟!!
  به نظر شما در این فیلم روال تاثیر گذاری در گذشته یک شخص دارای ایراد نیست؟

  من در مورد کیفیت فنی فیلم صحبت نمیکنم چون خودش ایرادات جدیدی رو بوجود میاره، به طور کلی وقتی درباره تکنیک یک فیلم میشه حرف زد که داستان قابل قبولی داشته باشه. از دید من همون طور که گفتم فیلم دچار ایراده. البته انگار شما طور دیگه ای به مقوله نقض قانون حرکت در زمان نگاه میکنی.
  اون چيزي كه هم من و هم شما قبول داريم اينه كه سفر در زمان و حركت رو به گذشته براي شخصي در آينده حداكثر حكم يك ناظر رو داره و قطعا هيچگونه تأثيري رو نميتونه رو گذشته اش بذاره، مثل ورود به دنياي سه بعدي يك فيلم. اما بحث در مورد فيلم اخير و پذيرفتن توان تعامل فردي از آينده در گذشته. اگر اين رو در فيلم اخير بپذيريم (كه به نظرم شما هم پذيرفتي) قطعا هر حركت جو پير در گذشته تأثير كم يا بيشي در آينده داره. ولي به نظرم باز هم اين ها بحث هاي حاشيه اي است در حالي كه بنده هنوز دليل اين رو كه چرا جو پير مي خواد رين ميكر رو بكشه نمي دونم! نظر شما چيه؟


 11. #17
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 42
  نوشته ها : 7,619
  سپاس ها : 11,370
  سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  پاسخ : Mwr.24- ارزشگذاری فیلـــم: لــوپــر (2012)

  نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
  چرا با كشته شدن جو پير لوپ متوقف ميشه!؟ نكته ي بعدي اينه كه جو پير فرد فرستاده شده از آينده رو هم ميكشه و فرار براي جو زماني معني پيدا مي كنه كه كس ديگري از آينده وارد داستان بشه و... در هر صورت فرخ جان توجه كن كه با كشته شدن سارا بدست جو پير و سپس كشته شدن جو پير بدست جو جوان اين امكان وجود داره كه جو جوان دوباره مسير جو پير رو بره و در نهايت باز هم گذشته برگرده تا رين ميكر رو اين بار موفقيت آميز بكشه پيش از اونكه در گذشته كشته بشه!
  علی جان فکر کنم منظورم رو متوجه نشدی.
  ببین یک سوال. جو جوان در انتهای فیلم چرا در پوزیشنی که شاهدش هستیم قرار میگیره؟
  منظورم اینه که چرا اصولا چنین سکانسی پیش میاد؟

  پاسخ سوالی که کردی رو تو پست بعدی میدم
  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته


 12. #18
  Ali
  Ali آواتار ها
  وضعیت : Ali آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : May 2011
  محل سکونت : Tehran
  نوشته ها : 1,077
  سپاس ها : 2,597
  سپاس شده 3,696 در 655 پست
  یاد شده
  در 3 پست
  تگ شده
  در 801 تاپیک

  پاسخ : Mwr.24- ارزشگذاری فیلـــم: لــوپــر (2012)

  نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
  علی جان فکر کنم منظورم رو متوجه نشدی.
  ببین یک سوال. جو جوان در انتهای فیلم چرا در پوزیشنی که شاهدش هستیم قرار میگیره؟
  منظورم اینه که چرا اصولا چنین سکانسی پیش میاد؟

  پاسخ سوالی که کردی رو تو پست بعدی میدم
  بله فيلم هم اون نقطه رو به دو طريق نمايش ميده، يك بار جو پير به محض ظاهر شدن كشته ميشه و ديگري كه برميگرده و جون سالم بدر ميبره. همه تأثيرات ورود جو پير به گذشته است كه منجر به سكانس پاياني ميشه اما نبايد اين رو فراموش كنيم كه اگر اين تأثيرات رو همون طور كه فيلم ميگه نپذيريم پس تمام لوپرهايي كه حلقه شان را مي بندند (خودشان را مي كشند) تأثيري در آينده خود ميگذراند كه ممكن است به اين نقطه منتهي نشه! پس راحت ترين راه اينه كه اين تأثيرات رو بپذيريم. شما در اين باره توضيح بده و البته جواب سوال قبلي بنده رو هم بده.

  پ.ن: اين يه بحث مثل گذشته ها بين من و شما نيست. من خودم مي خوام از اين بحث به درك بهتري از اين مسئله برسم چون همچنان باهاش مشكل دارم و هنوزم يه جاهايي برام قابل هضم نيست!


