سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث اپیزودیک فصل هشتم سریال دکستر \ قسمت اول "A Beautiful Day" - صفحه 4

نمایش نتایج نظرسنجی: بهترین سکانس این قسمت

رأی دهندگان
18. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Deb’s fu**cking password

12 66.67%
  • Dex and Deb in the convenience store

0 0%
  • ‘I shot the wrong person in that trailer.

5 27.78%
  • ” Jaime and Quinn getting it on at Angel’s house

0 0%
  • Jaime and Angel talking about Lt

0 0%
  • Angel giving Dex the vase

0 0%
  • Vogel talking to Dex in them morgue

4 22.22%
  • Dex going to Quinn’s apartment

0 0%
  • “A better person would let her go, but I don’t know how. Without her I don’t know who I am anymore.

7 38.89%
  • Vogel tell Dex she knows who he is

11 61.11%
  • Other

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39
نمایش شاخه ای21علاقمندی ها

موضوع: بحث اپیزودیک فصل هشتم سریال دکستر \ قسمت اول "A Beautiful Day"

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,143
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

بحث اپیزودیک فصل هشتم سریال دکستر \ قسمت اول "A Beautiful Day"

30 جون 2013

پخش در روزهای:
    یکشنبه به وقت آمریکا و دوشنبه به وقت ایران

نام اپیزود:
    "A Beautiful Day"

کانال پخش کننده:

Michael C. Hall

Jennifer Carpenter

James Remar

David Zayas

C.S. Lee

Aimee Garcia

Desmond Harrington

Charlotte Rampling

به قوانین انجمن احترام بزارید
    در این بخش فقط و فقط در مورد سریال زیبای دکستر بحث خواهد شد و از گذاشتن نظر در مورد سایر سریال ها بپرهیزید و از گذاشتن اسپویلر نیز خوداری کنید

....:::.....به امید اپیزودهای دیدنی از دکستر و فصلی شیرین و تلخ....:::.....

....:::.....با تشکر....:::.....
    DEXTER
    Backstreetboy, Dexter., joker و 4 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. # ADS

SaJJi
    darksj آواتار ها
    وضعیت : darksj آنلاین نیست.
    سپاس ها : 26
    سپاس شده 29 در 15 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 127 تاپیک

پاسخ : بحث اپیزودیک فصل هشتم سریال دکستر \ قسمت اول "A Beautiful Day"

یکی از قویترین دیالوگ ها،همون اول کاره:

"هیچی مثه یه بحران نمیتونه شخصیت واقعی آدما رو نشون بده."

4. 4 کاربر از پست مفید darksj سپاس کرده اند .

5. # ADS

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

واقعاً هیچان این دکسی کارو مجبور کرد 2:30 شب لاگین کنیم :دی
    اپ خیلی خوبی بود منکه یه استرس عجیبی داشتم نمیدونم به حالا به خاطر اتفاقات بود یا چند وقت نبودن دکس اما چیزی که منو رو استندبای گذاشته بود برای استرس این خشم دکسی بود که دیدیم نتیجش چی شد

اما کلاً من از دسته ای بودم که به روند داستان در فصل قبل اعتراض داشتم و شاکی بودم ، در ادامه همون بحث که بحث کلی درست یا غلط بودن قتل های دکسی بود امیدوارم این فصل مثل فصل قبل دکستر و راهش فدای هپی اند نکنن ، اینکه بخواد یه کرکتر قاتل بشه (از کدها کامل خارج شه) مثه همین قتل این قسمت یا غیره که بخواد دکسی رو خراب کنه که ته فصل که به احتمال 99% اون اتفاق بده واسش افتاد ما بگیم خب خودش باعث شد و ...
    خلاصه همچنان با قتل های کد دار دکستر کاملا موافقم و امیدوارم اگر قراره روزگار تلخی سرش بیاد دیگه شاهد خرد شدن و زوالش نباشیم.

نکته بعدی هم این باتیستاست که کلاً بعد دکس خیلی دوسش دارم که این فصل بدجوری بوی شهادت یا خرابکاری میده ، موندیم غم چند نفر رو باید بخوریم اخر فصل.

دیالوگ ها عالی بود چند سکانس عالی هم داشت اما حساب دیالوگ های خوب از دستم در رفت واقعاً ، اینجور که مشخصه این خانم روانپلیس! سریال رو به جاهای خوبی میبره البته با این همه اطلاعات احتمال پس زده شدن از طرف بیننده هم هست اما خب یکی از نقاط قوت دکستر همیشه پرداخت کرکترهاش بوده که با استایل خاص بدون فلش بک یا فوکوس خاصی در جریان داستان دکس خیلی خوب پرداخت میشن برای من بهترین نمونه هاش لایلا و ایزاک بودن و خیلی های دیگه.

7. 4 کاربر از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده اند .

joker آواتار ها
    وضعیت : joker آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,635
    سپاس شده 4,004 در 1,163 پست
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

Da Vinci's Demons و Hannibal رو دارم اين مدت دنبال ميكنم هر دو هم سريال هاي عالي هستن ولي واقعا هيچ سريالي به پاي دكس نميرسه اصلا روحم شاد ميشه دكستر رو ميبينم.
    اين روان پزشكه فكر ميكنم كسي باشه كه وقتي دكس بچه بوده هري براي مشاوره رفته پيشش و احتمالا اين قضيه كد و اين حرفا رو هم همين دكتره به هري ياد داده.از دكس عصباني به شدت لذت ميبرم همه حسي رو تو اين 7 فصل با دكس تجربه كرديم الا خشم،البته بوده مواقعي كه يكم از خشم دكس رو نشون دادن ولي كامل روش مانور ندادن مثل فصل قبل يا ابتداي فصل 5 بعد مرگ ريتا ولي انگار اين فصل قراره درباره خشم و عصبانيت دكستر باشه كه من فكر ميكنم موضوع عاليه.اوج اين قسمت هم براي من شروعش بود اون ارامش و مربي تيم فوتبال و اينا يه شروع خوش براي احتمالا يه پايان بشدت عذاب اور براي ما و دراماتيك.فاكينگ پسورد هم عالي بود
    مايكل كه مثل هميشه عالي بود،جنيفر هم از فصل قبل به شدت بازيش پيشرفت كرده.در كل عالي شروع شد كلا دكس باشه كوفت باشه.به اين اپيزود 10 ميدم

9. 5 کاربر از پست مفید joker سپاس کرده اند .

تنها ترین سردار
    ♚ReZa__SoLtAn♚ آواتار ها
    وضعیت : ♚ReZa__SoLtAn♚ آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,523
    سپاس شده 1,054 در 422 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 640 تاپیک

گفتنی ها رو دوستان گفتن،

مثلِ 84 قسمتِ قبل لذت بردیم

11. 2 کاربر از پست مفید ♚ReZa__SoLtAn♚ سپاس کرده اند .

mrramin آواتار ها
    وضعیت : mrramin آنلاین نیست.
    سپاس ها : 67
    سپاس شده 19 در 8 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 58 تاپیک

من فکر میکنم کلا به یه بلوغی رسیده باشه کلا مجموعه دکستر و از تنها چیزی که تعجب میکنم اینکه این داستانی که این همه جای ورود به جزئیات رو داره این داستانی که این همه میشه هنوز روش کار کرد و جلو ببریش چطور باید فصل 8 فصل آخرش باشه ؟ به نظر من که خیلی عجیب هست که قراره ادامه دار نباشه.

ولی در کل فکر میکنم فصل هشت رو با قدرت زیاد شروع کردن عوامل فیلم بخصوص کارگردان که فکر میکنم بسیار خوب و هوشمندانه شخصیت پردازی کرده بود و داستان رو خیلی به همراه واقعیت جلو برده بود و نکات ریز خیلی خاص رو هم در نظر داشته که همه عوامل دست به دست هم دادن که بازم سریال دکستر روند خوب خودش رو ادامه بده و من فکر میکنم از اینی که هست در اپیزودهای آینده بهتر بشه سریال و جذابیت خودش رو مثل بقیه فصل ها حفظ کنه و مثل خیلی سریال های دیگه به بیراهه نره ...

دکستر
    Dexter. به این پست علاقمند بوده است.

13. 4 کاربر از پست مفید mrramin سپاس کرده اند .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

چقدر این تاپیک رفته جلووووووو.

اپیزود فوق العاده ای بود این این اپیزود. واقعا شروع خیلی خوبی بود.

اولش که حسابی آدمو عصبانی می کرد. چه زود دکستر خودشو جمع کرد و از خوشی ها و لذات زندگی می گفت. انگار نه انگار که باعث شد دبرا یه قتل انجام بده

حال و روز دبرا واقعا ناراحت کننده است. همش به دکستر بد و بیراه می گفتم. به خصوص جایی که زد اون یارو رو کشت و دبرا گفت که پیش اون لحظات خوبی داشته و بهش خوش می گذشته

دیالوگهایی که سروش گذاشته تو پستش رو من دیگه نمیدازم. این دیالوگا واقعا عالی هستن و هر کدوم در اون لحظه به آدم شوک وارد می کردن. این متخصص اعصاب و روان، واقعا رو اعصابه

نقل قول نوشته اصلی توسط The.Young.Wolf نمایش پست ها
    من همیشه توی تریلر ها فکر میکردم اون نقاشی ها کار پسر دکس هستش ولی الان دیدم کار خود دکس بوده !
    من تا لحظه ای که داشتم می دیدم، دقیقا همین فکر رو می کردم. وقتی برگشت گفت من با کدهای هری مطابقت ندارم، دیدم ای وااااااااااااااااااای! کار خود دکس بوده. فقط برام جالب بود که چرا این نقاشی ها اصلا رنگ گذشت زمان رو به خودشون ندیدن

اوووووووووووف، عجب اپیزودی بووووووووووووود!

15. 5 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian نمایش پست ها
    اولش که حسابی آدمو عصبانی می کرد. چه زود دکستر خودشو جمع کرد و از خوشی ها و لذات زندگی می گفت. انگار نه انگار که باعث شد دبرا یه قتل انجام بده
    همینه که هست :دی 6ماه گذشته از داستان قتل خوب دکس هم میخواد به دب کمک کنه وقتی دب داره ازش دوری میکنه تقصیر دکس چی هستش
    همون طور که روانشناسه گفتش ...
    .خب، اینکه بنظر منطقی نمیاد ،اون به عنوان یه بیمار روانی ... می‌تونسته احساساتش رو تفکیک کنه .که زود عصبانی نشه... .شاید روانی نبوده ... «اوه بله، «قصاب لنگرگاه

.قطعاً بیمار روانی بوده... .اون مجبور بوده روی کارهاش سرپوش بذاره اما آدم عجیبی بوده؛ اینو مطمئنم
    فکر کنم این جملات جواب جمع کردن دکس رو بده بهت ...

حال و روز دبرا واقعا ناراحت کننده است. همش به دکستر بد و بیراه می گفتم. به خصوص جایی که زد اون یارو رو کشت و دبرا گفت که پیش اون لحظات خوبی داشته و بهش خوش می گذشته
    منم تو این صحنه از دست دکس عصبی شدم اصلا نتونست خودش رو کنترل کنه و بیخودی طرف رو کشتش دب میتونست خودش رو با اون جمع و جور کنه البته داشت زیاده روی هم میکرد اما در ادامه فک کنم روانشناسه به کمک دبرا بیادش ...

این متخصص اعصاب و روان، واقعا رو اعصابه
    اتفاقا من خوشم میاد ازش یه شخصیت جالبی داره و میتونه به جالبی فصل کمک شایانی بکنه...
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

17. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    همینه که هست :دی 6ماه گذشته از داستان قتل خوب دکس هم میخواد به دب کمک کنه وقتی دب داره ازش دوری میکنه تقصیر دکس چی هستش
    همون طور که روانشناسه گفتش ...
    .خب، اینکه بنظر منطقی نمیاد ،اون به عنوان یه بیمار روانی ... می‌تونسته احساساتش رو تفکیک کنه .که زود عصبانی نشه... .شاید روانی نبوده ... «اوه بله، «قصاب لنگرگاه

.قطعاً بیمار روانی بوده... .اون مجبور بوده روی کارهاش سرپوش بذاره اما آدم عجیبی بوده؛ اینو مطمئنم
    فکر کنم این جملات جواب جمع کردن دکس رو بده بهت ...
    درسته، 6 ماه گذشته و دکس هم مطمئنا یه قاتل روانی هستش ولی مسأله اینه که قتل ماریا با قتل اون قاتلای دیگه فرق داشت. اون با کدهای هری منطبق نبود و ضمنا دبرا بود که به خاطر دکستر اومد این قتل رو انجام داد و بعد هم به این حال و روز افتاد. خب نباید اینقدر هم سرخوش باشه دیگه!

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

درسته، 6 ماه گذشته و دکس هم مطمئنا یه قاتل روانی هستش ولی مسأله اینه که قتل ماریا با قتل اون قاتلای دیگه فرق داشت. اون با کدهای هری منطبق نبود و ضمنا دبرا بود که به خاطر دکستر اومد این قتل رو انجام داد و بعد هم به این حال و روز افتاد. خب نباید اینقدر هم سرخوش باشه دیگه!
    دیگه دیگه :دی یه بیمار روانی هستش دیگه :دی همینایی که گفت دکتره:دی
    اما در کل خداییش زیادی سرخوش هستش
    یه جا خوندم امریکایی ها اعصابشون از دست سرخوشی های دکستر به هم ریخته بوده و گفته بودن یه قاتل چقدر میتونه سرخوش باشه اخه :دی
    اما در ادامه همین سرخوشی تبدیل شد به خشم و عصبانیت که یکی رو ییهو میزنه میکشه
    ----------

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)