سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بازی تاج و تخت: هویت واقعی "جان اسنو" چیست؟؟+نظرسنجی - صفحه 4

نمایش نتایج نظرسنجی: هویت واقعی "جان اسنو" از نظر شما؟

رأی دهندگان
57. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • لرد ادارد استارک و "آشارا داین"

1 1.75%
  • لرد ادارد استارک و "وایلا"

4 7.02%
  • "ریگار تارگاریان" و "لیانا استارک"

46 80.70%
  • از خاندانی دیگر به جز استارک ها

3 5.26%
  • هویت او در ادامه داستان اهمیتی ایجاد نمیکند!

3 5.26%
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42
نمایش شاخه ای43علاقمندی ها

موضوع: بازی تاج و تخت: هویت واقعی "جان اسنو" چیست؟؟+نظرسنجی

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,546
    سپاس شده 2,533 در 756 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

بازی تاج و تخت: هویت واقعی "جان اسنو" چیست؟؟+نظرسنجی

تمام دوستانی که سریال "بازی تاج و تخت" را دنبال میکنند با شخصیت "جان اسنو" که به عنوان حرامزاده ی لرد "ادارد استارک" معرفی میشود آشنا هستند،شخصیت تاثیر گذاری که با گذشت سریال به نظر میرسد تاثیر گذاری او بیشتر هم خواهد شد.

اما نکته ای که ذهن خیلی از علاقه مندان به این شخصیت را درگیر کرده پاسخ به این سوال است:
    هویت واقعی جان اسنو چیست؟
    چرا لرد ادارد استارک از معرفی واقعی والدین او سرباز میزد؟
    آیا مادر او یک اشراف زاده بوده است؟ یا یک فردی از طبقه فرودست؟ جان اسنو یک استارک است یا از خاندانی دیگر؟ پدر او "ادارد استارک" است یا بچه ای سر راهی؟
    و یا اصولا به نظر شما هویت واقعی جان اسنو تاثیری در روند داستان در آینده خواهد داشت یا پاسخ به این سوال اهمیتی ندارد؟!

با بررسی ای که کردم سه تئوری مهم درباره ی هویت جان اسنو وجود دارد،این سه تئوری رو در نظر سنجی در مقابل رای شما دوستان قرار داده ایم تا ببینیم نظر دوستان سینماسنتری درباره هویت جان اسنو چیست؟

همچنین گزینه به عنوان "دیگر" وجود دارد که عزیزانی که حدس های دیگری در این رابطه دارند میتونند در همین تاپیک به ایراد نظر خودشون بپردازند تا دوستان دیگر هم از احتمالات دیگر مطلع باشند.

این ها سه تا از محتمل ترین تئوری هایی است که درباره هویت جان اسنو وجود دارد ممکن است بعضی دوستان نظرات دیگری داشته باشند که امیدواریم در همین تاپیک آن را با بقیه دوستان در اشتراک بگذارند.
    دوستان میتوانند علاوه بر شرکت در نظرسنجی درباره نظر خودشون در این تاپیک به بحث بپردازند
    تنها خواهشی که وجود دارد این است که فرضیات خودشون رو تا اینجا داستان ارائه دهند و از گفتن اسپویل خود داری بفرمایند.

برای دوستان علاقه مند که حوصله خواندن مطالب را دارند در زیر بررسی بیشتری نسبت به تئوری های موجود در نظرسنجی داریم:
    (نکته : ارجاعات این تئوری ها به رمان نغمه از یخ و آتش برمیگردد.)

تئوری شماره 1 : لرد ادارد استارک و "آشارا داین"

آشارا داین ،بانوی "استارفال" (منطقه ای در یکی از جنوبی ترین قسمت های وستروس) ، شخصی که ادارد استارک ظاهرا قبل از شورش رابرت به او علاقه مند بوده است.
    چیزی که ما میدونیم این است که بعد از پایان جنگ او با پرتاب خودش از بالای برجی به دریا خودکشی میکند(رمان اول،صفحه ی 478)،هرچیز دیگری این بین فقط و فقط حدس و گمان است.

بعد از جنگ "ند" با "جان" از جنوب به خانه بازمیگردد ،شایعات گسترده ای درباره این که "آشارا" مادر راب است در بین مردم شنیده میشود ،وقتی که بانو کتلین این شایعات را میشنود از لرد ادارد استارک درباره ی آن سوال میکند که لرد استارک جواب جالبی میدهد(رمان اول،صفحه ی 65) :

"او به سردی مثل یخ پاسخ میگوید: هرگز درباره جان از من نپرس،اون هم خون من در رگ هایش است و این تمام چیزی است که نیاز داری بدونی و دیگه دوست ندارم راجع بهش بشنوم انوی من!"
    کتلین صحبت ادارد رو قطع میکند و به فرمان ادارد متعهد و وفادار بود،و از آن روز به بعد دیگر هیچکس شایعاتی مبنی بر "آشارا" را در وینترفل نشنید"

در توجیه این تئوری نکته ای که وجود دارد اینه که لرد استارک هرگز "آشارا" رو تکذیب نکرد، و همونطور که لرد تریون لنیستر درجایی عنوان کرده بود "وقتی که شما سخنان یک مرد را متوقف میکنید،نمیتونید اثبات کنید که او دروغگو است،بلکه درحقیقت شما از گفتن چیزی که او میخواهد بگوید هراس دارید"

نکته ی دیگر این است که این شایعات حتی در پایتخت هم توسط کسانی از جمله سرسی لنیستر زمزمه میشود.
    جایی که حتی ادریک داین به آریا میگوید که لرد استارک و آشارا زمانی که در هارنهال بودن عاشق یکدیگر شده بودند.(رمان اول،
    صفحه 495)

اما از طرفی ما میدونیم که حضور ادارد در هارنهال تقریبا دوسال قبل از شورش رابرت بود بنابراین اگر این جمله صحیح باشد جان باید بزرگتر از سن ای که الان هست باشد،با این حال شایعاتی است که این دو همدیگر را در مکانی دیگر در خلال شورش رابرت دیده اند.

همچنین ما میدانیم که بعد از پایان جنگ "آشارا" خودکشی میکند اما چرا ؟ حتما دلیلی برای اینکارش داشته که ما حدس میزنیم دررابطه با جان و ادارد بوده.
    نکات احتمالی که وجود دارد :

-اندوه مرگ برادرش به دست ادارد استارک
    -اندوه اینکه ادارد جان را از شخص دیگری پدر شده است (مثلا وایلا؟!)
    -اندوه از اینکه با اینکه ادارد جان را از او پدر شده اما باز هم میخواهد به پیش کتلین برگدد.
    - ترکیب گزینه یک و سه و یا گزینه دو و سه!
    در هرصورت در تئوری اینکه "آشارا" مادر واقعی جان باشد دلیل نهایی برای تایید یا تکذیب قطعی آن نداریم بنابراین این گزینه یکی از احتمالات ما برای هویت واقعی جان خواهد بود.

تئوری شماره 2 : لرد ادارد استارک و "وایلا"

وایلا خدمتکاری در خاندان "داین" بوده.او یکی از احتمالات قوی هستش که مادر جان باشه اصلی ترین دلیل اش هم اینه که خود ادارد استارک به رابرت باراتیون شخصا گفتش که او مادر جان است (رمان اول صفحه 110):

-"یه بار بهم گفته بودی ها! همون زنی که باهاش بودی!خودت میدونی منظورم رو! همون مادر پسر حرام زاده ات؟
    -ند با سردی پاسخ میدهد : "اسمش وایلا بود و من نمیخوام راجع بهش صحبت کنم"
    -رابرت با خنده : "آره!وایلا! اون قطعا خیلی دختر ویژه ای بوده که تونسته لرد ادارد استارک بزرگ رو راضی کنه که حتی برای چند ساعت شرافت اش رو کنار بگذاره.باید بهم بگی چه شکلی بود؟
    -نه! بیخیال رابرت،بخاطر رفاقتمون!من خودم و همسرم رو در نزد خدا و مردم بی آبرو کردم! "

جالبه!
    ادارد تنها یکجا مشخصا به اسم مادر جان اشاره کرده اون هم در محضر رابرت که البته نمیتونسته به شاه اش دروغ بگه.

اما نکته ای که خیلی از منتقدین به تئوری اشاره میکنند این است وقتی که ند به اسم "وایلا" اشاره میکنه درحقیقت داره جواب سوال رابرت "خودت میدونی منظورم رو!" را میدهد و نه مستقیما بخشی که قرار است تایید کنه "همون مادر پسر حرامزاده ات" !!

این با شخصیت و شرافت ادارد که به سختی دروغ میگوید هم انطباق داره،درحقیقت او جواب رابرت را داده ولی دروغ هم نگفته!

خب حالا نظرتون رو به بخشی از رمان سوم جایی که دیالوگ هایی بین آریا و "ادریک داین" کسی متولد شده و بزرگ شده داین است رد و بدل میشه جلب میکنم :
    "تو جان اسنو را از کجا میشناسی؟
    -اون برادر ناتنی من (برادر هم شیر) هستش.
    -آریا با حالتی متعجبانه : برادر!؟! تو از داین هستی چطور ممکنه هم خونه جان باشی؟
    -برادر هم شیر نه برادر هم خون! مادر واقعی من به من شیر نمیتونست بده بنابراین من از پرستارم "وایلا" تغذیه میکردم.
    -اریا گیج میشه و : وایلا کیه؟!
    -مادر جان اسنو! تاحالا بهت نگفته بود؟! او برای سالها حتی قبل از تولد من به خاندان ما خدمت میکرد.
    -آریا با نگاهی نگران :جان هیچوقت مادرش رو ندیده بود،حتی اسمش هم نمیدونست!
    -تو اون رو میشناسی؟راستش رو بگو!اگه مسخره ام کنی بخدا با مشت میزنم توی صورتت!
    -وایلا دایه ی من بودش و خیلی خانم موقری بود،این رو به شرافت خاندانم قسم میخورم.
    -تو عضو یه خاندان اشرافی هستی؟ تو کی هستی؟
    -با نگاهی خجل :بانوی من! من لرد "استارفال، ادریک داین هستم...."

خب...ما دو منبع داریم که بطور خاص ذکر میکنه که وایلا مادر جان است و به نظر میرسه همه چیز جفت و جوره.البته بجز چندتا نکته :
    یکی اینکه زمانی که ادارد در استارفال بودش زمان کوتاهی بود و در همین زمان کوتاه او عاشق "آشارا" بوده پس چجوری میتونه عشقی بین او و وایلا اتفاق بیوفته؟!
    درثانی وایلا یه دایه بوده پس طبیعی هستش که او ممکنه بچه آشارا رو هم پرستاری کرده باشه بعد از مرگش.

تئوری شماره 3 : ریگار تارگاریان و لیانا استارک!

درنگاه اول ممکنه این تئوری یکم مضحک به نظر برسه.ریگار و لیانا؟آخه چطور ممکنه؟!
    خب در رمان درباره داستان این دو اشاره شده که ریگار تارگارین با اینکه همسر و دو بچه داشته بعد از اولین ملاقاتش با لیانا استارک (خواهر ادارد استارک) در جشنی در هارنهال عاشق او میشود و به نوعی عشق حقیقی اش رو پیدا میکنه!

از طرفی اشاراتی شده که لیانا هم نظر مثبتی به ریگار داشته.
    سپس ریگار لیانا را به برج جویی در کوه سرخ "دورن" میبرد ولی بلافاصله مجبور میشود به جنگ با شورش رابرت برود.

در این بین ادارد با مردان شمالی برای آزاد سازی لایانا به برج حمله میکند و بعد از جنگ عظیمی که با محافظان شاه میکند تقریبا همه کشته میشوند تنها او به کمک شخص "هالند ریید" زنده میماند،ما میدانیم که وقتی ادارد به بالا سر لیانا میرسد او را درحالتی نیمه جان پیدا میکند.

"هالند رید" پدر همان دختر و پسری هستند که در فصل سوم "برن استارک" را همراهی میکند.

تئوری ما از اینجا شروع میشود که وقتی ادارد به پیش لیانا میرسد او همچنان زنده بوده است و در حال زایمان و فرزند کسی نبوده جز "جان اسنو".

اما بعد از تولد لیانا در حالی که او دیگر جانی در بدن ندارد از ادارد قول میگیرد که هرگز جان را به عنوان فرزند او معرفی نکند و به عنوان فرزند ادارد معرفی کند چون اگر رابرت بفهمد که جان فرزند ریگار است قطعا این طفل نوزاد را هم خواهد کشت!

در رمان به کرار دیالوگ های بین ادارد و لیانا تکرار میشه و اون دیالوگ اینه "بهم قول بده ند،بهم قول بده!"

البته تا به اینجای کار به نظر میرسه قولی که لیانا از ادارد میخواست این بوده که جسد او را به وینترفل بازگرداند و در مقبره خانگی دفن کند ، اما اشارات زیاد و تاکید زیاد روی کلمه "بهم قــــــول بده ند!" باعث میشه که این فکر در ذهن تداعی بشه که او دارد قولی به مراتب مهمتر از ادارد میگیرد!

نکته ی مهم دیگر هم این است که حتی در سریال هم اشاره شده که "هالند رید" که تنها شاهد این ماجرا است هرگز درباره چگونگی نجات دادن جان ادارد استارک در جنگ برج و اتفاقات بعد آن برای بچه هایش تعریف نکرده است!

از طرفی اگر جان اسنو فرزند لیانا و ریگار باشد به نوعی همخوانی با شرافت ادارد استارک دارد و هم اینکه او هرگز درباره اینکه جان از خون او است دروغ نگفته.
    این تئوری یکی از محتمل ترین تئوری های ماست که اگر واقعیت داشته باشد در حقیقت "جان اسنو" از خون اژدها است و دنریس تارگاریان عمه او تبدیل میشود که فرضیه بسیار جذابی است!

به نظر میرسد با مرگ ادارد استارک کلید حل این تئوری در دستان تنها شاهد ماجرا یعنی لرد "هالند ریید" است.

--------------------------------

درهرحال در رمان اشارات بسیاری در باره ی این تئوری وجود دارد که گفتن آن نیازمند اسپویل ها متنوع که هدف این تاپیک نیست.

همانطور که اشاره شد این ها سه تا از محتمل ترین تئوری هایی است که درباره هویت جان اسنو وجود دارد ممکن است بعضی دوستان نظرات دیگری داشته باشند که امیدواریم در همین تاپیک آن را با بقیه دوستان در اشتراک بگذارند.

دوستان میتوانند علاوه بر شرکت در نظرسنجی درباره نظر خودشون در این تاپیک به بحث بپردازند تنها خواهشی که وجود دارد این است که فرضیات خودشون رو تا اینجا داستان ارائه دهند و از گفتن اسپویل خود داری بفرمایند.

با تشکر از همه عزیزان
    ویرایش توسط The.Young.Wolf : 06-07-2013 در ساعت 10:06
    ScarFace, FFKIA, autumn63 و 17 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. # ADS

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,364
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

پاسخ : "بازی تاج و تخت" : هویت واقعی "جان اسنو" چیست؟+نظرسنجی

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    به نظر من که گزینه سوم محتمل ترین حالت ممکنه.
    دلیلش هم اینه که نویسنده داستان علاقه خیلی مشخصی به خاندان تارگرین ها داره. به شکل مشخصی حرکت سریال هم به این سمته که افرادی که از این خاندان هستند موانع خود به خود از سر راهشون برداشته بشه و هر چه به انتها نزدیک میشیم وزنه بیشتر به سمت اونها سنگین میشه.
    عملا از دو آدمی که در فصل اول یکیشون در حد برده به کال دروگو فروخته شد و یکی دیگه هم حرامزاده ای بیش نبود، در فصل سوم رسیدیم به اینجا که یکی مدعی اصلی و پرقدرت پادشاهیه و یکی دیگه هم تنها بازمانده ای که برای بدست آوردن فرماندهی شمال مستعد تر به نظر میرسه.
    هم به نوعی میتونه از حمایت نایتز واچ و استارکها بهره مند بشه و هم دسترسی هائی به وحشی ها داره.
    با اقبالی که از استارکها سراغ داریم این آدم نمیتونه استارک باشه. اگه بود تا الان نویسنده به خدمتش رسیده بود.
    پس احتمال بعدی اینه که تارگرین باشه.
    من به گزینه سوم رای میدم.
    با سلام ...
    به نظر میرسه که بعد از گذشت فصل ها از داستان همچنان همین نظری که دادم به ثمر نشسته. البته به نظذم بهترین حالت میتونست این باشه که جان پسر رابرت باشه تا ویگار، اما اوضاع انگار طوری پیش رفته که جان در حال حاضر و در پایان فصل ششم بهترین و مناسبترین فرضیه ای که در باره اش وجود داره همین باشه که فرزند ریگار و لیاناست.
    البته به نظر من و با توجه به چیزهائی که دیدیم لیانا هم بیشتر از این که علاقمند به رابرت براتیون باشه خودش هم عاشق و دلباخته ریگار بوده و در واقع به همین دلیل بود که از ند خواست که ثمره عشقش با ریگار رو مخفی نگه داره.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

4. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

5. # ADS

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,898 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

با سلام ...
    به نظر میرسه که بعد از گذشت فصل ها از داستان همچنان همین نظری که دادم به ثمر نشسته. البته به نظذم بهترین حالت میتونست این باشه که جان پسر رابرت باشه تا ویگار، اما اوضاع انگار طوری پیش رفته که جان در حال حاضر و در پایان فصل ششم بهترین و مناسبترین فرضیه ای که در باره اش وجود داره همین باشه که فرزند ریگار و لیاناست.
    البته به نظر من و با توجه به چیزهائی که دیدیم لیانا هم بیشتر از این که علاقمند به رابرت براتیون باشه خودش هم عاشق و دلباخته ریگار بوده و در واقع به همین دلیل بود که از ند خواست که ثمره عشقش با ریگار رو مخفی نگه داره.
    البته فرخ یه قسمتایی رو درگوشی به ند گفتش. پس نمیشه هنوز بطور 100% بگیم که بچه ریگار هستش. ولی به نظر من محتملترین حالت ممکن همین هستش که پدر جان ریگار باشه.
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

7. کاربر روبرو از پست مفید DarkAngel سپاس کرده است .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    البته فرخ یه قسمتایی رو درگوشی به ند گفتش. پس نمیشه هنوز بطور 100% بگیم که بچه ریگار هستش. ولی به نظر من محتملترین حالت ممکن همین هستش که پدر جان ریگار باشه.
    واسه همون در گوشی گفتنه که من کاملا محکم در موردش صحبت نمیکنم. چون به نظر میرسه که به هر حال سازنده و نویسنده قصد ندارن تمام دستشون رو رو کنند.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

9. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,641 در 4,252 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    به نظر من البته این کار، یه طورایی شیطنت سازنده هم می‌تونه باشه. که مثلا بیننده خیلی مطمئن نباشه به نتیجه...
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

11. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

با سلام ...
    واقعا این سکانس با اینکه قابل پیشبینی بود و خیلی ها منتظرش بودن ولی اینقدر قشنگ بود که متاثرت میکرد.
    با تمامی اتفاقاتی که توی این چند فصل افتاده یه چیز واسه من یه چیز جالب بود که اسم رمان که جورج مارتین نوشته و هنوز تموم نشده "نغمه ای از آتش و یخ" هستش خیلی ها مثل من فکر میکردند که منظور داستان جان به عنوان نماد یخ و دنریس به عنوان نماد آتش هستش ولی با شرایطی که هستش من فکر میکنم اصولا نغمه ای از آتش و یخ فقط و فقط به جان اسنو برمیگرده به قول یه صفحه اجتماعی که باحال نوشته بود:
    song of ice and fire
    now remove the g
    پسر یخ و اتش...

دو قست پایانی مخصوصا قسمت آخر سرعت سریال خیلی زیاد و خوب شد و جواب خیلی سوالات رو داد شاید یه دلیل اش این بود که دیگه از این فصل به بعد سریال از کتاب جلو زده و سازندگان دست خودشون که داستان رو جلو ببرن و منتظر اتفاقات مارتین در کتابش نیستند.

پینوشت:فکر کنم نام کاربریم رو کم کم عوض کنم به وایت ولف

13. کاربر روبرو از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده است .

