مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh حقایقی که در مورد سریال "Friends" شاید نمیدانستید..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: حقایقی که در مورد سریال "Friends" شاید نمیدانستید..

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

حقایقی که در مورد سریال "Friends" شاید نمیدانستید..

1. متیو پری در سال 1993 در شبکه NBC برای نقشی که در یک سرایل برای او نوشته شده بود حاظر شد اما شبکه بعد این سریال را رد کرد زیرا انها میخواستند سریالی به نام دوستان را در دستور ساخت خود قرار دهند..

2. قبل از این که سریال با عنوان Friends شناخته شود تهیه کنندگان عنوان دیگری را در نظر داشتند عناوینی به مانند: Friends Like Us, Six of One, Across the Hall, Once Upon a Time in the West Village, و Insomnia Cafe.

3. داستان در ابتدا قرار بود در مورد چهار کاراکتر تمرکز داشته باشد کاراکترهای مونیکا ، راس ، راشل و جویی و فیبی و چندلر قرار بود به عنوان بازیگران مکمل ظاهر شوند در کنار این چهار کاراکتر

4. در اصل در سریال قرار بود جویی و مونیکا به عنوان زوج اصلی سریال نمایش داده شوند.

5. Ellen DeGeneres مجری معروف ( که امسال قرار است مجری اسکار باشد ) در اصل برای نقش فیبی در نظر گرفته شده بود

6. در مراحل نوشتن و توسعه سریال نویسندگان چندلر را برای یک نقش همجنسگرا در نظر داشتند ( انگاری بدبخت رو این طوری نشان ندادن)

7. قابی که بر روی در خانه مونیکا نصب است در اصل قاب یک اینه است که توسط یکی از سازندگان به طور اتفاقی شکست اما انها تصمیم گرفتند از ان به عنوان یک قاب بر روی در استفاده کنند که ماندگار نیز شد

8. مبل موجود در کافه سنترال توسط یکی از طراحان وارنر بروس طراحی شد

9. در چند قسمت اول سریال شماره اپارتمان مونیکا و ریچل 5 بود که در قسمت های بعد به 20 تغییر پیدا کرد زیرا سازندگان سریال بر این عقیده بودند که شماره 5 به خانه های طبقه پایین اشاره میکند

10. اهنگی که در دوستان شنیده میشود “I’ll Be There for You” توسط دیوید کرین ، مارتا کافمن با همکاری فیل سولم و دنی وایلد از ریمبرند است
    11. در سال 1995 اهنگ محبوب بیلبورد امریکا اهنگ دوستان بود که برای هشت هفته نیز پایین نیامد
    12. سن بازیگران وقتی سریال شروع به پخش کردش

13. اسم اصلی کاراکترها به صورت زیر بود: 1. چندلر موریل بینگ 2. رچل کرن گرین 3. راس استیس گلر 4 مونیکا ای گلر 5. جوزف فرانسیس تریبیانی جونیور 6. فیبی بوفی

14. فصل دوم سریال تنها فصلی بود که قسمت روز شکرگذاری نداشت

15. جینفر انیستون گفته است که در حال حاظر از مدل موی رشل متنفر است

16. کورتنی کوکس تنها بازیگری بود که برای امی درحال پخش سریال نامزد نشد.

17. بنا به گزارشها کریستینا اپلگیت برای نقش امی گرین در قسمت شکرگذاری فصل 9 در نظر گرفته شده بود چون ریس ویترسپون برای ایفای نقش جیل گرین در دسترس نبود

18. بروس ویلیس برای ایفای نقش در این سریال هیچ دستمزدی دریافت نکرد

19. گانتر یا همان جیمز مایکل تایلر که به عنوان یک کاراکتر نقش مکمل بود تنها کسی بود که میدانست چگونه با دستگاه اسپرسو کار کند

20. یخچال فریز واقع در اپارتمان مونیکا در واقع در حال کار بوده است و داخل ان با نوشیدنی ها و غذا برای بازیگران و خدمه پرشده بود

21. در واقع مجسمه سفید سگ جویی مربوط به جنیفر آنیستون است که ان توسط یک از دوستان به او به عنوان یک هدیه به عنوان شانس به او داده شده بود..

22. در طول اجرای سریال دو موسیقی متن در سریال منتشر شد

23. در فصل اول سریال هر یک از اعضای بازیگران سریال 22500 دلار برای هر اپیزود دریافت میکردند که این رقم در پایان مجموعه به هر قسمت یک میلیون دلار افزایش پیدا کرد

24. قسمت پایانی سریال با 52.46 میلیون بیننده چهارمین قسمت پربیننده در تاریخ سریال های امریکایی شد

ویرایش توسط ScarFace : 08-29-2013 در ساعت 12:26

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. # ADS

P_Knight آواتار ها
    وضعیت : P_Knight آنلاین نیست.
    سپاس ها : 491
    سپاس شده 435 در 226 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 316 تاپیک

پاسخ : حقایقی که در مورد سریال "Friends" شاید نمیدانستید..

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    چندلر موریل بینگ
    اون قسمتی که راس اسم وسط چندلر رو فهمیدم خیلی حالب بود.خیلی واسه چندلز دلم سوخت.بیچاره حتی اسم وسطشم بیکلاسه... موریل

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

عالی بود سروش...
    واقعا خاطره ها دوباره زنده شد و واقعا از این 24 تا شاید 20 تاش رو نمیدونستم...
    مرسی
    یه سوال...اگر قسمت پایانی مجموعه فریندز با 52 میلیون بیننده 4 رومین اپیزود برتره...پس 3 تای اولی کدومه؟
    آمارش رو داری؟
    ممنون

5. کاربر روبرو از پست مفید Anti Trust سپاس کرده است .

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    عالی بود سروش...
    واقعا خاطره ها دوباره زنده شد و واقعا از این 24 تا شاید 20 تاش رو نمیدونستم...
    مرسی
    یه سوال...اگر قسمت پایانی مجموعه فریندز با 52 میلیون بیننده 4 رومین اپیزود برتره...پس 3 تای اولی کدومه؟
    آمارش رو داری؟
    ممنون
    ۶۶-دقیقه سری پایانی توسط برنامهٔ سرگرمی امشب به عنوان بزرگ‌ترین لحظهٔ تلویزیون آمریکا در سال ۲۰۰۴ نامیده شد و دومین رتبه را در سال ۲۰۰۴ بدست آورد و فقط از فینال قهرمانی دو لیگ فوتبال آمریکا عقب ماند؛ هرچند سری پایانی نتوانست از رتبهٔ دریافت شده توسط سری پایانی سریالهای «مش» (۱۰۶ میلیون)، «به سلامتی» (۸۰٫۴ میلیون)، یا «ساینفیلد» (۷۶٫۳ میلیون) تجاوز کند. البته این قسمت پر طرفدارترین قسمت از مجموعهٔ دوستان نبود و قسمت «بعد از فینال» از سری دوم که در ۲۸ ژانویه ۱۹۹۶ روی آنتن رفت ۵۲٫۹ میلیون تماشاگر جذب کرد. در سری ۲۰۰۱-۲۰۰۲، دوستان بالاترین رتبه را در بین برنامه‌ها در ایالات متحده بدست آورد.

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

7. 4 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
    LuCiFer آواتار ها
    وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,730
    سپاس شده 7,611 در 1,718 پست
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

انصافا تایپیک باحالیه(البته بشرط اینکه Friendsرو عاشقانه دیده باشید)
    من چنتا از این موارد رو(البته خیلی محدود در حد 8-7تاشو) می دونستم اما بقیش نه!خیلی برام جالب بود...
    1ی:بروس ویلیس برای نقش مهمانی که داشت هیچ دستمزدی نگرفت!!دقیقا اوون زمانی که ویلیس تو فرندز ظاهر شُد وقتی بود که با کاراکتر آفیسر مک کالین تو تمام دنیا معروف شُده بود!! حالا رو چه حسابی بی دستمزد ظاهر شُد خدا می دونه
    1ی دیگه اینکه:کورتنی کوکس برای نقش مونیکا هیچوقت نامزد دریافت امی نشد!! بابا خدائی خیلی جاها درخشید مخصوصا با اوون I Knowگُفتن هاش
    براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

متاسفانه بزرگترین اشتباه ما تو زندگی اینه که هر موجود دوپایی رو آدم حساب میکنیم
    .:SiSiBK:. آواتار ها
    وضعیت : .:SiSiBK:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,506
    سپاس شده 1,935 در 604 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 759 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط scarface نمایش پست ها
    24. قسمت پایانی سریال با 52.46 میلیون بیننده چهارمین قسمت پربیننده در تاریخ سریال های امریکایی شد
    بیخود نیست دست اندرکاران himym دارن خودشونو خفه میکنن تا به فرندز برسن.قرار بود 9 فصل باشه امروز مشخص شده که شاید 10 فصل باشه دیگه نمیدونن با این چیزا نمیتونن جایگاهی مثل فرندز بدست بیارن

10. کاربر روبرو از پست مفید .:SiSiBK:. سپاس کرده است .

joker آواتار ها
    وضعیت : joker آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,635
    سپاس شده 4,006 در 1,164 پست
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط LuCiFer نمایش پست ها
    1ی:بروس ویلیس برای نقش مهمانی که داشت هیچ دستمزدی نگرفت!!دقیقا اوون زمانی که ویلیس تو فرندز ظاهر شُد وقتی بود که با کاراکتر آفیسر مک کالین تو تمام دنیا معروف شُده بود!! حالا رو چه حسابی بی دستمزد ظاهر شُد خدا می دونه
    سر يكي از فيلم هاش كه با متيو پري همبازي بوده درباره فروشفيلم شرط بندي ميكنند كه اگر اينقدر فروش كرد بروس بدون دستمزد بازي كنه توي سريال كه شرطم باخته ديگه

12. 6 کاربر از پست مفید joker سپاس کرده اند .

stonecold آواتار ها
    وضعیت : stonecold آنلاین نیست.
    سپاس ها : 798
    سپاس شده 760 در 270 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 297 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط .:sisibk:. نمایش پست ها
    بیخود نیست دست اندرکاران himym دارن خودشونو خفه میکنن تا به فرندز برسن.قرار بود 9 فصل باشه امروز مشخص شده که شاید 10 فصل باشه دیگه نمیدونن با این چیزا نمیتونن جایگاهی مثل فرندز بدست بیارن
    لطفا به himom توهین نکنید..........همونطور که شما عاشق دوستان هستین، من هم با عده ای دیگه از دوستان عاشق اشنایی با مادر هستیم....
    مطمئنن هم هممون دلایل قانع کننده ای برای همدیگه نداریم........اونهایی که دوستان نگاه میکنند، به هیچ وجه حاضر نیستند اشنایی با مادر نگاه کنند و اون هایی هم که اشنایی با مادر میبینند به هیچ وجه حاضر نیستند حتی تیتراژ دوستان رو ببینند........
    مثلا خود من.......من هر 10 فصل دوستان رو کامل دارم.....ولی فقط قسمت یک، فصل یک رو کامل دیدم........و اشنایی با مادر رو با دنیا عوض نمیکنم......
    در مورد himom هم باید بگم....به خاطر علاقه شدیدی که بهش دارم......شاید روزی 2 ساعت صرف دیدن اخبارش میکنم.....روی نیم ساعت تو cbs فقط راجع به himom مقاله و خبر میخونم و با این همه تو هیچ کجا ندیدم که بگن سریال قراره 10 فصل بشه....
    اتفاقا خود کارگردان و نویسنده اش از اخر فصل 8 تاکید کردند، هر اتفاقی هم بیافته سریال در فصل 9 تموم میشه.......
    در هر صورت بابت تاپیک هم مرسی

14. کاربر روبرو از پست مفید stonecold سپاس کرده است .

متاسفانه بزرگترین اشتباه ما تو زندگی اینه که هر موجود دوپایی رو آدم حساب میکنیم
    .:SiSiBK:. آواتار ها
    وضعیت : .:SiSiBK:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,506
    سپاس شده 1,935 در 604 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 759 تاپیک

اتفاقن من 6 فصلشو دیدم ولی دیگه خسته شذم.از بس یکنواخت و تکرار مکررات بود.

دوست عزیزم بهتره وقتی کسی نظرشو در مورد یه سریال میگه طرفدارانش ناراحت نشن.به نظر من انتقاد توهین نیست.حتی اگه کسی بیاد و به یه سریال توهین کنه نباید کسی ناراحت بشه.به نظر من تا زمانی که به یه شخص و کاربر توهین نشده هیچ جای ناراحتی نیست.شما مطمئن باش تو همه دنیا به همه سریالا فحش و ناسزا هم میگن کارگردان و نویسنده ککشونم نمیگزه(اگه بنا به ناراحتی باشه اونا در درجه اول باید ناراحت بشن ) کلن تو سریال و فیلم (و البته همه چیز) سلیقه ها متفاوته.

به هر حال من بعد از دیدن 6 فصل متوجه شدم سریال چیزی برای گفتن نداره

16. 4 کاربر از پست مفید .:SiSiBK:. سپاس کرده اند .

گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
    LuCiFer آواتار ها
    وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,730
    سپاس شده 7,611 در 1,718 پست
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط .:SiSiBK:. نمایش پست ها
    به هر حال من بعد از دیدن 6 فصل متوجه شدم سریال چیزی برای گفتن نداره
    دقیقا مثل من(البته من از اواسط فصل6 به این نتیجه رسیدم!)
    جالبِ سیپیده خانوم من هم Friendsو هم The Big Bang Theoryرو بالای 4-3دفعه دیدم و انصافا هر دفعه از دیدنشون خسته نشدم اما وقتی خواستم How I Met Your Motherرو برایِ بارِ دوم ببینما نتونستم فصلِ 1 رو تا آخر ادامه بدم خیلی تکراریُ مسخره شُده بود دقیقا بر خلافِ اوون 2تا بالائی...
    براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

18. کاربر روبرو از پست مفید LuCiFer سپاس کرده است .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)