سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh "بازی تاج و تخت" : جــــــان اســـنو (Jon Snow) - صفحه 2

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: "بازی تاج و تخت" : جــــــان اســـنو (Jon Snow)

 1. #1
  “در این بازیگر خانه ی دنیا هر کسی یک جور بازی می کند تا هنگام مرگش برسد.” -_-
  shahin1 آواتار ها
  وضعیت : shahin1 آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jun 2013
  سن: 27
  نوشته ها : 432
  سپاس ها : 384
  سپاس شده 1,270 در 394 پست
  یاد شده
  در 1 پست
  تگ شده
  در 287 تاپیک

  "بازی تاج و تخت" : جــــــان اســـنو (Jon Snow)  "بنابراین،من فقط یک بار میخوام این سوال رو ازت بکنم لرد اسنو : آیا میخواهی یکی از براردان نگهبان شب باشی یا فقط یک حرام*زاده ای که مثل بچه ها در جنگ بازی کنه؟!"

  جان اسنو، تا کنون در هر سه فصل از این سریال حضور داشته است. کیت هارینگتون (Kit Harington) ، ایفای نقش این شخصیت را در این سریال بر عهده دارد. جان، پسر حرام*زاده ی ادارد استارک، لرد وینترفل است.

  او مباشر نایت واچ هست و بدنبال جاییست که برایش ارزش فائل شوند و کم اصالتیش مورد سرزنش قرار نگیرد، به همین خاطر با پیشنهاد پدرش به سمت "دیوار" رفته و در آنجا خدمت میکند. حیوان خانگی که همیشه او را همراهی میکند، به رسم شمال گرگی به نام “ghost” است. جان شمشیر مخصوص به خود را به نام “Long claw” دارد که این شمشیر هدیه لرد فرمانده “Jeor Mormont” به جان است.


  بیوگرافی

  جان اسنو پسری حرام*زاده متعلق به لرد ادارد استارک است،هویت مادر او هنوز در ابهام است ولی درجایی ادارد به شاه رابرت میگوید که مادر جان اسنو شخصی به نام "وایلا" است.

  . لرد ادارد استارک رئیس خاندان استارک ها و لرد شمال هست و سرپرستی شمال را از طرف رابرت باراتئون ، شاه هفت اقلیم، بر عهده دارد. شمال یکی از مناطق هقت پادشاهی محسوب و قلمرو بزرگی را شامل میشود. مادر جان در این سریال دیده نمیشود و جان هم او را نمیشناسد اما ، ادارد بک بار نام "ویلا" را به رابرت گفت اما چیز بیشتری از او در این سریال نمیبینیم .

  جان به همراه فرزاندان مشروع ادارد استارک بزرگ می شود. او یک برادر ناتنی بزرگتر از خود به نام ، "راب" و دو خواهر ناتنی کوچکتر به نامهای "سانسا" و "آریا" و دو برادر کوچکتر به اسم "بران" و "ریکون" دارد.

  جان اسنو با برادران و خواهران ناتنی خود ،بخصوص راب و آریا، رابطه خوبی دارد اما بخاطر حضورش در وینترفول ، کاتلین ، همسر ادارد ناراضی است و همین موجب اختلافاتی بین کاتلین و ادارد است.  (آغاز خطوط خطر اسپویل)

  فصل یک

  اولین صحنه از جان اسنو در این فصل ، در کنار راب است که در حال تعلیم تیراندازی به "برن" هستند به همراه کاتلین و نگاه های غضبناکش به "جان"
  . جان انزوا طلب ، در صدد است که به "نایت واچ" بپیوندد، جایی برای او همراه با افتخار است. بدین شکل از عنوان "حرام زاده" بودن رها شده به جمعیت "برادران نایت واچ" میپیوندد.

  با تصمیم ادارد استاک برای رفتن به جنوب دلایل او برای تبدیل شدن به نگهبان شب تکمیل شده، چون ادارد یکی از حامیان او در وینترفل و مقابل کاتلین بود و بعد از رفتن ادارد به جنوب ، جان، جای خود را در وینترفل نمیدانست.

  البته نوع رابطه ی جان با برادران و خواهران ناتنی اش سوای مادرشان ، کاتلین هست و این را میشود در لحظه خدا حافظی جان با آریا یا راب دید.
  جان هنگام جدا شدنش از پدرش از او در مورد مادرش میپرسید اما ادارد قول میدهد در دیدار بعدیشان ، همه حقیقت را در مورد مادر جان به او بگوید، دیداری که هیچوقت انجام نشد.

