سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh سریال ایرانی قلب یخی

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
نمایش شاخه ای3علاقمندی ها

موضوع: سریال ایرانی قلب یخی

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

سریال ایرانی قلب یخی

دختری كه در یك مزون زنانه كار می‌كند ربوده می‌شود. پرنگ ، پســـر و یدا ( صاحب مزون ) در یك درگیری به زندان می‌افتد شیوا (خواهر ویدا ) وكالت قاتلی كه زن و فرزندش را به قتل رسانده به عهده می‌گیرد ...
    به گزارش فارس، روابط عمومی شركت تصویر دنیای هنر خبر داد: اولین قسمت از سریال «قلب یخی»، نخستین سریال ویژه شبكه نمایش خانگی كشور به شكل گسترده در سراسر كشور توزیع و در تیراژ اول یك میلیون نسخه به این شبكه تقدیم شد.
    به نقل از روابط عمومی شركت تصویر دنیای هنر، روابط عمومی این موسسه خبر داد: اولین قسمت از سریال «قلب یخی»، نخستین سریال ویژه شبكه نمایش خانگی كشور به شكل گسترده در سراسر كشور توزیع و در تیراژ اول یك میلیون نسخه به این شبكه تقدیم شد.
    برپایه این گزارش،خلاصه داستان قلب یخی از این قرار است: دختری كه در یك مزون زنانه كار می‌كند ربوده می‌شود. پرنگ ، پســـر و یدا ( صاحب مزون ) در یك درگیری به زندان می‌افتد شیوا (خواهر ویدا ) وكالت قاتلی كه زن و فرزندش را به قتل رسانده به عهده می‌گیرد در این میان جنازه مانكن دیگری به نام چیستا یافت می‌شود. همه در پی یافتن معماهایی هستند كه این وقایع را به هم پیوند می‌دهد.
    گزارش روابط عمومی تصویر دنیای هنر می‌افزاید: بخش اول این سریال كه با موضوع اجتماعی ساخته شده مشتمل بر سه فصل و هر فصل در دوازده قسمت خواهد بود و در صورت استقبال مردم و علاقه‌مندان سینمای خانگی از این سریال، مطابق روال سریال‌های موفق دنیا، فصل‌های بعدی آن نیز جلوی دوربین خواهد رفت.
    این گزارش می‌افزاید: سریال «قلب یخی» موفق به اخذ درجه كیفی «الف» از اداره كل سمعی و بصری و نمایش خانگی معاونت امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده و به شكل مرتب هر هفته یك قسمت آن در شبكه نمایش خانگی كشور و توسط شركت تصویر دنیای هنر توزیع خواهد شد.
    عوامل سازنده این سریال عبارتند از: سایر عوامل سازنده قلب یخی عبارتند از: كارگردان : محمدحسین لطیفی، تهیه كننده : سید كمال طباطبایی، طراح و نویسنده : حامد عنقا، مدیر تصویر برداری : سیروس عبدلی، مدیرتولید : افشین قلی‌پور، تدوین : سیامك مهماندوست، موسیقی متن : كارن همایونفر، صدا گذاری و تركیب صدا : سید علیرضا علویان، صدابرداران : سیامك نیازی- بابك نیازی طراح صحنه و لباس : آیدین ظریف، طراح چهره پردازی : ایمان امیدواری، طراحی و ساخت تیتراژ: امیر شعبان خاقانی، مدیر برنامه ریزی : امیر عباس لطیفی دستیار اول كارگردان: حسن لبافی، مدیر ارتباطات رسانه‌ای و روابط عمومی: مصطفی محمودی (تصویر دنیای هنر) سرمایه گذاران : سید كمال طباطبایی و تصویر دنیای هنر.
    بازیگران: حمید فرخ‌نژاد ، حمید گودرزی ، الناز شاكر دوست ، مهراوه شریفی‌نیا ، نسرین مقانلو ، آشا محرابی ، سید مهرداد ضیایی ، لیدا عباسی ، شیوا خسرو مهر ، علیرضا كمالی ، محمدرضا داوود نژاد ، آنیتا قالیچی و با هنرمندی حسین یاری و امین حیایی.

گردآوری: گروه فرهنگ وهنر سیمرغ

ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

3. # ADS

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,848 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : سریال ایرانی قلب یخی

گروه تولید سریال برای دستمزد تمام بازیگران به توافق رسیدند

تغییر بازیگران مجموعه "قلب یخی" تکذیب شد

مدیر بین الملل و تامین برنامه موسسه تصویر دنیای هنر، خبر تغییر بازیگران فصل دوم مجموعه "قلب یخی" محمد حسین لطیفی را تکذیب کرد.
    ذوالفقاریان مدیر تامین برنامه و بین‌الملل تصویر دنیای هنر در این ارتباط گفت: تغییر بازیگران این مجموعه برای فصل دوم صحت ندارد.
    ما با تمامی بازیگران به توافق رسیده‌ایم و بحث دستمزد بالای آنها را نیز تکذیب می‌کنم.
    وی افزود: هم اکنون گروه تولید مشغول تدارک آغاز تصویربرداری فصل دوم این مجموعه هستند و با برنامه ریزیهای انجام شده، یک ماه دیگر این بخش کلید می‌خورد.
    هم اکنون حامد عنقا مشغول بازنویسی فیلمنامه فصل دوم است.
    در مجموعه "قلب یخی" که محصول تصویر دنیای هنر است حمید فرخ‌نژاد، حمید گودرزی، الناز شاکردوست، نسرین مقانلو، مهراوه شریفی‌نیا، آشا محرابی، سامیه لک، سیدمهرداد ضیائی، علیرضا کمالی، لیدا عباسی، حسین یاری و امین حیایی بازی می‌کنند.
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

5. کاربر روبرو از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده است .

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

قلب یخی: فرار از زندان به سبک ایرانی

این روزها تبلیغات سریال «قلب یخی» به عنوان اولین سریال ویژه شبکه نمایش خانگی در سطح شهر دیده می‌شود.
    محمدحسین لطیفی کارگردانی این مجموعه را برعهده دارد و بازیگران مطرحی چون حمید فرخ نژاد، حسین یاری، حمید گودرزی، الناز شاکردوست، مهراوه شریفی نیا، نسرین مقانلو و امین حیایی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.
    هر هفته یک قسمت از این مجموعه روی لوح فشرده منتشر می‌شود و از طریق مراکز فروش محصولات فرهنگی و سوپرمارکت‌ها قابل تهیه است. هرچند تاکنون بی‌نظمی‌هایی در روند انتشار آن وجود داشته است.
    ساخت سریالی که در تلویزیون پخش نشده و فقط در شبکه نمایش خانگی عرضه شود کار جدیدی است که بدون شک، استقبال مخاطبان از پخش سریال‌ها روی لوح فشرده باعث ساخت آن شده است. انتشار منظم سریال جالب و جذاب فرار از زندان (محصول شبکه فاکس امریکا) با دوبله حرفه ای در شبکه نمایش خانگی با استقبال گسترده مخاطبان روبرو شد و بعد از آن مجموعه ۱۳ قسمتی گروگان (محصول شبکه NBC امریکا) نیز به بازار آمد.
    در حال حاضر سریال پربیننده ۲۴ (محصول شبکه abc امریکا) هر هفته عرضه می‌شود که گویا آن نیز فروش بالایی داشته است. موفقیت این مجموعه‌ها باعث شد ایده اولین مجموعه ویژه شبکه نمایش خانگی شکل بگیرد و به مرحله تولید برسد.
    قلب یخی در ۳ فصل ۱۲ قسمتی ساخته و پخش می‌شود و قرار است در صورت استقبال مخاطبان به سبک سریال‌های موفق خارجی فصل‌های بعدی آن نیز تولید شود.
    قلب یخی داستانی پیچیده دارد. ستاره، دختری که در یک مزون زنانه کار می‌کند (با بازی آشا محرابی)، ربوده می‌شود. پرنگ، پسر ویدا (صاحب مزون با بازی نسرین مقانلو) در یک درگیری به زندان می‌افتد. شیوا (خواهر ویدا با بازی مهراوه شریفی نیا) وکالت قاتلی که زن و فرزندش را به قتل رسانده (با بازی حسین یاری) به عهده می‌گیرد. در این میان جنازه مانکن دیگری به نام چیستا (با بازی الناز شاکردوست) یافت می‌شود. همه در پی یافتن معماهایی هستند که این وقایع را به هم پیوند می‌دهد.
    اما این تمام ماجرا نیست. در همان قسمت اول، یک خودکشی هم رخ می‌دهد و این قضایا را پیچیده تر می‌کند. به نظر می‌رسد داستان قلب یخی این پتانسیل را دارد که تبدیل به یک ماجرای پرتعلیق و جذاب شود.

