مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نقد فیلم های هری پاتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نقد فیلم های هری پاتر

 1. #1
  پسر زِِِيوس آواتار ها
  وضعیت : پسر زِِِيوس آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jun 2013
  محل سکونت : خرم آباد
  سن: 22
  نوشته ها : 6
  سپاس ها : 0
  سپاس شده 7 در 4 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 21 تاپیک

  نقد فیلم های هری پاتر

  یکی از ترفند های خطرناک دستگاه شیطانی فراماسونری برای اجرای اهدافش، تلاش برای انس دادن انسان ها (به خصوص کودکان) با سحر، جادو و تعالیم شبه کابالایی می باشد. قبل از ارایه ی توضیحات بیشتر در این زمینه، توجه شما را به بحث های مقدماتی زیر جلب می کنیم:
  در تمام ادیان الهی، سحر و جادوگری نکوهش شده است و جزء امور ممنوعه می باشددر دین اسلام نیز احادیث و روایات بی شماری از معصومین (ع) پیرامون ممنوعیت سحر بیان شده است.
  برای نمونه در این زمینه می توان به حدیث زیر از امام صادق (ع) به نقل از جد بزرگوارشان حضرت علی (ع) اشاره کرد:(مَنْ تَعَلَّمَ شَیْئاً مِنَ السِّحْرِ قَلِیلًا أَوْ کَثِیراً فَقَدْ کَفَرَ وَ کَانَ آخِرَ عَهْدِهِ بِرَبِّهِ وَ حَدُّهُ أَنْ یُقْتَلَ إِلَّا أَنْ یَتُوبَ- هر کس چیزی از سحر بیاموزد، زیاد باشد یا کم، کافر شده است و سرانجام کارش با خدایش است؛ و حدش این است کهکشته شود،مگر اینکه توبه کند)این حدیث خود به روشنی نشان می دهد که جادوگری گناه بسیار بزرگی است و حکم سنگینی دارد.اما در جهان امروز که ارزش ها دگرگون شده است و همه چیز به صورت وارونه معرفی می گردد، کتاب ها و فیلم های زیادی در مدح و ستایش جادوگری نوشته و ساخته می شود. متأسفانه مخاطب بسیاری از این کتاب ها و فیلم ها، کودکان هستند.بدین ترتیب بسیاری از کودکان از دوران خردسالی با سحر وجادوگری آشنا می شوند و با توجه به این که در آنان رشد شناختی کامل نیست. بسیاری از آن ها آرزو می کنند که ای کاش به جای قهرمان کتاب ها و فیلم ها بودند و می توانستند هر چیز که می خواستند برای خود مهیا کنند.متاسفانه امروزه بازار بسیاری از این کتاب ها و فیلم ها بسیار داغ است و بعضی از آن ها در زمره ی پرفروش ترین کتاب های تاریخ قرار دارند.از جمله ی این کتاب ها و فیلم ها می توان به علی بابا و چهل دزد بغداد، علاءالدین و چراغ جادو و هری پاتروشرکاشاره کرد. در بین کتاب ها و فیلم های مذکور، هری پاترهم از نظر میزان فروش و هم از نظر میزان تأثیر، موقعیت ویژه ای دارد
  داستان هایهری پاترکه در زمره پرفروش ترین کتاب های تاریخ قرار گرفتند
  داستان هایهری پاتردر زمره ی پرفروش ترین کتاب های تاریخ قرار گرفته و از آن انیمیشن ها و فیلم های زیادی ساخته شده است. شهرت این مجموعه داستان ها به حدی است که کتاب ها و فیلم هایهری پاتراز نظردرآمدزایی نیز در بین درآمدزاترین کتب و فیلم های تاریخ، جای گرفته اند.در این بین، شواهدمهمی وجود دارند که نشان می دهند داستان های هری پاترواضحاً در جهت اهداف شیطانی فراماسون ها و صهیونیست ها تولید شده اند. از جمله ی این شواهد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:1- تعالیم جادوگری کههری پاتربه کرات از آن ها بهره می برد، قرابت بسیار زیادی با تعالیم شیطان پرستی و همین طور کابالا دارد.به طوری که علایم و وسایل و عباراتی که درجادو گری به کار برده می شوند، عمدتاً همان علایمی هستند که در کابالا و شیطان پرستی به کار می روند. از جمله ی این علایم می توان به علامت های الحادی چون ستاره ی شش گوش، و ... اشاره کرد که در شیطان پرستی، تعالیم کابالا (و تعالیم فراماسونری که برگرفته از تعالیم کابالا است)، و نیز تعالیمجادو گریبه خصوصجادوگران شیطانی مشترک است. بدین ترتیب می توان چنین دریافتکه فیلمی که از جادوگریحمایت می کند، از تعالیم مشابه مانند شیطان پرستی و ... نیز حمایت می کند.2- الهه ی جادوگریو خدای جادوگران، است.این الهه (که حتماً در قسمت های قبلی مقاله با آن آشنا شده اید)، برای شیطان پرستان، کابالیست ها و فراماسون ها نیز مقدس بوده و نماد شیطان می باشد.بنابراین گروه های جادوگرینیز، به مانند شیطان پرستان، کابالیست ها و فراماسون ها، شیطان ر ا تقدیس می کنند.با این اوصاف می توان گفت که فیلم هری پاترنیز که به ترویج جادوگری می پردازد، عقاید شیطان پرستی و فراماسونری را به صورت غیر مستقیم ترویج می نماید؛ چراکه این گروه ها نیز همانند گروه های جادوگری، به خدای جادوگراناعتقاد دارند.
  همان طور که ملاحظه می فرماییدخدای جادوگران نیز می باشد. قبلا اشاره کردیم که شیطان پرستان, کابالیست ها و ماسون ها نیزخدای جادوگرانرا تقدیس می کنند.
  3-تعالیم جادوگریچه از نوع خوبو چه از نوع بد، همگی برپایه ی تفکرات الحادی و جاهلیشکل گرفته اندو پذیرفتن این تعالیم، مستلزم نفی مذهب است. بنابراین کودکانی که در کودکی به جای آموختن کتب الهی و تعالیم مذهبی، فنون و تعالیم الحادی را در داستان ها می آموزند، زمینه ی مستعدتری برای پذیرش کفر و الحاد در دوران بزرگسالی خواهند داشت.بدین ترتیب همان طور که ذکر شد، گروه های جادوگری، هم شیطان پرستیو هم تعالیم جاهلی و الحادیرا ترویج می کنند4-تعالیم الحادی کابالاکه سرمنشأ تفکر فراماسونری است،شباهت بسیار زیادی با جادوگریداردبنابراین هنگامی که از طریق داستان هایی مانند هری پاتر،جادوگریترویج می شود،عملاً تعالیم ماسونی کابالا نیز رواج می یابد و بدین ترتیب ذهن کودکان برای پذیرش تعالیمفراماسونری در دوران بزرگسالی، آماده تر می گردد.5-در داستان های هری پاتر از نماد های فراوانی استفاده شده است که بسیاری از آن ها در گروه های مخفی، ماسونی و صهیونیستی نیز استفاده می شوند.برای مثال، سنگ فیلسوفانکه نام یکی از داستان های هری پاتراست، دارای مفاهیم کابالایی و ماسونی است؛ زیرا نمادسنگ فیلسوفان، ستاره ی شش گوشمی باشد که قبلاً پیرامون مفاهیم الحادی و ماسونی آن مفصلاً بحث کردیم.از سوی دیگر، لباس های سیاه رنگهری پاترو دوستانش نیز کاملاً مشابه لباس های افرادی است که در گروه های مخفی وماسونی مانند (Skull & Bones) و ... فعالیت می کنند. این مثال ها، بخشی از حرکت های مخفیانه و شیطانی است که در جهت زیبا جلوه دادن نماد های مخفی و ماسونی در داستان هایهری پاترصورت می گیرد.
  هری پاترو سنگ فیلسوفان. نام یکی از داستان هایهری پاترتوجه کنید که نماد سنگ فیلسوفان, Hexagram است که یک نماد کاملا الحادی و ماسونی است.
  بدین ترتیب همان طور که ملاحظه فرمودید، گسترش کتاب ها و داستان هایی همچونهری پاترنیز تحت نفوذ تشکیلات جهانی فراماسونی انجام شده است هدف از آن، تهاجم به ذهن پاک کودکان و جذب کردن آنان به سمت تعالیم الحادی، شیطانی و ماسونی در آینده می باشد؛ وگرنه یک نویسنده ی آماتور و یک داستانبی محتوا و ضعیف، به هیچ عنوان نمی توانستند به چنین شهرت جهانی دست یابند.بنابراین چه خوب است که فرزندان و کودکانمان را با داستان های ناب و اصیل ایرانی و اسلامی بپرورانیم و ذهن آنان را از کودکی، در جهت تعالیم الهی سازمان دهیم.یقیناً این کار می تواند سلامت روحی کودکان امروز و جوانان فردای جوامع اسلامی را تأمین نماید و آنان را در ساختن آینده ای روشن برای دنیای اسلام، آماده کند.منبع :وعده صادق

 2. # ADS
   

 3. #2
  هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
  ScarFace آواتار ها
  وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج . گوهردشت
  سن: 32
  نوشته ها : 11,484
  سپاس ها : 10,173
  سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
  یاد شده
  در 50 پست
  تگ شده
  در 758 تاپیک

  پاسخ : نقد فیلم های هری پاتر

  لطفا در سریع ترین زمان ممکن
  عکس های تاپیک را در اپلودسنتر سایت اپلود کنید
  در غیر این صورت تاپیک قفل و حذف خواهد شد
  با تشکر

  ادرس اپلود سنتر سایت : به مدیریت تصاوير سینماسنتر !خوش آمدید, مکانی برای آپلود، نمایش و اشتراک گزاری سریع و راحت عکسهای شما

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


  ----------------------
  دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
  گروه بین المللی ستاره داوود

  ---------------

 4. #3
  chinichian آواتار ها
  وضعیت : chinichian آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Feb 2015
  نوشته ها : 3
  سپاس ها : 0
  سپاس شده 0 در 0 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 0 تاپیک

  پاسخ : نقد فیلم های هری پاتر

  این فیلم از نظر داستانی بسیار با فیلم های دیگر فرق دارد.در این فیلم در داستان فراز و فرود های زیادی رو می بینیم که بیننده رو مجبور میکنه که ادامه ی فیلمو از دست نده و همین داستان قوی باعث فروش چشمگیر قسمت های دیگر می شود.البته ناگفته نماند که بعلاوه بر داستان قوی دارای بازیگرانی مستعد ٬موزیکی بسیار تأثیر گذار و... می باشد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •