مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh انتشارات الکترونیکی سینماسنتر دانلود مجله سینماسنتر شماره 04 (ویژه نوروز 1392) - صفحه 2

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 72

موضوع: دانلود مجله سینماسنتر شماره 04 (ویژه نوروز 1392)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,412
    سپاس شده 25,938 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

دانلود مجله سینماسنتر شماره 04 (ویژه نوروز 1392)

بر چهره گل نسیم نوروز خوش است
    در صحن چمن روی دل افروز خوش است
    از دی که گذشت هر چه گوئی خوش نیست
    خوش باش و زدی مگو که امروز خوش است

با سلام خدمت خوانندگان گرامی نشریه سینماسنتر
    پیشاپیش عید نوروز را خدمت همه شما عزیزان تبریک عرض میکنم.

پس از گذشت حدود سه سال از شروع کار سایت سینماسنتر و همچنین آغاز به کار گروه تحریریه مجموعه سینماسنتر اکنون این افتخار را داریم که دهمین ارائه از مجموعه مجلات الکترونیکی سینماسنتر را خدمت شما عزیزان عرضه کنیم.
    در طی این مدت 4 شماره از مجله سینماسنتر و 5 ویژه نامه ارائه شد که مورد استقبال شما عزیزان قرار گرفت. اکنون به شماره دهم رسیده ایم، تلاش کردیم تا انتقادها را بپذیریم و به تصحیح آن در نشریه بپردازیم. در برخی موارد موفق بودیم و در برخی خیر. امیدواریم که مانند شماره های قبل ما را از پیشنهادات، انتقادات و نظرات خود بی نصیب نگذارید.

مجله پیش رو کار مشترکی از گروه تحریریه، تحلیل و بررسی و ترجمه سایت است، با این که میتوانستیم 2 ماه پیش از این هم آن را ارائه کنیم اما به دلیل اضافه شدن برخی مطالب و همچنین ارائه ویژه نامه های فجر31 و اسکار85، تصمیم بر این شد که ترتیباتی در جهت ارائه مجله چهارم به عنوان ویژه نامه عید نوروز اتخاذ گردد و سرانجام این شماره برای نوروز 1392 آماده شد.

از همه عزیزانی که تهیه این شماره همکاری داشتند تشکر میکنم، بخصوص نازنین و سروش عزیز که در همه مراحل تهیه این شماره یاور بنده بودند. همچنین تشکر میکنم از پرنیان عزیز که ویراستاری این شماره را بر عهده داشت و در روزهای اخیر زحمت ویژه ای برای شماره 04 کشید. در نهایت از دوست عزیزم فرید متشکرم بابت طراحی جلد این شماره که الحق یکی از بهترین طرح های جلد مجله سینماسنتر تا کنون بوده است.

همکاران ما در این شماره:

مدیر مسئول..........فرخ فرمان....
    FFKIA
    سردبیر..........فرخ فرمان....
    FFKIA
    ویراستار.......... پرنیــان.ا...."parnian"
    طراحی جلد..........فریــد پولادی....
    LOSTFarid
    طراحی و گرافیک صفحات داخلی..........فرخ فرمان....
    FFKIA
    صفحه بندی و اجراء..........فرخ فرمان....
    FFKIA

هیئت تحریریه:

نازنین اختری....MISS SAYTA
    سروش ممدوحی...
    ScarFace
    هما توکلی....
    Skyfly
    علی معصومی....
    Ali
    سعید مرادی....
    Caligula
    یحیی رستگاری....
    SovRan
    سهیل امیدوار....
    DarkAngel
    مهناز عابدینی....
    RASHNO
    امیر مهدوی....Anti Trust
    علی علی نیا....
    Ali Silent Killer
    علی اصغر بیات....
    Don Corleone
    پریسا ارشدی....
    Amelie

امیدوارم که این شماره نیز بتواند رضایت خاطر خوانندگان و علاقمندان مجله سینماسنتر را جلب نماید. در پایان خداوند متعال را شکر میکنیم که توان و انگیزه این فعالیت فرهنگی را به گروه سینماسنتر داده است.

این شماره از مجله سینماسنتر در دو سایز 300 و 144 دی پی ای ارائه میگردد.

دریافت نسخه 300 DPI
    فایل پیوست 14599
    دریافت نسخه 144 DPI
    فایل پیوست 14601
    با امید به رضایت شما عزیزان
    ارادتمند. مدیر مسئول
    انتشارات الکترونیکی سینماسنتر
    ویرایش توسط FFKIA : 03-18-2013 در ساعت 23:17
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

P_Knight آواتار ها
    وضعیت : P_Knight آنلاین نیست.
    سپاس ها : 491
    سپاس شده 435 در 226 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 316 تاپیک

پاسخ : دانلود مجله سینماسنتر شماره 04 (ویژه نوروز 1392)

واقعا عالیه.اتفاقا من دقیقا الان دنبال مقاله ای در مورد سبک سوریالیسم بودم
    اگه مدیران اجازه بدن من این مجله رو در یکی دو سایت دیگه هم که توشون عضوم با ذکر منبع به اشتراک بذارم

4. 8 کاربر از پست مفید P_Knight سپاس کرده اند .

5. # ADS

quasar آواتار ها
    وضعیت : quasar آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,395
    سپاس شده 3,198 در 699 پست
    یاد شده
    در 13 پست
    تگ شده
    در 869 تاپیک

سلام...
    این چند وقت چه قدر سورپرایز شدم... سینماسنتر چقدر دقیق و جامع داره جلو می ره...
    مسلما هیچ جمله ای جبران کننده زحماتی نیست که برای این مجله کشیده شده... همه جوره خسته نباشید دوستان.
    مثل همیشه بینظیر و تحسین برانگیز!

7. 9 کاربر از پست مفید quasar سپاس کرده اند .

Ali آواتار ها
    وضعیت : Ali آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,597
    سپاس شده 3,699 در 655 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 801 تاپیک

هر دم از اين باغ، بري مي‌رسد
    تــازه‌تــر از تــازه‌تــري مي‌رســد

پيش از هر چيز دست مريزاد عرض كنم خدمت تمامي دوستان و زحمت‌كشان در تيم تحريريه مجله، كه گاه گاهي نقطه عطفي در تاريخ سينماسنتر ايجاد مي‌كنند. مايه مباهات است كه نام و قلم بنده در كنار تمامي عزيزان قرار دارد.

در دادن پست تعجيل نكردم تا مطالعه‌اي بر مطالب داشته باشم و مجله را مروري كرده باشم. دو مطلب فرخ عزيز، دو مطلب سروش عزيز، سرمقاله و معرفي فيلم‌ها را يك نگاه اجمالي انداختم. بيش از هر چيز منتظر ريليز شدن مطالب فرخ در فروم هستم كه بتوان در موردشان بحث كرد، هر چند كه در هر دو مورد متقابلا ساعت‌ها بحث صورت گرفته اما به نظرم اين مطالب كه پيش از اين خود بنده نيز آنها را نخوانده بودم، پتانسيل بسياري براي بحث و گفتگوهاي هميشگي و پرطرفدار اين دو جبهه مخالف! را دارا هستند.

مجله نسبت به گذشته داراي شخصيت و ماهيت بهتري شده كه اميدوارم د‌ر آينده همچون گرافيك قوي شاهد متوني بمراتب غني تر باشيم.

در پايان دست تمامي عزيزان را به گرمي مي‌فشارم و توفيق روز افزون براي تمامي اهالي سينماسنتر را آرزو مي‌كنم.

ارادتمند؛ علي

9. 11 کاربر از پست مفید Ali سپاس کرده اند .

AloneDreamer آواتار ها
    وضعیت : AloneDreamer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,324
    سپاس شده 3,395 در 1,194 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 590 تاپیک

سلام. عجله دارم باید برم... دست همگی درد نکنه!

پی‌نوشت: فرید جان...
    یه چیز دیگه! لطفاً اگه می‌تونید 300dpi بگیرید دوستان.

11. 9 کاربر از پست مفید AloneDreamer سپاس کرده اند .

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,252
    سپاس شده 4,260 در 923 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

واقعا چیزی ندارم که بگم
    فوق العاده زیبا و عالی شده این شماره از مجله!!! طراحی استثنایی اون و مطالب فوق العاده ای که همه دوستانم در مجله با ریزبینی و وسواس زیادی اونها رو آماده کردند.
    یک خسته نباشید میگم که همه عزیزان به خاطر زحمت هایی که کشیدن و از فرخ عزیز هم خیلی ممنونم که با چه قدرتی مطالب رو چک می کردند و در آخر هم به زیبایی هرچه بیشتر اونها رو آماده کردن تا الان این مجله فوق العاده در دسترس قرار بگیره...
    جدا از طراحی صفحه های داخلی که بی نظیر هست باید یک احسنت هم به آقا فرید عزیز بگم که بخاطر طراحی فوق العاده جلد مجله که واقعا زیبا شده.
    از همه ممنونم و اینطور که پیش میره معلوم نیست شماره های بعد با چی روبه رو می شیم

مرسی

13. 10 کاربر از پست مفید SovRan سپاس کرده اند .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

من چقدر دیر رسیدم

منم خسته نباشید میگم به همه دوستان عزیزی که برای این شماره زحمت کشیدن. مثل همیشه، بیشتر زحمت ها بر عهده فرخ بود که بار اصلی مجله رو به دوش کشید. خسته نباشی فرخ و خسته نباشید همه دوستان عزیز.
    امیدوارم که گام های بعدی همچنان رو به جلو باشه. موفق باشید دوستان

15. 9 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,412
    سپاس شده 25,938 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

با سلام به همه دوستان عزیزم ...

واقعیتش نمیتونم بگم که الان تو چه وضعی هستم. اما خوشحالم که این شماره هم ارائه شد.
    همون طور که دیدین این شماره مثل یک ماراتن شده بود. تا همین چند ساعت پیش نمیدونستم که میتونیم ارائه بدیم یا نه.
    به دلیل قولی که به بچه ها داده بودم و این که یکبار دیگه بتونیم طرفداران سایت و مجله را خوشحال کنیم، تمام تلاشمون رو به کار گرفتیم تا این مجله هم سر موقع ارائه بشه.
    بازم بابت این 30 دقیقه ای که عقب افتاد عذر میخوام.
    در هر حال باید عرض کنم که از همه ممنونم. از تک تک بچه هائی که کمک کردن و همه کسانی که مطلب نوشتن. از همسر عزیزم که این چند وقت همه گرفتاری های من رو تو شب عید تحمل کرد تا این مجله بیرون بیاد و همیشه با نظرات خوبش و ایده هاش به من کمک میکرد و همچنین عذر میخوام از همه کارهائی که باید خودم انجام میدادم و به دلیل ارائه این مجله عقب افتادن و دارن منو تحمل میکنند
    خوشحالم که همه دوستان جلد مجله رو پسندیده بودن و خوششون اومده بود. منم در کنار همه شما از فرید تشکر میکنم که این دو روز وقتش رو به من اختصاص داد و این جلد زیبا رو طراحی کرد. از بچه های قدیمی سایت کسی نیست که فرید عزیز رو نشناسه اما برای دوستانی که نمیشناسن باید بگم که فرید دوست چندین ساله بنده است و از اولین اعضای سایت. تگهای زیبای کاربری هم که میبینید کار ایشونه و خیلی چیزهای دیگه...
    از پرنیان بازم تشکر میکنم که تو یکروز مجبور شد 7-8 تا مطلب رو با سرعت نور ویراستاری کنه و البته این علاوه بود بر بقیه مطالبی که ادیت کرده بود.
    از سروش که برخی از مطالب رو مجبور بود نصفه روزه بنویسه و بفرسته و مرتب کنه. چه تو این مجله و چه تو مجله اسکار 85 ...
    از همه نویسندگان مجله که میدونم خیلی خیلی برای مطالبشون وقت گذاشتن و زحمت کشیدن. از مترجمین قدرتمند سایت که همیشه عصای دست مجله بوده اند.
    در کنار همه اینها از سه دوست خوبم، علی سایلنت، سعید مرادی و علی معصومی تشکر میکنم به خاطر سه مطلب حوض نقاشی و بزرگراه گمشده و تعقیب طولانی ... هر سه این مطالب از کارهای قوی این شماره هستند.
    و همچنین از مهناز خانم عزیز که این شماره رو هم مهمون داستان دنباله دارشون بودیم که حالا حس میکنم داستان داره ترسناک هم میشه ..

باید عرض کنم که بعد از زدن تاپیک متوجه چند تا ایراد تو مجله شدم. از دوستان میخوام اگه براشون امکان داره دوباره مجله رو دانلود کنند. چون نسخه اولی که ارائه شده چند تا اشکال داره و الان برطرف شده.
    ضمنا نسخه 144 دی پی ای هم به پست اول اضافه شده و نام کاربری بچه ها هم جلوی اسمشون قرار گرفته.

همچنین مجله الان در سایت هم ارائه شد. اگه دوست داشتین خوشحال میشم که مطالب زیباتون رو اونجا هم ببینم.
    این رو عرض کنم که از نظراتتون واقعا انرژی میگیرم و حس عالی ای پیدا میکنم. حسی که تو شماره های بعد کمکمون میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط P_Knight نمایش پست ها
    واقعا عالیه.اتفاقا من دقیقا الان دنبال مقاله ای در مورد سبک سوریالیسم بودم
    اگه مدیران اجازه بدن من این مجله رو در یکی دو سایت دیگه هم که توشون عضوم با ذکر منبع به اشتراک بذارم
    دوست عزیز میتوانید لینکهای مجله رو هر جا دوست دارین بذارین. البته اسم سینماسنتر رو هم ذکر کنیم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط SÆED نمایش پست ها
    یه چیز دیگه! لطفاً اگه می‌تونید 300dpi بگیرید دوستان.
    ممنون سعید جان.
    کاملا موفقم. هر کس میتونه نسخه 300 رو بگیره. مطمئن باشید که خیلی خوشحال تر میشین.

بازم از همه شما ممنونم و منتظر نظرات خوب بقیه دوستان هستم.
    ارادتمند ...فرخ
    ویرایش توسط FFKIA : 03-19-2013 در ساعت 00:58
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

در پس هر ثروتی "جنایتی"است "بالزاک"
    ARROW آواتار ها
    وضعیت : ARROW آنلاین نیست.
    سپاس ها : 498
    سپاس شده 339 در 85 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 521 تاپیک

بسیار عالی بازم مثل دوتا ویژه نامه قبل برو بچه های تحریره ترکوندنطراحی جلد نخست که دیگه حرفی را برای گفتن نذاشت همچنین نوشته های گرم اعضا بنده رو بیش از پیش میخکوب این نشریه کردتشکر ویژه دارم از تمام اعضای تحریره سینماسنتر و همچنین مدیریت این مجله و سال نو رو پیشاپیش به همه کاربران و زحمت کشان این مجموعه تبریک میگم.

18. 8 کاربر از پست مفید ARROW سپاس کرده اند .

Caligula آواتار ها
    وضعیت : Caligula آنلاین نیست.
    سپاس ها : 367
    سپاس شده 619 در 109 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 642 تاپیک

بسیار عالی!!!:-o
    جلد مجله در نگاه اول سه تا چراغ سفید گرفت! یک قدم بزرگ در جهت حرفه ای شدن. فقط حسرت لمس کردن مقالات و مطالب مجله روی کاغذ به دل من می مونه! امیدوارم کاری با این درجه از حرفه ای گری به طبع هم برسه.
    پرونده ی مرتبط با فیلم تعمیرکار... چنان هوش از سرم برد که یادم رفت باید دین خودم رو به مجله و رئیس بزرگ!، با کوچک ترین کار ممکنه یعنی نوشتن یک تشکر سفت و سخت ادا کنم. به جرآت می تونم بگم که یکی از کامل ترین و در عین حال تخصصی ترین مطالبی بود که اخیرا مطالعه کردم. بارها روی جلد مجلات با کلمه ی "پرونده" فلان فیلم روبرو می شیم. بطوریکه معنی این کلمه دیگه ارزش خودش رو از دست داده. خوشبختانه اینجا میشه فهمید "پرونده یک فیلم رو بستن" یعنی چی!!! واقعا دست مریزاد.
    همینط.ور دوستان خوبی که در سایر قسمتهای مجله، با جسارت تحسین برانگیزی به دلِ فیلم ها و آثار هنریِ مهم این سالها زدن. تا اونجا که مطالعات اولیه رو انجام می دادم، حز احساس لذت و افتخار چیز دیگه ای رو احساس نکردم.
    از دست اندر کاران مجله اول در قسمت گرافیک که کلمه فاخر واقعا مناسب نتیجه کارشون هست و از ویراستار(های) مجله که همیشه کار ازشمندشون از توجه دور می مونه و ... از همه و همه و همه و ...تشکر میکنم. و البته تا یادم نرفته از فرخ عزیز که باید در جریان زحماتش قرار گرفت تا فهمید این کار جز با عشقش به مجله، هنر و هنرمندای جوون امکان پیشروی نداشته و نداره،
    در نهایت هم می خوام خوشحالی و افتخار خودم رو از بودن در کنار این دوستان اعلام کنم.
    دیگه باس برم که کلی مطلب خوندنی منتظرمن!!!=p~
    موفق باشید.
    همه چیز چه بغرنج و پیچیده است و با این حال چه ساده و طبیعی. اگر ماه را به دست می آوردم .اگر عشق کفایت می کرد وضع عوض می شد.
    اما کجا می توانم این تشنگی را فرو بنشانم؟ کدام دلی ست، کدام خدایی ست که برای من عمق دریاچه را داشته باشد؟
    در این دنیا و آن دنیا هیچ چیز نیست که در حد من باشد... با اینهمه می دانم و تو هم می دانی:
    فقط کافی ست که نا ممکن وجود می داشت، ناممکن.

کالیگولا - آلبر کامو

20. 12 کاربر از پست مفید Caligula سپاس کرده اند .

LOSTFarid آواتار ها
    وضعیت : LOSTFarid آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,063
    سپاس شده 800 در 244 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 206 تاپیک

بچه های گل تحریریه، دست مریزاد
    ...
    واقعآ حیف این نشریه و دست اندرکارانش هست که زحماتشان به چاپ انبوه نمی رسه
    شماره 4 و انقدر کامل....انقدر حرفه ای...واقعآ دستتون طلا
    ....
    دوستان گلم...شما کمابیش در جریان زحمات فرخ عزیز هستید...دورنمایی که فرخ برای این نشریه داره خیلی خیلی خیلی بالاتر و حرفه ای تر از این حرفاست
    من از نزدیک دیدم شب بیداری های فرخ رو که ساعت 9 اش نشه 9 و پنج دقیقه...شور و عشق و علاقه این دوست گلم ستودنی است
    فرخ عزیز، بابت همه چیز ممنونم
    ...
    دور نیست اون روزی که فعالیت های شما عزیزان که هماکنون به گل نشسته زبانزد مردم شهر بشه
    من آینده این قبیل فعالیت های فرخ و دوستان تحریریه بسیار روشن می بینم
    در آخر خوشحالم که پس از مدت ها سهم بسیار اندکی در شکل گیری و به ثمر رسیدن نشریه داشتم و از لطف دوستان گلم ممنون و متشکرم که حرکت ناچیزم را پسندیدند...
    سال خوب و پر خیر و برکتی را برایتان آرزو می کنم

22. 10 کاربر از پست مفید LOSTFarid سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)