قلب یخی سعی کرده در سطح استانداردهای مجموعه‌های روز دنیا باشد و در شکل و فرم کلی از آنها الهام بگیرد. با وجود رقبایی مانند فرار از زندان یا ۲۴ در شبکه نمایش خانگی، جذب مخاطب و ایجاد کشش و جذابیت برای دنبال کردن داستان کار آسانی به نظر نمی‌رسد.
    محمدحسین لطیفی که پیش از این مجموعه‌های تلویزیونی موفقی مانند کت جادویی، وفا و صاحبدلان را کار کرده و در سینما نیز تجربه‌های خوبی مانند خوابگاه دختران و روز سوم را در کارنامه دارد سعی داشته در کنار استفاده از چهره‌های مطرح سینما و تلویزیون، با داستانی پرتعلیق و پرکشش مخاطبان را با اثرش همراه سازد.
    حامد عنقا طراح و نویسنده قلب یخی است و شاید برای اولین بار باشد که در سریال‌های ایرانی با جایگاهی به عنوان طراح روبرو هستیم که معادل Creator (خالق) در سریال‌های خارجی است.
    مثلا در مورد فرار از زندان، خالق سریال پل شرینگ است ولی نویسندگان و کارگردانان مختلفی روی سریال کار کرده اند. خالق یا طراح اصلی یک مجموعه نمایشی، سیر کلی داستان، شخصیت‌ها و مسایل جانبی مربوط به آن را طراحی و تعیین می‌کند و نویسنده و کارگردان براساس آن جلو می‌روند که در قلب یخی طراح و نویسنده، حامد عنقا است.
    وی پیش از این در فیلمنامه نردبام آسمان با لطیفی همکاری کرده بود.
    الهام گرفتن قلب یخی از سریال‌های موفق خارجی در زمینه‌های مختلفی قابل مشاهده است.
    در اغلب سریال‌های خارجی در ابتدای هر قسمت با خلاصه ای در حد یک دقیقه روبرو هستیم که آنچه در قسمت‌های قبلی گذشته و یادآوری آنها برای پیگیری داستان لازم است را با ریتمی تند نمایش می‌دهد. در قلب یخی نیز این کار انجام می‌شود. به غیر از این، در اغلب سریال‌ها به ویژه آن‌ها که فضایی ماجرایی و معمایی دارند، سعی بر این است که تیتراژ مجموعه کوتاه باشد و در عوض نام عوامل به صورت زیرنویس در دقایق ابتدایی سریال نمایش داده شود که این کار نیز در قلب یخی انجام گرفته است.
    موسیقی متن سریال مناسب حال و هوای داستان است و غیر از ترانه تیتراژ پایانی، چندین ترانه با صدای رضا یزدانی و مازیار فلاحی نیز بنا بر نیاز داستان در بخش‌های مختلف گنجانده شده است.
    اما اگر از این موارد بگذریم، در داستان نیز از نمونه‌های موفق الهام گرفته شده است.
    خط داستانی مربوط به شخصیت حسین یاری و قبول کردن وکالت او توسط شیوا شباهت فراوانی با داستان لینکلن باروز و وکیلش ورانیکا داناوان در فرار از زندان دارد.
    در آنجا هم بوی دسیسه‌ای در پرونده متهم می‌آمد که وکیل با سماجت توانسته بود پرده از توطئه ای که علیه متهم چیده شده بود، بردارد.
    در قلب یخی نیز با پرونده ای روبرو هستیم که از نظر سند و مدرک جای هیچگونه دفاعی را برای متهم و وکیلش باقی نمی‌گذارد اما با دقیق شدن روی مدارک و شواهد، وکیل در می‌یابد که آنچه در پرونده است تمام حقیقت نیست.