  هنگامی که به قلعه سیاه میرسند ، جان تمام تصوراتش از نایت واچ مخدوش میشود و بجای دیدن برادران قسم خورده ، تعدادی جنایتکار را میبیند که فقط از ترس مرگ به دیوار پناهنده شده اند.

  جان، کسی که در کنار اشرافزاده ها بزرگ شده و تعلیم دیده ، باید در کنار برداران جدید خود ، مثل سم ترسو آموزش ببیند.

  "تورن" استاد آموزش نایت واچ بدلیل سرپیجی جان، از دستوراتش انتقام سختی از اوگرفته و او را جزو دسته "خدمه" نایت واچ قرار میدهد تا افتخار جنگجو بودن را از او بگیرد.
  جان،چه بخواهد یا نخواهد مجبور به پذیرش این موضوع میشود، اما او توانست با کشتن یک (وایت واکر) که قصد جان مورمنت را کرده بود، خود را اثبات کند. به همین دلیل لرد فرمانده او را جزو جرگه جنگجویان قرار داده و اسنو به هدفش یعنی جنگجو بودن دست پیدا میکند.

  در جنوب ادارد استارک که جافری را فرزند و وارث رابرت نمیدانست، با توطئه ملکه دستگیر شد. خبر به جان اسنو در نایت واچ میرسد ، با اینکه کاری از او ساخته نیست اما قصد دارد برای حفظ جان دو خواهر ناتنی اش به جنوب برود اما هشدار مورمنت مانع از رفتن او می شود.

  بعد از اعدام ادارد، توسط جافری، اسنو بین دو راهی قرار میگیرد، یا باید به برادرش راب بپیوندد و از دیوار فرار کند یا به قسمی که به عنوان نگهبان دیوار خورده پایبند باشد. او فرار را ترجیح داده اما در میانه راه ، دوستانش در نایت واچ که از عاقبت این کار با خبرند مانع او میشوند.

  با شنیدن خبرهایی از لشکر کشی وحشی ها و بیدار شدن وایت واکرها، جان در پیایان فصل به همراه دیگر نگهبانان شب به سمت شمال دیوار لشکر کشی میکنند.

  فصل دوم

  در این فصل توازن قوا در وستروس بهم خورده است. از طرفی در شمال دیوار وایت واکرها بیدار شده اند به علاوه قبیله های وحشی در شمال دیوار با هم متحد شده اند. رهبری وجشی ها "منس رایدر" که خودش روزی از نگهبانان دیوار بود بر عهده دارد .

  اثری از بنجن استارک، یکی از نگهبانان شب، نیست. بهمین دلیل جان اسنو به همراه دیگر نگهبانان شب به سمت شمال دیوار لشکر کشی میکنند.

  در بین راه در منزل کراستر توقف میکنند. جان، در اینجا شاهد چیز عجیبی است. کراستر، با دختران خود ازدواج میکند ،اما خبری از هیچ پسری نیست. تا اینکه با تعقیب کراستر میبیند که او پسران خود را به وایت واکرها پیشکش میکند. در واقع از این طریق کراستر توانسته در اینور دیوار دوام بیاورد.

  از نکات مهم این فصل اسیر شدن جان بدست یک دختر وحشی به نام ایگرت است. جان که به همراه کورین نیم دست برای کشتن منس رایدر اجیر شده است، در میانه راه به تعدادی وحشی برخورد میکنند همه را میکشند جز یک دختر که بر عهده اسنو میگذارند، اما جان بی تجربه علارغم توصیه ای که به او شده بود ایگریت را زنده نگه میدارد که همین باعث اسیر شدن خود و همرزمانش میشود.

