سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نظر‌سنجی: !شاهکار عاشقانه تاریخ سینما به انتخاب سینماسنتری‌ها! - صفحه 3

نمایش نتایج نظرسنجی: شاهکار عاشقانه تاریخ سینما از نظر شما؟؟؟

رأی دهندگان
104. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • titanic (تایتانیک)

39 37.50%
  • love story (داستان عشق)

2 1.92%
  • Casablanca (کازابلانکا)

11 10.58%
  • cinema paradiso(سینما پارادیزو)

21 20.19%
  • the legend of 1990 (افسانه 1900)

7 6.73%
  • romeo and juliet (رومئو و ژولیت)

0 0%
  • wuthering heights (بلندی های بادگیر)

4 3.85%
  • gone withe the wind (برباد رفته)

14 13.46%
  • annie hall (انی هال)

0 0%
  • sabrina (سابرینا)

2 1.92%
  • سایر

4 3.85%
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 54
نمایش شاخه ای27علاقمندی ها

موضوع: نظر‌سنجی: !شاهکار عاشقانه تاریخ سینما به انتخاب سینماسنتری‌ها!

از اولش باهامون حال نکردی خدا......سیب بهونه بود.......!!
    stonecold آواتار ها
    وضعیت : stonecold آنلاین نیست.
    سپاس ها : 798
    سپاس شده 760 در 270 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 297 تاپیک

نظر‌سنجی: !شاهکار عاشقانه تاریخ سینما به انتخاب سینماسنتری‌ها!

همانطور که میدانید تاریخ سینما پر بوده از فیلم‌های عاشقانه زیبا
    لطفا در این نظرسنجی از بین شاهکار‌های عاشقانه، فیلم مورد علاقه خود را انتخاب کنید و اگر فیلم مورد نظر شما در بین این اسامی وجود ندارد، خودتان اسم فیلم مورد نظرتان را برای دیگر دوستان اعلام نمایید...
    .
    .
    .
    .

ویرایش توسط FFKIA : 08-08-2013 در ساعت 21:19 دلیل: مرتب سازی و جاستیفای
    Dexter., FFKIA, voldemort و 12 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. # ADS

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

پاسخ : نظر‌سنجی: !شاهکار عاشقانه تاریخ سینما به انتخاب سینماسنتری‌ها!

با اختلاف بسیار زیاد شاهکار تورناتوره رو انتخاب میکنم
    ممنون

4. کاربر روبرو از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده است .

5. # ADS

stonecold آواتار ها
    سپاس شده 760 در 270 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 297 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Xm0on نمایش پست ها
    نه خب افرادی که به فیلم تایتانیک رای داده اند هدفی داشتند که به نظر من این میتونه باشه :

فیلم تایتانیک سلیقه پسنده یعنی اینجور عشق ها رو افراد زیاد میپسندند از جمله خیلی قشنگ این عشق ها به اکران گذاشته شده است !
    یکی از جذابیت های دیگر فیلم تایتانیک موسیقی است که واقعا در لحظه های رمانتیک شما میتوانید قشنگ با تمام وجودتان احساس کنید !
    دوست عزیز من به نظر شما احترام میگذارم ولی شما حتما فیلمی مثل داستان عشق یا سینما پارادیزو رو ندیدین که در رابطه با موسیقی متن فیلم تایتانیک صحبت میکنید....
    موزیک متن داستان عشق از اندی ویلیامز شاهکاریه که هیچوقت تکرار نمیشه و من اگه یک روز بهش گوش ندم، اون روز من شب نمیشه....(یعنی به این اندازه شاهکاره)
    پس به نظرم رای دادن به یک فیلم فقط برای موسیقی متن کاملا غلطه
    در کل به خاطر نظراتتون سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    سلام الان داشتم آرا رو نگاه میکردم یک چیزی برای من خیلی جالب بود .
    ارایی که به فیلم تایتانیک داده شده بود ... تایتانیک بهترین فیلم رمانتیک عاشقانه فعلا از نظر سینماسنتری ها انتخاب شده ....

جالبه .. من نمیدونم این عشق چطوری واقعی میتونه باشه دو نفر در یک کشته هم رو میبینن در یک سفر دریایی با هم هستند شاید 1الی 2 روز :دی بعد فیلم عاشقانه تاریخ میشه
    بعد فیلم هایی مثل کازابلانکا که به عاشقانه ترین فیلم تاریخ سینما بدل شده کمتر از 4.5 رای میاره
    یا فیلم های داستان عشق و بربادرفته که هر ساله تو روز عشق یعنی ولنتاین اکران میشه برای عشاق نیز همین طور ..
    کلا نظرات باب فیلم ها خیلی جالب توجه بود یا دوستان اکثر این فیلم ها رو ندیدن یا چی بگم والا:دی

در کل نظر بچه ها هستش دیگه چون خیلی از این فیلم ها از تایتانیک خیلی قدیمی تر هستند .... باز نظر دوستان محترم محترم محترم هستش

مرسی تاپیک زننده عزیز ...
    مرسی بابت نظرت سروش عزیز
    سروش جان منم از رای ها خیلی تعجب کردم.....وقتی نظر سنجی رو گذاشتم کم‌ترین احتمالم این بود که تایتانیک رای بیشتری کسب کند...ولی در حال باید به نظرات دوستان احترام بگذاریم و از نظر سینماسنتری ها تا اینجا شاهکار عاشقانه سینما تایتانیکه....منم فکر کنم اکثر دوستان این فیلم ها رو ندیدن....
    البته بعضی ها هم هستن چون یک فیلم خاص رو دیدن دیگه حاضر نمیشن فیلم دیگه ای رو تماشا کنن
    مثلا من یک دوستی دارم معتقده شاهکار کل تاریخ سینما، سینما پارادیزو است.....بعد به خاطر این که به این فیلم بی احترامی نکنه حاضر نیست هیچ فیلم عاشقانه دیگه ای رو نگاه کنه......هرچی بهش میگم فقط 1 دقیقه از داستان عشق رو ببین تا بفهمی چی میگم، اصلا روش کارساز نیست....
    تازه تو ام اون دوستم رو میشناسی
    (شاهین یه وقت ناراحت نشی اااااا....باور کن با تو نیستم)
    شاید باورت نشه اون یک رای هم که داستان عشق داره، خودم بهش دادم
    قطره باران به این پست علاقمند بوده است.

7. 3 کاربر از پست مفید stonecold سپاس کرده اند .

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,143
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط stonecold نمایش پست ها
    دوست عزیز من به نظر شما احترام میگذارم ولی شما حتما فیلمی مثل داستان عشق یا سینما پارادیزو رو ندیدین که در رابطه با موسیقی متن فیلم تایتانیک صجبت میکنید....
    موزیک متن داستان عشق از اندی ویلیامز شاهکاریه که هیچوقت تکرار نمیشه و من اگه یک روز بهش گوش ندم، اون روز من شب نمیشه....(یعنی به این اندازه شاهکاره)
    پس به نظرم رای دادن به یک فیلم فقط برای موسیقی متن کاملا غلطه
    در کل به خاطر نظراتتون سپاسگزارم
    دقیقا ...
    فک کنم داستان عشق با اون داستان سر راستش و اون موزیک بینظیرش که کمتر کسی فک کنم تا به امروز اون اهنگ رو نشنیده باشه و حتی رینگ تون گوشیش نشده باشه در مقابل موزیک متن تایتانیک کم میاره این هم از اون نظرات بودش دیگه:دی چیکار کنیم خوب:دی
    فک کنم هرکسی هم فیلم داستان عشق رو ندیده باشه حتی اهنگش رو هم ندونه چیه حتی برای یک روز هم شده این اهنگ رینگ تون گوشیشون شده ...