    همچنین این که بخشی از داستان در یک مزون زنانه روی می‌دهد هم حرکتی جسورانه بوده و فضایی را به تصویر می‌کشد که مخاطب تا به حال در سریال‌ها ندیده است و در نوع خود کار تازه ای به حساب می‌آید.
    در پایان هر قسمت داستان در جای خوبی به پایان می‌رسد که بیننده را برای دیدن قسمت‌های بعدی کنجکاو می‌کند. پایان قسمت‌های سوم و چهارم خیلی خوب انتخاب شده و بیننده را کاملا غافلگیر می‌کند اما از طرف دیگر در مجموع نه فضای داستان کاملا ایرانی است و نه سیر اتفاقات خیلی منطقی و درست.
    به هر حال قلب یخی علی رغم تمامی ضعف‌هایش در سطحی بالاتر از مجموعه‌های ایرانی مشابه قرار می‌گیرد و البته همچنان کیلومترها با مجموعه‌هایی مانند فرار از زندان فاصله دارد. این سریال به عنوان اثری که کاملا متکی به حمایت مخاطبان خود است کاری سخت در پیش رو دارد تا با ریزش مخاطبانش روبرو نشود.
    البته باید به این نکته هم اشاره کرد که تاکنون قلب یخی قسمت به قسمت بهتر شده و جذابیت بیشتری پیدا کرده است؛ هرچند هنوز قسمت‌های اضافی زیادی در هر اپیزود وجود دارد که به راحتی قابل حذف است و البته معلوم نیست که این سریال قرار است در چه فضایی به پیش برود. آیا با داستانی جنایی و دلهره‌آور روبرو هستیم، یا عاطفی؟ و این که بالاخره این سریال قرار است کدام طیف مخاطبان را راضی کند؟
    البته باید به نحوه توریع این مجموعه نیز اشاره کرد. هر قسمت ۴۵ دقیقه ای این مجموعه با قیمت ۱۵۰۰ تومان عرضه می‌شود که برای مخاطبی که عادت دارد یک فیلم ۹۰ دقیقه ای یا ۲ قسمت سریال خارجی را با این بها تهیه کند گران به نظر می‌رسد. اولین قسمت قلب یخی با تیراژ یک میلیونی عرضه شد و در قسمت‌های بعدی به تیراژ ۷۰۰ هزار نسخه رسید. با یک حساب ساده می‌توان به درآمد بالای حاصل از فروش این سریال پی برد اما شاید پخش هر ۲ قسمت با همین قیمت می‌توانست بینندگان بیشتری را به دنبال کردن این سریال ترغیب کند و در درازمدت به درآمد بیشتری بیانجامد.
    از طرف دیگر برخی از ستاره‌های سریال نقش کمتری نسبت به بقیه دارند که این کمتر بودن حضورشان تناسبی با حضور هم سطحشان با بقیه بازیگران در تبلیغات این سریال ندارد. بینندگانی که این مجموعه را برای تماشای ستاره محبوبی چون حمید فرخ نژاد می‌خرند شاید با نقش کمی که وی در قسمت‌های ابتدایی دارد، از تماشای سریال مایوس شوند. همچنین امین حیایی در قسمت‌های اولیه اصلا حضور ندارد و تماشاگری که به او علاقه دارد باید چند قسمت اولیه را منتظر باشد تا بازیگر موردعلاقه‌اش را ببیند.
    به هر حال قلب یخی تجربه تازه‌ای در شبکه نمایش خانگی است. همچنین مجموعه «قهوه تلخ» مهران مدیری نیز به همین شکل عرضه و با استقبال گسترده روبرو شده و باید دید آیا مخاطبان ایرانی در درازمدت از این شیوه عرضه سریال‌ها برای تولید محصولات مشابه استقبال خواهند کرد یا خیر.