  جان و کورین هر دو اسیر وحشی ها شده اند. یا باید بمیرند یا کاری کنند که کشته شدن بقیه برادرانشان بی نتیجه نماند. که با نقشه کورین، جان ، باید به منس رایدر بپیوندد. به قول کورین نیم دست: ((یک نفر از ما بین اونها، برابر 1000 نفر در مقابلشونه)) . اما جلب اعتماد منس رایدر به همین راحتی ها نیست و بهای سنگین آن کشته شدن کورین ، بدست جان اسنو است.  فصل سوم


  در فصل 3 جان اسنو در شرایط جدیدی قرار دارد. نگهبان شب که علیه وحشی های شمال میجنگید اینبار باید در ارتش منس رایدر ، در مقابل برادران خود بجنگد. او توانست اعتماد منس رایدر را جلب کند و عضوی از ارتشش شود اما همچنان قسم خود را به عنوان نگهبان شب زیر پا نگذاشته و هدفش مشخص است.

  اوضاع شمال دیوار اصلا خوب نیست. وایت واکرها بعد از هزاران سال ، دوباره بیدار شده اند، لرد فرمانده که به همراه 400 نفر از نگهبانان شب به سمت شمال دیوار ، بدنبال بنجن استارک آمده بودند مورد هجوم واکرها قرار گرفته اند، و جز تعداد اندکی ، همگی کشته شدند. منس رایدر توانسته 90 قبیله وحشی ها را با هم متحد کند با این هدف که به جنوب حمله کنند.

  جان اسنو و ایگریت عاشق بکدیگر شده اند و جان، مجبور میشود بعضی از تعهدات خود را بعنوان نگهبان شب زیر پا بگذارد.  "برن" برادر ناتنی جان اسنو، بعد از حمله گریجوی ها به وینترفل از آنجا فراری شده و به سمت دیوار برای پیوستن به جان در حرکت است.
  جان به همراه 20 نفر دیگر از ارتش رایدر به سمت دیوار برای سنجیدن اوضاع، میرود.

  بعد از صعود از دیوار ، در میانه راه به پیرمرد کشاورزی بر میخورند که برای نایت واچ اسب پرورش میدهند. به پیشنهاد یکی از افراد ارتش رایدر که هنوز جان اسنو را یک کلاغ میداند، جان اسنو باید آن پیرمرد را بکشد. حال ، اسنو دو گزینه دارد، یا یک فرد بی گناه را بکشید و همچنان در ارتش آنها بافی بماند یا با آنها در گیر شود. جان تصمیم میگیرد به با آنها درگیر شده و به سمت جنوب برود تا بقیه را از حمله وحشی ها با خبر کند. در همان موقع "برن" که الان قدرت یک "وارگ" را دارد به توسط گرگها به جان کمک میکند تا فرار کند و به سمت جنوب برود.

  (پایان خطوط خطر اسپویل)  اپیذودهایی که جان اسنو در آن حضور دارد :

  (برای بزرگ شدن تصویر روی آن کلیک کنید)

  گفته ها


  "خدمت در دیده بان شب افتخار بزرگیست. استارک ها هزاران سال است که از دیوار محافظت میکنند. شاید اسم من روی تو نباشد اما خون من در درون تو هست."
  -ادارد استارک به جان اسنو

  "تو هیچ چیزی نمیدونی جان اسنو."
  -ایگریت به جان اسنو

  "داستان تو چیه حرام*زاده؟ یک پسر حرام*زاده، بدون هیچ ارثی، محکوم به پیوستن به انجمن قدیمی نایت واچ، که در کنار برادران شجاعش بجنگه."
  -تیریون لنیستر به جان اسنو


  جان اسنو در
  رمان نغمه ای از یخ و آتش

  در کتاب نوای آتش و یخ ، هنگامی که داستان شروع میشود، جان اسنو 14 سال دارد. او دارای بدنی لاغر، صورتی بزرگ و چشمانی خاکستری است و بیش از همه ی بچه های مشروع ادارد استارک، شبیه پدرش است. او بدلیل حرام*زاده بودن و سردی رفتار کاتلین با او، احساس بیگانه بودن با خانواده استارک میکند.

  کاتلین او را تهدیدی برای فرزندان خود می داند. در مراسم استقبال از شاه رابرت، مجبور می شود در صندلی بدور از پدر و برادرانش بنشیند. همزمان در دیدار با عمویش بنجن استارک متوجه میشود شاید آینده ی او ، ورای دیوارهای شمال باشد. بنجن به او میگوید چند سال صبر کن و بعد تصمیمت را بگیر، اما با تغییر اوضاع و احضار ادارد استارک به کینگ لندینگ، بانو کاتلین حاضر نمیشود حضور جان اسنو را در وینترفل تحمل کند .

