مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh غافلگیرکننده‌ترین سریال‌ها جدید فصل 2012-2013 (اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: غافلگیرکننده‌ترین سریال‌ها جدید فصل 2012-2013 (اختصاصی سینماسنتر)

 1. #1
  ناگهان، چقدر زود دیر می‌شود...!
  F-Gladiator آواتار ها
  وضعیت : F-Gladiator آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jun 2012
  محل سکونت : کرج
  سن: 29
  نوشته ها : 1,244
  سپاس ها : 2,798
  سپاس شده 5,030 در 1,118 پست
  یاد شده
  در 44 پست
  تگ شده
  در 834 تاپیک

  غافلگیرکننده‌ترین سریال‌ها جدید فصل 2012-2013 (اختصاصی سینماسنتر)

  اکثر بینندگان سریال‌ها تلویزیونی لیستی از فیلم‌هایی که باید ببینند دارند، با اینکه ممکن است هرگز حتی نامزد دریافت جایزه هم نشوند، با این حال همیشه جایگاه ویژه‌ای در قلب بینندگانشان دارند. در اینجا چند سریال جدید که در سال 2013 پخش شد خواهد آمد که بسیار دیدنی هستند و دنبال کردنشان به دیگران پیشنهاد می‌شود.
  "Banshee"


  اگر شما فقط یک یا دو قسمت اول سریال را دیده باشید با خود می‌گویید که طرفداران این مجموعه در آن چه می‌بینند. برای شروع فرض کنید که یک جنایتکار سرسخت از زندان آزاد می‌شود و به دنبال پیدا کردن معشوقه و همکارش در جرم که پیش از این رهایش کرده بود می‌رود و می‌فهمد که آن زن در شهری کوچک زندگی جدید با هویتی جدید را آغاز کرده، زندگی سالمی دارد و ازدواج کرده است. از قضا شهر کوچک محل زندگی وی یکی از فاسدترین شهر‌ها کشور است و خطرات را مانند آهن‌ربا به خود جذب می‌کند. اکنون جنایتکار سابق را در نظر بگیرید که با دزدیدن هویت کلانتر جدید شهر که هنوز کسی وی را ندیده و در یک درگیری کشته شده، به عنوان رئیس پلیس شهر به آنجا می‌رود.
  در سایه شروعی خلاقانه، این اکشن حتی عجیب‌تر، وحشیانه‌تر و معتاد‌کننده‌تر از شروع فصل می‌شود. این سریال یک کاراکتر جالب به نام "جاب" نیز دارد، مردی که مانند زنان لباس می‌پوشد و بسیار بد دهن است و به احتمال فراوان یکی از سرگرم کننده‌ترین کاراکتر‌ها سریالی است.
  "Bates Motel"


  برای شروع جمله ای از "نورمن بیتس" را یاد‌آوری می‌کنیم:مادر من دیوانه و مجنون نیست، فقط بعضی مواقع یک کوچولو عصبانی می‌شه. همه ما زمان هایی عصبانی میشیم، نمی‌شیم؟
  "مسافرخانه بیتس" برگرفته از شاهکار کلاسیک "آلفرد هیچکاک" یعنی فیلم "روانی" است، البته این سریال پیش‌درآمد آن محسوب نمی‌ىشود، به خاطر همین است که نورمن دارای آی‌پاد است. به خاطر تجلیل از اثر اصلی هم که شده باشد، این فیلم ارجاعات زیادی به "روانی" دارد. بیشتر موفقیت سریال در اینجا به دلیل هنرمندی "ورا فارمیگا" و "فردی هایمور" در نقش‌ها "نورما و نورمن بیتس" است. آنها تازه‌واردانی هستند که به شهر کوچک "وایت پاین بِی" مهاجرت کردند، شهری که باعث می‌شود "بانشی" در مقابل آن به شادترین مکان زمین بدل شود. به عنوان یک اجتماع کوچک، اهالی شهر خودشان قانون تصویب می کنند، روشی که کاملا به کار نورما می‌آید. نورما خود قاضی، هیئت ژوری و مامور اعدام مردی است که در اوایل داستان جرمی را علیه وی مرتکب می‌شود.
  اما سختی‌ها پیش بینی نشده‌ای بر رابطه پیچیده نورما و نورمن سایه می‌افکند که بیش از میزان تحمل یک سریال است، پسر دیگر نورما و برادر ناتنی نورمن وارد می‌شود و به جای همکاری با آنها، به مداخله در کارهایشان می‌پردازد. اتفاقاتی که در فصل اول می‌افتد، دورنمایی از مرد شروری که نورمن به آن تبدیل می‌شود را نشان ما میدهد، اما با شروع تهیه فصل دوم سریال این حس به ما دست می‌دهد که تازه در شروع کار کَند و کاو در زندگی پرفراز و نشیب خانواده روانی بیتس هستیم.
  "Da Vinci's Demons"


