سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh فیلم یابی (فیلم مورد علاقه خود را با کمک دوستان پیدا کنید) - صفحه 32

صفحه 32 از 32 نخستنخست ... 22303132
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 319 , از مجموع 319
نمایش شاخه ای17علاقمندی ها

موضوع: فیلم یابی (فیلم مورد علاقه خود را با کمک دوستان پیدا کنید)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,365
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

فیلم یابی (فیلم مورد علاقه خود را با کمک دوستان پیدا کنید)

فایل پیوست 14214

با سلام خدمت کاربران گرامی سینماسنتر

با توجه به درخواست دوستان این تاپیک ایجاد گردید.
    هدف این تاپیک کمک به دوستانی است که اسم و عنوان فیلم مورد نظر خود را نمیدانند ولی درباره آن اطلاعاتی دارند یا آنرا در گذشته دیده اند.
    دوستان میتوانند اطلاعات خود را درباره فیلم مورد علاقه خود در این تاپیک قرار دهند تا در صورتی که افراد انجمن درباره اسم و مشخصات آن اطلاعات کاملی داشته باشند بتوانند فرد تقاضا دهنده را یاری کنند.
    از مدیران انجمن هم درخواست دارم تا جای ممکن در این تاپیک همکاری داشته باشند.

ارادتمند ...فرخ
    ai.ahmadi, شیوا.ش و piroozparvaz به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. 13 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

3. # ADS

saba123 آواتار ها
    وضعیت : saba123 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : فیلم یابی (فیلم مورد علاقه خود را با کمک دوستان پیدا کنید)

سلام. دکتر فاست یا دکتر فاستوس

5. # ADS

saba123 آواتار ها
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام
    فیلم ترسناکی که بخشی از اسمش یادم مونده: آخرین دست نوشته های....؟
    پسر نوجوانی که کمی اختلال حواس داره ولی توسط بعضی از اعضای کلیسا به جرم کشتن یک خانم راهبه، به زندان میفته تا بعد از رسیدن به سن قانونی با تزریق سم، اون رو بکشن. اون پسر بعد از مرگش، دونه دونه سراغ کسانی میاد که باعث شدن به ناحق کشته بشه. لطفا اسم کامل فیلم رو به من بگید.

Masood sorkhe آواتار ها
    وضعیت : Masood sorkhe آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام به همگی. ممنون میشم کمکم کنید. خاهشا.
    حدودا ۲۵سال پیش یه فیلمیخرجی از صداسیما دیدم ک خیلی چیزا ازش یادم نیس فقط میدونم فیلم درمورد افسانهای قدیمی به سبک روم باستان بودو. تو فیلم یه مبارز جنگحویی بواسطه جنگ از زنش جدامیشه و یه انگشتری میده به زنش ک بزاره دست نوزادش. بعدها تو یکی از جنگها بچش ک بزرگشده بودروبروپدره قرار میگیره ک میشناسشو باهم دیگه همرزم میشنو به جنگ یه اژدهاهیهم میرن ک سه سر داشت. یه شمشیر بلندو خاصی هم داشت کبا همون شمشیر سه سر اژدهارو میزنن... خاهشا هرکی میتونه کمک کنه خیلی ذهنمو درگیر کرده.. ممنون

amin_farah آواتار ها
    وضعیت : amin_farah آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام خدمت دوستان.
    یه فیلم بود که حدود 7-8 سال پیش از تلویزیون نشون داد. یه گروه از رفقا بودن که می خواستن برن یه جشن یا یه مسابقه ورزشی ببینن درست یادم نیست. تو راه به ترافیک خوردن. برای رهایی از ترافیک، رفتن از یه راه فرعی که از محلات حاشیه شهر رد می شد. اونجا یه قتل رو دیدن و قاتل ها هم فهمیدن که کسانی شاهد جنایتشون بودن. برای همین قصد کشتن اونها رو کردن و یه تعقیب گریز شروع شد.
    یه فیلم دیگه هم بود که همون قدیما دیدم. داستان یه معلم موسیقی بود که به یک مدرسه اومده بود ولی بچه ها اولش باهاش خوب نبودن ولی کم کم به این معلم و کارش علاقمند شدن.

ممنون از دوستانی که کمک می کنن.

saba123 آواتار ها
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

رستم و سهراب

mydearday آواتار ها
    وضعیت : mydearday آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام دوستان گرامی. من به دنبال اطلاعات چند فیلم و سریال قدیمی هستم که امیدوارم به لطف شما دوستان عزیز بتوانم به گمشده هایم دست پیدا کنم.
    به خاطر دارم عید نوروز سال 1378 یعنی همان سالی که فیلم سینمایی جومانجی هم پخش شد در یکی از شبها یک فیلم سینمایی هم پخش شد در مورد یک دختر و پسر سیزده یا چهارده ساله که با یک نوع عینک مخصوص می توانند چهره واقعی موجودات فضایی را ببینند.سردسته گروه فضایی ها در قالب انسان موهای بلندی داشت. اونها دنبال بچه ها بودند. در واقع خودشان را به شکل انسان در آورده بودند و می خواستند مردم زمین را نابود کنند. حتی می خواستند بچه ها را با این قول که شما و خانواده و دوستانتون زنده می مونید، فریب بدند که در نهایت موفق نمی شوند.
    یک سریال هم در برنامه کودک حدود سال 1380 پخش شد که کمی شبیه وروجک و اقای نجار بود در واقع شخصیت ها انسان واقعی بودند و یک موجود کارتونی هم توش بود. با این تفاوت که شخصیت انسان یک پسر بچه بود که با والدینش زندگی می کرد و شخصیت کارتونی یک پیرمرد بود. فکر می کنم روزهای جمعه بعد از ظهر از شبکه یک پخش می شد.
    البته سوالات دیگری هم دارم که کم کم مطرح می کنم. پیشاپیش سپاسگذارم.
    ویرایش توسط mydearday : 06-09-2019 در ساعت 01:49

Erfan1383 آواتار ها
    وضعیت : Erfan1383 آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام من حدود ۲ سال پیش یه فیلمی دیدم آدمها توی یک سرزمین برفی زندگی میکردند چند تا فرقه بودند که با هم اختلاف داشتند بعد قدرت هایی مثل خوندن ذهن و تبدیل شدن به گرگ و....رو داشتند نمیدونم فیلم کامل هست یا سریال اگه کسی اسمش رو میدونه لطفا بهم بگه مرسیerfan84alipoor @gmail.comجیمیل هم هست

Braveheart1981 آواتار ها
    وضعیت : Braveheart1981 آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام خدمت همه دوستان.
    من کاربر جدید سایت هستم و بیشتر برای شرکت در این تاپیک بود که عضو شدم.
    درخواست اولم پیدا کردن یه فیلم آسیایی هست که فکر میکنم زیاد هم قدیمی نیست.
    فیلم محصول یکی از کشورهای تازه استقلال یافته آسیای میانه هست و شخصیت اصلی فیلم فردی به اسم کرامت بود که همون اوایل فیلم اعلام می‌کنه که برای یادگیری تمام انواع کشتی های محلی و ملی اون کشور داره سفر می‌کنه و میخواد همه رو از استادان اون کشتی ها یاد بگیره مثل کشتی کوراش و ... . همون اوایل فیلم یه پیرمرد همراه نوه ش رو تو بیابون پیدا می‌کنه که دست و پاشون رو بسته بودن و نجاتشون میده و همون پیرمرد استاد یک نوع کشتی هم بوده و بهش خیلی کمک می‌کنه. صحنه آخر فیلم هم جنگ تن به تن همین کرامت با یه فرد ظالم آشنا به چند نوع فنون کشتی هست.
    خیلی وقته دنبال پیدا کردن اسم این فیلمم ولی پیدا نمیکنم تا اینکه با این فروم آشنا شدم. اگر کسی این فیلم رو میشناسه لطفا اسمش رو بگه

amohammadi023 آواتار ها
    وضعیت : amohammadi023 آنلاین نیست.
    سپاس شده 1 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام دوستان عزیز
    دو سعال داشتم اولیش اینکه برنامه کودک ده پونزده سال پیش ی فیلمی نشون میداد ی دختره بود با اشیا جادویی سر کار داش صلاحشم کمان بود فک کنم ی دنیا ممنون میشم اسمشو بگین
    دومیشم اینکه ی فیلم میخوام تو مایه های ارباب حلقه ها و نبرد علیه تایتان ها ک با موزیک متن فوق العاده همراه باشه یا کلا فیلمی میخوام ک موزیک متنش فوقالعاده باشه

صفحه 32 از 32 نخستنخست ... 22303132

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)