  در شمال دیوار جان اسنو به همراه کورین نیم دست، به یک پایگاه نگهبانی وحشی ها حمله میکنند، جلن یکی را میکشد اما وقتی میفهمد دیگری، یک زن بنام ایگریت است . جان میگوید میتوانیم از او بازجویی کنیم اما آنها نحوه بازجویی را بلد نیستند. کورین ، جان اسنو را مامور کشتن او میکند اما اسنو میگذارد او برود البته غیر مسلح و بتنهایی.

  ولی این شانس کوچک را به او داد تا همنوع ان خود را پیدا کند. جان به نایت واچ بر میگردد و میگوید اورا کشته، اما نگرانی او باعث میشود اعتراف کند که او را زنده رها کرده. کورین بمانند او نگران نیست و میگوید این یک آزمون برای کسب تجربه تو بود.

  کورین و جان اسنو و تعدادی از نگهبانان شب حرکت میکنند و رد های ایگریت را پیگری میکنند . در میانه راه آنها مردان و اسبهایشان را از دست میدهند و فقط کورین و جان اسنو زنده میمانند.کورین برای اولین بار خطاب به جان اسنو میگوید: (( شمشیرت تیز است؟ )) و ادامه میدهد که اگر بدست وحشی ها گرفتار شدیم باید به آنها ملحق بشویم و برای اینکار باید خود را اثبات کنیم. هر سوگندی که میگویند باید بخوری، ردای خود را آتش بزنی و به رهبران خود لعن و نفرین کنی.


  هنگامی که اسیر وحشی ها میشوند، کورین به جان اسنو حمله میکند و میگوید : (( همه ی اینها بخاطر پیوستن به وحشی ها بود؟)) جان میتواند به همراه “ghost” گرگش او را شکست بدهد . کورین هنگام مرگش این جمله را میگوید: ((شمشیر تیز بود)). و تازه جان اسنو میفهمد که کورین مرگ را برای این پذیرفت تا مقبول وحشی ها واقع شود.
  باتشکر از Dexter عزیز بابت طراحی بنر اختصاصی.  این بررسی و معرفی اختصاصی سینماسنتر و تحت کپی رایت سایت منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنترwww.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد .
  ویرایش توسط The.Young.Wolf : 09-06-2013 در ساعت 15:00


 2. # ADS
   

 3. #11
  Thranduil آواتار ها
  وضعیت : Thranduil آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2013
  سن: 33
  نوشته ها : 184
  سپاس ها : 171
  سپاس شده 401 در 159 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 229 تاپیک

  پاسخ : "بازی تاج و تخت" : جــــــان اســـنو

  نقل قول نوشته اصلی توسط The.Young.Wolf نمایش پست ها
  ولی برادرش بیش از احترام و شرافت نایت واپ بهش احتیاچ داشت.

  هیچوقت این دیالوگ راب رو یادم نمیره که به مادرش دردول میکرد راجع به فرماندهان سپاهش:
  هیچ کدام از این ها یک استارک نیستند!

  قطعا حضور جان خیلی میتونست تاثیر گذار باشه در کنار راب،از طرفی هم کاملا مورد اعتماد راب بود و هم کاملا وفادار به راب بود و از طرفی توی مشاوره هم میتونست استفاده کنه بجای تیون گریجوی یا کتلین استارک.
  رابی که نه حرف های کاراستارک گوش کرد و تازه تو فاز پادشاهی بود فکر نکنم به حرف جان اسنو گوش میکرد
  جان هم که مهره ای نبود که مثل بیلیش یا واریس تاثیرگذار باشه
  ویرایش توسط Thranduil : 08-03-2013 در ساعت 17:56

 4. 3 کاربر از پست مفید Thranduil سپاس کرده اند .


 5. # ADS
   

 6. #12
  هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
  Parnian آواتار ها
  وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Aug 2010
  نوشته ها : 1,879
  سپاس ها : 4,267
  سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
  یاد شده
  در 4 پست
  تگ شده
  در 522 تاپیک

  پاسخ : "بازی تاج و تخت" : جــــــان اســـنو

  نقل قول نوشته اصلی توسط F-Gladiator نمایش پست ها
  البته ناگفته نماند هنوزم یکم ابلهه که اونم اقتضای سنشه
  فرشاااااااااد


  البته من میگم بی تجربه. این واژه مناسب تریه.