  زمانی را به خاطر بیاورید که سریال‌هایی مانند "زینا: شاهزاده جنگجو" و "هرکول: سفرها افسانه‌ای" با آن اکشن‌ها سطحی، فقط برای سرگرمی آخر هفته بینندگان پخش میشد.
  "شیاطین داوینچی" چنین جایگاهی را در قلب بینندگانش دارد، فقط با این تفاوت که خلاقیت و کیفیتش بسیار بهتر از سریال‌ها نامرغوب یاد شده است. این سریال اقتباسی نه چندان دقیق از تاریخ است، به طوری که داوینچی را به عنوان قهرمان فیلم‌ها اکشن به تصویر کشیده است. البته این امر جا شگفتی ندارد، زیرا نویسنده فیلم‌هایی چون "بتمن آغاز می کند" و "مرد پولادین" یعنی "دیوید اس. گویر" را به عنوان تهیه‌کننده در اختیار دارد. در این سریال نیز مانند دیگر کارها تهیه‌کننده‌اش، انجمنی جهانی وجود دارد که وظیفه محافظت از سرّی‌ترین شیء‌ دنیا را در اختیار دارد. اما این انجمن کار محافظت را با زیرکی انجام می‌دهند که باعث می شود تا سریال ارزش دیدن پیدا کند، به طوری که فصل دوم آن در همان اوایل شروع فصل اول تایید شد.
  "Hannibal"


  گاهی اوقات تلویزیون به خاطر خشونت و تاثیر آن بر جامعه سرزنش می‌شود و منتقدین همیشه از اینکه خشونت به رویه‌ای معمول برای ایجاد داستان تبدیل شده است گلایه کرده‌اند. ولی سریال جدید شبکه NBC تاکتیک متفاوتی را برگزیده است، با این حرکت عملا نادیده گرفته شدن ترس، رفتارها پرخاشگرانه و قتل در نظر بینندگان غیر ممکن به نظر می‌رسد. یقیناً جلوه‌ها فیلم، باعث عمیق‌تر شدن سفر ما به درون ذهن درگیر نقش اول داستان "ویل گراهام" می‌شود، مردی که هوشیاریش را به تدریج و در کقابل دیدگان بیننده از دست می‌دهد. کابوس‌ها هنری وی در آغاز سریال را می‌توان شروعی بر این زوال دانست.
  این حقیقت که مشاور وی "هنیبال لکتر" با روح و روان وی بازی می‌کند و اعضای بدن انسان را به خورد دوستانش می‌دهد، به عنوان مشکل ثانویه گراهام به حساب می‌آید. بینندگان وجوه دیگری از این بازی را در فصل دوم مجموعه که در اواسط 2014 پخش می‌شود خواهند دید.
  "Orphan Black"


  اینکه بازیگری بتواند نقش یک دوقلو را باورپذیر ایفا کند کار طاقت‌فرسایی است، ولی در سریال جدید BBC "تاتیانا ماسلانی" شش کاراکتر همزاد را بازی می‌کند. وی در این سریال با توجه به داستان حتی به تقلید از همزاد‌ها کاراکترهایش می‌پردازد!
  این سریال داستان پیچیده‌ای دارد: زمانی که نقش اول داستان "سارا منینگ" همزادهایش را ملاقات می‌کند، به سرعت به این نکته ایمان پیدا میکند که تمام زندگی وی جزئی از یک آزمایش بزرگ است و شخصی تلاش بسیار می‌کند تا این آزمایش را به عنوان راز نگاه دارد، حتی به قیمت از بین بردن همزادها. فصل اول این سریال پایان یافته و فصل دوم در سال 2014 آغاز خواهد شد.
  "Vikings"


  با اینکه بیشتر بودجه شبکه History برای مجموعه "انجیل" در نظر گرفته شده، ولی این وایکینگ‌ها هستند که به این شبکه با شمشیر و سپر خود افتخار بخشیده و موجب شدند تا شبکه ها HBO و Starz درآمدی رو کسب کنند که سال‌ها بدست نیاورده بودند. مضاف بر اینکه با این سریال هدف اصلی شبکه که یادآوری تاریخ است نیز به ثمر می‌رسد. در اینکه هر کدام از بازیگران این سریال برای نقش‌آفرینیشان جایزه‌ای دریافت کنند و یا حتی نامزد شوند شک داریم، ولی زمانی که توانسته‌اند بینندگان را به خوبی سرگرم کنند، نشان دهنده اینست که کارشان را به نحو احسن انجام داده‌اند.  پای همه گلدسته‌ها دوباره اعدام صدا
  دوباره مرگ گل سرخ، دوباره‌ها دوباره‌ها
  حریق سبز جنگلا به دست کبریت جنون
  از کاشی‌های آبیمون سر زده فواره خون 2. # ADS
   

 3. #2
  کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
  MiSS SAYTA آواتار ها
  وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
  نوشته ها : 7,207
  سپاس ها : 10,748
  سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
  یاد شده
  در 65 پست
  تگ شده
  در 850 تاپیک

  پاسخ : غافلگیرکننده‌ترین سریال‌ها جدید فصل 2012-2013 (اختصاصی سینماسنتر)

  ممنونم فرشاد جان، چه تاپیک خوبی...
  من به جز وایکینگ‌ها که به علت مشغله موفق شدم تا الان 4 اپیزودش رو فقط ببینم، از محتوا و موضوع این لیست خبر نداشتم. داستان سریال "Orphan Black" غافلگیرم کرد یه جورایی و "Bates Motel" اصلن نمی‌دونستم یادآور روانی هیچکاکه یه جورایی... جالب بود.

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


 4. 3 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .


 5. #3
  ناگهان، چقدر زود دیر می‌شود...!
  F-Gladiator آواتار ها
  وضعیت : F-Gladiator آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jun 2012
  محل سکونت : کرج
  سن: 29
  نوشته ها : 1,244
  سپاس ها : 2,798
  سپاس شده 5,030 در 1,118 پست
  یاد شده
  در 44 پست
  تگ شده
  در 834 تاپیک

  پاسخ : غافلگیرکننده‌ترین سریال‌ها جدید فصل 2012-2013 (اختصاصی سینماسنتر)

  من خودم Banshee رو دیدم و باید اعتراف کنم که واقعا سریال جذابی بود، خیلی خشونت‌آمیز و البته دارای صحنه‌ها +18 هست که توی داستان خوب و قوی سریال گم شده. شخصا این یک مورد رو شدیدا پیشنهاد می‌کنم.


  پای همه گلدسته‌ها دوباره اعدام صدا
  دوباره مرگ گل سرخ، دوباره‌ها دوباره‌ها
  حریق سبز جنگلا به دست کبریت جنون
  از کاشی‌های آبیمون سر زده فواره خون


 6. کاربر روبرو از پست مفید F-Gladiator سپاس کرده است .


