سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفي و بحث و تبادل نظر درباره سريال جديد «The Originals» (اختصاصي سينماسنتر) - صفحه 4

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33
نمایش شاخه ای27علاقمندی ها

موضوع: معرفي و بحث و تبادل نظر درباره سريال جديد «The Originals» (اختصاصي سينماسنتر)

Skyfly آواتار ها
    وضعیت : Skyfly آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,494
    سپاس شده 7,204 در 1,426 پست
    یاد شده
    در 22 پست
    تگ شده
    در 778 تاپیک

جعبه مدال ها

معرفي و بحث و تبادل نظر درباره سريال جديد «The Originals» (اختصاصي سينماسنتر)

فایل پیوست 15642

«The Originals» يا «اصيل ها» نام مجموعه اي آمريكائي برگرفته از سريال خاطرات خون آشام و در واقع بخشي از آن است كه از اكتبر 2013 روزهاي سه شنبه از شبكه CW پخش خواهد شد. اپيزود بيستم سريال ومپاير دايريز «اصيل ها» نام داشت كه مي توان آن را اولين اپيزود مجموعه «اصيل ها» دانست.
    داستان اين مجموعه بر محوريت خانواده اصيل ها، سه خون آشام اصيل كلاوس، الايژا و ربكا در نيواورلئانز خواهد بود.
    نويسنده اين مجموعه جولي پلك Julie Plec است.

فایل پیوست 15643
    جورف مورگان در نقش كلاوس
    Joseph Morgan as Klaus

فایل پیوست 15644
    دانيل جيليس در نقش الايژا
    Daniel Gillies as Elijah

فایل پیوست 15645
    كلير هالت در نقش ربكا
    Claire Holt as Rebekah

فایل پیوست 15646
    فوبه تانكين در نقش هيلي
    Phoebe Tonkin as Hayley

فایل پیوست 15647
    چارلز مايكل ديويس در نقش مارسل
    Charles Michael Davis as Marcel

فایل پیوست 15648
    دانيلا پيندا در نقش سوفي
    Daniella Pineda as Sophie

فایل پیوست 15649
    دانيل كمپبل در نثش داوينا
    Danielle Campbell as Davina

فایل پیوست 15650
    ليا پايپس در نقش كاميل
    Leah Pipes

این نوشته تحت کپی رایت سایت سینماسنتر بوده و برداشت بدون اجازه از آن خلاف قوانین کپی رایت است.

فایل پیوست 15651
    ویرایش توسط Skyfly : 05-25-2013 در ساعت 17:46
    Dexter., ::red john::, MoonCity و 4 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. # ADS

مهرآسا آواتار ها
    وضعیت : مهرآسا آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 5 در 3 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : معرفي و بحث و تبادل نظر درباره سريال جديد «The Originals» (اختصاصي سينماسنتر)

من امروز عضو این فروم شدم و تا این جا قسمت های گیم او ترونز و ومپایرز دایریز رو خوندم و نظرم خیلی شبیه به نظرات اکثریت بود اما راجع به این سریال فکر کنم ذهنیت بیشتر بچه ها به خاطر vd و لوس بازی های مخصوص الینا و بانی و جرمی و اینا خراب شده اما من خودم به شخصه از این سریال بسیار لذت میبرم و همه قسمتهاش رو تا این جا دوست داشتم و به نظرم شخصیت هاش قوی تر از vd هستن و بهتر بازی میکنن (البته و صد البته شخصیت منفور من تو این سریال کمیل هست که لوس بازیهاش اذیتم میکنه) اما میخوام در کل بگم که خیلی بهتراز vd و بهتره با اون مقایسه و پیش داوری نشه.

4. کاربر روبرو از پست مفید مهرآسا سپاس کرده است .

5. # ADS

atmospher آواتار ها
    وضعیت : atmospher آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : معرفي و بحث و تبادل نظر درباره سريال جديد «The Originals» (اختصاصي سينماسنتر)

با سلام. از دوستانی که سریال اصیل ها رو نگا میکنن نمیدونم کدوم مجله میتونیم در مورد این سریال نظر بدیم که به دست سازندهاش برسه. واقعا فصل 3 این سریال مزخرف شده داره همش مسخره تر میشه این سریال واقا زیباست و از تو سریال خاطرات یک خوناشام گرفته شده و از تو اون در اومده اصیل ها اول از اونجا اومدن و خیلی من این سریال و دنبال میکنم و از شخصیت هاش خوشم اومده اما واقعا سازندهاش دارن با کمترین امکانات این سریال و میسازن نه افکتی نه هیچی واقعا این سریال یه سری افکت های خاص نیاز داره من نمیدونم چرا تو این سریال افکت کار نمیکنن. مثلا کلاوس عصبانی میشه باید چشاش زرد و رگ های خونیش بزنه بیرون و تغییری تو صورتش ایجاد شه اما خیلی خیلی به ندرت شاهد این افکت هستیم و اگرم باشه چند ثانیه و خیلی کوتاه و گذرا.یا وقتی جادوگرا جادو میکنن واقعا میشه از افکت های بسیار زیبا استفاده کرد چرا انجام نمیشه نمیدونم.بعد داستان سریال هم خیلی مزخرف داره میشه حیفه واقعا این سریال و تا اینجا کشوندن و اینطوری دارن ادامه میدن. کسی نظری داره من یه گروه تلگرام درست کردم میتونید اونجا عضو شید و در مورد همه چیز نظر بدید https://telegram.me/joinchat/BHhT0gcfBZUlvdlCUPb22A اینم لینک گروه هر کی خواست بیاد تو نظر بدید سریال هم میزارم براتون. با تشکر فاضل شهریاری

Reza sahebhonar آواتار ها
    وضعیت : Reza sahebhonar آنلاین نیست.
    سپاس شده 1 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

به نظر من سریال vd یکی از بهترین سریالهایی بوده که دیدم.بازیگرای آن خیلی خوب و زیبا بازی کردن مثل پاول وسلی در نقش استیفن و ایان سامرهلدر در نقش دیمن و مخصوصا نینا دوبرو که بسیار زیبا نقش کاترین که یک زن شیطان صفت است و الینا که دختر جوان که هی بلا سرش میاد رو بازی کرده.در کل فقط جرمی در این فیلم مقداری لوس بازی کرده و چون اصیل ها هم از vd گرفته شده به نظر من خیلی فیلم زیبا و خوبی است.نمیدونم بعضی ها به چه دلیل از vd و اصیل ها بدشون میاد به هر حال نظر همه محترمه ولی به نظر خیلی بی سلیقه ایه کسی از این دو فیلم بدش بیاد.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)