  نقل قول نوشته اصلی توسط The.Young.Wolf نمایش پست ها
  توی فصل اول ازش خوشم میومد ولی اونجا که بین رفتن کمک برادرش و موندن توی "نایت واچ" ، بالاخره نایت واچ رو انتخاب کرد از دستش ناراحت شدم،بودن و نبودن یه نفر توی نایت واچ تاثیری نداره ولی اگه جان در کنار راب میموند شاید تا الان سرنوشت جنگ معلوم میشد و راب پیروز میشد.
  جان که نمی تونست بره کمک راب، که شاهین هم گفتش، قسم خورده بود.
  اما اگر هم می رفت فکر کنم خودش هم کشته می شد. چون راب ثابت کرد فرمانده و پادشاه لایقی نیست و سرنوشت جنگ و مردمش رو در نظر نگرفت. مطمئنا بودن جان هم که راب هیچ وقت مثل یه هم خون بهش نگاه نکرد، چیزی رو عوض نمی کرد.
 7. 3 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .


 8. #13
  “در این بازیگر خانه ی دنیا هر کسی یک جور بازی می کند تا هنگام مرگش برسد.” -_-
  shahin1 آواتار ها
  وضعیت : shahin1 آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jun 2013
  سن: 27
  نوشته ها : 432
  سپاس ها : 384
  سپاس شده 1,270 در 394 پست
  یاد شده
  در 1 پست
  تگ شده
  در 287 تاپیک

  پاسخ : "بازی تاج و تخت" : جــــــان اســـنو

  نقل قول نوشته اصلی توسط TIRANUS نمایش پست ها
  جان هم که مهره ای نبود که مثل بیلیش یا واریس تاثیرگذار باشه
  البته اینطور نیس که جان کم تاثیر میتونست باشه به فرض که از نایت واچ فرار بکرد. که نمیتونست. حداقلش این بود که گریجوی با بودن جان اسنو در کنار راب که هم خون هم هستند فکر خیانت به سرش نمیزد. کم کمش میتونست وینترفل رو اداره کنه و مانع ویرانیش بشه که راب خیالش از بالای سرش راحت بشه و فکر جنوبو بکنه. ولی متاسفانه باز هم راب با همسرش ازدواج میکرد و بعد......

 9. #14
  Thranduil آواتار ها
  وضعیت : Thranduil آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2013
  سن: 33
  نوشته ها : 184
  سپاس ها : 171
  سپاس شده 401 در 159 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 229 تاپیک

  پاسخ : "بازی تاج و تخت" : جــــــان اســـنو

  نقل قول نوشته اصلی توسط shahin1 نمایش پست ها
  البته اینطور نیس که جان کم تاثیر میتونست باشه به فرض که از نایت واچ فرار بکرد. که نمیتونست. حداقلش این بود که گریجوی با بودن جان اسنو در کنار راب که هم خون هم هستند فکر خیانت به سرش نمیزد. کم کمش میتونست وینترفل رو اداره کنه و مانع ویرانیش بشه که راب خیالش از بالای سرش راحت بشه و فکر جنوبو بکنه. ولی متاسفانه باز هم راب با همسرش ازدواج میکرد و بعد......
  خیانت کردن یا نکردن تیون گریجوی ربطی به جان اسنو نداره چون تیوی گریجوی مثل یه گروگان بود پیش استارک ها
  نه مطمئنا راب جان رو وینترفل جا نمیزاشت و اونو با خودش راهی کارزار میکرد
  حتی اگه جان اسنو هم در وینترفل میموند بازم راب با کارای اشتباهش سقوط میکرد چون خاندان استارک افراد تیزهوش و سیاسی مثل تایوین لنیستر،پتایر بیلیش و لرد واریس رو نداشت
  شجاعت در کنار کیاسته که موثره وگرنه گاهی فرق شجاعت و حماقت فقط یه تار موه

 10. کاربر روبرو از پست مفید Thranduil سپاس کرده است .