 7. #4
  از صلح می‌گویند یا از جنگ می‌خوانند؟! دیوانه‌ها آواز بی‌آهنگ می‌خوانند گاهی قناری ها اگر در باغ هم
  ::red john:: آواتار ها
  وضعیت : ::red john:: آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Apr 2013
  محل سکونت : پیروزی
  سن: 30
  نوشته ها : 88
  سپاس ها : 303
  سپاس شده 320 در 80 پست
  یاد شده
  در 3 پست
  تگ شده
  در 395 تاپیک

  پاسخ : غافلگیرکننده‌ترین سریال‌ها جدید فصل 2012-2013 (اختصاصی سینماسنتر)

  راستش من همه این سریال ها رو دیدم،
  باید بگم یکی از بهترین سریال هایی که تازه اومده شیکاگو فایر هست وفوق العاده هیجانی و زیبا...
  ولی تو این سریال ها بیتز متل خیلی خوب شروع شد ولی در ادامه یکم راهشو گم کرد و از کیفیتش کاسته شد...
  سریال بانشی هم سریال جالبی بود و ضعف امنیتی سیستم پلیس رو نشون داد که یک زندانی فوق العاده بد سابقه چجوری خودش رو کلانتر یک منطقه جا میزنه...
  و میتونم به شجاعت بگم بهترین سریال این لیست سریال وایکینگ ها بود که واقعا زیبا بود... شخصیت هاش راگنار، زنش و... خیلی جذاب هستند...
  همچنین سریال اسرار داوینچی هم واقعا جالب و تاثیر گزار بود... ولی متاسفانه داستان سریال هانیبال و ارفان بلک من رو به خودش جذب نکرد...
  ممنون بابت تاپیک مفید...

 8. 2 کاربر از پست مفید ::red john:: سپاس کرده اند .


 9. #5
  هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
  ScarFace آواتار ها
  وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج . گوهردشت
  سن: 32
  نوشته ها : 11,484
  سپاس ها : 10,173
  سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
  یاد شده
  در 50 پست
  تگ شده
  در 758 تاپیک

  پاسخ : غافلگیرکننده‌ترین سریال‌ها جدید فصل 2012-2013 (اختصاصی سینماسنتر)

  تو این لیست متاسفانه فقط اولی رو ندیدم ! که امروز استارتش رو زدم و سه قسمتش رو دیدم و واقعا باید اعتراف کنم که این سه قسمت عالی بود عالی ....
  یک سریال دست اول دست اول .... یه حالی با این کلانتر من میکنم که حد نداره اصلا روانی هستش بشر
  بیتس موتل هم سریالش عالی بود و خوب پیش رفت ما که لذت بردیم ازش
  داوینچی یکی از سریال های محبوب من امسال هستش با این که زیادی مصل بنیش صحنه داره اما با داوینچی بد حال میکنم سرگرم کننده خوبی هستش...
  وایکینگ ها که نشان از یک داستان عالی کلاسیک داشت .... خیلی روان و خوب تو چند قسمت خودش رو جمع و جور کرد و واقعا باید به شبکش تبریک گفت ...
  سریال هانیبال رو هم متاسفانه تا اپیزود 3 بیشتر ندیدم و دیگه از سریال خوشم نیومد امیدوارم که خوب پیش رفته باشه...
  اورفان هم سریال جالبی بودش ... و خیلی خوب یک نفر بازی این همه کاراکتر رو بازی کرده بود ... داستان جالبی هم داره کلا انگلیسی ها سریال بد نمیسازن خداییش
  مرسی فرشاد جان
  ----------

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


  ----------------------
  دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
  گروه بین المللی ستاره داوود

  ---------------

 10. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .


 11. #6
  hamedsr آواتار ها
  وضعیت : hamedsr آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Apr 2013
  سن: 34
  نوشته ها : 13
  سپاس ها : 37
  سپاس شده 57 در 13 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 142 تاپیک

  پاسخ : غافلگیرکننده‌ترین سریال‌ها جدید فصل 2012-2013 (اختصاصی سینماسنتر)

  سریالهای خوبی هستند! ولی من Rectify را بهترین سریال چند ماه اخیر میدونم! داستان جذابی داره! شاید اکشن نباشه، ولی کشش فوق العاده ای داشت فصل اولش!
  پر از راز و معماست، دیالوگهاش هم که فوق العاده بودن ... بازی های خوبی داشت

 12. 2 کاربر از پست مفید hamedsr سپاس کرده اند .


 13. #7
  m6gpower آواتار ها
  وضعیت : m6gpower آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jun 2013
  سن: 37
  نوشته ها : 17
  سپاس ها : 3
  سپاس شده 8 در 7 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 36 تاپیک

  پاسخ : غافلگیرکننده‌ترین سریال‌ها جدید فصل 2012-2013 (اختصاصی سینماسنتر)

  هانیبال خیلی عالی بود و وایکینگ ای همچین بد نبود ولی از همه بهتر که ای کاش اون رو در لیست می گزاشتید سریال کاملا منحصر به فرد rectify انصافا از قلم افتاده فقط کافی هستش 5 دقیقه اول سریال رو ببینید تا خودت عاشق این سریال بشیم فعلا فصل اول با 6 قسمت اومده که موج عظیمی از طرفدارانش من جمله خود بنده درخواست ساخت فصل دوم رو دادیم که خوشبختانه توسط کمپانی سازنده قراره این اتفاق در اوایل سال 2014 بیفته
  حتما ببینیدش
  سریال the following هم بد نیست زیبایی های خوبی داره فصل دومش هم در راهه

 14. کاربر روبرو از پست مفید m6gpower سپاس کرده است .


 15. #8
  A.R آواتار ها
  وضعیت : A.R آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2011
  نوشته ها : 251
  سپاس ها : 183
  سپاس شده 550 در 182 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 459 تاپیک

  پاسخ : غافلگیرکننده‌ترین سریال‌ها جدید فصل 2012-2013 (اختصاصی سینماسنتر)

  هانیبال که عالی بود! هرچی قسمت های اول هیجان کمی داشت، چهار قسمت آخر فصل فوق العاده بود....
  ببینید حتما!

 16. کاربر روبرو از پست مفید A.R سپاس کرده است .


 17. #9
  vampire_sh17 آواتار ها
  وضعیت : vampire_sh17 آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Apr 2017
  نوشته ها : 45
  سپاس ها : 3
  سپاس شده 5 در 5 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 0 تاپیک

  پاسخ : غافلگیرکننده‌ترین سریال‌ها جدید فصل 2012-2013 (اختصاصی سینماسنتر)

  banshee foqolads

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. اخبار روز سینمای جهان 2012 و 2013 ( اختصاصی سینماسنتر )
  توسط SovRan در انجمن اخـــبار سينماي جهان (اختصاصي)
  پاسخ ها: 62
  آخرين نوشته: 07-25-2013, 23:54
 2. دلیرترین شخصیت‌های زن در سال 2013 (اختصاصی سینماسنتر)
  توسط F-Gladiator در انجمن اطلاعات سینمایی (اختصاصی)
  پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: 05-12-2013, 17:53
 3. با فیلم‌های اکران فوریه 2013 آشنا شوید (اختصاصی سینماسنتر)
  توسط MoonCity در انجمن اخبــــار سينماي جهان
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: 02-01-2013, 20:19
 4. از سال 2013: اسکار، یک ماه زودتر (اختصاصی سینماسنتر)
  توسط Ali در انجمن اخـــبار سينماي جهان (اختصاصي)
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 01-26-2012, 19:04

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •