سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh انتخاب بهترین اثر,استنلی کوبریک - صفحه 2

نمایش نتایج نظرسنجی: انتخاب بهترین اثر,استنلی کوبریک

رأی دهندگان
34. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Eyes Wide Shut

12 35.29%
  • Full Metal Jacket

11 32.35%
  • The Shining

23 67.65%
  • Barry Lyndon

5 14.71%
  • A Clockwork Orange

15 44.12%
  • 2001: A Space Odyssey

15 44.12%
  • Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

7 20.59%
  • Lolita

5 14.71%
  • Paths of Glory

7 20.59%
  • The Killing

2 5.88%
  • Killer's Kiss

2 5.88%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28
نمایش شاخه ای10علاقمندی ها

موضوع: انتخاب بهترین اثر,استنلی کوبریک

گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
    LuCiFer آواتار ها
    وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,720
    سپاس شده 7,604 در 1,715 پست
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

انتخاب بهترین اثر,استنلی کوبریک

با سلام خدمت دوستان عزیز
    شما انتخاب کنید بهترین اثر یکی از نوابغ سینمای معاصر,استنلی کوبریک! کسی که در دروان حرفه ای 44ساله ی فعالیتش تنها 12اثر رو خلق کرد,آثاری به یادماندنی و غیرقابل توصیف
    شما کدام اثر را بیشتر میپسندید؟
    (انتخاب ها بصورت چندگزینه ای هست)

Eyes Wide Shut 7.2/10

Full Metal Jacket
    8.4/10

The Shining
    8.5/10

Barry Lyndon
    8.1/10

A Clockwork Orange 8.5/10

8.4/10 2001: A Space Odyssey

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb 8.6/10

Lolita
    7.7/10

Paths of Glory 8.5/10

The Killing
    8.1/10

Killer's Kiss
    6.7/10

Don Corleone به این پست علاقمند بوده است.
    براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

2. 13 کاربر از پست مفید LuCiFer سپاس کرده اند .

3. # ADS

متاسفانه بزرگترین اشتباه ما تو زندگی اینه که هر موجود دوپایی رو آدم حساب میکنیم
    .:SiSiBK:. آواتار ها
    وضعیت : .:SiSiBK:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,506
    سپاس شده 1,935 در 604 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 759 تاپیک

پاسخ : انتخاب بهترین اثر,استنلی کوبریک

بدون شک و تردید درخشش
    LuCiFer به این پست علاقمند بوده است.

5. کاربر روبرو از پست مفید .:SiSiBK:. سپاس کرده است .

6. # ADS

P_Knight آواتار ها
    وضعیت : P_Knight آنلاین نیست.
    سپاس ها : 491
    سپاس شده 435 در 226 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 316 تاپیک

یکی هک به بری لیندون رای بده استاد از اون دنیا داره با غضب نگاه می کنه.بری لیندون فیلم کوبریکی مورد علاقه ی اسکوورسزیه
    amira75 به این پست علاقمند بوده است.

amira75 آواتار ها
    وضعیت : amira75 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3
    سپاس شده 26 در 17 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 612 تاپیک

فیلم درخشش فوق العاده بود

LuCiFer آواتار ها
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط yaasser نمایش پست ها
    اسپارتاکوس رو فراموش کردید. در ضمن با کمی تخفیف میشه هوش مصنوعی رو هم به لیست اضافه کرد
    جنابعالی بجای اینکه فیلم مد نظرتون رو بفرمائید(حتی در صورتی که بنده بر حسب فراموشی نزاشته باشم) میگی جای یکی خالیه بعد فیلمی که کوبریک نساخته رو هم میگی اضافه کنم!
    نمیدونم چی بگم!
    خیلی مبهم براتون عنوان تایپیک!
    براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

Ali
    Ali آواتار ها
    وضعیت : Ali آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,597
    سپاس شده 3,696 در 655 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 801 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ℓ υ c ɪ f є я نمایش پست ها
    جنابعالی بجای اینکه فیلم مد نظرتون رو بفرمائید(حتی در صورتی که بنده بر حسب فراموشی نزاشته باشم) میگی جای یکی خالیه بعد فیلمی که کوبریک نساخته رو هم میگی اضافه کنم!
    نمیدونم چی بگم!
    خیلی مبهم براتون عنوان تایپیک!
    ابتدا تشكر مي كنم از ℓ υ c ɪ f є я عزيز بابت تاپيك

