سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh مصاحبه ای خواندنی با بازیگر نقش آریا استارک در سریال Game of thrones

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
نمایش شاخه ای11علاقمندی ها
  • 10 ارسال شده توسط The.Young.Wolf
  • 1 ارسال شده توسط r-faarazon

موضوع: مصاحبه ای خواندنی با بازیگر نقش آریا استارک در سریال Game of thrones

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,546
    سپاس شده 2,533 در 756 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

مصاحبه ای خواندنی با بازیگر نقش آریا استارک در سریال Game of thrones

در زیر مصاحبه جدید شبکه HBO با "میسی ویلیامز" بازیگر نقش دوست داشتنی آریا استارک در سریال "بازی تاج و تخت" را پس پایان فصل سوم میخوانیم که حاوی نکاتی خواندنی و جذاب میباشد.

(نکته : متن دارای اسپویل از فصل سوم سریال است.)

HBO: سکانس پایانی که تو درعروسی خونین بودی در کنار هانت بسیار تاثیرگذار بود،از این سکانس برامون بگو؟

من بیش از چند روز داشتم با کارگردان اون اپیذود "دیوید ناتر" صحبت میکردم اون واقعا میخواست یه تصویر احساسی از هرج و مرج سربازان و ری اکشن من از این واقعه ترسیم کنه.
    البته توی این صحنه ریچارد (مدن) حضور نداشت و شخص دیگری لباس او را پوشیده بود و روی اسب بود.

آریا توی این صحنه کاملا تسلیم میشه ،اون خشکش میزنه،اون به این فکر میکنه که چطور اتفاقات کم کم از بد داره بصورت خیلی بد و وحشتناک برای او ادامه پیدا میکنه،او تنها پشتوانه اش و کسی رو که بخاطر آزادی او میجنگید از دست داد!

HBO : این سکانس روی خود تو هم تاثیر گذاشت؟
    قطعا!
    وقتی که من داشتم فیلنامه این فصل رو میخوندم دقیقا همین احساسی رو داشتم که در سریال آریا داشت،من واقعا از لحاظ احساسی به پوچی رسیدم.

HBO : آریا از معدود کاراکترهایی بود که در دوتا از مهمترین لحظات سریال حضور داشت: مرگ ند استارک و عروسی خونین،این نقاط عطف چه چیزی را برای آریا به ارمغان آورده؟

یه مصاحبه ای رو میخوندم از "الن تیلور" که درباره "نقدی بر رمان" بود توی اون به جمله ی قشنگی اشاره کرده بود:

"درصحنه ی مرگ ند استارک شما دم و بازدم های تنفس مهمی را میبینید،شما صدای نفس های ند را میشنوید که آروم آروم در صدای نفس های آریا محو میشود،گویی انگار روح ند از بدنی به بدن دیگر منتقل شده و همچنان زنده است!"

اگر دقت کنید شما خصوصیات کاراکتر های دیگه مثل سانسا،برن و جان اسنو رو هم توی آریا میبین.خود راب هم که نمونه بارزی از شخصیت ند بود.بدیهی هستش که این خانواده از هم خیلی دور افتاده اند اما من فکر میکنم آنها نهایت سعی خودشون رو میکنند که دوباره بهم بپیوندند.
    خیلی خوبه اگه کاراکتر های دوست داشتنی رو از دست ندید اما حداقل میشه امیدوار بود که یه کاراکتر رو کاملا از دست ندید حتی اگر او مرده باشد شما همچنان میتونید کاراکتر هایی با خصوصیات او داشته باشید.

HBO : از چه خصوصیت آریا بیشتر از همه خوشت میاد؟

اینکه اون میتونه روی پای خودش وایستده و محکم و پرقدرت از حق خودش دربرابر دیگران دفاع کنه.
    آریا یکی از معدود کاراکترهایی هستش که همیشه صادقانه حرف زده و برخورد کرده.

"راستش،من فکر میکنم تو یه دروغ گو هستی و من ازت خوشم نمیاد."
    همین نقل قول از دیالوگ های آریا نشان دهنده کیفیت آریا نسبت به باقی کاراکتر هایی هستش که برای موفقیت و ضربه زدن به دیگری هر کاری رو انجام میدن.

HBO: نحوه ی مواجهه ی آریا با ضربات روحی که خورده چگونه است؟

اون دیگه هرگز احساس امنیت نمیکند،من فکر میکنم اون داره تصمیم میگیره که باقی عمرش را تنها و روی پای خودش باشه،اون دیگه نمیخواد به کسی اعتماد کنه یا بهش نزدیک بشه چون میترسه که او را هم مثل پدر و برادرش ازش جدا کنند.
    من فکر میکنم این احساسات برای دختری به سن او بسیار غم انگیز است.
    البته این طرز تفکر احتمالا این به صلاح اون هستش چون من فکر میکنم در صورتی که او آمادگی اش رو نداشته باشه نمیتونه در مواجهه با خطرات آینده پیروز بشه.

HBO: منظورت مثل وقتی هستش که توی جاده اون سرباز "والدر فری" رو کشت؟

تصمیم خیلی سختی برای اریا بود،اون واقعا شجاعانه تونست اون مرد رو در چند ثانیه به قتل برسونه.
    تمام اون مردها سرباز واقعی بودن و مسلح به شمشیر، ولی من فکر نمیکنم در اون لحظه اریا به این چیزها فکر میکرد،اون عصبانی بود و نمیدونست چطور باید عصبانیتش رو کنترل کنه.
    آریا شور و شوق زیادی داشت و فاصله چندانی تا رسیدن به خانواده اش نداشت که اون اتفاق افتاد و اون مردها داشتند به چگونگی قتل خانواده او میخندیدند،این برای آریا خیلی سنگین بود پس تصمیم گرفت تا یک تصویه حساب کوچک انجام بده.

HBO: و در این لحظه "هانت" برای دفاع از آریا میاد،ارتباط آریا رو با هانت رو چگونه تعریف میکنی؟

آریا هنوز در اندوه مرگ پدرش است و "هانت" کسی هستش که از نظر هیکل مردانه او را یاد پدرش می اندازد.
    خیلی چیزها از اولین دیدار آنها در فصل اول عوض شده،آریا متوجه شده که اگه بخواد به مسیر خودش ادامه بده ،هانت بهترین شخصی هستش که میتونه در کنارش ادامه بده، چون از یک طرف هیچکس جرات مبارزه با هانت را ندارند و از طرف دیگر هانت هم مثل او تنهاست و به خاندانی مرتبط نیست که باعث نگرانی اریا بشود.
    البته این به معنی این نیست که آریا دیگر از او بخاطر اتفاقات گذشته متنفر نیست اما خب در حال حاضر چیزهای بزرگتری برای نگرانی وجود دارد.

HBO : رابطه کاریت با "روی مک کان" (بازیگر نقش هانت) چگونه است؟

"روی" خیلی آدم خوبی هستش.او یه سازدهنی داره که همیشه درحال نواختن اون هستش،تازه آخر این فصل اون سازدهنیش رو به من هدیه داد که من واقعا ازش سپاسگذارم.
    من خیلی چیزها از او یاد گرفتم و مشتاقانه منتظر شروع فصل چهار هستم تا دوباره ببینمش.

HBO: آریا تا حالا تعداد زیادی همراه و همدم داشته – سیریو،جاکن،هانت،جندری- کودومشون بیشتر تاثیر را روی آریا گذاشتند؟

فکر میکنم سیریو!
    آریا توسط اون تونست آموزش رزم ببینه و درکنار اون توانست روش زندگی کردن و مردن رو هم یاد بگیره.
    آریا تا قبل از برخورد با سیریو یه دختر ساده لوح بود و اهمیتی به اتفاقات پیرامونش نمیداد.
    سیریو در بزرگ شدن شخصیت آریا نقش پررنگی داشت به نظر من.

HBO: چه آرزویی برای آریا داری؟

دوست دارم سرانجام آریا را روی پای خودش ببینم،آدم بدها رو بکشه و کمک کنه به آدم خوب ها.
    من برای اون ارزوی نشستن روی تخت آهنین رو ندارم ولی فکر میکنم بتونه یه "مشاور اعظم" عالی بشه.
    دوست دارم همیشه تصمیمات خوبی رو بگیره و در نهایت هیچوقت با هر دلیلی کار بدی رو انجام نده.

پرسش و پاسخ کوتاه :

HBO: کدام یک از کاراکتر ها مورد تحسین تو هست؟
    تیریون!
    بخاطر عزت نفسی قوی که داره.
    خیلی ها به او ظلم کردن و تحقیرش کردن ولی اون همیشه با قدرت از جاش بلند شده و ادامه داده،من تیریون را واقعا تحسین میکنم.

HBO : از کدام کاراکتر بیش از همه میترسی؟
    جفری!
    البته الان نه،چون مارگاری دست و بالش رو بسته.
    ولی واقعا قدرت در اختیار افراد نادرست واقعا ترسناک هستش.

HBO: محبوب آریا چیه؟
    نیدل! (اسم شمشیرش)
    اون خیلی خوشگله ولی خب من زیاد ازش استفاده نمیکنم چون وقتی اون دستم باشه کسی بهم اعتماد نمیکنه،هیچ کس نمیتونه یه شمشیری داشته باشه که همه ازش خوششون بیاد.ولی من عاشق شمشیرم هستم.

HBO : منطبق بر ساختار داستان دوست داشتی توی کدام یک از مناطق زندگی کنی؟
    آنسوی آبها!
    جایی که دنریس الان زندگی میکنه.
    کاش منم واسه فیلم برداری به مقدونیه برم!

HBO: دایرولف ها،عقاب ها،کلاغ ها و ...کدام یک از حیوانات سریال رو دوست داری که به ذهنشون مثل یه "وارگ" نفوذ کنی؟
    دایرولف!
    من کتاب رو نخوندم ولی همین قدر کوچولو از اینترنت فهمیدم وقتایی که برن از بیدار میشه از حالت وارگ توی دهنش مزه خون رو احساس میکنه،خیلی چندشه ولی باحاله!

HBO : به سلیقه خودت این جمله رو کامل کن : "درحالی که شب تاریک است و سرشار از .... "
    کلوچه
    (یکی از دیالوگ های معروف ملیساندرا جادوگر قرمز پوش که میگوید : "درحالی که شب تاریک است و سرشار از ترس و وحشت")

امیدوارم از خواندن این مصاحبه ی زیبا با این بازیگر دوست داشتنی لذت برده باشید.
    ویرایش توسط The.Young.Wolf : 06-16-2013 در ساعت 14:25
    Cold Hand, Ali_Silent-Killer, smgh470 و 7 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. 20 کاربر از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده اند .

3. # ADS

Banned
    r-faarazon آواتار ها
    وضعیت : r-faarazon آنلاین نیست.
    سپاس ها : 573
    سپاس شده 1,771 در 518 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 471 تاپیک

پاسخ : مصاحبه ای خواندنی با بازیگر نقش آریا استارک در سریال Game of thrones

شاید دوست داشتنی ترین کاراکتر بازی تاج و تخت آریا باشه و بعد از اون دنریس و ایمپ
    واقعا دختر بانمکیه
    ممنون از تاپیک خوبت گرگ جوان!!
    smgh470 به این پست علاقمند بوده است.

5. 3 کاربر از پست مفید r-faarazon سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)