مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh انتشارات الکترونیکی سینماسنتر دانلود مجله سینماسنتر شماره 04 (ویژه نوروز 1392) - صفحه 3

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 72

موضوع: دانلود مجله سینماسنتر شماره 04 (ویژه نوروز 1392)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,412
    سپاس شده 25,938 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

دانلود مجله سینماسنتر شماره 04 (ویژه نوروز 1392)

بر چهره گل نسیم نوروز خوش است
    در صحن چمن روی دل افروز خوش است
    از دی که گذشت هر چه گوئی خوش نیست
    خوش باش و زدی مگو که امروز خوش است

با سلام خدمت خوانندگان گرامی نشریه سینماسنتر
    پیشاپیش عید نوروز را خدمت همه شما عزیزان تبریک عرض میکنم.

پس از گذشت حدود سه سال از شروع کار سایت سینماسنتر و همچنین آغاز به کار گروه تحریریه مجموعه سینماسنتر اکنون این افتخار را داریم که دهمین ارائه از مجموعه مجلات الکترونیکی سینماسنتر را خدمت شما عزیزان عرضه کنیم.
    در طی این مدت 4 شماره از مجله سینماسنتر و 5 ویژه نامه ارائه شد که مورد استقبال شما عزیزان قرار گرفت. اکنون به شماره دهم رسیده ایم، تلاش کردیم تا انتقادها را بپذیریم و به تصحیح آن در نشریه بپردازیم. در برخی موارد موفق بودیم و در برخی خیر. امیدواریم که مانند شماره های قبل ما را از پیشنهادات، انتقادات و نظرات خود بی نصیب نگذارید.

مجله پیش رو کار مشترکی از گروه تحریریه، تحلیل و بررسی و ترجمه سایت است، با این که میتوانستیم 2 ماه پیش از این هم آن را ارائه کنیم اما به دلیل اضافه شدن برخی مطالب و همچنین ارائه ویژه نامه های فجر31 و اسکار85، تصمیم بر این شد که ترتیباتی در جهت ارائه مجله چهارم به عنوان ویژه نامه عید نوروز اتخاذ گردد و سرانجام این شماره برای نوروز 1392 آماده شد.

از همه عزیزانی که تهیه این شماره همکاری داشتند تشکر میکنم، بخصوص نازنین و سروش عزیز که در همه مراحل تهیه این شماره یاور بنده بودند. همچنین تشکر میکنم از پرنیان عزیز که ویراستاری این شماره را بر عهده داشت و در روزهای اخیر زحمت ویژه ای برای شماره 04 کشید. در نهایت از دوست عزیزم فرید متشکرم بابت طراحی جلد این شماره که الحق یکی از بهترین طرح های جلد مجله سینماسنتر تا کنون بوده است.

همکاران ما در این شماره:

مدیر مسئول..........فرخ فرمان....
    FFKIA
    سردبیر..........فرخ فرمان....
    FFKIA
    ویراستار.......... پرنیــان.ا...."parnian"
    طراحی جلد..........فریــد پولادی....
    LOSTFarid
    طراحی و گرافیک صفحات داخلی..........فرخ فرمان....
    FFKIA
    صفحه بندی و اجراء..........فرخ فرمان....
    FFKIA

هیئت تحریریه:

نازنین اختری....MISS SAYTA
    سروش ممدوحی...
    ScarFace
    هما توکلی....
    Skyfly
    علی معصومی....
    Ali
    سعید مرادی....
    Caligula
    یحیی رستگاری....
    SovRan
    سهیل امیدوار....
    DarkAngel
    مهناز عابدینی....
    RASHNO
    امیر مهدوی....Anti Trust
    علی علی نیا....
    Ali Silent Killer
    علی اصغر بیات....
    Don Corleone
    پریسا ارشدی....
    Amelie

امیدوارم که این شماره نیز بتواند رضایت خاطر خوانندگان و علاقمندان مجله سینماسنتر را جلب نماید. در پایان خداوند متعال را شکر میکنیم که توان و انگیزه این فعالیت فرهنگی را به گروه سینماسنتر داده است.

این شماره از مجله سینماسنتر در دو سایز 300 و 144 دی پی ای ارائه میگردد.

دریافت نسخه 300 DPI
    فایل پیوست 14599
    دریافت نسخه 144 DPI
    فایل پیوست 14601
    با امید به رضایت شما عزیزان
    ارادتمند. مدیر مسئول
    انتشارات الکترونیکی سینماسنتر
    ویرایش توسط FFKIA : 03-18-2013 در ساعت 23:17
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

Don Corleone آواتار ها
    وضعیت : Don Corleone آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,778
    سپاس شده 2,940 در 843 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

پاسخ : دانلود مجله سینماسنتر شماره 04 (ویژه نوروز 1392)

همه خسته نباشید

4. 9 کاربر از پست مفید Don Corleone سپاس کرده اند .

5. # ADS

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

سلام
    در آستانه نوروز زيبا، خسته نباشيد دوستان.
    اين اولين شماره از اين نشريه است كه من در كنار دوستان عزيزم نيستم. گرچه فرخ عزيز محبت كردند و نام من رو هم در كنار اعضاي هيئت تحريره ذكر كردند. الان ميدونم حسي كه بچه هاي اين گروه دارند چيه چون خودم بارها و بارها شيريني اون رو با تمام وجود تجربه كردم.
    از فرخ كه ميدونم چقدر زحمت كشيده و بار اصلي اين نشريه به دوششه تا تك تك دوستان نويسنده، مترجم و ويراستار و فريد عزيز كه جلد زيباي اين مجله رو طراحي كرده تشكر ميكنم و به همه خسته نباشيد ميگم.
    اميدوارم اين تجربه بارها و بارها تكرار بشه و شيريني اون هميشه در كام بچه هاي سينماسنتر تازه باشه.
    موفق باشيد دوستان

دوباره خواهيم روييد...

7. 11 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

برید کنار من اومدم
    بازم یه بار دیگه تبریک میگم به همه فرارسیدن سال 92 رو و همچنین 4شنبه اخر سال رو شب گرمی رو داشته باشید..
    یه بار دیگه خسته نباشید میگم به همه از دم از ویراستارمون پرنیان عزیز ، از بچه های مطلب نویسمون و فرخ عزیز بابت گرافیک کار که دیشب داشتم باهاش حرف میزدم حتی نای حرف زدن هم نداشت از بس خسته بودش... یه خسته نباشید گنده میگم بهش مرسی فرخ خسته نباشید انشالله یه طور دیگه ماجبران حال باشیم ... از فرید عزیز هم بار دیگه تشکر میکنم بابت این سورپرایزش اونقدر کفم گورخید که حد نداشت

بریم برسیم به متن ها و گرافیک ها ....
    صفحه 1: عالی و بی نظیر
    صفحه 3 : مرسی فرخ لطف داری ما هیچ کاره و نظارگر کارهات هستیم و دهنمون پر اب میشه وقتی این همه هنر رو میبینیم ....
    اغاز مجله
    صفحه 4 : یه بیوگرافی از پریسا عزیز برای هنرمند دوست داشتنی گری اولدمن که هر فیلمی بازی کرده یکی از زیباترین فیلم ها بوده به قول ناتالی پورتمن در اسکار سال گذشته

گري، براي همه ي ما خيلي عجيب است که امشب داريم
    اولين نامزدي تو را اعلام ميکنيم
    اما تو يک شخصيت شناخته شده را
    که در دهه‏هاي گذشته توسط يک بازيگر
    بي‏نظير ديگر بازي شده بود را انتخاب کردي
    و با دقت و مهارت خاصي، شخصيت را از آن خود کردي
    "بازي تو در نقش "جرج اسمايلي
    يک کلاس فوق‏العاده‏ي بازيگري در
    فيلم "تعميرکار، خياط، سرباز، جاسوس" است
    واقعا عجیبه ناتالی دوست داشتنی تمام کمال توضیحات رو داده بیوگرافی رو هم بنگریم واقعا به این اصل پی میبریم
    مرسی پریسا خسته نباشی...
    صفحه 7 تا 17: و یک کار بینظیر و کامل دیگه از فرخ عزیز که ماشالله دست به قلم بشه دیگه نمیشه گرفتش ! پرونده ای کامل از یکی از فیلم های خوب سال 2011 !!!
    یک بار خوندم اما این یک بار خوندن فایده نداره.. واقعا فیلم رو دوست دارم و از خوندن مطلبت هم چیزهای جدیدی نسیبم شد باید بار دیگر فیلم رو ببینم و یک بار دیگه پروندت رو بخونم .. مرسی عالی بود.... مثل همیشه ....
    صفحه 18 تا 20: با شروع فصل سوم فکر کنم همین یکی رو کم داشتیم !! هر دفعه سریال ها یک قسمت 00 مین قبل شروع فصل ! اینم 00 به صورت متن و به سبک و سیاق یحیی عزیز .... مرسی یحیی کلی چیزها رو که یادم رفته بود دوباره اوکی کردی...
    صفحه 21 تا 22:از هما خانوم بابت ترجمه های روانشون تشکر ویژه میکنم همیشه هر متنی دادم بدون هیچ حرفی ترجمه کردن! مرسی واقعا خسته نباشی من که روم نمیشه نگاتون کنم بعضی وقتها .... فیلم گنگسترها یکی از فیلم های محبوبمه و چقدر خوب این فیلم رو نادیده گرفتن و چقدر خوب دنیل رو ندیدن ...
    صفحه 23 تا 28:متاسفانه یا بدبختانه من این فیلم رو هنوز ندیدم و خیلی وقت هم هست که در آرشیوم در آرشیوم دارمش شروع متن رو که استارت زدم سعید عزیز نوشته بودند اگه فیلم رو ندیدن نخونید ما هم گوش میدیم و نمیخونیم ! سعی میکنم فردا پس فردا حتما فیلم رو ببینم چون خیل عظیم تعریف ها از این فیلم رو شنیدم و بدبختانه هنوز ندیدم ...
    صفحه 29 تا 30: 50.50 یکی از فیلم های درست درمون سال گذشته بود که با بازی خوب جوزف همراه بود!از علی عزیز کمال تشکر رو دارم بابت معرفی این فیلم ..
    صفحه 31 تا 32: فیلم بورن؟؟؟ چیزی برای ارئه ندارم معرفی و ... از خود فیلم بهتر بودش مرسی یحیی
    صفحه 34تا 35: از علی عزیز بابت انتقادات همشیگیش تشکر میکنم:دی من فیلم رو دوست داشتم اما واقعا انتقادهایی که از فیلم کردی به جا و کامل بود بعضی از صحنه ها ادم رو اذیت میداد مثل همون سقوط هلیکوپتر و .... اما در کل این همه انتقاد هم نداشت:دی مرسی علی جان مطالبت مثل همیشه خواندنی هستند
    صفحه 36 تا 37:آرگو؟؟من این فیلم رو دوست دارم خیلی هم دوست دارم مطلب نقد مانند یحیی عزیز هم نشان از نگاه مثبت او به فیلم داره .... مرسی یحیی دیگه وارد بحث نمیشم ..
    صفحه 38 تا 40:کجا به چنین شتابان جانی اند برتون؟؟ واقعا اصلا و ابدا فیلم رو دوست نداشتم نقد و نگارش امیر رو خوندم با این که فیلم رو دوست داشت اما چشماش رو به حقایق کم و بیش بسته بود اما در کل علاقه ای است که به برتون داره و جانی کاریش نمیشه کرد خوب:دی
    صفحه 43 تا 45:خوب متاسفانه من با سینمای ایران واقعا غریبه هستم و از فیلم های عرب نیا شاید بگم هیچ کدوم رو ندیدم گزاف نیست ... شاید با همین بیوگرافی بریم سر وقت دیدن مختارنامه .... شاید... مرسی نازنین جان خسته نباشید...
    صفحه 46: بوسیدن روی ماه! مرسی سهیل جان شاید با خودت رفتیم دیدیم در روز اکرانش:دی اکران شده؟؟
    صفحه 47تا 48:حوض نقاشی رو خیلی دوست دارم ببینم! با نگاه عی عزیز به فیلم هم بیشتر مشتاق دیدن فیلم شدم به تازگی هم که اکران شده شاید فردایی پس فردایی برای دینش جلو سینما به صف بشیم!! از اخر مقالت خیلی خوشم اومد گنجشگک اشی مشی ... یاد فرهادم در مقالت زنده کردی...
    صفحه 49 تا 52: من مختار رو ندیدم! اما کمی از مقاله رو خوندم و با حرفهایی که با خودت فرخ داشتیم شاید این روزها بشینیم ببینیم این سریال رو ! اما از من بعیده!! امیدوارم که بشه دید و مثل فرخ دیدم خوب باشه ...
    صفحه 53 تا 54: مرسی مهناز خانوم مثل همیشه خواندن شبح یکی از مقالات محبوب مجله باشه .. و همیشه منتظر ادامش .. مرسی

دوباره از همه دوستان تشکر میکنم! و از بعضی انتقادها هم من رو ببشخین:دی مرسی همه مرسی همه خسته نباشید همه ....
    ----------

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

9. 12 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

Elyaz آواتار ها
    وضعیت : Elyaz آنلاین نیست.
    سپاس ها : 136
    سپاس شده 26 در 6 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 210 تاپیک

زدم داره دانلود میشه. بی نهایت مشتاقم ک زودتر تموم شه بتونم مطالعه ش کنم. از تصاویری ک گذاشتین و صحبتهای دوستان میشه فهمید ک این شماره واقعا یه چیز دیگه س. من همه شماره های قبلی و هفته نامه ها رو دانلود کردم. همشون واقعا زیبا و خوندی بودن.
    سال نو رو هم به همه اعضای سینـــــما سنتـــــر تبریک میگم. ایشاللا سال خوب و خوشی رو پیش رو داشته باشین. شادیاتون بی پایان

11. 11 کاربر از پست مفید Elyaz سپاس کرده اند .

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,898 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

به نظر من نتیجه نهایی کار، خیلی قشنگ و عالی شده و از تک تک بچه‌ها بخصوص فرخ که وقت بسیاری روی این شماره گذاشت تشکر ویژه‌ای می‌کنم. طرح روی جلد هم خیلی خیلی قشنگ شده و دست فرید واقعا درد نکنه. مطالب مجله هم عین همیشه عالی بود و میشه پیشرفت رو توی این شماره بخوبی احساس کرد امیدوارم این پیشرفت همچنان در شماره‌های بعدی نیز ادامه پیدا کنه.

13. 10 کاربر از پست مفید DarkAngel سپاس کرده اند .

r-faarazon آواتار ها
    وضعیت : r-faarazon آنلاین نیست.
    سپاس ها : 573
    سپاس شده 1,771 در 518 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 471 تاپیک

با سلام خدمت دوستان عزیز ضمن تبریک سال نو باید از زحمت تمام دوستان مدیر مسئول..........فرخ فرمان....FFKIA سردبیر..........فرخ فرمان....FFKIA ویراستار.......... پرنیــان.ا...."parnian" طراحی جلد..........فریــد پولادی....LOSTFarid طراحی و گرافیک صفحات داخلی..........فرخ فرمان....FFKIA صفحه بندی و اجراء..........فرخ فرمان....FFKIA نازنین اختری....MISS SAYTA سروش ممدوحی... ScarFace هما توکلی....Skyfly علی معصومی....Ali سعید مرادی....Caligula یحیی رستگاری....SovRan سهیل امیدوار....DarkAngel مهناز عابدینی....RASHNO امیر مهدوی....Anti Trust علی علی نیا....Ali Silent Killer علی اصغر بیات....Don Corleone پریسا ارشدی....Amelie و ضمنا یه تشکر ویژه از فرخ فرمان عزیز

15. 12 کاربر از پست مفید r-faarazon سپاس کرده اند .

من تو را دوست دارم.. دیگری تو را دوست دارد.. دیگری دیگری را دوست دارد.. و این چنین است که ما تنهاییم
    Bloo آواتار ها
    وضعیت : Bloo آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 857
    سپاس شده 74 در 32 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 236 تاپیک

ممنون بچه ها از همه زحماتتون عید همتون هم مبارک

17. 6 کاربر از پست مفید Bloo سپاس کرده اند .

s-elena آواتار ها
    وضعیت : s-elena آنلاین نیست.
    سپاس ها : 136
    سپاس شده 37 در 22 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 287 تاپیک

ممنون عیدتونم مبارک

19. 6 کاربر از پست مفید s-elena سپاس کرده اند .

گاهی تنها ماندن بهای آدم ماندن است...
    MoonCity آواتار ها
    وضعیت : MoonCity آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,295
    سپاس شده 6,616 در 1,422 پست
    یاد شده
    در 20 پست
    تگ شده
    در 816 تاپیک

خب بالاخره وقت داد و گوشه‌هایی از مجله رو خوندم... نمیدونم واژه‌ها میتونن احساس غرور و افتخاری رو که از بودن در بین هنرمندان و سینماشناسانی مثل شما دارم رو بیان کنند یا نه، اما همین اندازه میتونم بگم که شاهکار بود!
    اطلاع از اینکه این همه تعریف از مجله بجاست یا نه کار سختی نیست، کافیه به نشریات الکترونیکی دیگه یک سری بزنید و کیفیت، طراحی و مطالب رو با هم مقایسه کنید؛ مسلماً جای هیچ شک و تردیدی برای شما نخواهد ماند که سینماسنتر رو برترین نشریه الکترونیکی سینمایی حال حاضر بدونید.
    دوستانی که تجربه کار تحریریه رو داشته باشند متوجه میشن که خلق یک همچین نشریه‌ای چه کار زمان بر و مشکلی هست و مطمئناً از توان هر کسی ساخته نیست؛ قضیه اونجا جالب میشه که بدونید حتی ریالی هم در کار نیست و فقط بوی عشق به سینما به مشام میرسه...
    فقط میتونم بگم: فرخ خدا حفظت کنه، خسته نباشی... میدونم تو چه فشاری بودی و یه همچین کاری چقدر انرژی و اعصاب میخواد

در مورد مطالب باید بگم که اونهایی رو که میدونستم برام قضیه رو اسپویل نمیکنه رو کامل خوندم و مطالب واقعاً عالی بودن

• اول از همه از آقا فرید عزیز بابت طراحی زیبا و حرفه‌ای جلد تشکر میکنم
    • بیوگرافی مفصل و کامل پریسای عزیز

• تحلیل فوق العاده فرخ از فیلم "تعمیرکار، خیاط، سرباز، جاسوس"... اصلاً نفهمیدم کی خوندنش تموم شد، از بس شیوا و زیبا بود

• از نوشته یحیی عزیز بر سریال "بازی پادشاهان" هم بسی لذت بردم... خسته نباشی یحیی جان

• ترجمه هما خانوم هم که مثل همیشه فوق العاده و بدون مشکل بود... مرسی هما خانوم

• مطلب سعید عزیز رو هنوز نتونستم بخونم به دلیل احتمال اسپویل شدن، اما به زودی این کار رو خوام کرد، سعید جان دست مریزاد

• مطلب علی عزیز رو هم متاسفانه به همون دلیل نخوندم... علی جان شمام خسته نباشی

• بازم یحیی:دی... خیلی لذت بردم یحیی جان از نوشته‌ات در مورد "میراث بورن"

• سروش هم که به سبک همیشگی خودش "زندگی پای" رو توصیف کرد و من بسی لذت بردم... خسته نباشی سروش جان

• مطلب علی معصومی عزیز رو هم هنوز نخوندم، اما به محض اینکه فیلم رو ببینم به سراغش میرم... علی جان ممنون از زحماتت

• امیر عزیز هم که مثل همیشه عالی بود... دستت درد نکنه امیرجان

• از نوشته‌ زیبای سروش در مورد فیلم "شوالیه تاریکی بر میگردد" هم بسیار استفاده کردم

• نازنین جان هم که مثل همیشه شیوا مینویسند و اونچه رو که از یک بیوگرافی باید انتظار داشت به نحو احسنت نمایش دادند

• سهیل عزیز هم که مطلبی کوتاه و در عین حال تاثیرگذار از فیلم "بوسیدن روی ماه" نوشتند... سهیل جان شمام خسته نباشی

• حوض نقاشی رو متاسفانه ندیدم ولی میدونم علی مثل همیشه خیلی نکته بینانه مقله‌اش رو نوشته... علی جان ممنون از زحماتت

• چند خط اول داستان رو که خوندم به قدری برام جذاب بود که تصمیم گرفتم در اولین فرصت از ابتدای شروعش شروع به خواندن کنم، ممنون از مهناز خانوم عزیز

• و در اخر نوشته‌ای که بیشر از همه منو جذب کرد، نوشته فرخ از سریال "مختارنامه" بود... اونقدر جذبم کرد که ترجیح میدم اول در موردش یکمی فکر کنم بعد نظرم رو بگم

در نهایت باید از پرنیان عزیز بابت ویراستاری خوبش تشکر ویژه داشته باشم... ویراستاری به شیوایی بیشتر مطالب کمک زیادی کرده بود.

بازم از همه دوستام تشکر میکنم و به همه خسته نباشید میگم... عیدتون مبارک... خدا قوت
    ویرایش توسط MoonCity : 03-21-2013 در ساعت 17:55

21. 8 کاربر از پست مفید MoonCity سپاس کرده اند .

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

خب بالاخره موفق شدم مجله رو بعد چند روز دانلود کنم . کار مثله همیشه بی نظیر شده ، به نحوی که میشه حتی نسبت به گذشته این یک ساعتی که داشتم مطالب مجله رو می خوندم ، پختی بیشتر بچه ها در نوشتن مطالب رو به خوبی احساس کرد . اکثرا هم مطالب جدید و نو ، که مخاطب و خواننده رو بیشتر سوق میده تا از مطالب لذت کافی رو ببره .

فقط یه پیشهاد داشتم ، بخش سینمای کلاسیک رو هم قطعا مخاطب های خاص خودش رو داره ، از جمله خودم که خیلی دوستش دارم ، اگه امکانش هست ، صفحاتش بیشتر بشه .

در اخر تشکر می کنم از بچه و دمت همه ی بچه های که تو این کار دست داشتن و باعث شد مجله به این شکل زیبا و شکیل درست بشه گرم

23. 5 کاربر از پست مفید SEYED AMIR سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)