 13. #19
  Banned
  r-faarazon آواتار ها
  وضعیت : r-faarazon آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Oct 2011
  محل سکونت : کرمانشاه-یزد
  سن: 33
  نوشته ها : 502
  سپاس ها : 573
  سپاس شده 1,771 در 518 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 471 تاپیک

  پاسخ : Mwr.24- ارزشگذاری فیلـــم: لــوپــر (2012)

  با سلام خدمت دوستان عزیز واقعا از امتیاز شما متعجب شدم 4/5 از 10 یعنی فیلم مزخرف یه چیزی در حد گرگ و میش
  ولی خداییش حلقه انداز یکی از برترین فیلمای ساله که با یه هزینه کم تونسته فیلمی شاید حتی قدرتمندتر از گزارش اقلیت استیون اسپیلبرگ بسازه(با اینکه خودم کشته مرده فیلیپ ک دیکم و اسپیلبرگ)
  عزیزان دقت کنید که این فیلم یه دیدگاه نسبی در مورد آینده داره و نه مطلق
  بعدش تاکید فیلم روی بی هویتی و روزمرگی و بعد هدف و از اون بالاتر فداکاری و از خودگذشتگی یه
  شاید تنها فیلمی که از لوپر شاید سرتر باشه لینکلن اسپیلبرگه
  ولی باز فیلمنامه لوپر از لینکلن سرتر بود
  FFKIA و ero-stark به این پست علاقمند بوده اند.

 14. 4 کاربر از پست مفید r-faarazon سپاس کرده اند .


 15. #20
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 42
  نوشته ها : 7,619
  سپاس ها : 11,370
  سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  پاسخ : Mwr.24- ارزشگذاری فیلـــم: لــوپــر (2012)

  نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
  اون چيزي كه هم من و هم شما قبول داريم اينه كه سفر در زمان و حركت رو به گذشته براي شخصي در آينده حداكثر حكم يك ناظر رو داره و قطعا هيچگونه تأثيري رو نميتونه رو گذشته اش بذاره، مثل ورود به دنياي سه بعدي يك فيلم. اما بحث در مورد فيلم اخير و پذيرفتن توان تعامل فردي از آينده در گذشته. اگر اين رو در فيلم اخير بپذيريم (كه به نظرم شما هم پذيرفتي) قطعا هر حركت جو پير در گذشته تأثير كم يا بيشي در آينده داره. ولي به نظرم باز هم اين ها بحث هاي حاشيه اي است در حالي كه بنده هنوز دليل اين رو كه چرا جو پير مي خواد رين ميكر رو بكشه نمي دونم! نظر شما چيه؟
  دلیل این که میخواد رین میکر رو بکشه اون طور که از فیلم بر میاد اینه که در وحله اول زن خودش رو نجات بده و در وحله دوم یک نوع ظلم ستیزی رو از این آدم منتقل کنه. چیزی که مشخصه اینه که رین میکر که قدرت مهیبی هم داره عملا داره همه چیز رو بدست میگیره و همه جور جنایتی از دستش برمیاد که یکی از این جنایتها کشتن همسر جو 2074 است.
  برداشت من اینه.

  نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
  بله فيلم هم اون نقطه رو به دو طريق نمايش ميده، يك بار جو پير به محض ظاهر شدن كشته ميشه و ديگري كه برميگرده و جون سالم بدر ميبره. همه تأثيرات ورود جو پير به گذشته است كه منجر به سكانس پاياني ميشه
  تا این جای صحبت رو کاملا قبول دارم و البته با ذکر این نکته که نوع اول نمایش طی شدن طبیعی اتفاقاتیه که برای جو دیگر لوپر ها رخ میده و نوع دوم اتفاقیه که در این مورد خاص در جریانه.

  نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
  اما نبايد اين رو فراموش كنيم كه اگر اين تأثيرات رو همون طور كه فيلم ميگه نپذيريم پس تمام لوپرهايي كه حلقه شان را مي بندند (خودشان را مي كشند) تأثيري در آينده خود ميگذراند كه ممكن است به اين نقطه منتهي نشه! پس راحت ترين راه اينه كه اين تأثيرات رو بپذيريم. شما در اين باره توضيح بده و البته جواب سوال قبلي بنده رو هم بده.
  تاثیری که میگذارند رسیدن به حصول اطلاع از این مسئله است که کی میمیرند و البته با این مسئله کنار آمده اند و ترتیب کنار آمدن هم این بوده که مبلغ بزرگی جهت کامل کردن این لوپ دریافت میکنند. در فیلم میبینیم که همه لوپرها از این ماجرا آگاه هستند و حتی برای کامل شدن هر لوپ واکنش مثبتی از خودشون نشون میدن، هر چند که این واکنش در نهایت تلخه.
  احتمالا لوپرهای زیادی به این فکر خواهند افتاد که از مرگ در آینده جلوگیری کنند اما مسئله اینه که قدرت رین میکر و گروهش رو دست کم گرفته اند و در نهایت کاری میکنند که سبب حذف کاملشون از این لوپ میشن.
  جو 2044 هم نوع نمایش اولیه با حصول اطلاع از این وضعیت تا 30 سال رو سپری میکنه و منتظر رسیدن روز پایان میشه و اتفاقی هم که رخ میده نتیجه یک حرکت آنیه و نه از پیش حساب شده. اما باید دید که این تاثیرات در نهایت چه اتفاقی رو رقم میزنه. نتیجه حضور جو پیر در گذشته بر جای گذاشتن تاثیرات مختلفیه که در منتهاالیه اون نابودی خودش در گذشته قرار داره و اتفاقا منطق حاکم بر فیلم که از ژانر علمی و تخیلی میاد هم این ماجرا رو قبول داره. بحث من اینه که کلا جریان بازی با زمان نتیجه درستی نداره و این تنها لوپر نیست که در این ماجرا شکست خورده، تقریبا همه فیلمها و سریالهای مشابه نیز دچار همین مشکل هستند.

  درباره پذیرفتن تاثیرات من در همین حد میتونم بپذیرم که بشینم و یکبار فیلم رو ببینم. اما اتفاقاتی که می افته و میدونم که به کجا ختم میشه رو نمیتونم بپذیرم.

  نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
  پ.ن: اين يه بحث مثل گذشته ها بين من و شما نيست. من خودم مي خوام از اين بحث به درك بهتري از اين مسئله برسم چون همچنان باهاش مشكل دارم و هنوزم يه جاهايي برام قابل هضم نيست!
  قطعا. همیشه امکان اشتباه در برداشت هست. الان خودمم قطعا نمیتونم بگم که برداشتم صحیحه. من با ماجراهای علمی و تخیلی مشکلی ندارم و اتفاقا ژانر مورد علاقه منه اما چقدر علمی و چقدر تخیلی بودنش برام مهمه.
  فرضا فیلمی مثل جنگ ستارگان کلا از ابتدا یک فضای اختصاصی رو ترسیم میکنه و یک جمهوری بین کهکشانی رو و زمانی رو نشون میده که با این که در گذشته است اما تکنولوژی در حد فوق العاده ای پیشرفته کرده بوده. وقتی داستان این طوری پیش میره دیگه شما دنبال خیلی از جرئیات نمیری و به داستانی که پیش رو است توجه میکنی. در همین جنگ ستارگان همیشه برای من سوال بود که چطور ممکنه به سرعتی بالاتر از سرعت نور دست یافته باشن و همیشه هم تو ذهنم این بود که این باگ داستانه. اما واقعیت اینه که رسیدن به سرعت بالاتر از نور به دلیل این که ما هنوز بهش نرسیدیم و درکش نکردیم غیر ممکن نیست و الان با طرح تئوری کرم چاله بخشی از ماجرا داره حل میشه.
  ولی تغییر در گذشته که منجر به تغییر در آینده میشه یک چیز بدیهیه مگه این که تصور کنیم که با هر تغییر در گذشته جهان جدیدی به وجود میاد که در اون جهان ماجراها با تغییرات اعمال شده ادامه پیدا میکنه و البته جهان اولیه همچنان متاثر از اتفاقا افتاده ثابت پیش میره.
  البته سفر به گذشته رو ذهن بهتر درک میکنه اما بازگشت از آینده موضوعیه که از دید من دیوانه کننده است. دلایلم رو شاید شما هم درک کنی و میدونم که میکنی. اما باز میتونیم درباره اش صحبت کنیم.
  منم واقعا میخوام به درک بهتری از ماجرا برسم
  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته


صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. جشنواره نوروزی انتخاب برترین های 1391-2012(برترین فیلم 2012)
  توسط Anti Trust در انجمن بخش آزاد فيــــلم هـــاي سيــنمايــي
  پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: 04-08-2013, 01:10
 2. پوسترهای فیلم جدید پنه لوپه کروز ( Twice Born) محصول 2012
  توسط 1CHAMPION در انجمن پــوستــرهـای فیــلم هــای ســال 2012
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 12-19-2012, 12:28
 3. وپژه برنامه های تلویزیون ... "اختصاصی سینماسنتر"
  توسط MoonCity در انجمن بـــرنامـــه های تلــویــزیون
  پاسخ ها: 2
  آخرين نوشته: 08-30-2012, 04:43
 4. پاسخ ها: 2
  آخرين نوشته: 05-16-2011, 12:32
 5. برای پنجاه وپنجمین سال مرگ «جیمز دین»
  توسط m_a1100 در انجمن اطلاعــــــات سینمــــــــــایی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 09-30-2010, 13:39

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •