سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh اگر یک ایرانی مربی اسپانیا بود...!!!

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اگر یک ایرانی مربی اسپانیا بود...!!!

ای کاش دیروز,فردای امروز بود
    S.a.Naz آواتار ها
    وضعیت : S.a.Naz آنلاین نیست.
    سپاس ها : 75
    سپاس شده 118 در 61 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

اگر یک ایرانی مربی اسپانیا بود...!!!

در جام جهانی ، تیم ملی اسپانیا مقابل سوئیس باخت، قطعاً دل بوسکه که سبیل هایش خیلی باحال است دلایلی برای این شکست دارد ولی اگر یک مربی ایرانی روی نیمکت تیم اسپانیا بود بعد از شکست چه می گفت:

* امیر قلعه نوئی: پازل تاکتیکی ما خوب بود، در نیمه دوم روی ساختار دفاعی کار کردم و کل یوم تیم را ۳۶۰ درجه تغییر دادم بینی بین اللهی آنالیزرامون بازی اونا رو قبلاً آنالیزور کرده بودن، ولی اونا رو یه حمله نصفه نیمه گل زدن، فوتبال همینه دیگه! البته یه دستایی تو کار بود که ما شکست بخوریم ولی من همه رو واگذار می کنم به اون بالایی که جای حق نشسته!

* علی دائی: خیلی ببخشید…عذر می خوام شما به این می گید فوتبال؟! نه عزیزم… ببخشید …خیلی عذر می خوام، ما نباختیم، سوئیس بُرد، به کسی هم ربطی نداره!

* فیروز کریمی: من امروز کت شانسم رو نپوشیدم، مربی سوئیس هم اسمش هیتسفیلده، میتسفیلده، این اصالتاً بچه محل ماست، با هم تیله بازی می کردیم تو بچگی، قبل از بازی گفت فیروز روت رو کم می کنم، بهش گفتم برو جلو بوق بزن! ولی به جاش دنده عقب اومد از رو ما رد شد باختیم، به نظرم باید فیفا ایشون رو بفرسته کلاس راهنمایی رانندگی! من حیث المجموع ما باختیم!

* غلامحسین پیروانی: بضاعت تیم ما در همین حده، بودجه نداریم، امکانات نداریم، مهرزاد معدنچی نداریم، تیم جوونه، من خواستم علیزاده رو بکنم تو، دیدم اصلاً تو لیست ۱۸ نفره نیست! اما خدا وکیلی سوئیس هم خوب بازی کرد، ما هم می تونستیم ببریم، اونا هم می تونستن ببرن که بُردن، مبارکشون باشه! شاعر در این مورد می گوید:

سعدیا مرد نفوذ دار نمیرد هرگز مُرده آن است که حرفش به ریالی نخرند!

* افشین قطبی: ما محشر بودیم، با قلب شیر اومدیم تو زمین، چهار دقیقه بین المللی بازی کردیم. وقتی تورس از داگ هوس اومد بیرون من فکر می کردم می تونه نتیجه رو چینج کنه ولی نشد، من داشتم کریزی می شدم، شما چی بهش می گین؟ اوه! بله! دیوونه دیوونه! دیوونه شو، دیوونه!!

* اکبر میثاقیان: چیزی نمی گفت، به جایش با بطری آب معدنی کاسیاس و پیکه را توی زمین دنبال می کرد که کتکشان بزند و شوک وارد کند برای بازی های بعد!

2. 2 کاربر از پست مفید S.a.Naz سپاس کرده اند .

3. # ADS

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,848 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : اگر یک ایرانی مربی اسپانیا بود...!!!

* غلامحسین پیروانی: بضاعت تیم ما در همین حده، بودجه نداریم، امکانات نداریم، مهرزاد معدنچی نداریم، تیم جوونه، من خواستم علیزاده رو بکنم تو، دیدم اصلاً تو لیست ۱۸ نفره نیست! اما خدا وکیلی سوئیس هم خوب بازی کرد، ما هم می تونستیم ببریم، اونا هم می تونستن ببرن که بُردن، مبارکشون باشه! شاعر در این مورد می گوید:

* اکبر میثاقیان: چیزی نمی گفت، به جایش با بطری آب معدنی کاسیاس و پیکه را توی زمین دنبال می کرد که کتکشان بزند و شوک وارد کند برای بازی های بعد!
    خیلی باحال بود
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

Dreams are Awesome
    AloneDreamer آواتار ها
    وضعیت : AloneDreamer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,323
    سپاس شده 3,395 در 1,194 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 590 تاپیک

جعبه مدال ها

* علی دائی: خیلی ببخشید … عذر می خوام شما به این می گید فوتبال؟! نه عزیزم… ببخشید …خیلی عذر می خوام،
    ما نباختیم، سوئیس بُرد، به کسی هم ربطی نداره!
    با لهجه ی آذریشون ...!
    .................................................. .................................................. .............

* فیروز کریمی: من امروز کت شانسم رو نپوشیدم، مربی سوئیس هم اسمش هیتسفیلده، میتسفیلده، این اصالتاً بچه محل ماست، با هم تیله بازی می کردیم تو بچگی، قبل از بازی گفت فیروز روت رو کم می کنم، بهش گفتم برو جلو بوق بزن! ولی به جاش دنده عقب اومد از رو ما رد شد باختیم، به نظرم باید فیفا ایشون رو بفرسته کلاس راهنمایی رانندگی! من حیث المجموع ما باختیم!
    ایشون کلاً طنزپرداز فوتبالی ایران هستند ...
    اگه دیده باشید یه کلیپ هم ازش ساختن ...

تیله بازی، میگه بهش گفتم بوق بزن، دنده عقب اومد از رو ما رد شد ...
    .................................................. .................................................. .............
    ساناز اینکه همشهریه ...
    * افشین قطبی: ما محشر بودیم، با قلب شیر اومدیم تو زمین، چهار دقیقه بین المللی بازی کردیم. وقتی تورس از داگ هوس اومد بیرون من فکر می کردم می تونه نتیجه رو چینج کنه ولی نشد، من داشتم کریزی می شدم، شما چی بهش می گین؟ اوه! بله! دیوونه دیوونه! دیوونه شو، دیوونه!!
    مثلاً میخواد انگلیسی حرف بزنه ... بلد نیست (بنده خدا) ... (فارسی و انگلیسی رو مخلوط میکنه)
    بچه های تیم ترجمه ... یکی بره یادش بده ...!

ساناز جـــــــــون ... ممنونم ...
    ...All and more | همه‌ی فیلم‌هایی که دیده‌ام

حال همه‌ی ما خوب است؛ اما تو باور نکن!

ای کاش دیروز,فردای امروز بود
    S.a.Naz آواتار ها
    وضعیت : S.a.Naz آنلاین نیست.
    سپاس ها : 75
    سپاس شده 118 در 61 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Foxman:. نمایش پست ها
    * علی دائی: خیلی ببخشید … عذر می خوام شما به این می گید فوتبال؟! نه عزیزم… ببخشید …خیلی عذر می خوام،
    ما نباختیم، سوئیس بُرد، به کسی هم ربطی نداره!
    با لهجه ی آذریشون ...!

ایشون کلاً طنزپرداز فوتبالی ایران هستند ...
    اگه دیده باشید یه کلیپ هم ازش ساختن ...

تیله بازی، میگه بهش گفتم بوق بزن، دنده عقب اومد از رو ما رد شد ...
    ساناز اینکه همشهریه ...
    اره دیگه همشهریه ما هست ولی ادمه خوبیه.خونش ملاصدران بعضی وقتا دم در خونش وای میسه با تسبیح
    مثلاً میخواد انگلیسی حرف بزنه ... بلد نیست (بنده خدا) ... (فارسی و انگلیسی رو مخلوط میکنه)
    بچه های تیم ترجمه ... یکی بره یادش بده ...!

ساناز جـــــــــون ... ممنونم ...
    خواهش ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع