سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نظرسنجی: «بریکینگ بد» علیه «دکستر» - صفحه 2

نمایش نتایج نظرسنجی: «بریکینگ بد» یا «دکستر»؟

رأی دهندگان
115. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Breaking Bad

68 59.13%
  • Dexter

47 40.87%
صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 97
نمایش شاخه ای80علاقمندی ها

موضوع: نظرسنجی: «بریکینگ بد» علیه «دکستر»

ناگهان، چقدر زود دیر می‌شود...!
    F-Gladiator آواتار ها
    وضعیت : F-Gladiator آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,798
    سپاس شده 5,030 در 1,118 پست
    یاد شده
    در 44 پست
    تگ شده
    در 834 تاپیک

نظرسنجی: «بریکینگ بد» علیه «دکستر»

بالاخره روزهای تلخی که علاقه‌مندان به سریال‌های تلوزیونی منتظرش بودند سر رسیدند...
    "بریکینگ بد" و "دکستر"، 2 سریالی که بسیاری آنها را بهترین سریال‌های تاریخ تلویزیون می‌دانند، به فاصله یک هفته از یکدیگر به پایان می‌رسند. "بریکینگ بد"، سریالی است که با احتساب فاصله بین فصل پنجم، 6 سال مهمان خانه‌های علاقه‌مندان بود. "بریکینگ بد" در این مدت توانست با قاطعیت کامل، خودش را به عنوان یکی از بهترین سریال‌های تلویزیونی (اگر نگوییم بهترین) هم از نظر منتقدین و هم از نظر بینندگان، معرفی کند. در مرکز این توجهات "برایان کرینستون" قرار دارد که توانست با هنرنمایی فوق‌العاده خود، نقش والتر وایت (هایزنبرگ) را ماندگار سازد و جوایز بسیاری (از جمله سه اِمی) را نیز دریافت کند. اپیزودهای پایانی این سریال توانسته تحسین‌های بسیاری را به خود جلب کند، به طوری که اپیزود 14 از فصل آخر امتیاز کامل 10 را از مشترکان سایت معتبر IMDB دریافت کند.
    "دکستر" نیز در مدت 8 سال پخش خود، بینندگان بسیاری پیدا کرد و به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیون بدل شد. این قاتل دوست‌داشتنی توانست در طول این مدت علاقه‌مندان سرسختی پیدا کند و همواره در فصل جوایز تلویزیونی حضوری نسبتاً موفق داشته باشد. موفقیت‌های "دکستر" را می‌توان مدیون بازی "مایکل سی هال" دانست، چرا که توانسته این ضدقهرمان جامعه‌گریز را به شخصیتی محبوب تبدیل کند. اگرچه "دکستر" نتوانست در فصل پایانی خود هوادارانش را راضی نگه‌ دارد و بسیار پایین‌تر از سطح همیشگی خود ظاهر شد، ولی این موضوع به هیچ‌وجه از محبوبیتی که در طول این مدت کسب کرده نکاسته است.
    حال که پس از گذشت چندین سالِ همراه با تلخی‌ها و شیرینی‌ها در آستانه خداحافظی با این 2 سریال محبوب و موفق هستیم، بهتر است تا با مقایسه‌ای منطقی بین آنها، بهترین و محبوبترین را انتخاب و مشخص کنیم کدام یک بر دیگری برتری دارد. از شما خواسته شده تا سریال مورد علاقه خود را انتخاب کنید و دلیل خود را بنویسید تا دیگران نیز با عقیده شما آشنا شوند.
    پس کدام یک... "دکستر" یا "بریکینگ بد"؟ "دکستر مورگان" یا "والتر وایت"؟ "مسافر تاریک" یا "هایزنبرگ"؟
    انتخاب با شماست...

با تشکر ویژه از سروش (ScarFace) عزیز
    The Original, Cussed, Dexter. و 11 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

پای همه گلدسته‌ها دوباره اعدام صدا
    دوباره مرگ گل سرخ، دوباره‌ها دوباره‌ها
    حریق سبز جنگلا به دست کبریت جنون
    از کاشی‌های آبیمون سر زده فواره خون

2. # ADS

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

پاسخ : نظرسنجی: «بریکینگ بد» علیه «دکستر»

بله این هم از اون تاپیک های سخته ....

به هر حال از اینکه هر دو رو بسیار دوس دارم نمیشه گذشت شاید از نظر کرکتر با دکستر صمیمی تر باشم! ینی دکستر یه کرکتری بود که واسش خیلی زیاد دغدغه داشتم به این رو هم بگم که قطعاً این فصل دکستر عالی نیست اما اونقدرها هم بد نبوده به نظر من تا قبل قسمت یکی مونده به اخر البته ،پس مشکل من با این فصل نیست آنچنان مشکل من با سریال دکستر بیشتر ایدئولوژیکی و بحثم سر منطق بعضی از اتفاقات هست ، فکر میکنم اوجش و استارتش هم از قسمت پایانی فصل قبل بود که البته نوشتم در بحث اپیزودیکش
    یک نکته دیگه هم که برام باقی مونده این هست که احساس میکنم یه جوری به ما خیانت شد با این سبک پیشرفت داستان! چون از قتل های دکستر بین فن ها 2 برداشت بود که یه عده میگفتن کارش درست نیست و یک عده که من هم همینطور فکر میکنم نظرشون این بود که کار دکس کار درستی هست. خب تا همین چند قسمت پیش احتمال هر 2 حالت بود و مشکلی هم نبود اما این فصل با اومدن هانا و ... این روند رو نشون داد که بله دکس هم به این باور رسیده که فقط یه قاتله و اون قتل های قبل هم همه عشقی بوده و ما تا اینجا سرکار! کلا من از فیلم و سریال هایی که برای ادم نتیجه گیری میکنن خوشم نمیاد و این هم مساله کوچیکی نبود و خط اصلی داستان بود! به هر حال یکی از حذابیت های دکستر برای من همیشه حرکتش روی خط بوده بودن یا نبودن خدا خوب شدن یا نشدن .... اما این نتیجه گیری بزرگ برای من زیاد قابل قبول نیود.
    به هر حال من مدتی میشه که با بعضی از اتفاقات و تغییرات دکس نمیتونم ارتباط کامل برقرار کنم از اون اپیزود شیمی تا ...
    در مورد بی.بی هم زیاد نوشتم من از ابتدا جذب کار شدم از همون قسمت اول میشه گفت به همه اونهایی که بعد از چند اپ بیخیال کار شدن گفتم ادامه بدن اما خب به نظرم بی بی هم ضعف هایی داشته در این مدت
    به هرحال اختلاف برای من خیلی زیاد نیست اما من به بی.بی رای میدم حداقل این احتمال رو میدم که والتره بی.بی رو ایدئولوژیش میمونه و مثل دکستر اصلاح نمیشه یا نمیگه اشتباه کردم، به هر حال من از اون دسته فن هایی بودم که همیشه اعتقاد داشتم کارهای دکستر درسته همونطور والت البته این منهای اصل وجودیشه اما فرق اینه که دکستر قصه ما یه جورایی جا زد اما والتر نه ، این یکی از اصلی تری دلیل هام هست برای رای .
    ممنون فرشاد جان
    F-Gladiator و AliE به این پست علاقمند بوده اند.

4. 3 کاربر از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده اند .

5. # ADS

AliE آواتار ها
    وضعیت : AliE آنلاین نیست.
    سپاس ها : 278
    سپاس شده 134 در 81 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 257 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Silent-Killer نمایش پست ها
    بله این هم از اون تاپیک های سخته ....

به هر حال از اینکه هر دو رو بسیار دوس دارم نمیشه گذشت شاید از نظر کرکتر با دکستر صمیمی تر باشم! ینی دکستر یه کرکتری بود که واسش خیلی زیاد دغدغه داشتم به این رو هم بگم که قطعاً این فصل دکستر عالی نیست اما اونقدرها هم بد نبوده به نظر من تا قبل قسمت یکی مونده به اخر البته ،پس مشکل من با این فصل نیست آنچنان مشکل من با سریال دکستر بیشتر ایدئولوژیکی و بحثم سر منطق بعضی از اتفاقات هست ، فکر میکنم اوجش و استارتش هم از قسمت پایانی فصل قبل بود که البته نوشتم در بحث اپیزودیکش
    یک نکته دیگه هم که برام باقی مونده این هست که احساس میکنم یه جوری به ما خیانت شد با این سبک پیشرفت داستان! چون از قتل های دکستر بین فن ها 2 برداشت بود که یه عده میگفتن کارش درست نیست و یک عده که من هم همینطور فکر میکنم نظرشون این بود که کار دکس کار درستی هست. خب تا همین چند قسمت پیش احتمال هر 2 حالت بود و مشکلی هم نبود اما این فصل با اومدن هانا و ... این روند رو نشون داد که بله دکس هم به این باور رسیده که فقط یه قاتله و اون قتل های قبل هم همه عشقی بوده و ما تا اینجا سرکار! کلا من از فیلم و سریال هایی که برای ادم نتیجه گیری میکنن خوشم نمیاد و این هم مساله کوچیکی نبود و خط اصلی داستان بود! به هر حال یکی از حذابیت های دکستر برای من همیشه حرکتش روی خط بوده بودن یا نبودن خدا خوب شدن یا نشدن .... اما این نتیجه گیری بزرگ برای من زیاد قابل قبول نیود.
    به هر حال من مدتی میشه که با بعضی از اتفاقات و تغییرات دکس نمیتونم ارتباط کامل برقرار کنم از اون اپیزود شیمی تا ...
    در مورد بی.بی هم زیاد نوشتم من از ابتدا جذب کار شدم از همون قسمت اول میشه گفت به همه اونهایی که بعد از چند اپ بیخیال کار شدن گفتم ادامه بدن اما خب به نظرم بی بی هم ضعف هایی داشته در این مدت
    به هرحال اختلاف برای من خیلی زیاد نیست اما من به بی.بی رای میدم حداقل این احتمال رو میدم که والتره بی.بی رو ایدئولوژیش میمونه و مثل دکستر اصلاح نمیشه یا نمیگه اشتباه کردم، به هر حال من از اون دسته فن هایی بودم که همیشه اعتقاد داشتم کارهای دکستر درسته همونطور والت البته این منهای اصل وجودیشه اما فرق اینه که دکستر قصه ما یه جورایی جا زد اما والتر نه ، این یکی از اصلی تری دلیل هام هست برای رای .
    ممنون فرشاد جان
    خیلی خوشم اومد از دلیلت واقعا نکته ی عالی ای بود که تا حالا بهش دقت نکرده بودم! اینکه BB نتیجه رو به بیننده میسپاره و برا والت حکم صادر نمیکنه و والت هم تو هدفش (درست یا غلط) تغییر ناپذیره. dexter هم تا قبل از فصل 6 تا حدودی اینطور بود. کلا کسی هست مخالف باشه دکستر بعد از فصل 5 شروع به افت کرد؟

7. کاربر روبرو از پست مفید AliE سپاس کرده است .

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

من به بریکینگ بد رای دادم! خدائیش با همه کم و کاستیهاش قشنگ بود!
    البته دکستر رو کامل نگاه نکردم! چون نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و همون فصل 1 رهاش کردم
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

9. کاربر روبرو از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده است .

F-Gladiator آواتار ها
    یاد شده
    در 44 پست
    تگ شده
    در 834 تاپیک

قابل توجه دوستان محترم
    این آمار کلی این دو سریال در IMDB، برای مقایسه چیز خوبیه

HEARTLESS به این پست علاقمند بوده است.

11. 5 کاربر از پست مفید F-Gladiator سپاس کرده اند .

F-Gladiator آواتار ها
    یاد شده
    در 44 پست
    تگ شده
    در 834 تاپیک

این یکی از دلایل علاقه من به والتره، دلیل دیگش اینه که والت بر خلاف دکستر همه چیز رو حول محور خودش نمیبینه، در واقع والت به تنها کسی که فکر نمی‌کنه خودشه. اما دکستر خودش رو مرکز همه چیز می‌دونه و حاضره به خاطر خودش از خانوادش بگذره، البته یکی-دو فصل آخر داشت آدم میشد، ولی دیگه کار از کار گذشته بود.

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط F-Gladiator نمایش پست ها
    این یکی از دلایل علاقه من به والتره، دلیل دیگش اینه که والت بر خلاف دکستر همه چیز رو حول محور خودش نمیبینه، در واقع والت به تنها کسی که فکر نمی‌کنه خودشه. اما دکستر خودش رو مرکز همه چیز می‌دونه و حاضره به خاطر خودش از خانوادش بگذره، البته یکی-دو فصل آخر داشت آدم میشد، ولی دیگه کار از کار گذشته بود.
    شاید من درست یادم نمیاد اما اتفاقا خانواده دکس از جمله هریسون و دب همیشه براش از خط قرمز ها بودن و دکس ادم خود بینی نبود، همینطور والت هم دقیق یادم نیست خیلی وقت پیش دیدم اما اتفاقا یه جاهایی خراب کرده بود و جو شخصیت هایزنبرگ کامل به شخصیت والتریش میچربید و داشت زیاده روی میکرد، به هر حال این عیب نیست این تلفیق هاست که شخصیت رو ریل میکنه کرکتر زیاد هم اصول گر و ماشینی جواب نمیده.

14. 2 کاربر از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده اند .

F-Gladiator آواتار ها
    یاد شده
    در 44 پست
    تگ شده
    در 834 تاپیک

شاید من درست یادم نمیاد اما اتفاقا خانواده دکس از جمله هریسون و دب همیشه براش از خط قرمز ها بودن و دکس ادم خود بینی نبود، همینطور والت هم دقیق یادم نیست خیلی وقت پیش دیدم اما اتفاقا یه جاهایی خراب کرده بود و جو شخصیت هایزنبرگ کامل به شخصیت والتریش میچربید و داشت زیاده روی میکرد، به هر حال این عیب نیست این تلفیق هاست که شخصیت رو ریل میکنه کرکتر زیاد هم اصول گر و ماشینی جواب نمیده.
    دکستر تا همین فصل هفت هیچ احساسی نسبت به هیچ کس نداشت، اتفاقات پس از مرگ ریتا رو که به خاطر داری؟ حتی احساسش نسبت به هریسون یک احساس مسئولیت بود و نه عشق. دیگه هممون یادمون هست که دکس حتی حاضر نشد به خاطر خانوادش از قتل دست بکشه.
    از طرف دیگه شروع والتر برای هایزنبرگ شدنش از مسائل پیرامون خانوادش شروع شد. البته قبول دارم که والت همیشه یه وجه تاریک داشت، ولی تا زمانی که مسئله سرطان و آینده خانوادش پیش نیومده بود دست به هیچ کار خلافی نزده بود. تو اپیزود 15 هم که دیدیم وقتی فهمید خانوادش پولی که از این راه به دست اورده بود رو نمی‌خوان بیخیال همه چی شد و خواست خودشو تسلیم کنه. حالا اینکه چرا این کار رو نکرد تو اپیزود آخر معلوم میشه...

سوم شخص آواتار ها
    وضعیت : سوم شخص آنلاین نیست.
    سپاس ها : 25
    سپاس شده 46 در 31 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 47 تاپیک

والتر وايت

F-Gladiator آواتار ها
    یاد شده
    در 44 پست
    تگ شده
    در 834 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط سوم شخص نمایش پست ها
    والتر وايت
    سلام دوست عزیز
    برای اینکه رأیتون محسوب بشه، شما باید در نظرسنجی شرکت کنید.
    با تشکر

arsham آواتار ها
    وضعیت : arsham آنلاین نیست.
    سپاس ها : 142
    سپاس شده 42 در 27 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 104 تاپیک

به نظر من سریال سلیقه ایی و بستگی به روحیات مخاطب داره که خوشش بیاد یا نه
    هر دو این سریال ها شاهکارن اما من بیشتر با دکستر حال کردم
    اما برکینگ بدم یه سریال خیلی عالی هستش

19. کاربر روبرو از پست مفید arsham سپاس کرده است .

صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)