“در این بازیگر خانه ی دنیا هر کسی یک جور بازی می کند تا هنگام مرگش برسد.” -_-
    shahin1 آواتار ها
    وضعیت : shahin1 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 384
    سپاس شده 1,270 در 394 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 287 تاپیک

پاسخ : بازی تاج و تخت: هویت واقعی "جان اسنو" چیست؟؟+نظرسنجی

فک نمیکنم گزینه دیگه ای غیر از پسر لیانا و ریگار برای جان صدق کنه دیگه! هرچند نویسنده ها خواستن یخورده هنوز راز آلود جلوه بدن قضیه رو ک فک نکنم برای خیلیا جواب داده باشه. چرا رابرت بخواد جان رو بکشه؟ فقط میتونه دلیلش این باشه که پسر ریگاره که سایشو با تیر میزنه /
    پ.ن: به به سعید و آقا فرخ و نازنین خانم بعد از سالها

15. 2 کاربر از پست مفید shahin1 سپاس کرده اند .

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

پاسخ : بازی تاج و تخت: هویت واقعی "جان اسنو" چیست؟؟+نظرسنجی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin1 نمایش پست ها
    فک نمیکنم گزینه دیگه ای غیر از پسر لیانا و ریگار برای جان صدق کنه دیگه! هرچند نویسنده ها خواستن یخورده هنوز راز آلود جلوه بدن قضیه رو ک فک نکنم برای خیلیا جواب داده باشه. چرا رابرت بخواد جان رو بکشه؟ فقط میتونه دلیلش این باشه که پسر ریگاره که سایشو با تیر میزنه /
    بعله البته بازگشتیم به لطف خدا. مشتاق دیدار
    منم فکر کنم رابرت دلیلی واسه کشتن جان نداشته در صورتی که پسر خودش باشه. چه کاریه خب، با توجه به اینکه به لیانا هم علاقه داشته، نمیاد حاصل مثلا عشقش رو نابود کنه که...

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط The.Young.Wolf نمایش پست ها
    واقعا این سکانس با اینکه قابل پیشبینی بود و خیلی ها منتظرش بودن ولی اینقدر قشنگ بود که متاثرت میکرد.
    با تمامی اتفاقاتی که توی این چند فصل افتاده یه چیز واسه من یه چیز جالب بود که اسم رمان که جورج مارتین نوشته و هنوز تموم نشده "نغمه ای از آتش و یخ" هستش خیلی ها مثل من فکر میکردند که منظور داستان جان به عنوان نماد یخ و دنریس به عنوان نماد آتش هستش ولی با شرایطی که هستش من فکر میکنم اصولا نغمه ای از آتش و یخ فقط و فقط به جان اسنو برمیگرده به قول یه صفحه اجتماعی که باحال نوشته بود:
    song of ice and fire
    now remove the g
    پسر یخ و اتش...

دو قست پایانی مخصوصا قسمت آخر سرعت سریال خیلی زیاد و خوب شد و جواب خیلی سوالات رو داد شاید یه دلیل اش این بود که دیگه از این فصل به بعد سریال از کتاب جلو زده و سازندگان دست خودشون که داستان رو جلو ببرن و منتظر اتفاقات مارتین در کتابش نیستند.

به‌به
    ولی ترکیب دنریس و جان هم می‌تونه تبدیل به نغمه یخ و آتش بشه ها سعید...
    چیزی که هست اینه که جان و دنریس هردو در ابتدای داستان شخصیت‌های تحقیر شده بودند که الان به اینجا رسیدند. اسم و هدف داستان می‌تونه بر مبنای این دو شخصیت باشه

18. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط The.Young.Wolf نمایش پست ها
    song of ice and fire
    now remove the g
    پسر یخ و اتش...