7. کاربر روبرو از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده است .

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

فصل دوم قلب يخي ؛ پس از محرم و صفر
    فصل جدید مجموعه «قلب یخی» ساخته محمدحسین لطیفی بعد از ماه های محرم و صفر وارد شبکه نمایش خانگی می شود.
    قسمت 11 و 12 مجموعه «قلب یخی» به تازگی وارد شبکه نمایش خانگی شد که این قسمت پایان فصل اول این کار محسوب می شود. ا
    دامه این مجموعه و پخش قسمت هایی مربوط به فصل دوم به بهمن ماه و بعد از ماه های محرم و صفر موکول شده است.
    پیش تولید فصل دوم مدتی است آغاز شده و این بخش از کار تا چند روز آینده در تهران کلید می خورد.

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

بالاخره کاملاً اجباری راضی شدم که این فیلم را به همراه خانواده تماشا کنم و فقط آرزو می کردم حداقل سرگرم کننده باشد ولی در پایان مجموعه نهم سریال چنان سردردی گرفتم که هیچ مسکنی دوای دردم نشد. البته اشتباه نکنید من سرما نخورده بودم.آنقدر تناقض و تضاد در داستان این سریال زیاد بود و آنقدر تقلیدهای ناشیانه از سریال های خارجی بکار برده شده بود که آرزو کردم ایکاش روزم رو خراب نمی کردم. حتی کسانی که همراه من بودند و مرا مجبور به اینکار کرده بودند از کرده خود پشیمان شدند.

اگر بخواهم ایرادات این اثر را بشمارم بسیار طولانی خواهد شد و ممکن است به طرفدارهای این اثر نیز توهینی کرده باشم. فقط افسوس میخورم که چرا ما را اینقدر نادان می دانند افسوس..
    .

10. کاربر روبرو از پست مفید SHAHIN سپاس کرده است .

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

شرکت تصویر دنیای هنر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد
    تغییرات گسترده در عرضه فصل دوم سریال" قلب یخی"

شرکت تصویر دنیای هنر در اطلاعیه ای ضمن قدردانی و سپاس از استقبال و همراهی مخاطبان سریال قلب یخی، اظهار امیدواری کرد تا تولید و عرضه فصل دوم این سریال در آینده ای بسیار نزدیک انجام شود. به گزارش روابط عمومی شرکت تصویر دنیای هنر (TDH (در این اطلاعیه با تاکید بر حمایت های مردمی از نخستین سریال ویژه شبکه نمایش خانگی کشور که شامل انتقادها، پیشنهادها، نگرانی ها و دلسوزی های بییندگان و دوستداران گرامی این سریال بوده است چنین آمده:

"شرکت تصویر دنیای هنر لازم می داند سر تعظیم در مقابل همه علاقه مندان سریال قلب یخی فرود آورد و با توجه به بازخورد نظرات اقشار مختلف مردم عزیز در سراسر میهن اسلامی، این شرکت مصمم است بر اساس ساعتها فعالیت کارشناسی کارشناسان توزیع و پخش ، تغییراتی را در نحوه عرضه و پخش سراسری سریال قلب یخی اعمال کند و در همین زمینه اضافه شدن کارت جایزه و جوایز ویژه خریداران نیز در حال بررسی است."

اطلاعیه شرکت تصویر دنیای هنر در خاتمه ضمن سپاس مجدد از صبر و متانت مردم عزیز پیرامون مشکلاتی که درنحوه عرضه فصل اول سریال قلب یخی بوجود آمد خاطرنشان ساخته: "اطلاع رسانی در خصوص مراحل مختلف تولید و عرضه فصل دوم سریال قلب یخی مجددا و به زودی آغاز خواهد شد و امیدواریم بتوانیم خدمت ناچیز خود را به مردم خوب و عزیز کشورمان به زودی و با ادامه عرضه سریال قلب یخی ادامه دهیم."

گفتنی است: فصل اول سریال قلب یخی با ارائه قسمت یازدهم ین سریال چندی پیش به پایان رسید. در این بخش داستان حامد (حسین یاری) بر اثر یک اتفاق از چوبه دار نجات پیدا می کند و در راه انتقال به دادسرا توسط گروهی ربوده می شود. از دیگر سو بهار (سامیه لک) در حال عبور ار خیابان با کمال تعجب با چیستا (الناز شاکر دوست) مواجه می شود و در می یابد که وی به قتل نرسیده است.هم زمان با این رویدادها با شیوا (مهراوه شریفی نیا) تماس تلفنی گرفته شده و فرد ناشناسی از او می خواهد تا تلاش کند حامد به آنها بپیوندد در غیر اینصورت...

