سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh انتخاب بهترین بازی "رابرت دنیرو" به انتخاب سینما سنتری ها... - صفحه 3

نمایش نتایج نظرسنجی: بهترین بازی "رابرت دنیرو" را انتخاب کنید

رأی دهندگان
53. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1973- خیابان های بی رحم (جانی بوی)

5 9.43%
  • 1974- پدر خوانده2 (ویتو کورلئونه)

20 37.74%
  • 1976- راننده تاکسی (تراویس بیکل)

38 71.70%
  • 1977- نیویورک,نیویورک (جیمی دویل)

0 0%
  • 1978- شکارچی گوزن (مایکل ورونسکی)

7 13.21%
  • 1980- گاو خشمگین (جیک لاموتا)

18 33.96%
  • 1983- سلطان کمدی (روپرت پاکین)

7 13.21%
  • 1984- روزی, روزگاری در آمریکا (دیوید نودلس آرنسون)

13 24.53%
  • 1987- تسخیرناپذیران (آل کاپون)

3 5.66%
  • 1988- گریز نیمه شب (جک والش)

0 0%
  • 1989- ما فرشته نیستیم (ند)

0 0%
  • 1990- رفقای خوب (جیمی کانوی)

13 24.53%
  • 1990- بیداری ها (لئونارد لو)

2 3.77%
  • 1991- تنگه ی وحشت (مکس کدی)

6 11.32%
  • 1995- کازینو (سام "ایس" روستین)

6 11.32%
  • 1995- مخمصه (نیل مک کالی)

12 22.64%
  • 1996- خوابگرد ها (کشیش رابرت کوریلو)

2 3.77%
  • 1996- اتاق ماروین (دکتر والی)

0 0%
  • 1997- جکی بران (لوئیس گارا)

2 3.77%
  • 1997- سگ را بجنبان (کنراد بریان)

2 3.77%
  • 1998- رونین (سام)

4 7.55%
  • 1999- این را تحلیل کن (پل ویتی)

1 1.89%
  • 2000- ملاقات با والدین (جک بایرنز)

1 1.89%
  • 2012- دفترچه امیدبخش (پت سینیور)

6 11.32%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42
نمایش شاخه ای13علاقمندی ها

موضوع: انتخاب بهترین بازی "رابرت دنیرو" به انتخاب سینما سنتری ها...

گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
    LuCiFer آواتار ها
    وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,720
    سپاس شده 7,604 در 1,715 پست
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

انتخاب بهترین بازی "رابرت دنیرو" به انتخاب سینما سنتری ها...

با سلام خدمت دوستان عزیز با یک نظر سنجی دیگه در مورد یکی از یادگاری های(البته زنده) سینما در خدمتتون هستیم..."رابرت دنیرو" بازیگر توانمندی که درکارنامه هنریش شاهد نقش های متنوع بودیم,هستیم و انشالله خواهیم بود
    شما انتخاب کنید کدام نقش را برجسته تر و بهتر از همه مـــیدانید...؟؟

1973-خیابان های بی رحم(جانی بوی)
    1974-پدر خوانده2(ویتو کورلئونه)
    1976-راننده تاکسی(تراویس بیکل)
    1977-نیویرک,نیویرک(جیمی دویل)
    1978-شکارچی گوزن(مایکل ورونسکی)
    1980-گاو خشمگین(جیک لاموتا)
    1983-سلطان کمدی(روپرت پاکین)
    1984-روزی,روزگاری در آمریکا(دیوید نودلس آرنسون)
    1987-تسخیرناپذیران(آل کاپون)
    1988-گریز نیمه شب(جک والش)
    1989-ما فرشته نیستیم(ند)
    1990-رفقای خوب(جیمی کانوی)
    1990-بیداری ها(لئونارد لو)
    1991-تنگه ی وحشت(مکس کدی)
    1995-کازینو(سام مک روتشتاین)
    1995-مخمصه(نیک مک کالی)
    1996-خوابگرد ها(کشیش رابرت کوریلو)
    1996-اتاق ماروین(دکتر والی)
    1997-جکی بران(لوئیس گارا)
    1997-سگ را بجنبان(کنراد بریان)
    1998-رونین(سام)
    1999-تحلیلش کن(پل ویتی)
    2000-ملاقات با والدین(جک بایرنز)
    2012-دفترچه امیدبخش(پت سینیور)

پ.ن1:انتخاب ها بصورت چندگزینه ای هست
    پ.ن2:اگر امکان داره پس از انتخاب در یک پست جداگانه دلیل انتخابتون رو هم بفرمائید
    با تـــــشکر آرا
    ویرایش توسط LuCiFer : 03-05-2013 در ساعت 00:21
    FFKIA, The Pianist, Ali_Silent-Killer و 4 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

2. # ADS

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,365
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

پاسخ : انتخاب بهترین بازی "رابرت دنیرو" به انتخاب سینما سنتری ها...

من یک عادت بدی دارم. اونم اینه که یکم به آمار هم توجه میکنم.
    دوستان طرفدار آل پاچینو و دنیرو بقیه بهتره تاپیکهای زیر رو بررسی کنند.
    نتیجه خیلی بیشتر از واضحه ...

شما کدام را انتخاب میکنید؟ (پاچینو، دنیرو، نیکلسون، هافمن)
    بهترین بازیگران مرد تاریخ سینما (از نگاه سایت ریوو)
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

4. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

5. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,143
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    من یک عادت بدی دارم. اونم اینه که یکم به آمار هم توجه میکنم.
    دوستان طرفدار آل پاچینو و دنیرو بقیه بهتره تاپیکهای زیر رو بررسی کنند.
    نتیجه خیلی بیشتر از واضحه ...

شما کدام را انتخاب میکنید؟ (پاچینو، دنیرو، نیکلسون، هافمن)
    بهترین بازیگران مرد تاریخ سینما (از نگاه سایت ریوو)
    فرخ من خودم رو میگم
    بحث من اصلا این نیست که بهترین کیه و کدوم یکی از اون یکی برتره!
    هردو هر سه هر بازیگری تو کارنامه هنریش فیلم هایی بازی کرده که همه رو انگشت به دهن گذاشته!
    اما این دو بازیگر ! با بقیه فرق میکنن!
    تو لیستی که دادی دقیق اسم فیلم هایی رو نام برده که ادم نمیتونه ازشون بگذره ! هنوز تک تک حرکت های پاچینو تو راه کارلیتو جلو چشمه که چه بازی میکرد تو این فیلم....
    اما میان این دو بازیگر فیلم های بی ارزشی بازی میکنن!
    همین الان ازت بپرسم فرخ جان شما فیلم به مثال ماچته رو دیدی؟؟ شاید بگی نه اصلا نمیدونم کی درست کرده فیلم رو و فیلم های دیگه اش!
    مگه این به مثال بازیگر محبوبت نیست یا مثلا پاچینو نیست!!
    خوب چرا اخه چرا میری فیلمی بازی میکنی که خودت رو از چشم من بندازی !
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

7. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    فرخ من خودم رو میگم
    بحث من اصلا این نیست که بهترین کیه و کدوم یکی از اون یکی برتره!
    هردو هر سه هر بازیگری تو کارنامه هنریش فیلم هایی بازی کرده که همه رو انگشت به دهن گذاشته!
    اما این دو بازیگر ! با بقیه فرق میکنن!
    تو لیستی که دادی دقیق اسم فیلم هایی رو نام برده که ادم نمیتونه ازشون بگذره ! هنوز تک تک حرکت های پاچینو تو راه کارلیتو جلو چشمه که چه بازی میکرد تو این فیلم....
    اما میان این دو بازیگر فیلم های بی ارزشی بازی میکنن!
    همین الان ازت بپرسم فرخ جان شما فیلم به مثال ماچته رو دیدی؟؟ شاید بگی نه اصلا نمیدونم کی درست کرده فیلم رو و فیلم های دیگه اش!
    مگه این به مثال بازیگر محبوبت نیست یا مثلا پاچینو نیست!!
    خوب چرا اخه چرا میری فیلمی بازی میکنی که خودت رو از چشم من بندازی !
    من فکر میکنم که دو تا چیز هم هست.
    تو اوج موندن برای همه بازیگران ممکن نیست. همه نمیتونن پن نیومن باشند. یا مثل براندو تا آخر عمرشون هم برای چند دقیقه بازی تو کلیپ مایکل جکسون رقمهای نجومی بگیرند و اون هم با بالای 130 کیلو وزن.
    معدود بازیگر بالای 65 سال داریم که همچنان در اوج باشند. کسانی مثل شون کانری و یا مثلا ماکس فون سیدو که تو 1973 تو پیری تو اوج بود و الان هم باز تو 86 سالگی باز هم تو اوجه و تازه پارسال نامزد اسکار هم شد.
    از خیلی ها اگه بپرسی چیزی از بازیگر جن گیر میدونی با قطعیت میگه که یارو 20 ساله مرده. اگه بگی پارسال اسکار گرفت احتمالا فکر میکنه داریم باهاش شوخی میکنیم.
    برای بازیگرانی مثل پاچینو و دنیرو این افت از اواخر دهه نود شروع شده.
    بازی تو فیلمهای ضعیف اینها رو مبدل به پای ثابت این فیلمها کرد. اما اگه دقت کنی متوجه میشی کسانی که مثل فون سیدو هنوز هم تو انتخاباشون دقت میکنند از نظر مالی هم شرایط خوبی داشته اند و دارند. پاچینو یکی از بازیگرانیه که بریز و بپاش زیاد داره و مسئله مالی خودش باعث میشه هر چی رسید بازی کنه.
    احتمالا دنیرو هم وضعیتش بهتر نیست.
    تو سینمای خودمون هم همینه. یکی مثل انتظامی شرایط مالیش بد نیست و هنوز هم تو انتخاب سخت گیره و یکی دیگه هم هست که تو بیمارستان از بی پولی میمیره با این که استاده ... مهدی فتحی خدابیامرز و نظیرش هم زیاد داریم.
    واقعیت اینه که سینما در زمان پدرخوانده و راننده تاکسی باید این بازیگران رو پولدار میکرد. اما نکرد و الان اوضاع زیاد جالب نیست. اون زمان دستمزد پایین بود و الان میبینیم که جانی دپ 60 میلیون پوند برای یک فیلم میگیره. یعنی بیش از صد میلیون دلار. 500 هزار دلار پاچینو برای پدرخوانده کجا و 120 میلیون دپ کجا!!!
    تورم که 240 برابر نشده. دستمزدها بالا رفته چون ارزش سینمای تجاری بالاتر رفته. دقیقا مثل فوتبال.
    وضعیت نیکلسون به طور کل متفاوته. اون یکی از ارکان تصمیم گیری برای آکادمی محسوب میشده و میشه. مثل ایستوود. نیکلسون یک وزنه است و وزنه هم میمونه. خیلی از این بازیگران مثل مایکل داگلاس سالهاست که در حال سرمایه گذاری و تهیه کنندگی هستند. جورج کلونی امسال جایزه تهیه کنندگی گرفت و بن افلک با همه حماقتش امسال برنده اسکار شد و اونم نه برای بازی گری، برای فیلم سازی. مطمئنم که دی لوئیس هم با درآمدش طوری برنامه ریزی میکنه که هیچ وقت مجبور به انتخابهای بد نشه.
    متاسفانه پاچینو و دنیرو از این آینده نگری به دور بودن و حالا مجبورن تو فیلمهای درب و داغون برای یکی دو میلیون دلار بازی کنند. جالبه که بدونید بیش از 60 درصد این ارقام بابت مالیاتهای سنگین از بین میره و دست آخر چیزی که دست بازیگر رو میگیره اونقدر نیست که با مخارج اینها به فیلم بعدی بکشه.

بحث پول به نظر من مهمترین دلیل افت این دو بازیگره.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

9. 4 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

Banned
    r-faarazon آواتار ها
    وضعیت : r-faarazon آنلاین نیست.
    سپاس ها : 573
    سپاس شده 1,771 در 518 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 471 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ℓ υ c ɪ f є я نمایش پست ها
    حرف شما کمی درست هستش!(فقط کمی) جدا از فیلمهای رابرت دنیرو نقش هائی که تو چندین سال اخیر(حداقل 10سال اخیر)داشته خیلی متفاوت و زیبا بوده:
    Meet the Parents
    The Score
    Showtime
    Analyze That
    Stone
    Limitless
    Red Lights
    Silver Linings Playbook

به نقشهائی که رابرت دنیرو در این فیلمها داشته نمیشه برچسب "هرفیلمی(بطبع هر نقشی) رو زد...

بعله اگر آل پاچینو بود میشد گفت تو چندسال اخیر هر فیلمی و هرنقشی رو بازی میکنه و نتیجش این شد که در سال 2011 طمشک طلائی رو بخاطر فیلم مزخرف "جک و جیل" برد! که انصافا حقش بود

به به دوست همیشه مخالف ما
    کلاقات با والدین و فاکرها بد نبود
    زمان نمایش که بازی باب توش افتضاح بود امتیاز و این و آن راتحلیل کنم بازی دنیرو خوب نبود
    این فیلمهایی که میگی هیچ کدوم بازی دنیرو توش خوب نبوده

11. کاربر روبرو از پست مفید r-faarazon سپاس کرده است .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

استاد دنیرو با اینکه خیلیا مین بخاطر اسکور سیزی اسکورسیزی شد اما من قبلو ندارم.من میگم این 2 مکمل هم بودند.بازی های بی نظیر استاد دنیرو با کارگردانی کم نقص مارتین اسکورسیزی باعث شد رابرت دنیرو یکی از 5 نفر اول برترین بازیگر تاریخ امریکا رو برای خودش رقم بزنه.
    رابرت دنیرو با اینکه توی 15 سال اثر های خیلی متفاوت اما بدی رو بازی کرده اما باید بدونیم اون رابرت دنیرویه...کسی که گاو خشمگین..راننده تاکسی پدر خوانده و...رو به بهترین نحو بازی کرده.
    و میاد در سن 70 سالگی دوباره نامزد اسکار میشه.
    رابرت دنیرو همیشه بهترینه...حتی اگر انتخاب هاش بد باشه.نباید بخار انتخاب های بد بازیگرایی مثل رابرت دنیرو یا الپاچینوی کبیر اون ها رو ملامت کنیم.اون ها باید برای پول دراوردن در این دنیای داغون اتصادی حالا که فیلم اکشن بازی نمیکنند و بدترین بازیگر ها با بازی فیلم اکشن رقمی کمتر از 20 میلیون دلار نمیگیرن باید فیلم های زیادی بازی کنند تا زندگیشونو رقم بزنند.اما کاش این اتفاق نمی افتاد ....ولی خلاصه همینه که هست.
    رابرت دنیرو و ال پاچینو هم مثل خیلی از افراد دیگه تو کابینه هالیوود سایست اون رو دنبال نمیکنند..جزو افراد قدترمند نظیر اسپیلبرگ یا نیکلسون یا همین استوود که درو کرده اسکار رو نیستند.
    من واقعا با حرف های فرخ عیزیز موافقم.

برسیم به بهترین نقش هاش...به نظر من استاد در 5 فیلم

گاو خشمگین
    راننده تاکسی
    پدر خوانده
    روزی روزگاری در امریکا
    مخمصه

بهترین بازی هاش رو انجام داده

13. کاربر روبرو از پست مفید Anti Trust سپاس کرده است .

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,143
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    من فکر میکنم که دو تا چیز هم هست.
    تو اوج موندن برای همه بازیگران ممکن نیست. همه نمیتونن پن نیومن باشند. یا مثل براندو تا آخر عمرشون هم برای چند دقیقه بازی تو کلیپ مایکل جکسون رقمهای نجومی بگیرند و اون هم با بالای 130 کیلو وزن.
    معدود بازیگر بالای 65 سال داریم که همچنان در اوج باشند. کسانی مثل شون کانری و یا مثلا ماکس فون سیدو که تو 1973 تو پیری تو اوج بود و الان هم باز تو 86 سالگی باز هم تو اوجه و تازه پارسال نامزد اسکار هم شد.
    از خیلی ها اگه بپرسی چیزی از بازیگر جن گیر میدونی با قطعیت میگه که یارو 20 ساله مرده. اگه بگی پارسال اسکار گرفت احتمالا فکر میکنه داریم باهاش شوخی میکنیم.
    برای بازیگرانی مثل پاچینو و دنیرو این افت از اواخر دهه نود شروع شده.
    بازی تو فیلمهای ضعیف اینها رو مبدل به پای ثابت این فیلمها کرد. اما اگه دقت کنی متوجه میشی کسانی که مثل فون سیدو هنوز هم تو انتخاباشون دقت میکنند از نظر مالی هم شرایط خوبی داشته اند و دارند. پاچینو یکی از بازیگرانیه که بریز و بپاش زیاد داره و مسئله مالی خودش باعث میشه هر چی رسید بازی کنه.
    احتمالا دنیرو هم وضعیتش بهتر نیست.
    تو سینمای خودمون هم همینه. یکی مثل انتظامی شرایط مالیش بد نیست و هنوز هم تو انتخاب سخت گیره و یکی دیگه هم هست که تو بیمارستان از بی پولی میمیره با این که استاده ... مهدی فتحی خدابیامرز و نظیرش هم زیاد داریم.
    واقعیت اینه که سینما در زمان پدرخوانده و راننده تاکسی باید این بازیگران رو پولدار میکرد. اما نکرد و الان اوضاع زیاد جالب نیست. اون زمان دستمزد پایین بود و الان میبینیم که جانی دپ 60 میلیون پوند برای یک فیلم میگیره. یعنی بیش از صد میلیون دلار. 500 هزار دلار پاچینو برای پدرخوانده کجا و 120 میلیون دپ کجا!!!
    تورم که 240 برابر نشده. دستمزدها بالا رفته چون ارزش سینمای تجاری بالاتر رفته. دقیقا مثل فوتبال.
    وضعیت نیکلسون به طور کل متفاوته. اون یکی از ارکان تصمیم گیری برای آکادمی محسوب میشده و میشه. مثل ایستوود. نیکلسون یک وزنه است و وزنه هم میمونه. خیلی از این بازیگران مثل مایکل داگلاس سالهاست که در حال سرمایه گذاری و تهیه کنندگی هستند. جورج کلونی امسال جایزه تهیه کنندگی گرفت و بن افلک با همه حماقتش امسال برنده اسکار شد و اونم نه برای بازی گری، برای فیلم سازی. مطمئنم که دی لوئیس هم با درآمدش طوری برنامه ریزی میکنه که هیچ وقت مجبور به انتخابهای بد نشه.
    متاسفانه پاچینو و دنیرو از این آینده نگری به دور بودن و حالا مجبورن تو فیلمهای درب و داغون برای یکی دو میلیون دلار بازی کنند. جالبه که بدونید بیش از 60 درصد این ارقام بابت مالیاتهای سنگین از بین میره و دست آخر چیزی که دست بازیگر رو میگیره اونقدر نیست که با مخارج اینها به فیلم بعدی بکشه.

بحث پول به نظر من مهمترین دلیل افت این دو بازیگره.
    من مخالف حرفات اصلا و ابدا نیستم و کاملا هم باهات موافقم فرخ جان
    اما همین رابرت دنیرو تو محله منتهی به برج های دوقلو خدا بیامرز:دی یه کمپانی فیلم سازی داره .. که نمیدونم اگه یادت باشه یا نه در همون حادثه 11 سپتامبر کمک شایانی به اسیب دیده ها کردش ! فکر نکنم دنیرو از نظر مایه تیله تو مزیخه (درست نوشتم؟؟) باشه! همین دنیرو با پول خودش رفت good shepherd رو ساخت یا داره مقدمات ساخت سریالش رو هم برای فکر کنم hbo فراهم میکنه....
    در کل این که این دو بازیگر دارن برای پول بازی میکنن هیچ شکی ندارم و دقیقا تو این دهه همین اتفاق برای این دو بازیگر میوفته ! دنیرو تو فیلم ماچته فکر کنم چند دقیقه بازی میکنه یا ال پاچینو تو فیلم های جدیدش هم همین اتفاق میوفته!
    اما به نظرم دارن از این دو بازیگر باقی مونده از دهه طلایی هالیوود بیشتر استفاده تجاری میکنن استفاده ای تبلیغاتی برای فیلمشون! چه فیلمه عالی باشه چه فیلمه مزخرف... الان دقیقا همین اتفاق میوفته! یکی که ببینه ال پاچینو داره تو فیلمی بازی میکنه یا دنیرو بازی میکنه صد در صد چشمش دنبال اون فیلم خواهد رفت یا نیکلیسون باقی برو بچه ها :دی
    در کل کسایی مثل این بازیگرها الانن فکر کنم بیشتر حالت تبلیغاتچی پیدا کردن تا از هنربیکرانشون استفاده کنیم ...
    اما بعضی وقت ها هم دیگه این هنر این دو بازیگر یا خیل دیگه بازیگرها ایستوود و نیکلسون و .... باز چشم ها رو خیره میکنه همون حرفی که فون سیدو گفتی یا کریستوفر پلامر که تو هشتاد و چند سالگی اسکار میگیرن!
    در مورد داگلاس فرخ جان داگلاس مجبوره این کار رو بکنه چون به شدت داره با سرطان دست و پنجه نرم میکنه! اما در کل به نظرم بازی های پوچ و بی معنی بعضا برای این بازیگرهای دوست داشتنی به یه عادت تبدیل شده همین طور که سیلوستر استالونه دست از فیلم بی مصرف ها در نمیاره و به قول خودش تو فیلم هممون عتیقه هستیم ...
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

LuCiFer آواتار ها
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    استاد دنیرو با اینکه خیلیا مین بخاطر اسکور سیزی اسکورسیزی شد اما من قبلو ندارم.من میگم این 2 مکمل هم بودند.بازی های بی نظیر استاد دنیرو با کارگردانی کم نقص مارتین اسکورسیزی باعث شد رابرت دنیرو یکی از 5 نفر اول برترین بازیگر تاریخ امریکا رو برای خودش رقم بزنه.
    امیدوارم دوستان دیگه هم به این دیگاه شما برسند جنابAnti Trust(البته شاید!!!!!!!)
    براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

16. کاربر روبرو از پست مفید LuCiFer سپاس کرده است .

LuCiFer آواتار ها
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط farazon نمایش پست ها
    به به دوست همیشه مخالف ما
    کلاقات با والدین و فاکرها بد نبود
    زمان نمایش که بازی باب توش افتضاح بود امتیاز و این و آن راتحلیل کنم بازی دنیرو خوب نبود
    این فیلمهایی که میگی هیچ کدوم بازی دنیرو توش خوب نبوده
    من که کلا نفمیدم منظور شما چیه
    اگر کسی فهمید برای ما هم زیرنویس کنه
    براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

Banned
    r-faarazon آواتار ها
    وضعیت : r-faarazon آنلاین نیست.
    سپاس ها : 573
    سپاس شده 1,771 در 518 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 471 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ℓ υ c ɪ f є я نمایش پست ها
    من که کلا نفمیدم منظور شما چیه
    اگر کسی فهمید برای ما هم زیرنویس کنه
    فقط انگار به اشتباه نوشتم کلاقات به جای ملاقات
    اون فیلمایی که گفتی دنیرو تو هیچ کدومشون درخششی نداشت. الان فهمیدی؟

19. کاربر روبرو از پست مفید r-faarazon سپاس کرده است .

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    من مخالف حرفات اصلا و ابدا نیستم و کاملا هم باهات موافقم فرخ جان
    اما همین رابرت دنیرو تو محله منتهی به برج های دوقلو خدا بیامرز:دی یه کمپانی فیلم سازی داره .. که نمیدونم اگه یادت باشه یا نه در همون حادثه 11 سپتامبر کمک شایانی به اسیب دیده ها کردش ! فکر نکنم دنیرو از نظر مایه تیله تو مزیخه (درست نوشتم؟؟) باشه! همین دنیرو با پول خودش رفت good shepherd رو ساخت یا داره مقدمات ساخت سریالش رو هم برای فکر کنم hbo فراهم میکنه....
    در کل این که این دو بازیگر دارن برای پول بازی میکنن هیچ شکی ندارم و دقیقا تو این دهه همین اتفاق برای این دو بازیگر میوفته ! دنیرو تو فیلم ماچته فکر کنم چند دقیقه بازی میکنه یا ال پاچینو تو فیلم های جدیدش هم همین اتفاق میوفته!
    اما به نظرم دارن از این دو بازیگر باقی مونده از دهه طلایی هالیوود بیشتر استفاده تجاری میکنن استفاده ای تبلیغاتی برای فیلمشون! چه فیلمه عالی باشه چه فیلمه مزخرف... الان دقیقا همین اتفاق میوفته! یکی که ببینه ال پاچینو داره تو فیلمی بازی میکنه یا دنیرو بازی میکنه صد در صد چشمش دنبال اون فیلم خواهد رفت یا نیکلیسون باقی برو بچه ها :دی
    در کل کسایی مثل این بازیگرها الانن فکر کنم بیشتر حالت تبلیغاتچی پیدا کردن تا از هنربیکرانشون استفاده کنیم ...
    اما بعضی وقت ها هم دیگه این هنر این دو بازیگر یا خیل دیگه بازیگرها ایستوود و نیکلسون و .... باز چشم ها رو خیره میکنه همون حرفی که فون سیدو گفتی یا کریستوفر پلامر که تو هشتاد و چند سالگی اسکار میگیرن!
    در مورد داگلاس فرخ جان داگلاس مجبوره این کار رو بکنه چون به شدت داره با سرطان دست و پنجه نرم میکنه! اما در کل به نظرم بازی های پوچ و بی معنی بعضا برای این بازیگرهای دوست داشتنی به یه عادت تبدیل شده همین طور که سیلوستر استالونه دست از فیلم بی مصرف ها در نمیاره و به قول خودش تو فیلم هممون عتیقه هستیم ...
    سروش این بازیگرها اکثرشون یک کمپانی هم تاسیس کردن. اما کمپانی تاسیس کردن به این معنی نیست که پول دار هستند.
    حالا تو یک مقطعی طرف پول داره و کمک هم کرده. از 11 سپتامبر هم 13 سال گذشته. بحث ما دهه اخیره. بالاخره تو دهه نود از دنیرو و پاچینو بازی های خوب و فیلمهای خوب کم ندیدیم.
    در مورد داگلاس منظورت رو نفهمیدم. سرطان به تهیه کنندگی و کمپانی داری چه ارتباطی داره؟
    اما در مورد استالونه ماجرا متفاوته. اون هنر بازیگری نداره که بخواد باهاش بدرخشه. مجبوره دو تا مسلسل جور کنه و مرتب باهاش تیر اندازی کنه و یک فیلم بسازه. این دیگه ته هنرشه.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)