سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بمب خبری در کامیک کان ترکید: بتمن علیه سوپرمن ....

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 64
نمایش شاخه ای41علاقمندی ها

موضوع: بمب خبری در کامیک کان ترکید: بتمن علیه سوپرمن ....

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,143
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

بمب خبری در کامیک کان ترکید: بتمن علیه سوپرمن ....

نگارش داستان «مرد پولادین 2» را دیوید اس. گویر (نویسنده کامیک و سه‌گانه‌ی شوالیه تاریکی و بازی "کال آو دیوتی: بلک اوپس") بر عهده دارد که اخیرا با سریال «شیاطین داوینچی» به تلویزیون آمده‌است و زک اسنایدر بار دیگر بر صندلی کارگردانی سوپرمن می‌نشیند.

کریستوفر نولان هم که در تدارک ساخت «میان ستارگان» است، به‌‌عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در پروژه شرکت می‌کند. هم‌چنین فیلم فلش (ابرقهرمان مشهور دی‌سی که سرعتش با صاعقه برابری می‌کند) در سال 2016 اکران می‌شود و سال 2017 تاریخ در نظر گرفته شده برای «لیگ عدالت» حضور مشترک ابرقهرمانان دی‌سی است.

همان‌طور که کریستوفر نولان و کریستین بیل پیش از این اعلام کرده‌اند، ظاهرا کار بتمن آنها به پایان رسیده و باید منتظر یک شوالیه تاریکی تازه باشیم. جالب است که بدانید در فضای مجازی شایعه انتخاب رایان گاسلینگ به‌عنوان بتمن بعدی، روز به روز بیشتر به گوش می‌رسد.لازم به ذکر است که جملات نقل شده در کنفرانس به یکی از مهم‌ترین کامیک‌های تاریخ اشاره دارد. در «شوالیه تاریکی بازمی‌گردد»، بتمن پس از سال‌ها برای نجات گاتام سیتی بازمی‌گردد و جلوی گسترش توطئه‌ای را در سطح شهر می‌گیرد که دست‌های پنهان مقامات سیاسی به آن آلوده‌است.

نفوذ و قدرت روزافزون بتمن در جامعه، او را به آلترناتیوی برای دولت و مجریان قانون تبدیل می‌کند و به همین دلیل رئیس‌جمهور از سوپرمن به‌عنوان قهرمان ملی می‌خواهد که با از میان برداشتن بتمن، به حیات سیستم سیاسی حاکم بر آمریکا کمک کند...

انیمیشن اقتباسی از این کامیک‌ شاهکار سال گذشته در دو قسمت بر روی دی‌وی‌دی منتشر شده و استقبال خوبی را به همراه داشته است. خط داستانی تقابل بتمن و سوپرمن پیش از این قرار بود که سوژه‌ی فیلمی تحت عنوان «بتمن علیه سوپرمن» به کارگردانی برت رتنر در اوایل قرن جدید باشد که پیش از تولید به بن‌بست رسید. باید دید که این پروژه‌ی جدید و غول‌آسا چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد.

منبع: کافه سینما

پ.ن خودم: در کامیک کان اعلام شد جاستیس لیگ به 2017 انتقال پیدا کرده و دیگر در 2015 نیستش ... اخیش به فیلم تخیلی تو این سال سراسر تخیلی کمتر
    پ.ن 2: یکی از همین کاراکترهای جاستیس لیگ که فیلمش نیست یعنی فلش(عشق شلدون کوپر) در سال 2016 اکران خواهد شد...
    Anti Trust, joker, FFKIA و 14 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. # ADS

Banned
    Thranduil آواتار ها
    وضعیت : Thranduil آنلاین نیست.
    سپاس ها : 171
    سپاس شده 401 در 159 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 229 تاپیک

پاسخ : بمب خبری در کامیک کان ترکید: بتمن علیه سوپرمن ....

کار دیوید اس گویر رو بخصوص در بتمن نولان و بلید2 دل تورو دوس داشتم ولی راستش این ایده،ایده مضحکیه و فقط باعث میشه دلمون از ابرقهرمان دوران کودکی(بتمن)سیاه بشه
    شاید تنها نمونه موفقی رو که از این دست دیدم فردی علیه جیسون رانی یو بود ولی بتمن علیه سوپرمن اونم با کارگردانی زک اسنایدر فکر نکنم کار خوبی از آب در بیاد
    همچنانکه انتقام جویان چندان کار درخوری نبود ولی هالک آنگ لی بود
    مشکل در این ادغام هاست که منطق داستان رو به هم میزنه

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط TIRANUS نمایش پست ها
    کار دیوید اس گویر رو بخصوص در بتمن نولان و بلید2 دل تورو دوس داشتم ولی راستش این ایده،ایده مضحکیه و فقط باعث میشه دلمون از ابرقهرمان دوران کودکی(بتمن)سیاه بشه
    شاید تنها نمونه موفقی رو که از این دست دیدم فردی علیه جیسون رانی یو بود ولی بتمن علیه سوپرمن اونم با کارگردانی زک اسنایدر فکر نکنم کار خوبی از آب در بیاد
    مشکل در این ادغام هاست که منطق داستان رو به هم میزنه
    دوست عزیز کسی این ها رو ادغام نکرده
    و این ها در کامیک ها هم ادغام شدن و رو به روی همدیگر قرار گرفته اند و همه ایده ها از کامیک برداشت ه میشه پس هیچ ادغامی توسط دیوید و زاک و کمپانی صورت نگرفته ...
    همین طور که کامیک اونجرز هستش و اون طور فروش کرد و به سومین فیلم پرفروش تاریخ سینما تبدیل شد ..
    حال چرا بتمن علیه سوپرمن رو فیلم نکنند چیزی که خیلی وقت هست دارد سازندگان و کمپانی ها را غلغلک میدهددد...

بعد ان هم که قرار است سال 2017 فیلم جاستیس لیگ بیاد که همه این کاراکترها در کنار هم هستند به مانند اونجرز ...
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

5. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

Banned
    Thranduil آواتار ها
    سپاس شده 401 در 159 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 229 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    دوست عزیز کسی این ها رو ادغام نکرده
    و این ها در کامیک ها هم ادغام شدن و رو به روی همدیگر قرار گرفته اند و همه ایده ها از کامیک برداشت ه میشه پس هیچ ادغامی توسط دیوید و زاک و کمپانی صورت نگرفته ...
    همین طور که کامیک اونجرز هستش و اون طور فروش کرد و به سومین فیلم پرفروش تاریخ سینما تبدیل شد ..
    حال چرا بتمن علیه سوپرمن رو فیلم نکنند چیزی که خیلی وقت هست دارد سازندگان و کمپانی ها را غلغلک میدهددد...

بعد ان هم که قرار است سال 2017 فیلم جاستیس لیگ بیاد که همه این کاراکترها در کنار هم هستند به مانند اونجرز ...
    اینو میدونم
    ولی صحبت من سر ارزش فیلم بود نه فروشش
    اونجرز با اون فروشش ،هیچ موقع به پای بتمن برتون یا شوالیه تاریکی نولان نمیرسه .میرسه؟
    چرا نکنند؟پاسخ پست قبلیمه چون به اعتبار بتمن لطمه میزنه
    زک که نگهبانانش چندان چیزکی نبود(البته هنوز مرد آهنینو )ندیدم و 300 که احتیاج به بحث نداره

ناگهان، چقدر زود دیر می‌شود...!
    F-Gladiator آواتار ها
    وضعیت : F-Gladiator آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,798
    سپاس شده 5,030 در 1,118 پست
    یاد شده
    در 44 پست
    تگ شده
    در 834 تاپیک

منتقدین به اتفاق هالک انگ رو یکی از بدترین فیلم‌های الرقهرمانی میدونن، حتی در فروش هم چندان موفق نبود.
    جالب اینجاست که بعدها این فیلم یکی از آثاری شد که همه دوستش داشتن و به قول معروف به یادماندنی شد.
    من خودم به شخصه این فیلم رو دوست داشتم.
    اتفاقا انتقام‌جویان کار خوبی بود و برای 2 ساعت آدم رو سرگرم می‌کرد، یکی از دلایل موفقیتش هم این بود که تونست بین کاراکترهاش که بعضی ها تخیلی و بعضی‌ها به واقعیت نزدیک‌تر بودن رابطه منطقی ایجاد کنه.

پای همه گلدسته‌ها دوباره اعدام صدا
    دوباره مرگ گل سرخ، دوباره‌ها دوباره‌ها
    حریق سبز جنگلا به دست کبریت جنون
    از کاشی‌های آبیمون سر زده فواره خون

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

اینو میدونم
    ولی صحبت من سر ارزش فیلم بود نه فروشش
    اونجرز با اون فروشش ،هیچ موقع به پای بتمن برتون یا شوالیه تاریکی نولان نمیرسه .میرسه؟
    چرا نکنند؟پاسخ پست قبلیمه چون به اعتبار بتمن لطمه میزنه
    زک که نگهبانانش چندان چیزکی نبود(البته هنوز مرد آهنینو )ندیدم و 300 که احتیاج به بحث نداره
    نگا کنید ... یه چیزی هست به نام طرفدار ... سازنده ها به ماها نگاه میکنند و میگن وقتی کسی طرفدار کمیک بتمن علیه سوپرمن هستش و این همه طرفدار داره چرا نیاییم فیلمش رو هم بسازیم .. همین طور که تو متن هم اورده شده انیمیشن این سری ساخته شد و طرفدارهای این سری رو راضی کردش ....
    یه سوال عمده میاد وسط ....
    یعنی شما این طور میگید که نخواهد رسید و فلان ... یعنی دیگه سازنده ها نباید برن دنبال یه بتمن دیگه؟؟ بتمن الانی بهترین بوده و ما نمیخوایم کسه دیگه ای رو تو قامت جوکر ببینیم؟ چون هث لجر این نقش رو ماندگار کرد یا نولان بتمن رو افسانه ای کردش؟؟؟
    وقتی کمپانی میبینه یک فیلمی یک کاراکتری پول ساز هستش صد در صد میره دنبالش دیگه ...
    خودتون بفهمید که به مثال مرداهنی ساخته خودتون 3 میلیارد فروختش:دی بعد دوست ندارید به عنوان مثال این 3 ملیارد رو با اضافه کردن یکی دیگه از پرطرفدارترین شخصیت ها بکنید 6 تا؟؟؟:دی

دیگه شاید هیچ وقت فیلمی به زیبایی ساخته نولان برای بتمن ساخته نشه ... این رو فراموش نکنیم ... همین طور که دیگر فیلمی به زیبایی پدرخوانده و فیلم های ان سال ها ساخته نشده ...
    ----------

Banned
    Thranduil آواتار ها
    سپاس شده 401 در 159 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 229 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط F-Gladiator نمایش پست ها
    منتقدین به اتفاق هالک انگ رو یکی از بدترین فیلم‌های الرقهرمانی میدونن، حتی در فروش هم چندان موفق نبود.
    جالب اینجاست که بعدها این فیلم یکی از آثاری شد که همه دوستش داشتن و به قول معروف به یادماندنی شد.
    من خودم به شخصه این فیلم رو دوست داشتم.
    اتفاقا انتقام‌جویان کار خوبی بود و برای 2 ساعت آدم رو سرگرم می‌کرد، یکی از دلایل موفقیتش هم این بود که تونست بین کاراکترهاش که بعضی ها تخیلی و بعضی‌ها به واقعیت نزدیک‌تر بودن رابطه منطقی ایجاد کنه.
    من هالک رو از همون تابستون 2003 که به همراه قسمت دوم سریع و خشمگین و ... و در اون تابستون شلوغ دیدم و اونو پسندیدم
    شاید تیرگی زیاد فیلم باعث اون چیزی هست که شما میگید و البته من از همین تیرگی خوشم اومد
    در مورد انتقام جویان شما به سرگرم کننده بودن اشاره میکنید و دوست عزیز قبلی به فروش ،در صورتی که اینجا بحث من وجه هنری کار بود

چون دو پست متوالی میشد باید چند جمله هم خدمت جناب اسکار فیس بگم
    خب بحث منم همینه میگم دلیلش پوله
    اگه دست من بود که شوالیه تاریکی برمیخیزد ساخته نمیشد
    در مورد پدرخوانده هم من اخرش دلیل ساخت قسمت سوم رو ندونستم شاید قسمت دوم بهترین پایان براش بود
    در اینکه میگید فیلمی به زیبایی پدرخوانده ساخته نشده جای بحث زیاده
    ویرایش توسط Thranduil : 07-21-2013 در ساعت 12:07

Ti Farò Un'offerta Che Non Puoi Rifiutare
    Cussed آواتار ها
    وضعیت : Cussed آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,255
    سپاس شده 1,771 در 353 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 408 تاپیک

با توجه به سابقه دیوید اس. گویر فکر نکنم از لحاظ فیلم نامه مشکلی باشه
    فیلمبرداری و جلوه های ویژه و ... که صد در صد خوبه
    فقط می مونه کارگردانی که به احتمال زیاد مالیده

ناگهان، چقدر زود دیر می‌شود...!
    F-Gladiator آواتار ها
    وضعیت : F-Gladiator آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,798
    سپاس شده 5,030 در 1,118 پست
    یاد شده
    در 44 پست
    تگ شده
    در 834 تاپیک

من هالک رو از همون تابستون 2003 که به همراه قسمت دوم سریع و خشمگین و ... و در اون تابستون شلوغ دیدم و اونو پسندیدم
    شاید تیرگی زیاد فیلم باعث اون چیزی هست که شما میگید و البته من از همین تیرگی خوشم اومد
    در مورد انتقام جویان شما به سرگرم کننده بودن اشاره میکنید و دوست عزیز قبلی به فروش ،در صورتی که اینجا بحث من وجه هنری کار بود

چون دو پست متوالی میشد باید چند جمله هم خدمت جناب اسکار فیس بگم
    خب بحث منم همینه میگم دلیلش پوله
    اگه دست من بود که شوالیه تاریکی برمیخیزد ساخته نمیشد
    در مورد پدرخوانده هم من اخرش دلیل ساخت قسمت سوم رو ندونستم شاید قسمت دوم بهترین پایان براش بود
    در اینکه میگید فیلمی به زیبایی پدرخوانده ساخته نشده جای بحث زیاده
    تمام هدف سینما اینه که یک سرگرمی باشه برای کسی که فیلم‌ها رو می‌بینه، گاهی وقتا لازمه تا ذهنتو برای چند ساعت هم که شده کنار بزاری و صرفا از فیلم لذت ببری.
    یک دوستدار سینما کسی نیست که فقط بشینه فیلم‌های عمیق هیچکاکی یا کوبریکی ببینه، گاهی وقتا لازمه شما فیلمی دسته چندمی از سم ریمی هم ببینی و باهاش شاد بشی.
    فیلم‌های ضعیف (از نظر هنری) زیادی وجود دارند که صرفا به خاطر سرگرمی ساخته شدند که نمونش همین هالک انگ لی هست، ولی به خاطر اینکه اوقات خوبی رو براتون داشته این فیلم رو دوست دارید.
    همیشه زمان دیدن فیلم باید وجه اصلی اون که سرگرمی هست رو مد نظر داشت و نمی‌شه همه فیلم‌ها رو با دید هنری نگاه کرد.

پای همه گلدسته‌ها دوباره اعدام صدا
    دوباره مرگ گل سرخ، دوباره‌ها دوباره‌ها
    حریق سبز جنگلا به دست کبریت جنون
    از کاشی‌های آبیمون سر زده فواره خون

Banned
    Thranduil آواتار ها
    سپاس شده 401 در 159 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 229 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط F-Gladiator نمایش پست ها
    تمام هدف سینما اینه که یک سرگرمی باشه برای کسی که فیلم‌ها رو می‌بینه، گاهی وقتا لازمه تا ذهنتو برای چند ساعت هم که شده کنار بزاری و صرفا از فیلم لذت ببری.
    یک دوستدار سینما کسی نیست که فقط بشینه فیلم‌های عمیق هیچکاکی یا کوبریکی ببینه، گاهی وقتا لازمه شما فیلمی دسته چندمی از سم ریمی هم ببینی و باهاش شاد بشی.
    فیلم‌های ضعیف (از نظر هنری) زیادی وجود دارند که صرفا به خاطر سرگرمی ساخته شدند که نمونش همین هالک انگ لی هست، ولی به خاطر اینکه اوقات خوبی رو براتون داشته این فیلم رو دوست دارید.
    همیشه زمان دیدن فیلم باید وجه اصلی اون که سرگرمی هست رو مد نظر داشت و نمی‌شه همه فیلم‌ها رو با دید هنری نگاه کرد.
    فرشاد عزیز سرگرمی تنها وجه سینما نیست
    هالک فقط بعنوان مثال بود نمونه های دیگه ای مثل قسمت دوم و سوم ماتریکس هم موید صحبت من هستند
    هالک رو به عنوان مقایسه با انتقام جویان گفتم پس این دوتارو باهم مقایسه کن نه موردی دیگه
    بله تماشاگر عادی هرچی دلش میخواد میتونه ببینه من کاری با وجه سرگرمی ندارم اینو قبلا هم خدمتتون گفتم
    بله دیدن مردگان شیطانی یا مرد عنکبوتی سم ریمی میتونه لذت بخش یا نوستالژیک باشه ولی هیچ وقت جای 2001 یا درخشش یا غلاف تمام فلزی رو نمی گیره
    من نظرمو راجع به ایده گفتم کاری به سرگرمی یا فروش بتمن علیه سوپرمن ندارم حالا میخواد بجای یک و نیم میلیارد ،سه میلیارد دلار بفروشه و بشه پرفروش ترین تاریخ سینما

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)