سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh فراخوان همیاری در طرح بزرگ "ویکی سازی" سریال بازی تاج و تخت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فراخوان همیاری در طرح بزرگ "ویکی سازی" سریال بازی تاج و تخت

The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,558
    سپاس شده 2,546 در 763 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

فراخوان همیاری در طرح بزرگ "ویکی سازی" سریال بازی تاج و تخت

با سلام خدمت همه دوستان و عزیزان سینماسنتر.

همانطور که از تاپیک های این بخش حتما در جریان قرار گرفته اید با هماهنگی با مدیران عزیز سایت قصد داریم برای اولین بار در کشور یک کار عظیم را آغاز و به سرانجام برسانیم.

از این پس قصد داریم برای سریال زیبا و محبوب "بازی تاج و تخت" سلسه مقالاتی را تحت عنوان "ویکی سازی" ایجاد نماییم.

همانطور که از اسم این طرح بر میاد میخواهیم مقالات این سریال به حدی جامع و کامل باشد که همچون سایت معروف ویکی پدیا باشد(البته منظور نوع عملکرد نه به عنوان منبع) و به همه جوانب این سریال اعم از شخصیت ها،مکان ها،آیین ها،جنگ ها و .... پرداخته شود.

بطوری که پیوستگی مطالب هم به مانند سایت ویکی پدیا باشد،برای توضیح بهتر من ابتدا دو مقاله را اجرا کردم که به توضیح آن میپردازم:
    در اولین مقاله (پارتی بازی کردم) و به بررسی شخصیت محبوب خودم یعنی "راب استارک" در این سریال پرداختم:
    http://forum.cinemacenter.ir/thread11352.html

و سپس برای مثال و توضیح بیشتر در مقاله دوم به معرفی و تاریخچه لقب "شاه شمال" پرداختم:
    http://forum.cinemacenter.ir/thread11354.html

حالا که این دو مقاله کامل شد قصد داریم هرجا که از این دو کلمه در مقالات بعد استفاده شد سریعا لینک بخوره به این دو تاپیک مثل اتفاقی در این دو تاپیک انجام شده است و همینطور تا به آخر....

اجازه بدید یک توضیحی هم عرض کنم که انتخاب این سریال به دو دلیل بود ،از طرفی محبوبیت این سریال و از طرفی وسعت و گستردگی این سریال است که فضا برای همچین کاری رو به ما میدهد.

اما همانطور که تاکنون متوجه شده اید جمع آوری اطلاعات و تهیه مطالب برای این سریال به این صورت کامل کار بسیار سخت و البته زمانبری هستش که قطعا از حوصله یکی دو نفر خارج!

به همین دلیل توسط این تاپیک از دوستانی که علاقه مند هستند در این پروژه بزرگ همکاری کنند دعوت میکنم که آمادگی خودشون رو اعلام کنند.

البته برای اینکار برای هرشخص داوطلب دو شرط کوچک داریم :

1- توانایی ترجمه روان مقالات انگلیسی.
    2- جزو علاقه مندان و پیگیر کنندگان این سریال باشند.

درتوضیح نکته اول اینکه : باتوجه به این برای اولین بار هست که در ایران این کار انجام میشه خب قطعا دیگران از ما کپی خواهند کرد در آینده و ما نمیتوانیم
    سپس اینکه خب لازم به توضیح نیست که مقالات انگلیسی قطعا از سندیت بیشتری برخوردار هستند.

در توضیح نکته ی دوم که به اندازه نکته ی اول اهمیت بسیاری دارد اینکه: اگر شخصی که مقالات رو تهیه میکنه جزو علاقه مندان به سریال باشه پس نسبت به همه اسامی و مکان و ... اطلاعاتی داره که به همین دلیل میتونه مطالبی رو خودش اضافه کنه و هم اینکه توانایی خلاصه سازی منابع انگلیسی را هم در اینصورت خواهد داشت.
    بدیهی است اگر شخصی به سریال و اتفاقات اون آگاه نباشه اینکار رو نمیتونه انجام بده و فقط ترجمه صرف انجام خواهد داد.

درصورتی که شخصا برای من مقالاتی که درش خلاقیت نویسنده هم لحاظ شده باشه ارزش بیشتری دارد.

باهمه این تفاسیر از همه عزیزانی که میتوانند در این بخش همکاری کنند درخواست میکنم بصورت پیغام خصوصی به بنده اعلام آمادگی کنند تا در کنار هم بتوانیم یک تصویر جامع و البته زیبا از این سریال ایجاد کنیم.

باتشکر فراوان از وقتتون.
    ویرایش توسط The.Young.Wolf : 09-03-2013 در ساعت 15:59

2. 14 کاربر از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده اند .

3. # ADS

The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,558
    سپاس شده 2,546 در 763 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

پاسخ : فراخوان همیاری در طرح بزرگ "ویکی سازی" سریال بازی تاج و تخت

باتشکر از همه عزیزانی که به هرنوع و به هر طریقی مارا در این طرح همیاری میکنند خواستم تشکر ویژه و همینطور اعلامی داشتم باشم مبنی بر اینکه زین پس این عزیزان در این طرح مارا بیشتر کمک خواهند کرد :

دوست عزیزمون @shahin1 که خیلی وقت میشه در تهیه مطالب کمک بنده هستند
    همینطور @professor.gemin و @The Original عزیز که از این پس قرار است در تهیه مطالب به ما کمک کنند
    و تشکر میکنم از @deXter عزیز بابت تهیه بنر های بخش و @Sherlockii که در بخش ویراستاری مطالب و بنر به ما کمک میکند تا در ارائه مطالب هرچه بهتر و اختصاصی تر عمل کنیم
    همچنین تشکر میکنم از @1CHAMPION, عزیز مدیر گروه گرافیک بابت پشتیبانیشون

علاقه مندان و داوطلبان درصورت درخواست حضورشون در کنار ما باعث خوشحالی خواهد بود.
    ویرایش توسط The.Young.Wolf : 09-03-2013 در ساعت 17:03

5. 4 کاربر از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)