سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بازی تاج و تخت: برترین فصل این سریال از نگاه شما؟ + نظرسنجی

نمایش نتایج نظرسنجی: برترین فصل سریال Game of Thrones از نگاه شما؟

رأی دهندگان
41. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • فصل اول : زمستان در راه است

23 56.10%
  • فصل دوم : جنگ در راه است

2 4.88%
  • فصل سوم : یک طوفان در راه است

16 39.02%
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
نمایش شاخه ای24علاقمندی ها

موضوع: بازی تاج و تخت: برترین فصل این سریال از نگاه شما؟ + نظرسنجی

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,546
    سپاس شده 2,533 در 756 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

بازی تاج و تخت: برترین فصل این سریال از نگاه شما؟ + نظرسنجی

درود بر همه ی عزیزان

با پایان یافتن فصل سوم سریال "بازی تاج و تخت" و به نمایش دادن سه فصل از این سریال بیشتر و بهتر از پیش میتوان درباره کلیت این سریال به نقد و تبادل نظر پرداخت.

فصل اول با محوریت کتاب اول از رمان "جورج آر آر مارتین" به نام بازی تاج و تخت

فصل دوم با محوریت کتاب دوم رمان "جورج آر آر مارتین" به نام جنگ پادشاهان

و فصل سوم با محوریت نیمه ابتدایی از کتاب سوم رمان "جورج آر آر مارتین" به نام طوفان شمشیرها

در این تاپیک علاوه بر شرکت در نظرسنجی میتوانید به ایراد دیدگاه های خودتون نسبت به کلیت فصل های این سریال بپردازید.

با تشکر.
    ویرایش توسط The.Young.Wolf : 06-25-2013 در ساعت 14:11
    Denzel, The Original, Ali_Silent-Killer و 3 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. 14 کاربر از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده اند .

3. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,362
    سپاس شده 7,933 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

پاسخ : بازی تاج و تخت: برترین فصل این سریال از نگاه شما؟ + نظرسنجی

ممنون بابت تاپیک عزیزم...واقعا مناسب بود دیگه همه افرادی که دنبال کردند 3 فصل رو دیدند.
    از نظر خودم با اینکه خیلی ها هستند میگند کتاب اینطوری بوده یا اینکه فصل 3 نیمه ساخته شده فصل چهارمی که قراره بیاد در اصل ادامه کتاب سوم هستش و همینطور دیالوگ ها قوی شده باز به نظر من فصل اول بهترین فصل سریال بوده...تا جایی که بخاطر همون فصل اول بود که من این سریال رو جایگزین لاست میدونستم ا نظر هیجان و کشش این سریال.
    که باز دارم میگم از نظر خودم سریال در فصل دوم و سوم نسبت به فصل اول افت و افول کیفیتی داشته...
    بازم ممنون
    smgh470 به این پست علاقمند بوده است.

5. 2 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

به نظر من این سریال برترین فصل نداشت.
    تو سه فصلی که پخش شد، فصل اول خوب بود و فصل دوم و سوم افت واضحی داشت و از هر کدوم فقط یکی دو اپیزود آخر بیننده یا حداقل من رو مشتاق برای فصل بعدی نگه داشت.
    به نظر من هر فصل با کار روی اپیزودهای مختلفش می تونست یه تعادل خوبی دست پیدا کنه ولی نمی دونم چرا نشد؟
    به هر حال کارگردان و عوامل سریال خوب بلدن چطور با یه طوفان تو اپیزودهای آخر، بیننده رو همچنان با خودشون همراه کنن.

ممنون بابت تاپیک.

7. کاربر روبرو از پست مفید Parnian سپاس کرده است .

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

به نظر من هم فصل اول بهترین فصل بود دلایلش رو هم در تاپیک های اپیزودیک گفتم البته این قطعاً به این دلیل نیست که کرکتر های مورد علاقم در فصل اول بیشتر بودن یا روزگار کرکترها مورد علاقم و کلاً شمالی ها خوب بوده ، چون قطعاً هم ند هم کال کرکترهای کامل مثبتی نبودن مثل بقیه اما این نوع روایت و شخصیت پردازی فصل اول بود که به این کرکترها عمق داد که این هم به نظر من ربطی به اقتباسی بودن یا نبودن اثر نداره.

با تشکر از سعید عزیز برای این تاپیک فقط کاش گزینه نمایش اسم رای دهندگان رو اکتیو میکردی تا مشخص شه هر فرد به چه فصلی رای داده
    ممنون
    smgh470 و Anti Trust به این پست علاقمند بوده اند.

9. 3 کاربر از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده اند .

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,546
    سپاس شده 2,533 در 756 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Silent-Killer نمایش پست ها
    فقط کاش گزینه نمایش اسم رای دهندگان رو اکتیو میکردی تا مشخص شه هر فرد به چه فصلی رای داده
    موقع ایجاد نظرسنجی حواسم نبود نکته خوبی رو گفتی ویرایشش میکنم امروز ،ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian نمایش پست ها
    به نظر من هر فصل با کار روی اپیزودهای مختلفش می تونست یه تعادل خوبی دست پیدا کنه ولی نمی دونم چرا نشد؟
    البته نکته ای که من فکر میکنم راجع به این قضیه هستش اینه اصولا روند روایت داستان در این سریال کند هستش،یعنی سعی میکنه خیلی با همه جزییات ممکن داستان،شخصیت ها و گفتگو ها رو روایت کنه،این میتونه نکته مثبتی هم باشه چون ببیننده به عمق داستان وارد میشه و براش حتی تراژیک ترین سکانس ها هم بعدش اگه یکم فکر کنه میبینه بی دلیل نبوده!
    همونطور که بعد اپیذود طوفانی 9 فصل سوم دوستان اومدن دلایلی رو بدرستی مطرح کردن که میشد اون پایان و سرنوشت رو برای راب منطقی دونست!

کلا این سریال در طول هر فصل بیشتر روی این جزییات تمرکز میکنه و توی دو اپیذود آخرش یه حرکتی میزنه که بیننده رو برای یک سال بعد (فصل بعد) مشتاق نگه داره،این خودش نوعی تعادل میتونه باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    تا جایی که بخاطر همون فصل اول بود که من این سریال رو جایگزین لاست میدونستم ا نظر هیجان و کشش این سریال.
    صددرصد باهات موافقم!
    فصل اول سریال کولاک بود تا جایی که هیچ سریالی روی دستش ندیدم من تا اون موقع!
    smgh470 و tasha به این پست علاقمند بوده اند.

11. 4 کاربر از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده اند .

یاسر آواتار ها
    وضعیت : یاسر آنلاین نیست.
    سپاس ها : 79
    سپاس شده 24 در 10 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 128 تاپیک

بنده فصل اول رو بیشتر دوست داشتم چون از ابتدا شروع ب اوج میکنه اوجی ک شما تو هیچ سریالی قطعا نخواهید دید.در واقع شروع داستان خیلی هیجان انگیز بود ب طوری ک بیننده ب ذوق میاره طوری ک خودش هم انتظارشو نداره.

13. 2 کاربر از پست مفید یاسر سپاس کرده اند .

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,739
    سپاس شده 16,637 در 4,249 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

بی‌تردید فصل اول!
    فصل اول فاکتورهای زیادی داشت برای جذب بیننده و معرفی یک سریال فوق‌العاده، اما فصل دوم و سوم حتی به گردپای فصل اول هم نرسیدند
    قبول هم ندارم که بعضی‌ها میان و می‌گن سریال بر مبنای کتابه و نمی‌شه خارج از اون عمل کنه.
    حداقل انتظارم این بود که هیجانی که در فصل دوم خاموش شد در فصل سوم دوباره به داستان برگرده، داستان یک شکل منظمی بگیره اما...

ممنونم سعید جان
    smgh470 و tasha به این پست علاقمند بوده اند.

15. 3 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

smgh470 آواتار ها
    وضعیت : smgh470 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,873
    سپاس شده 332 در 142 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 648 تاپیک

سلام ودرود به همگی.آقا سعید دمت گرم بابت تاپیکهای مربوط به این سریال زیبا.پاینده باشی.
    و اما از هرچه بگذریم سخن دوست خوش تر است.باید بگم به عنوان یک طرفدار پروپا قرص Game of Thrones از فصل 1 بیشترلذت بردم.شاید جالب باشه بدونید که شروعِ سریالِ آمریکایی دیدنم با این سریال بود.اما چرا از فصل یک لذت بردم؟توضیح دادنش خیلی دشواره ولی به نظرم فصل یک خیلی خوب طرح مساله میکرد وداستان ،منطقی و بدون لکنت پیش میرفت.حضور شخصیتهایی مثل ند استارک با بازی خوب شان بین وپادشاه رابرت وکال دروگو که هرکدام وزنه ای بودن برای خودشون + اتفاقات پیرامونشون هرکدام کمک فراوانی به عالی شدن سریال میکرد که البته هر3 این عزیزان به دیار باقی شتافتند.
    وبه نظرم جای هیچ کدام از اینها شخصیتی با اون صلابت تا حالا نیومده.البته من شدیدا موافق امنیت نداشتن شخصیت های اصلی از حذف شدن در هر سریالی هستم.علاوه بر این موارد شخصیت پردازی عالی،دیالوگ های محشر وبازی های خوب وموسیقی حماسی وگوشنواز رامین جوادی همه وهمه نوید دهنده ی یک سریال شاهکار رومیداد.
    اما فصل دوم به نظرم علاوه بر داشتن ویژگی های مثبت فصل اول مثل دیالوگ های محشر وبازی هاوموسیقی خوب ولی روند سریال کند پیش رفت وخیلی بیش از حدمقدمه چینی شد تا قسمت 9 سر برسه.
    فصل 3 اما کمی بهتر از فصل 2 بود وروند بهتری نسبت به فصل 2 طی کرد اما بازهم به نظر من به فصل یک وجذابیتش نمیرسه.اگر بخوام رتبه بندی کنم1-فصل 1 2-فصل 3 3-فصل2
    یاسر, The.Young.Wolf و Thranduil به این پست علاقمند بوده اند.

17. 3 کاربر از پست مفید smgh470 سپاس کرده اند .

hamid-v آواتار ها
    وضعیت : hamid-v آنلاین نیست.
    سپاس ها : 117
    سپاس شده 24 در 13 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 154 تاپیک

به نظرم فصل یک بهتر و پرهیجان تر بود ولی من به فصل 3 رای دادم فقط به خاطر مرگ راب. واقعا تکان دهنده بود......
    tasha به این پست علاقمند بوده است.

19. 2 کاربر از پست مفید hamid-v سپاس کرده اند .

از اولش باهامون حال نکردی خدا......سیب بهونه بود.......!!
    stonecold آواتار ها
    وضعیت : stonecold آنلاین نیست.
    سپاس ها : 798
    سپاس شده 760 در 270 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 297 تاپیک

صد در 100 فصل اول
    هیچ وقت یادم نمیره من وقتی اولین بار قسمت 1 رو دانلود کردم زمانی بود که فصل 1 کامل اومده بود وقتی قسمت 1 رو دیدم برای اینکه همرو زوود تر ببینم سریع رفتم فصل 1 سریالو از بیرون خریدم
    هر قسمتی که تو فصل 1 ادم میدید جذاب بود و به هیچ عنوان در هیچ دقیقه ای کسل کننده نمیشد
    ولی فصل 2 و 3 یه روندی رو طی کردن که فقط بعضی قسمت ها مخصوصا 9 . 10 ادم رو جذب میکرد
    شما وقتی دکستر رو نگاه میکنید باید متوجه شده باشین که در بیشتر قسمت ها سریال یه روند متعادل داره و کمتر ادم خسته میشه
    به نظر من بازی پادشاهان(تاج و تخت) هم میتونست با اینکه خرجش زیاد میشد ولی این روندرو مثل فصل اولش در قسمت ها متعادل نگه داره..........
    ولی در کل همین که در پایان قسمت ها در فصل 2 و3 ادم رو مجبور میکرد که در باره اینده پیشبینی کنه خودش یه مزیت بزرگه و باعث میشد که بازم بازی تاج و تخت جذاب بمونه در قسمت های اول 2 فصل اخر
    در کل فصل 1 از همه بهتر بود

21. 2 کاربر از پست مفید stonecold سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)