سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh فیلم یابی (فیلم مورد علاقه خود را با کمک دوستان پیدا کنید) - صفحه 18

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 8161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 173 , از مجموع 173
نمایش شاخه ای7علاقمندی ها

موضوع: فیلم یابی (فیلم مورد علاقه خود را با کمک دوستان پیدا کنید)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,330
    سپاس شده 25,838 در 4,621 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

فیلم یابی (فیلم مورد علاقه خود را با کمک دوستان پیدا کنید)

فایل پیوست 14214

با سلام خدمت کاربران گرامی سینماسنتر

با توجه به درخواست دوستان این تاپیک ایجاد گردید.
    هدف این تاپیک کمک به دوستانی است که اسم و عنوان فیلم مورد نظر خود را نمیدانند ولی درباره آن اطلاعاتی دارند یا آنرا در گذشته دیده اند.
    دوستان میتوانند اطلاعات خود را درباره فیلم مورد علاقه خود در این تاپیک قرار دهند تا در صورتی که افراد انجمن درباره اسم و مشخصات آن اطلاعات کاملی داشته باشند بتوانند فرد تقاضا دهنده را یاری کنند.
    از مدیران انجمن هم درخواست دارم تا جای ممکن در این تاپیک همکاری داشته باشند.

ارادتمند ...فرخ
    ai.ahmadi به این پست علاقمند بوده است.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. 13 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

3. # ADS

ava1989 آواتار ها
    وضعیت : ava1989 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : فیلم یابی (فیلم مورد علاقه خود را با کمک دوستان پیدا کنید)

سلام دوستان من اسم این فیلم رو فراموش کردم: عده ای به یک خونه در یک جزیره دعوت میشن که تمامی راه های ارتباطشون با بیرون قطع میشه و برای هر شخص مجسمه ای روی میز هست توی اون خونه فقط یک سریدار با همسرش هست که به مهمان ها وعده ی اومدن صاحبخانه رو میدن و مهمان ها یکی یکی کشته میشوند ولی قاتل مشخص نیست تا جایی که به همدیگر شک میکنند و در آخر قاتل یکی از مهمان هاست که یک قاضی بوده و تمام افراد مجرمان از دست قانون در رفته بودند حتی پارسا شبکه من و تو این فیلم رو در دو قسمت پخش کرد
    ویرایش توسط ScarFace : 04-13-2018 در ساعت 15:33 دلیل: فونت بد

5. # ADS

Caeser Caligula
    Caligula آواتار ها
    وضعیت : Caligula آنلاین نیست.
    سپاس ها : 345
    سپاس شده 604 در 103 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 642 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ava1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان من اسم این فیلم رو فراموش کردم: عده ای به یک خونه در یک جزیره دعوت میشن که تمامی راه های ارتباطشون با بیرون قطع میشه و برای هر شخص مجسمه ای روی میز هست توی اون خونه فقط یک سریدار با همسرش هست که به مهمان ها وعده ی اومدن صاحبخانه رو میدن و مهمان ها یکی یکی کشته میشوند ولی قاتل مشخص نیست تا جایی که به همدیگر شک میکنند و در آخر قاتل یکی از مهمان هاست که یک قاضی بوده و تمام افراد مجرمان از دست قانون در رفته بودند حتی پارسا شبکه من و تو این فیلم رو در دو قسمت پخش کرد
    داستانی که خلاصه اش رو گفتین مربوط میشه به یکی از معروف ترین آثار آگاتا کریستی به نام and then, there were none، که از روی این داستان چندین نمایش صحنه ای و فیلم تلویزیونی و یا سینمایی ساخته شده. یک نسخه از اون در کوهستانی یخ زده و دور افتاده هست و یک نسخه هم که اتفاقا خیلی معروفه در ایران و فکر می کنم در هتلی دور افتاده در نزدیکی شیراز ساخته شده. نسخه ی اصلی داستان در جزیره رخ داده. امیدوارم از روی عنوان داستان اصلی بتونین نسخه ی مورد نظرتون رو پیدا کنین.
    همه چیز چه بغرنج و پیچیده است و با این حال چه ساده و طبیعی. اگر ماه را به دست می آوردم .اگر عشق کفایت می کرد وضع عوض می شد.
    اما کجا می توانم این تشنگی را فرو بنشانم؟ کدام دلی ست، کدام خدایی ست که برای من عمق دریاچه را داشته باشد؟
    در این دنیا و آن دنیا هیچ چیز نیست که در حد من باشد... با اینهمه می دانم و تو هم می دانی:
    فقط کافی ست که نا ممکن وجود می داشت، ناممکن.

کالیگولا - آلبر کامو

7. 2 کاربر از پست مفید Caligula سپاس کرده اند .

hami782 آواتار ها
    وضعیت : hami782 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

با سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان و مدیران سایت
    بنده یه فیلم سینمایی کمدی سالها پیش جایی دیده بودم الان دوست دارم مجدد ببینم مدا اسم فیلم و نام بازیگران را یادم نیست فیلم مال 20سال پیش و بیشتر است داستان فیلم راجب دو تن احمق است که شروعش از داخل پرده سینما است که پا به سالن سینما می گذارند یکیشون سرش گیج می رفت یهو سالن وارونه میشه و تماشاگران سقوط می کنند و از اواخر فیلم هم سکنانسها مجددا تکرار می شود و به سالن سینما برمی گردند.
    ممنون میشم دوستان بنده را در یافتن نام فیلم راهنمایی کنند .
    با سپاس فراوان

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 8161718

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)