سلام سعید جان ... خوبی؟
    والا منم موافقم. ممکنه کلا اسم داستان برگرده به ماهیت جان اسنو.
    جان اسنو تا دو فصل پیش اصلا برام شخصیت جذابی نبود، اما بعد از اتفاقاتی که در نبرد دیوار افتاد برام جالب شد.
    کلا هم به نظرم خیلی داره خوب پیش میره. داستان مردنش هم به نظرم تنها یک ترفند بود برای این که دیگه جزو شوالیه های نایتس واچ نباشه.
    البته یکی از دلایلم هم برای این که بگم داستان کمی با تفکرات مردم پیش میره هم همینه. مارتین کاملا نشسته و داره آرای مردم رو بالا و پایین میکنه و بهترین ها رو انتخاب میکنه. یکی از همین اتفاقات بحث جان اسنوئه. ممکنه واقعا ماهیت جان باز هم در ادامه تغییر کنه.
    الانش هم فکر میکنم که کاملا بر اساس قلوب مردم شده این چیزی که میبینیم.

پ.ن: به نظر منم عوض کن. دیگه دوره یانگ وولف گذشت، الان زمانه وایت وولفه

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

20. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin1 نمایش پست ها
    مخلصیم شاهین جان،اره به قولی لانگ تایم نو سی

نقل قول نوشته اصلی توسط MiSS SAYTA نمایش پست ها
    به‌به
    ولی ترکیب دنریس و جان هم می‌تونه تبدیل به نغمه یخ و آتش بشه ها سعید...
    چیزی که هست اینه که جان و دنریس هردو در ابتدای داستان شخصیت‌های تحقیر شده بودند که الان به اینجا رسیدند. اسم و هدف داستان می‌تونه بر مبنای این دو شخصیت باشه
    سلام بر نازنین ترین نازنین دنیا
    بابا کلی دلمون براتون تنگ شده بود....
    اره احتمال زیادش اینه که داستان این دو باشه ولی با چرخش و زومی که روی شخصیت جان توی این دو فصل شده یه جورایی ادم فکر میکنه ابر قهرمان و ناجی نهایی وستروس اون خواهد بود.

سلام سعید جان ... خوبی؟
    والا منم موافقم. ممکنه کلا اسم داستان برگرده به ماهیت جان اسنو.
    جان اسنو تا دو فصل پیش اصلا برام شخصیت جذابی نبود، اما بعد از اتفاقاتی که در نبرد دیوار افتاد برام جالب شد.
    کلا هم به نظرم خیلی داره خوب پیش میره. داستان مردنش هم به نظرم تنها یک ترفند بود برای این که دیگه جزو شوالیه های نایتس واچ نباشه.
    البته یکی از دلایلم هم برای این که بگم داستان کمی با تفکرات مردم پیش میره هم همینه. مارتین کاملا نشسته و داره آرای مردم رو بالا و پایین میکنه و بهترین ها رو انتخاب میکنه. یکی از همین اتفاقات بحث جان اسنوئه. ممکنه واقعا ماهیت جان باز هم در ادامه تغییر کنه.
    الانش هم فکر میکنم که کاملا بر اساس قلوب مردم شده این چیزی که میبینیم.

پ.ن: به نظر منم عوض کن. دیگه دوره یانگ وولف گذشت، الان زمانه وایت وولفه
    سلام و عرض ارادت فرخ جان،ممنون شما خوبی؟

راجع به داستان مردنش دقیقا هدف همین بود که از زیر سوگند نایت واچ به صورت کاملا شرافتمندانه بیاد بیرون،اگه به مارتین باشه احتمالش کم نیست بزنه بکشتنش جان رو ولی چیزی که من رو یکم امیدوارم میکنه اینه که باتوجه به اینکه کتاب تا سال 2022 تموم میشه ولی مثل اینکه فقط دو فصل دیگه از سریال مونده یعنی اینکه سازنده های سریال یه جاهایی رو خودشون احتمالا ببرن جلو میتونه شرایط امیدوار کننده تر باشه.
    مثلا من از طرفی فکر میکنم سانسا و جان در ادامه به مشکل بخورند ولی از طرفی سانسا (یعنی بازیگرش) الان در صدر محبوبیت آمریکایی ها هستش و خیلی دوستش دارند و همینطور شخصیت جان اسنو محبوب ترین شخصیت هستش بخاطر همین برخلاف مارتین که یکی محبوب شه میزنه میکشه وقتی میریم توی دنیای هالیوود خیلی با شخصیت هایی که مردم دوستشون دارن و قهرمان میدونند کاری ندارن و بیشتر هم قهرمان ترشون میکنند.

22. 2 کاربر از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده اند .

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)