 11. #15
  “در این بازیگر خانه ی دنیا هر کسی یک جور بازی می کند تا هنگام مرگش برسد.” -_-
  shahin1 آواتار ها
  وضعیت : shahin1 آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jun 2013
  سن: 27
  نوشته ها : 432
  سپاس ها : 384
  سپاس شده 1,270 در 394 پست
  یاد شده
  در 1 پست
  تگ شده
  در 287 تاپیک

  پاسخ : "بازی تاج و تخت" : جــــــان اســـنو

  نقل قول نوشته اصلی توسط TIRANUS نمایش پست ها
  خیانت کردن یا نکردن تیون گریجوی ربطی به جان اسنو نداره چون تیوی گریجوی مثل یه گروگان بود پیش استارک ها
  نه مطمئنا راب جان رو وینترفل جا نمیزاشت و اونو با خودش راهی کارزار میکرد
  جان اسنو رو دست کم نگیریم. مطمئنا اگه راب تونست شاه شمال بشه ، اسنو هم مهره ی ضعیفی برای شمال نبود. من نگفتم اسنو رو میذاشت کنار برن و ریکون توی وینترفل، فکر خیانت به سرش نمیزد. چون با وجود اسنو، خانواده استارک قویتر بنظر میومد.

 12. #16
  Thranduil آواتار ها
  وضعیت : Thranduil آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2013
  سن: 33
  نوشته ها : 184
  سپاس ها : 171
  سپاس شده 401 در 159 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 229 تاپیک

  پاسخ : "بازی تاج و تخت" : جــــــان اســـنو

  نقل قول نوشته اصلی توسط shahin1 نمایش پست ها
  جان اسنو رو دست کم نگیریم. مطمئنا اگه راب تونست شاه شمال بشه ، اسنو هم مهره ی ضعیفی برای شمال نبود. من نگفتم اسنو رو میذاشت کنار برن و ریکون توی وینترفل، فکر خیانت به سرش نمیزد. چون با وجود اسنو، خانواده استارک قویتر بنظر میومد.
  ادعای بی پشتوانه یعنی هیچ!! همین ادعای شاه شمال بودن راب سرشو به باد داد وگرنه میتونست همون حاکم وینترفل بمونه
  اشتباه دیگه رو ادارد استارک داشت که هویت اصلی جان رو افشا نکرد وگرنه جان هم میتونست نقشی در حد جیمی لنیستر داشته باشه
  ولی با این هویت الان جان اسنو مثل جندری پسر رابرت باراتیون عملا بود و نبودش فرقی نمیکنه

 13. #17
  “در این بازیگر خانه ی دنیا هر کسی یک جور بازی می کند تا هنگام مرگش برسد.” -_-
  shahin1 آواتار ها
  وضعیت : shahin1 آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jun 2013
  سن: 27
  نوشته ها : 432
  سپاس ها : 384
  سپاس شده 1,270 در 394 پست
  یاد شده
  در 1 پست
  تگ شده
  در 287 تاپیک

  پاسخ : "بازی تاج و تخت" : جــــــان اســـنو

  نقل قول نوشته اصلی توسط TIRANUS نمایش پست ها
  ادعای بی پشتوانه یعنی هیچ!! همین ادعای شاه شمال بودن راب سرشو به باد داد وگرنه میتونست همون حاکم وینترفل بمونه
  اشتباه دیگه رو ادارد استارک داشت که هویت اصلی جان رو افشا نکرد وگرنه جان هم میتونست نقشی در حد جیمی لنیستر داشته باشه
  ولی با این هویت الان جان اسنو مثل جندری پسر رابرت باراتیون عملا بود و نبودش فرقی نمیکنه
  اگه توجه کنی میبینی که بدون پشتوانه نبود. اولا پسر ادارد استارک بود که از هزاران سال قبل استارک ها شمال رو در دست داشتن. دوما خودش ، خودشو شاه شمال خطاب نکرد، بلکه تمام لردهای شمال اونو شاه نامگذاری کردن سوما راب دوتا گزینه بعد از مرگ پدرش داشت. یا باید به جافری اعلام وفاداری میکرد و به قول شما توی وینترفل میموند یا شورش میکرد، که گزینه اول بدور از شرافت خانوادگیش بود و این عمل عمل بزدلانه ای محسوب میشه. اشتباه راب اونجایی هست که با یکی از دخترای "والدر" ازدواج نکرد و باعث این مصیبت شد.

 14. کاربر روبرو از پست مفید shahin1 سپاس کرده است .


 15. #18
  Thranduil آواتار ها
  وضعیت : Thranduil آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2013
  سن: 33
  نوشته ها : 184
  سپاس ها : 171
  سپاس شده 401 در 159 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 229 تاپیک

  پاسخ : "بازی تاج و تخت" : جــــــان اســـنو

  نقل قول نوشته اصلی توسط shahin1 نمایش پست ها
  اگه توجه کنی میبینی که بدون پشتوانه نبود. اولا پسر ادارد استارک بود که از هزاران سال قبل استارک ها شمال رو در دست داشتن. دوما خودش ، خودشو شاه شمال خطاب نکرد، بلکه تمام لردهای شمال اونو شاه نامگذاری کردن سوما راب دوتا گزینه بعد از مرگ پدرش داشت. یا باید به جافری اعلام وفاداری میکرد و به قول شما توی وینترفل میموند یا شورش میکرد، که گزینه اول بدور از شرافت خانوادگیش بود و این عمل عمل بزدلانه ای محسوب میشه. اشتباه راب اونجایی هست که با یکی از دخترای "والدر" ازدواج نکرد و باعث این مصیبت شد.
  پیشنهاد لردهای شمال نبود این پیشنهاد رو کاتلین تالی مادرش داد و لرد ها هم قبول کردند آدمی که کاراستارک و بولتون رو نتونه با سیاست نگه داره عاقبتش همینه
  فقط گزینه وفاداری به جافری نبود اگه به استنیس و یا دنریس تارگرین اعلام وفاداری میکرد گره وستروس باز میشد بخصوص اعلام وفاداری به استنیس باراتیون (و نه اعلام اتحاد)
  کار رو تموم میکرد
  در مورد نکته اول بازم میگم یه پسر نامشروع با یه پسر مشروع فرق داره جان نهایتا با هویت فعلی میتونه یه جنگجوی خوبی باشه ولی اگه فرزند برندون یا وایلا باشه قضیه کاملا متفاوت میشه

 16. #19
  Amin_20 آواتار ها
  وضعیت : Amin_20 آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Aug 2014
  نوشته ها : 26
  سپاس ها : 20
  سپاس شده 9 در 8 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 0 تاپیک

  پاسخ : "بازی تاج و تخت" : جــــــان اســـنو (Jon Snow)

  جان میموند پیش راب وباهاش میرفت که کشته بشه؟همون بهتر که نرفت اگه هم میرفت و نظری میداد کاتلین استارک جان رو به حاشیه میبرد و نمیذاشت راب به حرفش گوش بده!از نظر من جان اسنو خیلی شخصیت تاثیر گذاریه دلایلی هم دارم!از شرافت ند استارک ارث برده همینطور از قدرت جنگاوری و مدیریت استراتژی جنگی خوبی برخورداره!و نکته ی مثبت هم اینه که حماقتش اندازه ی راب نیست البته کله شقی میکنه و ریسک ولی بی عقل نیست همینطور توی شرایط سخت تصمیمات درست میگیره که چند بار توی سریال دیدیم!ک راب همچین خصوصیتی نداشت!محبوب ترین شخصیت توی سریال برای منه جان اسنو همینطور گرگش گوست خیلی خوشم ازش میاد!

 17. #20
  هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
  Wolverine آواتار ها
  وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2013
  محل سکونت : مشهد
  نوشته ها : 1,822
  سپاس ها : 4,009
  سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
  یاد شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 145 تاپیک

  پاسخ : "بازی تاج و تخت" : جــــــان اســـنو (Jon Snow)

  جان کاراکتر خوبیه، اما حالا حالاها کار داره تا بتونه خودش رو به همه نشون بده
  اما موافقم در مورد اینکه عقل و شعورش از راب بیشتره 18. کاربر روبرو از پست مفید Wolverine سپاس کرده است .


صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. "پیمان معادی" همبازی با "کریستین استوآرت" ستاره ی فیلمهای گرگ و میش
  توسط LuCiFer در انجمن گروه اخبـــــار سينمايي سايت
  پاسخ ها: 27
  آخرين نوشته: 12-15-2014, 00:19
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 07-27-2013, 00:43
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 06-09-2013, 00:30
 4. گفتگوی عوامل فیلم "من مادر هستم" جیرانی، با تماشاگران شیرازی در سینما "پرسیا"
  توسط Sherlockii در انجمن اخبار سينماي ايران - اختصاصي سينماسنتر
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 01-13-2013, 16:44
 5. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: 09-07-2012, 20:13

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •