سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh █ بحث اپیزودیک فصل سوم سریال Game Of Thrones / قسمت سوم █ - صفحه 4

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38
نمایش شاخه ای18علاقمندی ها

موضوع: █ بحث اپیزودیک فصل سوم سریال Game Of Thrones / قسمت سوم █

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,643
    سپاس شده 16,549 در 4,216 پست
    یاد شده
    در 63 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

جعبه مدال ها

█ بحث اپیزودیک فصل سوم سریال Game Of Thrones / قسمت سوم █

نام اپیزود: "Walk of Punishment"
    تاریخ پخش: آپریل 2013
    شبکه پخش‌کننده: HBO

Moved لطفن به قوانین انجمن احترام بگذارید.
    در این بخش فقط و فقط در مورد این
    سریال بحث خواهد شد و از گذاشتن نظر در مورد سایر سریال‌ها بپرهیزید.
    از گذاشتن اسپویلر نیز خوداری کنید.
    با سپاس- مدیر بخش

FFKIA و Anti Trust به این پست علاقمند بوده اند.

2. 9 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

3. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : █ بحث اپیزودیک فصل سوم سریال Game Of Thrones / قسمت سوم █

نقل قول نوشته اصلی توسط اینجا نیست نمایش پست ها
    یه سری انتقاد هم از این اپیزود و کل سریال دیدم که به نظرم جالب اومدند. دوست داشتم بتونم حداقل به بعضی هاشون جواب بدم اما چیزی که به نظرم میرسه اینه که یه جور رقابت بین طرفداران سریاله خیلی خوبه "دکستر" با بیننده های این سریال در انجمن به وجود اومده و این باعث میشه به طور کلی یه سری از کامنت ها بیشتر جانبداری احساسی یا انتقادهای احساسی باشه. این هم البته خودش جذابیتی هست
    سلام دوست من!
    من بر اینکه طرفدار سریال دکستر هستم بر کسی پوشیده نیستش!!
    اما واقعا انتقاداتی که از سریال کردم اصلا سریال های دیگری رو به میان نیاوردم!
    واقعا بر این سریال این انتقادها پابرجا هستش!
    یاد یه جمله ای از یکی از کارگردان های یکی از سریال ها افتادم : برگشت گفت : من نمیدونم چطوری وینسنت کلیگان(البته اگه درست نوشته باشمش) چطوری بریکنگ بد رو تو این همه قسمت تموم میکنن! هیچ چیز اضافی تو سریال نیستش همه چیز به درستی به دقت در جایی که باید باشن هستند!!

اما بیایید یه مقایسه کنیم!!
    ما تو دو فصل اخیر واقعا ول معطل شدیم!!
    فصل 1: زمستان در راه است؟؟ خوب دیگه شعار فصل هستش این زمستان فصل سوم هم نرسید به سریال!!
    فصل 2: جنگ در راه است؟؟ ما فقط یه نبرد دیدیم اونم اپیزود اگه اشتباه نکن 8 بودش!!
    فصل 3: شعارش رو نمیدونم ! فکر کنم همتون بیکارید در راه است:دی
    بریم رو کاراکترها
    آریا دوست داشتنی: فک کنم تا الان بهترین کاراکتر سریال هستش! دو و نیم فصل هستش ویلون سیلون داره این ور اون ور میره و ما هنوز نفهمیدیم کدوم وری میره ! میره شمال ، میره دیوار، میره خون بابا ، خونه امامان ، پیش داداشی؟؟؟ جنگ شروع شد پایان یافت دیوار کینگس لندینگ ترمیم شد این هنوز به مقصد نا کجا اباد نرسیده :دی
    شاه شمال: اینم که ویلون سیلون بدتر از اریا در حال حرکت به کینگس لندینگ! خونش رو ویران کردن بابابزرگش رو کشتن ! این هنوز به لندینگ مورد نظر نرسیده کی خواهد رسید خدا داند!!
    جان اسنو: کاراکتری که همه تو فصل 1 عاشقش شدن! به قول یکی از بچه های سایت :دی شیر برنج:دی کلا معلوم نیست چیکار میکنه
    راستی از وایت واکر ها هم سرعتشون بیشتره اینا