دوست عزيز شما كه تجربه زيادي در زمينه تاپيك هاي اين چنيني داريد، اين انتظار وجود داره كه صبر و متانت بيشتري رو هم از خودتون نشون بديد. انجمن مكاني براي بيان عقايد بصورت آزاد است، اميدوارم جو خاص موجود در جامعه آنقدر روي ما تأثير نگذارد كه خودمان هم باعث تضعيف يكديگر شويم هر چند كه احساس كنيم شخص ديگري صحبت هايي نچندان مربوط به موضوع مي كند، چه رسد به صحبت هاي اين كاربر محترم كه بجا و درست هم هست.

در هر صورت همان طور كه كاربر عزيز yaasser اشاره كردند استنلي كوبريك علاوه بر ساخت فيلم هاي ذكر شده در نظرسنجي، دو فيلم ديگر به نام هراس و هوس (1953) و اسپارتاكوس (1960) را هم در كارنامه اش دارد.

قصد داشتم با پستي مفصل تر در مورد اين كارگردان بزرگ سينما در اين تاپيك شركت كنم كه شايد اين شروعي باشد براي صحبت هاي مفصل تر و دقيق تر در مورد ايشون.

ارادتمند؛ علي
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

11. 6 کاربر از پست مفید Ali سپاس کرده اند .

LuCiFer آواتار ها
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
    دوست عزيز شما كه تجربه زيادي در زمينه تاپيك هاي اين چنيني داريد، اين انتظار وجود داره كه صبر و متانت بيشتري رو هم از خودتون نشون بديد. انجمن مكاني براي بيان عقايد بصورت آزاد است،
    ایشون میتونن از طریق دیگه ای به من تذکر بدن یا میتونن بگن: "انتخاب من اسپارتاکوس" ولی متاسفانه اینجا نیست بعلاوه اینکه اگر یکم دقت بفرمائید ایشون "هوش مصنوعی" رو هم جزء آثار کوبریک میدونن و توقع دارن که تو این لیست بیاد
    احساس كنيم شخص ديگري صحبت هايي نچندان مربوط به موضوع مي كند، چه رسد به صحبت هاي اين كاربر محترم كه بجا و درست هم هست.
    حوب وقتی بطور صریح از کاربرYaasser طرفداری کردید بطور صریح هم میتونید بفرمائید که نظر کدوم یک از دووستان نچندان مربوطِ
    .
    .
    .
    درپایان تشکر میکنم ازتون بدون اینکه در نظر سنجی شرکت کنید اما اومدید و تصدیق کردید نظر شخص دیگه ای رو
    براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

Ali
    Ali آواتار ها
    وضعیت : Ali آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,597
    سپاس شده 3,696 در 655 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 801 تاپیک

ایشون میتونن از طریق دیگه ای به من تذکر بدن یا میتونن بگن: "انتخاب من اسپارتاکوس" ولی متاسفانه اینجا نیست بعلاوه اینکه اگر یکم دقت بفرمائید ایشون "هوش مصنوعی" رو هم جزء آثار کوبریک میدونن و توقع دارن که تو این لیست بیاد

حوب وقتی بطور صریح از کاربرYaasser طرفداری کردید بطور صریح هم میتونید بفرمائید که نظر کدوم یک از دووستان نچندان مربوطِ
    .
    .
    .
    درپایان تشکر میکنم ازتون بدون اینکه در نظر سنجی شرکت کنید اما اومدید و تصدیق کردید نظر شخص دیگه ای رو
    اين كه ايشون تو تاپيك مربوط، به شما تذكر دادند كه كاملا موضوعيت داره. البته كه مي تونه انتخابشون اسپارتاكوس يا هر فيلم ديگه اي باشه و تذكر هم بدند. شما بايد خوشحال باشيد و از ايشون تشكر كنيد كه در غناي تاپيك بهتون كمك كردند و اين احتياج به توضيح و نقل قول نداره، فقط بايد گزينه ها به نظرسنجي و متن اوليه تاپيك اضافه بشه، به همين سادگي.

من از كسي طرفداري نكردم، فقط صحبت هاي ايشون رو تأييد كردم. نمي خوام اينجا بگم كه چقدر كوبريك رو مي شناسم اما بايد بگم كه صحبت ديگه دوستمون رو هم تأييد مي كنم. هوش مصنوعي بيش و پيش از اينكه ساخته اسپيلبرگ باشه، ساخته و پرداخته كوبريكه، هر چند كه بطور رسمي نميشه اين عنوان رو بهش اطلاق كرد ولي اين بحثي است كه مورد تأييد كامل اسپيلبرگ هم هست. البته كه منظور من از اين صحبت ها و همين طور كاربر Yaasser اين نيست كه شما بايد هوش مصنوعي رو هم به ليست اضافه كنيد، تنها نكته اي در مورد كوبريك است. پروژه ناپلئون هم كه اسپيلبرگ احتمال دارد كه بسازد، ناظر به همين مثال است، اين پروژه هم حاصل سال ها تحقيق و كار كوبريك است... بگذريم.

در مورد جمله پاياني تون هم بايد بگم، وقتي مي خواستم وارد تاپيك بشم گيشه فروش بليت نديدم، البته اگر براي شركت در تاپيك هاتون احتياج به تيكت خاصي است،‌ اون رو هم ذكر كنيد كه همه دوستان بدونند.

در مجموع توصيه بنده اينه كه شما سعي كنيد تاپيك هاتون رو به سمت بحث هاي فني تر پيش ببريد و كمتر به حاشيه ها دام بزنيد، اين كه يك نفر اومده و گفته تاپيك شما داراي نقصه نبايد موجب رنجش شما بشه. زماني كه همه بتونيم در يك محيط آرام و آزاد با يكديگر گفتگو كنيم، همه مي تونند از يكديگر استفاده كرده و در كنار هم بحث هاي منطقي و جذابي رو داشته باشيم.
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

14. 5 کاربر از پست مفید Ali سپاس کرده اند .

در پس هر ثروتی "جنایتی"است "بالزاک"
    ARROW آواتار ها
    وضعیت : ARROW آنلاین نیست.
    سپاس ها : 498
    سپاس شده 339 در 85 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 521 تاپیک

دوست عزیز کسی قصد تصدیق گفته کسی را به نا حق ندارد وقتی عنوان خود را انتخاب می کنید بهترین اثر کوبریک قطعا باید تمامی فیلم های وی را در لیست مربوطه جای دهید تا شخص انتخاب کننده از تمامی گزینه های حاضر فیلم ایده ال خود را انتخاب کنند تاپیک شما دارای ایراداتی است که شما بهتر است به جای اینکه وارد بحث با کاربر ها بر سر حاشیه شوید ایرادات تاپیک خود را بر طرف نمایید.به جز اینکه سه فیلم در لیست نظر سنجی کم است جنابعالی از عکسی استفاده کردید که بر خلاف قوانین سایت است.
    البته اگر باعث خشمتون نشد.

LuCiFer آواتار ها
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

اين كه ايشون تو تاپيك مربوط، به شما تذكر دادند كه كاملا موضوعيت داره. البته كه مي تونه انتخابشون اسپارتاكوس يا هر فيلم ديگه اي باشه و تذكر هم بدند. شما بايد خوشحال باشيد و از ايشون تشكر كنيد كه در غناي تاپيك بهتون كمك كردند و اين احتياج به توضيح و نقل قول نداره، فقط بايد گزينه ها به نظرسنجي و متن اوليه تاپيك اضافه بشه، به همين سادگي.

من از كسي طرفداري نكردم، فقط صحبت هاي ايشون رو تأييد كردم. نمي خوام اينجا بگم كه چقدر كوبريك رو مي شناسم اما بايد بگم كه صحبت ديگه دوستمون رو هم تأييد مي كنم. هوش مصنوعي بيش و پيش از اينكه ساخته اسپيلبرگ باشه، ساخته و پرداخته كوبريكه، هر چند كه بطور رسمي نميشه اين عنوان رو بهش اطلاق كرد ولي اين بحثي است كه مورد تأييد كامل اسپيلبرگ هم هست. البته كه منظور من از اين صحبت ها و همين طور كاربر Yaasser اين نيست كه شما بايد هوش مصنوعي رو هم به ليست اضافه كنيد، تنها نكته اي در مورد كوبريك است. پروژه ناپلئون هم كه اسپيلبرگ احتمال دارد كه بسازد، ناظر به همين مثال است، اين پروژه هم حاصل سال ها تحقيق و كار كوبريك است... بگذريم.

در مورد جمله پاياني تون هم بايد بگم، وقتي مي خواستم وارد تاپيك بشم گيشه فروش بليت نديدم، البته اگر براي شركت در تاپيك هاتون احتياج به تيكت خاصي است،‌ اون رو هم ذكر كنيد كه همه دوستان بدونند.

در مجموع توصيه بنده اينه كه شما سعي كنيد تاپيك هاتون رو به سمت بحث هاي فني تر پيش ببريد و كمتر به حاشيه ها دام بزنيد، اين كه يك نفر اومده و گفته تاپيك شما داراي نقصه نبايد موجب رنجش شما بشه. زماني كه همه بتونيم در يك محيط آرام و آزاد با يكديگر گفتگو كنيم، همه مي تونند از يكديگر استفاده كرده و در كنار هم بحث هاي منطقي و جذابي رو داشته باشيم.
    در مورد نحوه ی شرکت در نظر سنجی(این که بلیط میخواد یا نه) میتونید از دوستان دیگه ای که شرکت کردند سوال کنید اونها بهتر میتونن راهنمائیتون کنند(یادم باشه از این دفعه یک آموزش نحوه ی شرکت در نظرسنجی هم بزارم برای بعضی از دوستان)

کلا قبل از شما و دوستان دیگه جناب فرخ گفتند که دو فیلم "هراس و هوس" و "اسپارتاکوس" هم جزء آثار کوبریک! و من اضافه نکردم
    من هم منتظرم یکی از مدیران دوبخش تشریف بیارن(ِDon Corlenone-FFKIA) تا باهاشون در میون بزارم و این مشکل حل شه
    ولی مثل اینکه بعضی از دوستان طاقت این موضوع رو ندارن وقتی یه نفر میاد و تذکر میده نفر بعدی نفر بعدی هی پشت سر هم هرکسی میاد و این تذکر رو میده
    . وقتی شما هم از بیرون تشریف میارید و از جانب یه شخص دیگه صحبت میکنید(که من واقعا دلیلش رو نمیدونم! شاید اصلا ایشون نظر متفاوتی داشته باشن )
    این میشه که مجبوریم هی در مورد دواثر نام برده نشده صحبت کنیم(و دیگه جائی برای صحبت های به قول شما فنی تر نمیمونه)
    مثلا پست کاربرARROW رو بخونید! هیچ معنائی جز حرف های شما نداره و پست ایشون اسپم بحساب میاد ولی ایشون اوومده یه خودی نشون بده بگه ما هم هستیم!
    __________________________________________________ _____

مطمئنا اگر صبر میکردیم خود کاربر Yaasser میومد و جواب پست منرو میداد هیچ وقت جو اینگونه به این سمت و سو کشیده نیمشد
    __________________________________________________ ______
    حالا حالا ها فکر کنم باید منتظر باشم دوستان دیگه بیان و بگن آره "دو اثر اسپارتاکوس و هراس و هوس" رو اضافه نکردید

پ.ن:لازم به ذکر هست اگر شما صرفا حرف های ایشون رو تائید میکنید میتونستید از دکمه "علاقه مندی" یا "سپاس ها" که اون پائین هستن استفاده کنید
    برای پست های ایشون! نه اینکه یک پست مفصل ارسال کنید و پست ایشون رو تفسیر بفرمائید ولی بحر حال شما انقدر برای شخص بنده ارزشمند بودید که با این حال خط به خط پست هاتون رو بخونم و پاسخ بدم
    ویرایش توسط LuCiFer : 03-28-2013 در ساعت 12:35
    براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

yaasser آواتار ها
    وضعیت : yaasser آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,126
    سپاس شده 99 در 47 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 252 تاپیک

نمیدونم چه رسمیه که هر کی تو این انجمن تایپکی میزنه سندش رو هم مال خودش میکنه.! من تو 5 سال تجربه انجمن نویسی کسی رو به یاد ندارم که به خاطر پیشنهاد (حالا شما اسمشو بزارید انتقاد) جو تایپک و انجمن رو به هم بریزه. من همون بار اولی که اومدم تایپک رایمو دادم و میتونید اون بالا مشاهده کنید.

شما نوشتید بهترین اثر کوبریک ! نگفتید بهترین کارگردانی. به همین خاطر من گفتم با ارفاق میتونستید هوش مصنوعی رو هم به لیستتون اضافه کنید. این دیگه دعوا نداره بزرگوار!

18. 2 کاربر از پست مفید yaasser سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)