نقل قول نوشته اصلی توسط stonecold نمایش پست ها
    مرسی بابت نظرت سروش عزیز
    سروش جان منم از رای ها خیلی تعجب کردم.....وقتی نظر سنجی رو گذاشتم کم‌ترین احتمالم این بود که تایتانیک رای بیشتری کسب کند...ولی در حال باید به نظرات دوستان احترام بگذاریم و از نظر سینما سنتری ها تا اینجا شاهکار عاشقانه سینما تایتانیکه....منم فکر کنم اکثر دوستان این فیلم ها رو ندیدن....
    البته بعضی ها هم هستن چون یک فیلم خاص رو دیدن دیگه حاضر نمیشن فیلم دیگه ای رو تماشا کنن
    مثلا من یک دوستی دارم معتقده شاهکار کل تاریخ سینما، سینما پارادیزو است.....بعد به خاطر این که به این فیلم بی احترامی نکنه حاضر نیست هیچ فیلم عاشقانه دیگه ای رو نگاه کنه......هرچی بهش میگم فقط 1 دقیقه از داستان عشق رو ببین تا بفهمی چی میگم، اصلا روش کارساز نیست....
    تازه تو ام اون دوستم رو میشناسی
    (شاهین یه وقت ناراحت نشی اااااا....باور کن با تو نیستم)
    شاید باورت نشه اون یک رای هم که داستان عشق داره، خودم بهش دادم
    والا چی بگم این هم از این طوری هاست دیگه
    تایتانیک حتی انگشت کوچیکه انگشت چیه مو کوچیکه فیلم هایی نظیر سینما پارادیزو ، داستان عشق ، کازابلانکا ، بربادرفته ووووووووو..... نمیشه ...
    چه برسه این همه رای بیاره ...
    دیگه کازابلانکا شده بهترین فیلم عاشقانه دنیـــــــــــا بعد دوستان بهش یک رای دادن فک کنید عشق زیبای همفری بوگارت و انگرید برگمن ..
    همون صحنه ای که همفری وقتی اهنگ رو شنید و بشمار سه پرید به نوازنده گفت قطع کن و قیافه انگرید رو دید به کل سکانس های تایتانیک می ارزید و کلی سکانس دیگه که تو فیلم فووران میکنه و همچنین تو داستان عشق که از اسمش پیداست دیگه چطور فیلمی هستش :دی والا با این نونش ..
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

9. 3 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

H Seven آواتار ها
    وضعیت : H Seven آنلاین نیست.
    سپاس ها : 329
    سپاس شده 167 در 75 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 502 تاپیک
    انتخاب اول من بی شک تایتانیک...
    بعدش برباد رفته و
    کازابلانکا...

تایتانیک حتی انگشت کوچیکه انگشت چیه مو کوچیکه فیلم هایی نظیر سینما پارادیزو ، داستان عشق ، کازابلانکا ، بربادرفته ووووووووو..... نمیشه ...
    دوست عزیز من تمامیه این فیلم هارو دیدم...ولی به نظرم تایتانیک یه چیز دیگس...در دنیا هم بیشترین بیننده و طرفدارو داشته...شما چیزی درباره احترام و قبول سلایق مختلف حتما شنیدی...
    ویرایش توسط ScarFace : 08-20-2013 در ساعت 23:37 دلیل: دو پست پیاپی

11. کاربر روبرو از پست مفید H Seven سپاس کرده است .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط H Seven نمایش پست ها
    دوست عزیز من تمامیه این فیلم هارو دیدم...ولی به نظرم تایتانیک یه چیز دیگس...در دنیا هم بیشترین بیننده و طرفدارو داشته...شما چیزی درباره احترام و قبول سلایق مختلف حتما شنیدی...
    دوست عزیز من به سلایق دوستان توهین نکردم ... و احترام هم گذاشتم .. و تو پستم اگه بخونید گفتم
    باز نظر دوستان محترم محترم محترم هستش
    پس اول پست ها رو کامل بخونید بعد این طوری بگید ممنون میشم
    من سوال پرسیدم چرا این فیلم این همه رای اورده دلیلتون رو بگید واقعا برام سوال هستش کجای تایتانیک رو دارید با فیلم های دیگه مقایسه میکنید که بدون هیچ شک و تردیدی میایید میگید تایتانیک ...
    دلیلتون ادلتون چیه درباره تایتانیک ...؟؟؟؟؟
    چه عشق پاکی در این فیلم میبیند چه داستان عاشقانه ای در این فیلم دیدید؟؟؟؟
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

13. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

stonecold آواتار ها
    سپاس شده 760 در 270 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 297 تاپیک

دقیقا ...
    فک کنم داستان عشق با اون داستان سر راستش و اون موزیک بینظیرش که کمتر کسی فک کنم تا به امروز اون اهنگ رو نشنیده باشه و حتی رینگ تون گوشیش نشده باشه در مقابل موزیک متن تایتانیک کم میاره این هم از اون نظرات بودش دیگه:دی چیکار کنیم خوب:دی
    فک کنم هرکسی هم فیلم داستان عشق رو ندیده باشه حتی اهنگش رو هم ندونه چیه حتی برای یک روز هم شده این اهنگ رینگ تون گوشیشون شده ...

دیگه کازابلانکا شده بهترین فیلم عاشقانه دنیـــــــــــا بعد دوستان بهش یک رای دادن فک کنید عشق زیبای همفری بوگارت و انگرید برگمن ..
    همون صحنه ای که همفری وقتی اهنگ رو شنید و بشمار سه پرید به نوازنده گفت قطع کن و قیافه انگرید رو دید به کل سکانس های تایتانیک می ارزید و کلی سکانس دیگه که تو فیلم فووران میکنه و همچنین تو داستان عشق که از اسمش پیداست دیگه چطور فیلمی هستش :دی والا با این نونش ..
    دقیقا اینی که گفتی حتی کسانی که فیلم داستان عشق رو ندیدن ولی حتما موزیک متنش یه مدت زنگ گوشیشون بوده شدیدا تایید
    سروش جان به نظرم وقتی خیلی از دست اندرکاران اسکار حق داستان عشق رو ضایع کردند و به غیر از اسکار بهترین موسیقی دیگه هیچ جایزه ای به فیلم تعلق نگرفت، دیگه چه انتظاری باید از دوستانی که فقط میخوان یک فیلم رو تموم کنن که بگن ما هم یه فیلم دیدیم داشت؟؟؟
    ولی خب البته فیلم تایتانیک هم اونقدرا بد نبود........باید این هم قبول کنیم که خیلی از دوستان اولین فیلمی که تو عمرشون دیدن همین تایتانیک بوده.....
    و در تایتانیک هم در آخرش که جک جان خودش رو برای رز میده، شاهد یک عشق قوی بین این دو هستیم.....مگر نه مگه یه ادم باید مریض باشه که جون خودشو الکی واسه یه دختر فدا کنه؟؟؟؟؟؟؟
    ولی با تمام این حرفا من خودم به شخصه این مسئله رو قبول ندارم که تایتانیک شاهکار عاشقانه تاریخ سینما باشه......
    بازهم میگم به نظرم حرف تو درسته و شاید نصف دوستانی که رای دادن حتی یکبار هم فیلم های مثل داستان عشق یا کازابلانکا رو ندیدن که به تایتانیک رای دادن

15. 3 کاربر از پست مفید stonecold سپاس کرده اند .

متاسفانه بزرگترین اشتباه ما تو زندگی اینه که هر موجود دوپایی رو آدم حساب میکنیم
    .:SiSiBK:. آواتار ها
    وضعیت : .:SiSiBK:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,506
    سپاس شده 1,935 در 604 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 759 تاپیک

خیلی دوست دارم بدونم اولی کی بوده که به کازابلانکا رای داده چون من دومیش بودم (فکر میکنم سروش بوده؟ ) درسته ؟ @ScarFace

کازابلانکا تو دنیا برای بهترین عاشقانه اول شده اونوقت اینجا 2 تا رای داره؟ وای بر من ((( مگه میشه اون نگاه‌های بین السا و ریک رو نادیده گرفت؟ یا اون حرفهایی میزنن؟ یا اون موزیک عاشقانه‌ی فیلمو؟

فقط میتونم بگم

دیگه اینجا همه جوونن و تایتانیکم جوون پسند.معلومه اون همه رای میاره.وگرنه فک کنین سابرینا و لاو استوری و کازابلانکا یه رای داشته باشن تایتانیک 14 رای
    ویرایش توسط .:SiSiBK:. : 08-21-2013 در ساعت 15:21

17. 3 کاربر از پست مفید .:SiSiBK:. سپاس کرده اند .