متاسفانه بزرگترین اشتباه ما تو زندگی اینه که هر موجود دوپایی رو آدم حساب میکنیم
    .:SiSiBK:. آواتار ها
    وضعیت : .:SiSiBK:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,481
    سپاس شده 1,914 در 593 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 759 تاپیک

جعبه مدال ها

ادامه ی ساخت مجموعه ی «قلب یخی» در سال 90

محمدحسين لطيفي در گفت‌و‌گویی درباره ادامه ساخت مجموعه «قلب يخي»، گفت: ادامه اين مجموعه با حل برخي از مشكلات در سال 90 ساخته مي‌شود.
    وي درادامه به انتشار مصاحبه‌اش با يكي از رسانه‌ها اشاره كرد و اظهار داشت: از قول من مصاحبه نادرستي انتشار يافت. خبرنگار اين رسانه در جشنواره فيلم فجر در مصاحبه‌اي از من پرسيد كه ادامه مجموعه قلب يخي چه مي‌شود كه من هم در توضيح آن گفتم كه چون مسئله كپي‌رايت در كشور با مشكل روبه‌رو است، بنابراين تهيه‌كننده اين مجموعه تا حدودي متضرر شده، به همين دليل تا زماني كه اين مسئله حل نشود، ساخت ادامه مجموعه قلب يخي را به تعويق انداختم.
    وي ادامه داد: من به آن خبرنگار گفتم كه ان‌شاءالله بعد از عيد نوروز و در سال جديد، اين مسئله برطرف مي‌شود، كه او گفت كه اگر نشد چه، كه من هم گفنم كه مي‌شود، كه خبرنگار پرسش خود را دوباره تكرار كرد و گفت كه اگر نشود شما ادامه اين مجموعه را نمي‌سازيد، كه من هم گفتم در صورتي كه مسئله مورد بحث برطرف نشود، نمي‌توانم ادامه مجموعه قلب يخي را بسازم.
    كارگردان مجموعه قلب يخي با بيان اينكه اين مصاحبه توسط آن رسانه به صورت ناقص منتشر شده است، گفت: تهيه‌كننده اين كار ورشكست نشده است و من نيز ادامه مجموعه قلب يخي را مي‌سازم اما بايد شرايطش ايجاد شود.
    محمدحسين لطيفي در ادامه گفت‌و‌گو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، در مورد صحبت‌هايش در مورد ساخته جديد سينمايي خود «پاريس تا پاريس» كه درك نادرستي از اين صحبت‌ها در رسانه مورد بحث صورت گرفته است، تصريح كرد: من گفته بودم كه من با ساخت اين فيلم سينمايي لذت برده و تفريح كردم،‌ در صورتي كه آن رسانه برداشت معنايي درستي از صحبت‌هاي من نكرد، به طوري كه از قول من درج كرده‌ بودند كه من براي زنگ تفريح به پاريس رفته و سينمايي پاريس تا پاريس را ساخته‌ام.
    كارگردان فيلم سينمايي پاريس تا پاريس در پايان خاطرنشان كرد: من علاقه داشتم كه اين فيلم را بسازم و به آن نيز معتقدم.

منبع : فارس

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

فصل دوم «قلب يخي» از خرداد ماه توزيع مي‌شود

تصويربرداري فصل دوم سريال «قلب يخي» دیروز دوشنبه در لوكشين خانه ويدا واقع در خيابان شريعتي دنبال شد.
    فصل دوم سريال «قلب يخي» با وقفه‌اي چند ماهه از پايان توزيع فصل نخست اين سريال وارد مرحله‌ي تصويربرداري شد.
    حسين ياري، نسرين مقانلو و مهرآوه شريفي‌نيا از جمله بازيگراني بودند كه دیروز 29 فروردين ماه جلوي دوربين محمدحسين لطيفي رفتند و به ايفاي نقش پرداختند.
    فصل دوم سريال «قلب يخي» قرار است از خرداد ماه امسال طي 10 هفته توزيع شود.
    مهرآوه شريفي‌نيا، نسرين مقانلو، حميد فرخ‌نژاد، امين حيايي، آشا محرابي، الناز شاكردوست، ساميه لك، محمدرضا داوودنژاد، حسين ياري، سهيلا مرداد ضيايي، عرفان تقي‌پور، ياسمن نوروزي، عليرضا كمالي‌نژاد، ليدا عباسي، جمشيد جهانزاده، شقايق رحيمي‌راد، كتايون سيف‌اللهي، مرضيه محمدپناه، احمد ملكي، داريوش احمدي و محمدصالح شهرياري در فصل دوم قلب يخي بازي مي‌كنند.

