سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی و بحث و تبادل نظر در مورد سریال « Vikings » (اختصاصی)

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 65
نمایش شاخه ای20علاقمندی ها

موضوع: معرفی و بحث و تبادل نظر در مورد سریال « Vikings » (اختصاصی)

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,646 در 7,115 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

معرفی و بحث و تبادل نظر در مورد سریال « Vikings » (اختصاصی)

ژانر: درام ، تاریخی
    تهیه کننده: مایکل هیرست

بازیگران: تراویس فیمل ، کلیو استندن ، گابریل بیرنه ، کاترین وینیک
    کشور پخش کننده: آمریکا
    شبکه پخش کننده: History Chanel
    سال تولید: 2013

درباره سریال:
    همان طور که از نام سریال بر می آید وایکینگ ها داستان معروف ایرلندی هایی است که در سال ها 800 میلادی میزیستند و با کشتی به غارت و حمله به سراسر جهان به خصوص اروپا میپرداختند. نزدیک به سال ۸۰۰ تا ۱۰۵۰ برای سه سده، جنگجویان وایکینگ با کشتی‌های دراز و درخشان خود، اروپا را به ترس وامیداشتند. آنها از اسکاندیناوی برای جستجوی سیم، بردگان و زمین به دریا رفتند. برخی از آنها به بریتانیا و فرانسهیورش می‌بردند، و برخی دیگر به روسیه و رودهای دوردست آسیا. وایکینگ‌ها جویندگان دلیر و بی باکی بودند. آنها با بی باکی از میان امواج خروشان اقیانوس اطلس گذر کرده، ایسلند و گروئنلند را یافتند و به شمال آمریکا نیز گام نهادند. حال شبکه موفق history که به مانند شبکه معروف national Geo Geraphic به پخش مستند معروف است که البته مستندهای تاریخی این بار بعد از موفقیت سریال موفق خود یعنی خانواده هت فیلد و مک کوی این بار به سراغ داستان واقعی دیگری رفته است و این بار به ایرلند و جزایر ان رفته تا داستان وایکینگ ها را برای بینندگان این شبکه کابلی که طرفداران زیادی دارد روایت کند.. این سریال از 2013.3.3 در قالب 9 قسمت فصل خود را اغاز خواهد کرد...

خلاصه داستان:

داستان سریال که داستانی واقعی است درباره فردی است به نام رگنر لاثبروک که با پادشاه آن دوران وایکینگ ها به مخالفت برمیخیزد و دوست دارد این بار به جای نبرد با شرقی ها منطقه خود حمله به سمت غرب را در دستور کار خود قرار بدهند لاثبروک که با مخالفت با پادشاه خود، کار را به جلو میبرد تا راه را برای نبرد با غربی ها هموار کند و حتی خود را در مقام پادشاهی ببیند...

... عکس هایی از این سریال تاریخی و زیبا ...

رگنر لاثبروک

HEARTLESS, Ali_Silent-Killer, FFKIA و 9 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. # ADS

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : معرفی و بحث و تبادل نظر در مورد سریال « Vikings » (اختصاصی)

مرسی سروش
    من دیشب پریشب بود داشتم میچرخیدم تو نت عکس این سریال رو دیدم کلا حال کردم با فضاش و بعد که در مورد سوژه و شبکه پخش کننده اش شنیدم دیگه راهی نبود جز دنلود کردن قسمت اولش باید بگم خیلی منو گرفت از تیتراژش تا فیس بازیگراش مخصوصاً مرد و زن نقش اول فضا هم فضای خوبیه قصه هم میخوره خوب باشه درکل فکر میکنم طرفداران سریال گیم حال کنن با این کار با این تفاوت که داستان این سریال واقعیه و خب قطعا این یک امتیاز بزرگه و فکر میکنم اون رگه های شدید فانتزی گیم رو هم نداره.
    فعلاً یه قسمت دیدم و زوده نظر دادن اما در همین تاپیک اخبار بعدی رو اعلام میکنم
    Anti Trust به این پست علاقمند بوده است.

در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته و در انزوا می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود
    به کسی اظهار کرد، چون عموماً عادت دارند که ... آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلقی بکنند زیرابشر
    هنوز چاره و دوایی برایش پیدا نکرده و تنها داروی آن فراموشی بتوسط شراب و خواب مصنوعی
    به‌ وسیله افیون ومواد مخدره است ولی افسوس که تأثیر این گونه داروها موقت است
    و بجا ی تسکین پس از مدتی بر شدت درد می‌افزاید.

4. 8 کاربر از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده اند .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Silent-Killer نمایش پست ها
    مرسی سروش
    من دیشب پریشب بود داشتم میچرخیدم تو نت عکس این سریال رو دیدم کلا حال کردم با فضاش و بعد که در مورد سوژه و شبکه پخش کننده اش شنیدم دیگه راهی نبود جز دنلود کردن قسمت اولش باید بگم خیلی منو گرفت از تیتراژش تا فیس بازیگراش مخصوصاً مرد و زن نقش اول فضا هم فضای خوبیه قصه هم میخوره خوب باشه درکل فکر میکنم طرفداران سریال گیم حال کنن با این کار با این تفاوت که داستان این سریال واقعیه و خب قطعا این یک امتیاز بزرگه و فکر میکنم اون رگه های شدید فانتزی گیم رو هم نداره.
    فعلاً یه قسمت دیدم و زوده نظر دادن اما در همین تاپیک اخبار بعدی رو اعلام میکنم
    دقیقا علی جان!
    منم همین که دیروز اومد ییهو فهمیدم اصلا با چه سریالی طرف هستم
    به صورت کاملا اتفاقی گفتم بزنیم حالا ببینیم چه سریاله این که ییهو سورپرایز شدیم به نوعی! شبکه که حرفی تو گفتنش نیست عالی عالی عالی!
    سوژه داستان هم که باز اصلا حرفی نمیمونه توش! خوب میمونه دانلودش دیگه :دی در مورد فانتزی بودن هم کاملا باهات موافقم داستان واقعی است و از روی واقعیت داره ساخته میشه و واقعا کسی به همین نام هستش و داستان طرف رو داره تعریف میکنه... و جنگ و نبرد هم که هست چه بهتر...
    منم دقیقا مثل تو از مرد و زن نقش اول بد خوشم اومد مخصوصا زنه که ابر زنی هستش یعنی ... اینم اضافه کنم شروع سریال اصلا عالی بود یه طوری رفتم تو شوک که ا چی میگه این ...
    در کل شروع خوبی داشت و با داستانی که داره میتونه خوب پیش بره امیدوارم از کانال هیستوری بعیده سریال بدی بسازه ! خانواده هت فیلد و مک کوی که عالی بود بریم وایکینگ ها رو داشته باشیم ..
    Anti Trust و Ali_Silent-Killer به این پست علاقمند بوده اند.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

6. 6 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,243
    سپاس شده 4,256 در 922 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

جعبه مدال ها

مرسی از سروش به خاطر معرفی
    من هم سریال رو دیدم امشب! راستش خیلی خوشمان آمد
    کلا این وایکینگ ها آدم های جالبی بودند و هم اینکه خیلی اطلاعات ازشون نیست! از اون اول سریال من یاده اون برنامه کودکه که ماله وایکنیگ ها بود می انداخت.
    اولین سکانس فیلم خیلی جالب بود، کشت و کشتار و بعد از اون شروع فیلم...
    اصلا هیچ وقت اضافه ای نداشت سریال و اینکه خیلی زود هم تموم شد. به نظرم سریال خیلی قوی هست و طرفدارهای خیلی زیادی هم پیدا کنه.
    از شکل صحنه هاش خیلی لذت بردم و خیلی باهاش حال کردم، داستان سریال هم که دیگه اصلا حرفش رو نزنید! فوق العاده است.
    یکی از سریال های فوق العاده میشه مطمئنن

کاش می شد که کسی می آمد/ باور تیره ما را می شست
    و به ما می فهماند دل ما منزل تاریکی نیست

اخم بر چهره بسی نا زیباست/بهترین وقت همان لبخند است

کاش می شد که به انگشت نخی می بستیم

تا فراموش نگردد که هنوز انسانیم

که هنوز انسانیم...

8. 3 کاربر از پست مفید SovRan سپاس کرده اند .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

راستی بچه ها قسمت دوم هم امروز به صورت web-dl اومدش خواستین دان بزنید! نخواستین هم مشکلی نبید بمونید دوشنبه بیادش
    ----------

10. 3 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

جعبه مدال ها

اره دقیقا منم فکر میکنم همینجوری که یحیی گفت اون کارتونه وایکینگ ها یه خاطره وایکینگی باحالی شده واسه هممون اون باباش خیلی باحال بود
    --------------------------------
    حجمش چقدره سروش؟ من اپ اول رو 150 مگ دیدم تصویر بد نبود اما صدا مال نبود 480 بود فکر میکنم
    --------------------------------
    حالا اینهمه تعریف کردیم ازش یکم بدشم بگیم جدا از این که من از این سبک روابط کلا حالم بهم میخوره و نمیتونم سریال رو ادامه بدم اما یه بدی دیگه هم داره این سبک داستانا که به ناچار یکی باید حذف شه مثل داستان شین و ریک تو مردگان متحرک اینجا هم همینه خود یارو که خیلی با عشقه اما داداشه هم باحاله که با این داستانا احتمالا عمو ...
    من با استایل این قایق سازه خیلی حال کردم از همه آث تره
    این زنه هم خیلی باحاله فیسش شبیه سحر دولتشاهیه یه نمه
    ولی واقعا خیلی منتظر اپ بعدیم

در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته و در انزوا می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود
    به کسی اظهار کرد، چون عموماً عادت دارند که ... آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلقی بکنند زیرابشر
    هنوز چاره و دوایی برایش پیدا نکرده و تنها داروی آن فراموشی بتوسط شراب و خواب مصنوعی
    به‌ وسیله افیون ومواد مخدره است ولی افسوس که تأثیر این گونه داروها موقت است
    و بجا ی تسکین پس از مدتی بر شدت درد می‌افزاید.

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Silent-Killer نمایش پست ها
    حجمش چقدره سروش؟ من اپ اول رو 150 مگ دیدم تصویر بد نبود اما صدا مال نبود 480 بود فکر میکنم
    همون قد بید حجمش :دی البته حجم بالاتر هم هستش :دی
    زیرنویسش هم اومده:دی
    فقط من دان نزدم هنوز:ی ساعت 6 فهمیدم اومده|
    ----------

13. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

خوب قسمت دوم...
    رو هم دیدیم.. با اینکه کیفیتش اشغالی بود و اصلا باب میلم نبودش اما دیدیمش دیگه:دی
    به نظرم شروع خوب سریال واقعا براش خوب هستش همین که داستان رو هم دارن سریع پیش میبرن یه نکته + دیگه براش محسوب میشه
    داستان تو قسمت دوم به حرکت لاثبروک و همراهانش به سمت غرب هستش و حمله ور شدن به غرب و بعدش هم به یک کلیسا که اونا رو هم سلاخی کردن :دی
    اونجایی که لاثبروک نزاشت طرف رو بکشن اصلا سورپرایز نشدم و کامل متمئن بودن نمیزاره بکشنش ! اومده بودن خدای جدید پیدا کنن دیگه اینم خدای جدید.. به طرف گفت اگه اون خداتونه؟ که به صلیب کشیده شده و مرده:دی مثل ثور و ... زنده نیست جالب بود! کشتن مارو با این ثور و .... داره خدا به ما چکش میزنه:دی

این کشتی سازه هم روانی هستشا باهاش حال میکنم بچه باحالیه با این قیافش:دی
    ----------

15. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

Information is Power
    quasar آواتار ها
    وضعیت : quasar آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,395
    سپاس شده 3,196 در 699 پست
    یاد شده
    در 13 پست
    تگ شده
    در 869 تاپیک

جعبه مدال ها

سلام...
    خب بنده هم به بیننده های این سریال پیوستم.
    دیشب قسمت اولش رو دیدم... در یک کلمه باید بگم خیلی خوبه. البته که با یک قسمت نمی شه قضاوتی داشت ولی این جور که این سریال برمیاد مطمئنم با دیدن قسمت های بعدی علاقه بنده هم بیشتر بشه بهش... فضا و شروع داستان عالیه. کشش و پیچش بسیاری در همین قسمت اول داشت. ضمن اینکه در بعضی صحنه ها احساسات قوی و شدیدی رو القا می کنه. اینکه این سریال تونسته به یه موضوع نه چندان جدید نگاه تازی ای داشته باشه به نظرم مهم ترین نکته مثبتشه...
    فعلا چیز زیادی نمی تونم بگم. فقط اینکه بسیار لذت بردم... فقط تنها اشکالی که داشت به نظرم این بود: چقدر اینا خشن اند....
    سپاس بیکران سروش جان

پ.ن: علاقه شدیدی به این خانم نقش اول پیدا کردم. بی نظیره...

یادمان باشد، هیچ یوغی برازنده‌ی انسان نیست!
    یادمان باشد، آدمی، آبروی زمین است. حرمتش بداریم!
    یادمان باشد، دروغگو، دروغگو به دنیا نمی‌آید اما دروغگو، دروغگو از جهان خواهد رفت!
    یادمان باشد، او که به نام عدالت می آید باید عدالت را برقرار کند ور نه دشمن است!
    یادمان باشد، او که خویش را به بدی بیالاید هرگز شادمان نخواهد زیست!
    یادمان باشد، او که شادمانی مردمان را نمی خواهد از ما نیست. او برده بی مزد اهریمن است!

17. 2 کاربر از پست مفید quasar سپاس کرده اند .

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,643
    سپاس شده 16,548 در 4,216 پست
    یاد شده
    در 63 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

جعبه مدال ها

قبول نیست، همه دارن این سریالو می‌بینن
    قراره چند قسمت و چند فصل باشه؟ اطلاعات بدین منم میام

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)