منو بشنو از دور... دلم میخواهدت!
    The Original آواتار ها
    وضعیت : The Original آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,513
    سپاس شده 2,964 در 898 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 701 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط .:SiSiBK:. نمایش پست ها
    خیلی دوست دارم بدونم اولی کی بوده که به کازابلانکا رای داده چون من دومیش بودم (فکر میکنم سروش بوده؟ )

کازابلانکا تو دنیا برای بهترین عاشقانه اول شده اونوقت اینجا 2 تا رای داره؟ وای بر من ((( مگه میشه اون نگاه‌های بین السا و ریک رو نادیده گرفت؟ یا اون حرفهایی میزنن؟ یا اون موزیک عاشقانه‌ی فیلمو؟

فقط میتونم بگم

دیگه اینجا همه جوونن و تایتانیکم جوون پسند.معلومه اون همه رای میاره.وگرنه فک کنین سابرینا و لاو استوری و کازابلانکا یه رای داشته باشن تایتانیک 14 رای
    این نظرسنجی واقعا از اون نظرسنجی هاست که کاملا منو متعجب کرده
    من کازابلانکا رو کامل ندیدم٫ولی با اینحال بین کازابلانکا و سابرینا مونده بودم!!! دیگه به سابرینا رای دادم...
    آخه تایتانیک؟؟؟ تایتانیک فیلم قشنگیه٫خوش ساخته٫داستان زیبایی هم داره... ولی هیچکدوم دلیل نمیشه که تایتانیک یه فیلم عاشقانه باشه دیگه بیشترین رای رو هم بیاره...

19. 2 کاربر از پست مفید The Original سپاس کرده اند .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط .:SiSiBK:. نمایش پست ها
    خیلی دوست دارم بدونم اولی کی بوده که به کازابلانکا رای داده چون من دومیش بودم (فکر میکنم سروش بوده؟ ) درسته ؟ @ScarFace

فقط میتونم بگم

من هنوز اصلا رای ندادم:دی
    اما احتمال فراوان رایم همین کازابلانکا هستش که بالای 10 باری دیدمش و هر دفعه هم لذت میبرم از دیدن این فیلم ...
    همین دیگه فهمیدی چطور میشه نادیده گرفت به منم بگین سپیده خانوم هنوز موندم توش ...

تایتانیک رو همه اگه دیده باشن به خاطر موزیک سلن دیون دوست دارن وگرنه به جان بچم هیچ کسی این فیلم رو حتی نزدیک کازا و باقی لیستی که اینجا ارائه شده نمیدونه:دی

در کل نظرات دوستان محترم هستش برام اما ای کاش دلایلشون رو کسایی که به تایتانیک در مقابل این فیلم ها رای دادن مینوشتن ما هم میدونستیم شاید دیدمون نسبت به تایتانیک کلا تغییر کرد و ما هم رای هنوز ندادمون رو انداختیم تو صندوق تایتانیک ....
    ----------

21. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

متاسفانه بزرگترین اشتباه ما تو زندگی اینه که هر موجود دوپایی رو آدم حساب میکنیم
    .:SiSiBK:. آواتار ها
    وضعیت : .:SiSiBK:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,506
    سپاس شده 1,935 در 604 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 759 تاپیک

یه سوال دارم.چرا نمیزنین بشه نظرسنجی ها رو ببینیم که چه کسانی به چی رای دادن
    Ali_Silent-Killer به این پست علاقمند بوده است.

23. 2 کاربر از پست مفید .:SiSiBK:. سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)