isna

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

در نشست خبري امروز اعلام شد:
    توزيع فصل دوم «قلب يخي» از اول تير ماه
    عرضه آلبوم «قلب يخي» از امروز در بازار

درنشست خبري انتشار آلبوم موسيقي «قلب يخي» كه صبح امروز ـ دهم خرداد ماه ـ برگزار شد، اعلام شد: فصل دوم سريال «قلب يخي» شامل 14 قسمت است كه در هفت بسته‌ي دو قسمتي از اول تير ماه توزيع مي‌شود.

سيد اميررضا شجاعي، مجري طرح و مدير پروژه «آلبوم قلب يخي» اعلام كرد: تاكنون بيشتر بازيگران جلوي دوربين رفته‌اند و در فاصله‌اي زماني كه فصل دوم «قلب يخي» توزيع شود، 11 قسمت اول آن به صورت دي وي دي روانه بازار مي‌شود.
    مازيار فلاح ـ خواننده ترانه‌هاي «قلب يخي» نيز در اين نشست ضمن بيان اينكه آلبوم «قلب يخي» از امروز ـ سه شنبه ـ در شهرستان‌ها و از فردا در تهران توزيع مي‌شود، عنوان كرد: هنوز قراردادي براي خواندن ترانه‌هاي فصل دوم اين سريال نبسته‌ام و تاكنون تمام تمركزم بر روي انتشار آلبوم قلب يخي بوده است.

شجاعي با اشاره به اينكه «قلب يخي» فقط 13 درصد فروش اورجينال داشته است و 87 درصد آن كپي بوده است، گفت: هنوز نتوانستيم راهكاري براي جلوگيري از كپي مجموعه ايجاد كنيم.
    اميررضا شجاعي درباره اولين آلبوم مازيار فلاحي بيان كرد: اين آلبوم نزديك به 9 ماه زمان برد تا آماده شود؛ در اين مسير افراد زيادي تلاش كردند و زحمت كشيدند.
    وي افزود: مازيار فلاحي پيش از اين 40 ترانه را خوانده است كه از طريق اينترنت در اختيار علاقه‌مندان قرار گرفته و شايد ترانه‌ي مازيار فلاحي در ميزان دانلود اينترنتي ركورددار باشد.
    مجري طرح آلبوم «قلب يخي» همچنين اظهار كرد: ترانه‌هايي كه توسط مازيار فلاحي در فيلم‌ها خوانده مي‌شود باعث خواهد شد كه تازه آن اثر ديده شود و مي‌توان اين موضوع را يكي از ويژگي‌هاي مازيار دانست.

مازيار فلاحي در ادامه درباره محتواي آلبوم خود گفت: اين آلبوم شامل 13 ترانه است كه پنج ترانه‌ي آن از سريال «قلبي يخي» است و هشت ترانه آن را خودم اضافه كرده‌ام.
    وي خاطرنشان كرد: ترانه‌هاي سريال قلب يخي دوباره تنظيم شده‌اند، چون جنس تنظيم ترانه براي فيلم از آلبوم متفاوت است، آهنگسازي ترانه‌ها را نيز خودم انجام دادم.

فلاحي بيان كرد: ساختار سريال «قلب يخي» و استفاده از ستارگان سينما و بازتاب عمومي نشان داد كه اين سريال مي تواند موسيقي و ترانه داشته باشد؛ بيننده ايراني فضاي عاطفي و درام را در اثر دوست دارد و فكر مي كنم لازم بود فضاي سريال تغيير كند.
    اين خواننده در ادامه درباره علت عدم انتشار آلبوم اظهار كرد:علت اين امر علاقه من به موسقي فيلم بوده است چون فضاي آن را مي شناختم، تا كنون 20 موسيقي فيلم داشتم و براي اتشار آلبوم قلب يخي نيز اصراري نداشتم.
    وي افزود: هميشه بهترين حالت براي من اين بود كه موسيقي متن و ترانه را خودم بسازم تا در تنظيمات مشكل پيش نيايد، همچنين فيلمي را كه ندانم چيست و چگونه است هرگز برايش ترانه نمي سازم.
    اميررضا شجاعي درباره‌ي علت انتخاب عنوان سريال براي آلبوم گفت كه شايد اين كار به ضررشان باشد اما عنوان ديگري هم معقول نبود و از اين پس بايد ديد كه چه مي‌شود.