من ادامه نمیدم!
    برمیگردم باز به اون نقل قولی که از اون کارگردانه کردم!
    عزیز من نویسنده های سریال سازنده های سریال!! به جون بچم فقط قراره 10 قسمت ساخته بشه از سریال نه 24 قسمت که این همه مارو مچل میکنید...
    این اپیزودها برای سریال های 24 قسمتی خوب هستند!!
    برای درک بهتر اپیزودهای کم ! شما رو به دیدن سریال وایکینگ دعوت میکنم! که سریال مثل موشک در حال حرکت هستش.... چون اپیزود کم هستش و نباید بیننده معطل بشه...
    Anti Trust به این پست علاقمند بوده است.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

5. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

6. # ADS

اینجا نیست آواتار ها
    وضعیت : اینجا نیست آنلاین نیست.
    سپاس ها : 66
    سپاس شده 74 در 17 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 222 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها

واقعا بر این سریال این انتقادها پابرجا هستش!

اما بیایید یه مقایسه کنیم!!
    ما تو دو فصل اخیر واقعا ول معطل شدیم!!
    فصل 1: زمستان در راه است؟؟ خوب دیگه شعار فصل هستش این زمستان فصل سوم هم نرسید به سریال!!
    فصل 2: جنگ در راه است؟؟ ما فقط یه نبرد دیدیم اونم اپیزود اگه اشتباه نکن 8 بودش!!

بریم رو کاراکترها
    آریا دوست داشتنی:
    شاه شمال:
    جان اسنو:

من ادامه نمیدم!
    برمیگردم باز به اون نقل قولی که از اون کارگردانه کردم!
    عزیز من نویسنده های سریال سازنده های سریال!! به جون بچم فقط قراره 10 قسمت ساخته بشه از سریال نه 24 قسمت که این همه مارو مچل میکنید...
    این اپیزودها برای سریال های 24 قسمتی خوب هستند!!
    برای درک بهتر اپیزودهای کم ! شما رو به دیدن سریال وایکینگ دعوت میکنم! که سریال مثل موشک در حال حرکت هستش.... چون اپیزود کم هستش و نباید بیننده معطل بشه...

سلام.
    من بعضی از این مواردی رو گفتی فکر کنم بتونم توضیح بدم. البته نمی دونم اینجا جای مناسبی هست یا نه چون بحث کلی میشه و نه فقط اپیزود 3. بهرحال.
    در مورد زمستان که حتما می دونی توی وستروس فصول حالت متفاوتی دارند و چندسال حتی ممکنه طول بکشن:دی

اما در مورد جنگ ها. ببین اولین نکته که توجه بهش خیلی مهمه اینه که به طور کلی اکثر سریالها که برای مدیوم "TV" ساخته میشند قطعا به خاطر کمتر کردن هزینه ها خیلی از صحنه های طراحی شدشون در سطح پایین تری از سینما قرار بگیره. در واقع اون big production " " به معنای واقعی کلمه نیستن. اکثر سریال ها و این واقعیتی هست که وجود داره.
    حالا تو حساب کن سریالی با این ابعاد که توی 5 تا کشور همزمان داره تصویر برداری میشه چقدر این مساله روش تاثیر داره. تازه برای این سریال من احساس می کنم کمتر تاثیر کذار بوده. مقایسه اش کن با "walking dead" که چطوری همین پروداکشن ضعیف و کم کردن لوکیشن ها سریال رو نابود کرده.

از این گذشته به نظرم یک مطلب مهم تر اینه که "ترونز" به طور کلی اصلا سریالی برای دیدن صحنه های جنگ و مبارزه نیست. یعنی مثلا با فیلمی مثل troy"" که اتفاقا فیلم نامه اش رو همین بنیوف نوشته کلا متفاوته. به این معنی که در "گیم آو ترونز" اون چیزی که مهمه تصویر کردن شخصیت ها و روابط اون ها با همدیگه است نه صحنه های زد و خورد. تصویر سازی منحصر به فرد این شخصیت هایی که وقایع رو به وجود میارن.
    یعنی ما داریم میبینم که چرا این اتفاقات میفته نه اینکه چطور میفته. درواقع بعید می دونم کسی "گیم آو ترونز" رو به خاطر چهارتا صحنه ی نبرد ببینه.

بذار یه مثالی بزنم. حتما قبول داری که تا حالا فصل یک بهترین فصل سریال بوده. یک چهار ستاره ی کامل. توی همون فصل اتفاقا مقادیر زد و خورد خیلی کمتری نسبت به فصل دو میبینیم. همون صحنه ی بزرگترین نبرد سریال که گفتی توی فصل دوم بود (البته اپیزود نهم ) اما فصل اول به طور کلی به روابط میان افراد و کنش و واکنش میان اون ها می پرداخت با کمترین میزان نمایش درگیری ها و نبردها. به نظرم خود تیم سازنده هم می دونه که نکته ی اصلی همینه نه طراحی صحنه های نبرد.

یعنی ما داریم "game of thrones " می بینیم نه " battle of thrones" !

این پست طولانی شد. شرمنده. توی پست بعدی چندتا مطلب دیگه رو می گم.
    ویرایش توسط اینجا نیست : 04-20-2013 در ساعت 21:48
    smgh470 به این پست علاقمند بوده است.

8. 4 کاربر از پست مفید اینجا نیست سپاس کرده اند .

smgh470 آواتار ها
    وضعیت : smgh470 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,873
    سپاس شده 332 در 142 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 648 تاپیک

جعبه مدال ها

سلام به همه.اپیزود سوم رو هم دیدم.راستش زیاد خوشم نیومد.به نظرم نسبت به 2 قسمت قبلی ضعیفتر بود.امتیازی که من به این قسمت میدم بین 5 تا 6 هستش.
    1-اون سکانس چینش صندلی ها در حضور تایوین لنیستر خیلی خوب بود.ولی یک سوال.این تایوین چرا اینجوریه؟یک روز پسرش رومشاور پادشاه میکنه.روز بعدش اونو میندازه تویه اتاقک حقیر و بعدشم تحقیرش میکنه .باز روز بعدش بهش پست رئیس خزانه رو میده.فکر کنم رفتارش با تیرون به صورت زوج وفرده .روزای زوج خوبه روزای فرد بد یا بالعکس.
    2-اون سکانسی که سر اسب ها رو از بالا دیدیم شکل خاصی بود یا نه؟بعد 2تا سوال دیگه.مگه لرد مورمانت جلوتر از منس ریدر نبود.پس چرا منس زودتر به black gate رسید؟سوال دوم اینکه چرالرد مورمونت و همراهاش این کرستر کثیف رو نمیکشن.مگه بیشتر از یک نفره؟
    3-تیون گریجوی هم که خدا بکشتش.اینقدر دوست داشتم اون یارو بهش یک تجاوز خفن بکنه ولی حیف اجل مهلتش نداد.
    4-جیمی رو هم که خوب شد دستش قطع شد.تازه باید تقاص بیشتری بده.

10. 2 کاربر از پست مفید smgh470 سپاس کرده اند .

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

سلام.
    من بعضی از این مواردی رو گفتی فکر کنم بتونم توضیح بدم. البته نمی دونم اینجا جای مناسبی هست یا نه چون بحث کلی میشه و نه فقط اپیزود 3. بهرحال.
    در مورد زمستان که حتما می دونی توی وستروس فصول حالت متفاوتی دارند و چندسال حتی ممکنه طول بکشن:دی

اما در مورد جنگ ها. ببین اولین نکته که توجه بهش خیلی مهمه اینه که به طور کلی اکثر سریالها که برای مدیوم "TV" ساخته میشند قطعا به خاطر کمتر کردن هزینه ها خیلی از صحنه های طراحی شدشون در سطح پایین تری از سینما قرار بگیره. در واقع اون big production " " به معنای واقعی کلمه نیستن. اکثر سریال ها و این واقعیتی هست که وجود داره.
    حالا تو حساب کن سریالی با این ابعاد که توی 5 تا کشور همزمان داره تصویر برداری میشه چقدر این مساله روش تاثیر داره. تازه برای این سریال من احساس می کنم کمتر تاثیر کذار بوده. مقایسه اش کن با "walking dead" که چطوری همین پروداکشن ضعیف و کم کردن لوکیشن ها سریال رو نابود کرده.

از این گذشته به نظرم یک مطلب مهم تر اینه که "ترونز" به طور کلی اصلا سریالی برای دیدن صحنه های جنگ و مبارزه نیست. یعنی مثلا با فیلمی مثل troy"" که اتفاقا فیلم نامه اش رو همین بنیوف نوشته کلا متفاوته. به این معنی که در "گیم آو ترونز" اون چیزی که مهمه تصویر کردن شخصیت ها و روابط اون ها با همدیگه است نه صحنه های زد و خورد. تصویر سازی منحصر به فرد این شخصیت هایی که وقایع رو به وجود میارن.
    یعنی ما داریم میبینم که چرا این اتفاقات میفته نه اینکه چطور میفته. درواقع بعید می دونم کسی "گیم آو ترونز" رو به خاطر چهارتا صحنه ی نبرد ببینه.

بذار یه مثالی بزنم. حتما قبول داری که تا حالا فصل یک بهترین فصل سریال بوده. یک چهار ستاره ی کامل. توی همون فصل اتفاقا مقادیر زد و خورد خیلی کمتری نسبت به فصل دو میبینیم. همون صحنه ی بزرگترین نبرد سریال که گفتی توی فصل دوم بود (البته اپیزود نهم ) اما فصل اول به طور کلی به روابط میان افراد و کنش و واکنش میان اون ها می پرداخت با کمترین میزان نمایش درگیری ها و نبردها. به نظرم خود تیم سازنده هم می دونه که نکته ی اصلی همینه نه طراحی صحنه های نبرد.

یعنی ما داریم می بینیم game of thrones "" نه " battle of thrones" !

این پست طولانی شد. شرمنده. توی پست بعدی چندتا مطلب دیگه رو می گم.
    دوست عزیز نوشته های شما همش درست و بجا!!
    من هم تو نوشته هام حرفی از جنگ و ..... نزدم!
    شعاری است که خود سریال برای فصل هاش گذاشته نه من ...
    من نه تاریخ وستروس میدونم چیه نه کتابش رو خوندم و نه ....:دی کلا چیزی که میبینم رو بیان میکنم!
    به نظرم تا امروز فصل اول همین طوری که گفتید بهترین فصل سریال بود! فصل دوم واقعا ضعیف عمل کرد و فقط دو اپیزود جالب داشت! تا الان هم این فصل کلا دو صحنه جالب داشت تکرار میکنم صحنه نه قسمت ... سه قسمت رد کردیم دو صحنه جالب دیدیم ! اینکه اینا چطوری میخوان سریال رو با این همه کاراکتر که هی در حال خلق شدن هستند جمع کنن من دیگه نمیدونم والا .... فقط این فصل 7 تاش مونده نه بیشتر نه کمتر ....
    شما سریال والکینگ دد رو مثال زدید! والکینگ هم فصل اولش عالی بود ودر باقی موارد افتاد تو سراشیبی اونم به خاطر ضعف سازنده هاش بود و ویسنده های داستان ...
    باز هم من میگم من تو پست هام نگفتم جنگ میخوام ببینم و فلان و بهمان !! بازی پادشاهان بازی تاج و تخت !! حتی ما این بازی رو هم نمیبینیم تو سریال :دی
    فعلا که علاقه مند به سریال هستیم و با علاقه هم ادامه میدیم ببینیم تا کجا میخواد سریال ما رو بکشونه!
    هرچه هست اون شور و اشتیاقی که در تماشاگران سریال در فصل های گذشته بود به شدت کاهش یافته ...
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

12. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,225
    سپاس شده 6,213 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

جعبه مدال ها

خب سريال رو از قسمت سوم سيزن دوم بكوب ديدم تا اينجا...
    دليل اينكه سريال رو در سيزن دو نيمه كاره رها كردم همين افت سريال و كم جاذبه شدن اون بود.
    نظرات همه دوستان رو خوندم، با يعضي ها موافقم و به نظرم بعضي ها ديگه خيلي آرماني فكر ميكنن.
    البته سريال نسبت به سيزن اول ضعيف شده كه خب اين طبيعيه چون اول هر داستان پركشش ترين قسمت داستانه و اين سريال هفت سيزن ادامه خواهد داشت.
    من بر خلاف بعضي از دوستان دنيال صحنه هاي نبرد نيستم چون به نظرم به اندازه كافي صحنه هاي خشن و چندش داره، همونطور كه صحنه هاي لخت و غيرضروري هم زياد داره و البته همه اينا براي جذب بيشتر مخاطبه.
    ظاهرا كه زيركترين طايفه همين لنيسترا هستند و به نظر من طبيعيه كه حاكم مطلق باشن چرا كه از راب يا استنيس و حتي دنيريس _كه اگه اژدها نداشت نميدونم ميخواست چجوري سرزمين شاهي رو فتح كنه_ قويتر و داناتر هستند. من اصلا ازشون بدم نمياد چون هميشه كساني برام جذابترن كه عاقل ترند. صحنه قطع دست جيمي هم نقظه اوج اين قسمت بود و به نظرم جيمي حقش بود، مطمئنا فرار ميكنه و ميره پيش پدرش، يه كم حال پدرش جا بياد كه اينقدر به اين جيمي ننازه و ايمپ رو زخم زبون نزنه، من كه خوشحال شدم اينم شد هاف هند!

پ.ن:
    نقل قول نوشته اصلی توسط GJC13 نمایش پست ها
    خیلی بچه پرو و تقص (طغس؟) هستش!
    تخس درسته دوست من

دوباره خواهيم روييد...

14. 2 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .

اینجا نیست آواتار ها
    وضعیت : اینجا نیست آنلاین نیست.
    سپاس ها : 66
    سپاس شده 74 در 17 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 222 تاپیک

در مورد سرعت سریال و همون داستان موشک که گفتی و معطلی بیننده. این که به تنهایی فضیلتی نیست برای یک سریال که کلی اتفاق رو در یک مدت کوتاه نمایش بده.
    مثلا توی " banshee" هر قسمت کلی اتفاق میفته. به موازات داستان اصلی چندتا داستان دیگه تویه اپیزود تعریف میشن ریتم سریال هم هیچوقت نمی افته اما این باعث نمیشه که سریال ارزشمندی باشه. اکثر شخصیت ها در حد کاریکاتور باقی می مونن و ما سر از روابط بین اون ها هم خیلی جاها در نمی آریم.

اما در "ترونز" همون طور که گفتم نمایش تمام وجوه یک شخصیت در اولویت هست و این قطعا زمان میبره. در همین فصل سه ما نزدیک به 10شخصیت جدید داریم که داستان داره تلاش می کنه "ویو" مناسبی از همه شون ارائه بده . قرار نیست سریال کلی داستان بی سروته رو در طی دقایق کم روایت کنه و این رو نقطه ی قوت بدونیم.
    ضمنا حتما این رو هم می دونی که قرار هست کل داستان در هشت فصل روایت بشه و احتمالا نمایش سریال حدود ده سال طول بکشه. برای همین مشخصه که هیچ کس در HBO عجله ای نداره و علاقه ای هم به موشک سواری وجود نداره :دی

در مورد ضعف شخصیت های سریال هم البته من هم یه سری نکته دارم ولی راستش این هایی رو هم که گفتی قبول ندارم. یعنی همه ی این 3 تا شخصیت واتفاقاتی که داره براشون میفته چیزه غیرمنطقی من یکی حداقل در موردش نمی بینم.
    اینکه حوادث با منطق روایی داستان منافاتی نداره و بلاهایی که سرشون میاد به شکل خیلی زیادی باورپذیر شده.

16. 4 کاربر از پست مفید اینجا نیست سپاس کرده اند .

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,545
    سپاس شده 2,532 در 755 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

یعنی ما داریم "game of thrones " می بینیم نه " battle of thrones" !
    این قشنگترین تعریفی بود که میشد از این سریال کردش.

منم متوجه انتقادات هستم ولی خب من هیچوقت باهاشون با این سریال مشکل نداشتم چون انتظار چیز دیگه ای از سریال نداشتم،درحقیقت چیز اضافه ای،به نظر من سریال همون چیزی رو نشون میده که باید نشون بده.

واسه لذت بردن از game باید وارد وستروس شی و بشی شهروند اونجا اونقوت هستش که توی هر اپیذود یک ساعته دوست داری از حال و روز همه باخبر بشی ،از دیالوگ هاشون و.....

روند سریال یکم کند شده مخصوصا اپیذود دوم این فصل ولی از باقی اپیذود ها من به شخصه لذت بردم از صرف وقتم.

18. 3 کاربر از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده اند .

دایی فرید
    P!NK آواتار ها
    وضعیت : P!NK آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,300
    سپاس شده 1,244 در 461 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 365 تاپیک

منم با نظر اکثر دوستان موافقم، به جز صحنه ی آخر چیزی برای گفتن نداشت.
    یه مقدار کاراکترها بیش از حد زیادن و من بعضی موقعا قاطی میکنم، هنوزم اسم ها رو کامل بلد نیستم
    اگه روند داستان بخواد اینطوری کند پیش بره شاید حوصلم نکشه تا آخرش نگاه کنم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)