مازيار فلاحي نيز در ادامه صحبت‌هاي شجاعي بيان كرد كه قرار بود ترانه‌هاي «قلب يخي» را به صورت يك آلبوم جداگانه وارد بازار كنند، اما در نهايت اين شد كه هشت ترانه ديگر به آن بيفزايند.
    فلاحي در پايان از محسن هردان، محمدرضا علي مرداني، امير توسلي، پيمان عباسي و كامران مجرد تشكر كرد.

isna

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : خبرهای کوتاه از سریالهای ایرانی

بینندگان غیرمجاز «قلب یخی» 92 درصد و «قهوه تلخ» 87 درصد

متاسفانه هیچ تمهیدی برای جلوگیری از انتشار غیر مجاز آثار صوتی و تصویری نمی‌شود و خلاف آنچه كه دیگران فكر می‌كنند با تولید و عرضه آثار در بخش نمایش خانگی....
    در نشست خبری انتشار آلبوم موسیقی «قلب یخی» عنوان شد كه تنها 13 درصد از مجموعه «قهوه تلخ» و 8 درصد از مجموعه «قلب یخی» به صورت مجاز فروخته شده و به ترتیب 87 و 92 درصد آن را به صورت كپی و غیرمجاز مشاهده كرده‌اند.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، نشس
    ت خبری انتشار آلبوم موسیقی "قلب یخی " امروز ـ دهم خردادماه با حضور مازیار فلاح خواننده آلبوم و سیدامیررضا شجاعی مجری طرح و مدیر پروژه "آلبوم قلب یخی " به همراه جمعی از خبرنگاران در خانه هنرمندان برگزار شد.
    بنابراین گزارش، شجاعی در این نشست گفت: متاسفانه هیچ تمهیدی برای جلوگیری از انتشار غیر مجاز آثار صوتی و تصویری نمی‌شود و خلاف آنچه كه دیگران فكر می‌كنند با تولید و عرضه آثار در بخش نمایش خانگی سود بسیاری عاید تولید كنندگان می‌شود، این كار با ضررهای بسیاری همراه است. مثلا فقط 8 درصد از سی‌دی‌های مجاز "قلب یخی " به فروش رفته‌اند و 82 درصد غیرمجاز و كپی بوده ضمن اینكه تاكید مهران مدیری بر عدم كپی قهوه تلخ نیز تنها 5 درصد تاثیرگذار بوده و 13 درصد از نسخه‌های اصلی آن به فروش رفته‌اند و 87 درصد آن غیر مجاز بوده است.

وی ادامه داد: فصل دوم سریال "قلب یخی " شامل 14 قسمت است كه در هفت بسته‌ دو قسمتی از اول تیرماه توزیع می‌شود. تاكنون بیشتر بازیگران جلوی دوربین رفته‌اند و در فاصله‌ای زمانی كه فصل دوم «قلب یخی» توزیع شود، 11 قسمت سری اول به صورت دی وی دی روانه بازار خواهد شد.

فلاح نیز گفت: آلبوم "قلب یخی " از امروز در شهرستان‌ها و از فردا در تهران توزیع می‌شود و متشكل از 13 قطعه است كه 5 تای آنها متعلق به مجموعه قلب یخی است و 8 ترانه آن جدید است. این آلبوم نزدیك به 9 ماه زمان برد تا آماده شود. البته ترانه‌های قلب یخی دوباره تنظیم شده‌اند چون جنس تنظیم آهنگ برای فیلم با موسیقی متفاوت است و حس‌های مختلفی دارند.

فارس نیوز

16. کاربر روبرو از پست مفید SEYED AMIR سپاس کرده است .

A!i

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع