سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نظرسنجی: «بریکینگ بد» علیه «دکستر»

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج نظرسنجی: «بریکینگ بد» یا «دکستر»؟

رأی دهندگان
113. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Breaking Bad

67 59.29%
  • Dexter

46 40.71%
صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 97
نمایش شاخه ای79علاقمندی ها

موضوع: نظرسنجی: «بریکینگ بد» علیه «دکستر»

ناگهان، چقدر زود دیر می‌شود...!
    F-Gladiator آواتار ها
    وضعیت : F-Gladiator آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,798
    سپاس شده 5,028 در 1,118 پست
    یاد شده
    در 44 پست
    تگ شده
    در 834 تاپیک

جعبه مدال ها

نظرسنجی: «بریکینگ بد» علیه «دکستر»

بالاخره روزهای تلخی که علاقه‌مندان به سریال‌های تلوزیونی منتظرش بودند سر رسیدند...
    "بریکینگ بد" و "دکستر"، 2 سریالی که بسیاری آنها را بهترین سریال‌های تاریخ تلویزیون می‌دانند، به فاصله یک هفته از یکدیگر به پایان می‌رسند. "بریکینگ بد"، سریالی است که با احتساب فاصله بین فصل پنجم، 6 سال مهمان خانه‌های علاقه‌مندان بود. "بریکینگ بد" در این مدت توانست با قاطعیت کامل، خودش را به عنوان یکی از بهترین سریال‌های تلویزیونی (اگر نگوییم بهترین) هم از نظر منتقدین و هم از نظر بینندگان، معرفی کند. در مرکز این توجهات "برایان کرینستون" قرار دارد که توانست با هنرنمایی فوق‌العاده خود، نقش والتر وایت (هایزنبرگ) را ماندگار سازد و جوایز بسیاری (از جمله سه اِمی) را نیز دریافت کند. اپیزودهای پایانی این سریال توانسته تحسین‌های بسیاری را به خود جلب کند، به طوری که اپیزود 14 از فصل آخر امتیاز کامل 10 را از مشترکان سایت معتبر IMDB دریافت کند.
    "دکستر" نیز در مدت 8 سال پخش خود، بینندگان بسیاری پیدا کرد و به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیون بدل شد. این قاتل دوست‌داشتنی توانست در طول این مدت علاقه‌مندان سرسختی پیدا کند و همواره در فصل جوایز تلویزیونی حضوری نسبتاً موفق داشته باشد. موفقیت‌های "دکستر" را می‌توان مدیون بازی "مایکل سی هال" دانست، چرا که توانسته این ضدقهرمان جامعه‌گریز را به شخصیتی محبوب تبدیل کند. اگرچه "دکستر" نتوانست در فصل پایانی خود هوادارانش را راضی نگه‌ دارد و بسیار پایین‌تر از سطح همیشگی خود ظاهر شد، ولی این موضوع به هیچ‌وجه از محبوبیتی که در طول این مدت کسب کرده نکاسته است.
    حال که پس از گذشت چندین سالِ همراه با تلخی‌ها و شیرینی‌ها در آستانه خداحافظی با این 2 سریال محبوب و موفق هستیم، بهتر است تا با مقایسه‌ای منطقی بین آنها، بهترین و محبوبترین را انتخاب و مشخص کنیم کدام یک بر دیگری برتری دارد. از شما خواسته شده تا سریال مورد علاقه خود را انتخاب کنید و دلیل خود را بنویسید تا دیگران نیز با عقیده شما آشنا شوند.
    پس کدام یک... "دکستر" یا "بریکینگ بد"؟ "دکستر مورگان" یا "والتر وایت"؟ "مسافر تاریک" یا "هایزنبرگ"؟
    انتخاب با شماست...

با تشکر ویژه از سروش (ScarFace) عزیز
    The Original, Cussed, Dexter. و 11 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

پای همه گلدسته‌ها دوباره اعدام صدا
    دوباره مرگ گل سرخ، دوباره‌ها دوباره‌ها
    حریق سبز جنگلا به دست کبریت جنون
    از کاشی‌های آبیمون سر زده فواره خون

2. # ADS

AliE آواتار ها
    وضعیت : AliE آنلاین نیست.
    سپاس ها : 278
    سپاس شده 134 در 81 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 257 تاپیک

پاسخ : نظرسنجی: «بریکینگ بد» علیه «دکستر»

صد در صد بریکینگ بد! با این که خودم با دکستر بیشتر از bb خاطره دارم و تاثیر مهم تری هم تو زندگیم داشته ولی سریال bb قشنگ یه سر و گردن از دکستر بالاتره. البته فصل های قدیمی دکستر از bb بهتر بودن ولی اگه بخوایم به روند کلی سریال نگاه کنیم bb بهتر ظاهر شده. طوری که bb با ذهن بیننده بازی میکنه و روند رشد و سقوط والتر وایت که تولید کننده ی عمده ی شیشست رو نشون میده واقعا جای تحسین داره. همچنین کاملا مشخصه هدف سریال یه چیزی بالاتر از فقط تولید مواد و گریز از دست پلیسه و چیز دیگه ای رو نشانه گرفته.
    همون طور که گفتم اگه دکستر تا آخر این روند رو به رشدشو ادامه میداد الان بهتر از bb بود ولی افت داشت متاسفانه. حتی بازی مایکل سی هال هم یه 2-3 فصلی میشه به قدیما نمیرسه در حالی که کرانستون هر قسمت بهتر از قسمت قبل بازی میکنه.
    فصل 5 bb مخصوصا این چند اپیزود پایانی که کاملا مشخص کردن bb برترین مجموعه ی تلویزیونیه.
    Dexter. به این پست علاقمند بوده است.
    you drained my heart and made a spade, there's still traces of me in your veins

4. 5 کاربر از پست مفید AliE سپاس کرده اند .

?what if your future was the past
    Dexter. آواتار ها
    وضعیت : Dexter. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,619
    سپاس شده 2,935 در 1,010 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 890 تاپیک

جعبه مدال ها

من انتخابم دکستر هستش حالا شاید با خودتون فکر کنید که چون من یوزرم دکستره پس دارم یکطرفه و خودخواهانه برخورد میکنم

درسته که چند اپیزود پایانی سریال اونطور که باید نتونست قوی ظاهر بشه ولی من هنوز مرگ ریتا رو یادمه هنوز یادمه دکستر سر خاک ریتا چی گفت هنوز یادمه دکستر به ماه زل زد و گفت " کنکتد بای لایت " هنوز یادم نرفته که چطوری بخاطر ریتا الیوت رو با مشت زد

بارها پیش اومده که شب قبل ریلیز دکستر از شوق این که داره قسمت جدیدش میاد خوابم نبرده............. نــــــــــــــــــه من هرگز اینا رو فراموش نمیکنم

بریکینگ بد هم درسته که تو این چند اپیزود پایانی تونست خوب ظاهر بشه ولی هنوز فصلای قبلی رو یادمه

پس با این حساب 100 در 100 دکستر

پ.ن :ممنون فرشاد جان واقعا همچین تاپیکی لازم بودش
    ویرایش توسط Dexter. : 09-18-2013 در ساعت 21:04
    farajollahi و arian.dexter به این پست علاقمند بوده اند.
    ?what if your future was the past
    چی میشه اگه آیندت، گذشتت باشه؟
    http://forum.cinemacenter.ir/signaturepics/sigpic14902_18.gif

سریال یک غریبه. تاریخ شروع سریال: 18 مرداد

6. 5 کاربر از پست مفید Dexter. سپاس کرده اند .

AliE آواتار ها
    وضعیت : AliE آنلاین نیست.
    سپاس ها : 278
    سپاس شده 134 در 81 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 257 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Dexter. نمایش پست ها
    بریکینگ بد هم درسته که تو این چند اپیزود پایانی تونست خوب ظاهر بشه ولی هنوز فصلای قبلی رو یادمه
    اتفاقا به نظرم BB از همون ابتدا عالی بود! از قسمت اول عاشقش شدم. درسته فصل های اولش اصلا به فصل های اول dexter نمیرسید ولی به هر حال باز هم خیلی عالی بود.
    LuCiFer به این پست علاقمند بوده است.
    you drained my heart and made a spade, there's still traces of me in your veins

8. 5 کاربر از پست مفید AliE سپاس کرده اند .

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,645 در 7,115 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

خوب من رو این نظرسنجی میزاره تو دوراهی وحشتناک متاسفانه ..
    دو سریال رو بدجوری دوست دارم ...
    بریکینگ از یک ور ، دکستر رو از طرف دیگه ...
    دکستر رو وقتی شروع کردم به دیدن دنیا طوری اتفاق افتاد که من نمیدونستم حتی با این سریال چکار کنم غرق در حرکات دکستر بودم و فصل اول در عرض 15 ساعت به اتمام رسیده بود و منتظر گذاشتن فصل دوم بودم ... دنیای دکستر برام یک چیز دیگری است که واقعا از دیدنش لذت بردم ... 7 فصل تمام این دیدن و این غرق شدن ها ادامه داشت و دارد اما فصل آخر؟؟ چه در مغز این نویسنده ها گذشته من نمیدونم نمیخوام واقعا در مورد این فصل عصف؟ بار حرف هم بزنم ...
    بریکینگ بد؟ یک سریال سطح بالا بالا بالا بالا ... که همه منتقدین دست به تحسین این سریال زدن ..
    وقتی سریال رو شروع کردم فصل اول رو به زور به اتمام رسوندم اصلا با سریال ارتباط برقرار نکرده بودم فصل دوم هم همین طور و سریال رو بایکوت کردم که باز بعد خواندن حرفهای طرفداران این بار با قدرت و با دقت بیشتری به دیدار این سریال رفتم و این بار نمیشد من رو از روی صندلی برداشت...
    طوری غرق در دنیای والتر وایت شده بودم که حد نداشت و فصل 5 قسمت 8 نیز به اتمام رسید و من در خماری ...
    فصل اخر این سریال هم که به موازات دکستر در حال پخش هستش یکی از بینظیر ترین فصل های سریالی است که چیزی کم ندارد ...

برسیم به مقایسه و سرانجام رای انداختن ...
    متاسفانه رای دادن برام سخت هستش ..
    اگر فصل اخر دکستر رو هم با 7 فصل در نظر بگیرم رای من صد درصد بریکینگ بد هستش ...
    اما اگر فصل اخر رو اصلا انگاری ندیده باشم رای من بدون هیچ شکی دکستر است ...
    حال من چه کنم .. دکستر بهترین سریالی است که تا به امروز دیدم همچنین بریکینگ بد ...
    اما در این بین دکستر رو بیشتر دوست دارم و علاقه وافری به این قاتل دوست داشتنی دارم ... پس رای من دکستر هستش ان هم با در نظر نگرفتن کامل فصل 8 ...
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

10. 6 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

گاهی تنها ماندن بهای آدم ماندن است...
    MoonCity آواتار ها
    وضعیت : MoonCity آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,280
    سپاس شده 6,616 در 1,422 پست
    یاد شده
    در 20 پست
    تگ شده
    در 816 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    خوب من رو این نظرسنجی میزاره تو دوراهی وحشتناک متاسفانه ..
    دو سریال رو بدجوری دوست دارم ...
    بریکینگ از یک ور ، دکستر رو از طرف دیگه ...
    دکستر رو وقتی شروع کردم به دیدن دنیا طوری اتفاق افتاد که من نمیدونستم حتی با این سریال چکار کنم غرق در حرکات دکستر بودم و فصل اول در عرض 15 ساعت به اتمام رسیده بود و منتظر گذاشتن فصل دوم بودم ... دنیای دکستر برام یک چیز دیگری است که واقعا از دیدنش لذت بردم ... 7 فصل تمام این دیدن و این غرق شدن ها ادامه داشت و دارد اما فصل آخر؟؟ چه در مغز این نویسنده ها گذشته من نمیدونم نمیخوام واقعا در مورد این فصل عصف؟ بار حرف هم بزنم ...
    بریکینگ بد؟ یک سریال سطح بالا بالا بالا بالا ... که همه منتقدین دست به تحسین این سریال زدن ..
    وقتی سریال رو شروع کردم فصل اول رو به زور به اتمام رسوندم اصلا با سریال ارتباط برقرار نکرده بودم فصل دوم هم همین طور و سریال رو بایکوت کردم که باز بعد خواندن حرفهای طرفداران این بار با قدرت و با دقت بیشتری به دیدار این سریال رفتم و این بار نمیشد من رو از روی صندلی برداشت...
    طوری غرق در دنیای والتر وایت شده بودم که حد نداشت و فصل 5 قسمت 8 نیز به اتمام رسید و من در خماری ...
    فصل اخر این سریال هم که به موازات دکستر در حال پخش هستش یکی از بینظیر ترین فصل های سریالی است که چیزی کم ندارد ...

برسیم به مقایسه و سرانجام رای انداختن ...
    متاسفانه رای دادن برام سخت هستش ..
    اگر فصل اخر دکستر رو هم با 7 فصل در نظر بگیرم رای من صد درصد بریکینگ بد هستش ...
    اما اگر فصل اخر رو اصلا انگاری ندیده باشم رای من بدون هیچ شکی دکستر است ...
    حال من چه کنم .. دکستر بهترین سریالی است که تا به امروز دیدم همچنین بریکینگ بد ...
    اما در این بین دکستر رو بیشتر دوست دارم و علاقه وافری به این قاتل دوست داشتنی دارم ... پس رای من دکستر هستش ان هم با در نظر نگرفتن کامل فصل 8 ...
    سروش با سرعت تمام نوشتت رو خوندم تا ببینم آخرش چی میگی
    البته اول که دیدماینجا پست دادی بدون هیچ شکی فکر میکردم انتخابت دکستر هست بدون لحظه‌ای تردید.. اما...
    نمیدونم این انتقادات خیلی تندی که از دکس داره میشه بخاطر فصل 5 فوق العاده بی بی هست یا بخاطر اینکه طرفدارای دکس نمیخوان قبول کنند که باید با دکستر خداحافظب کننده..
    درسته... بی بی فوق العادس.. نه تنها فصل 5 بلکه همه فصولش (فصل 4 هم بی نظیر بود.. گاس فرینگ یکی از شخصیت‌های موندگار سریالی شد برای من در فصل 4).. همه چی خوب و پرفکت هست.. اما..
    دکستر هم این اندازه که داره بهش حمله میشه بد نیست.. باید موضوع دو سریال.. تعداد فصول و گستردگی داستان برای مانور نویسنده رو هم در نظر گرفت..
    به هر حال بلاخره سروش هم به شک افتاد.. درست مثل دکستر
    Dexter., farajollahi و HEARTLESS به این پست علاقمند بوده اند.

12. 3 کاربر از پست مفید MoonCity سپاس کرده اند .

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,645 در 7,115 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MoonCity نمایش پست ها
    سروش با سرعت تمام نوشتت رو خوندم تا ببینم آخرش چی میگی
    البته اول که دیدماینجا پست دادی بدون هیچ شکی فکر میکردم انتخابت دکستر هست بدون لحظه‌ای تردید.. اما...
    نمیدونم این انتقادات خیلی تندی که از دکس داره میشه بخاطر فصل 5 فوق العاده بی بی هست یا بخاطر اینکه طرفدارای دکس نمیخوان قبول کنند که باید با دکستر خداحافظب کننده..
    درسته... بی بی فوق العادس.. نه تنها فصل 5 بلکه همه فصولش (فصل 4 هم بی نظیر بود.. گاس فرینگ یکی از شخصیت‌های موندگار سریالی شد برای من در فصل 4).. همه چی خوب و پرفکت هست.. اما..
    دکستر هم این اندازه که داره بهش حمله میشه بد نیست.. باید موضوع دو سریال.. تعداد فصول و گستردگی داستان برای مانور نویسنده رو هم در نظر گرفت..
    به هر حال بلاخره سروش هم به شک افتاد.. درست مثل دکستر
    نیگا احمد ...
    قرار هست دو غول رو با هم مقایسه کنیم ...
    فصل 5 پارت دوم بریکینگ بد طوری داره پیش میره که بیننده رو دست به دهان میزاره این یعنی عالی ...
    فصل 8 دکستر طوری داره پیش میره که همه دارن به شخصیت دکستر که همه میدونن چقدر دوسش دارم توهین میکنن و به قول پرنیان تو بحث اپیزودیک اگه کشته شد نیوفتن به اما اگر ...
    من 7 فصل دکستر رو به بریکینگ نمیدم .. فصل 1.4 دکستر بینظیر هستند همین طور که فصل 5 بریکینگ بد بینظیر هستش
    اما واقعا نمیشه از ضعف نویسنده ها چشم پوشید که این طور شخصیت دوست داشتنی یک قاتل رو که همه از ته دل دوسش دارن رو به این منوال به اتمام برسونن ...
    بعد والتر وایت با اون قدرت به پیش بره ... 6 قسمت پخش شده 6 قسمت بینظیر هستش قسمت 6 تبدیل میشه به بهترین قسمت تاریخ سریالی
    اما دکستر در فصل اخیر ؟ 11 قسمت .. 11 قسمت خواب اور
    اما در کل من نمیتونم فراموش کنم که با دکستر زندگی کردم با بی بی نکردم ... من 6 ساله دکستر میبینم بعد بیام به بی بی رای بدم که 1.5 ساله میبینم ؟؟ عمرا...
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

14. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

گاهی تنها ماندن بهای آدم ماندن است...
    MoonCity آواتار ها
    وضعیت : MoonCity آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,280
    سپاس شده 6,616 در 1,422 پست
    یاد شده
    در 20 پست
    تگ شده
    در 816 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    نیگا احمد ...
    قرار هست دو غول رو با هم مقایسه کنیم ...
    فصل 5 پارت دوم بریکینگ بد طوری داره پیش میره که بیننده رو دست به دهان میزاره این یعنی عالی ...
    فصل 8 دکستر طوری داره پیش میره که همه دارن به شخصیت دکستر که همه میدونن چقدر دوسش دارم توهین میکنن و به قول پرنیان تو بحث اپیزودیک اگه کشته شد نیوفتن به اما اگر ...
    من 7 فصل دکستر رو به بریکینگ نمیدم .. فصل 1.4 دکستر بینظیر هستند همین طور که فصل 5 بریکینگ بد بینظیر هستش
    اما واقعا نمیشه از ضعف نویسنده ها چشم پوشید که این طور شخصیت دوست داشتنی یک قاتل رو که همه از ته دل دوسش دارن رو به این منوال به اتمام برسونن ...
    بعد والتر وایت با اون قدرت به پیش بره ... 6 قسمت پخش شده 6 قسمت بینظیر هستش قسمت 6 تبدیل میشه به بهترین قسمت تاریخ سریالی
    اما دکستر در فصل اخیر ؟ 11 قسمت .. 11 قسمت خواب اور
    اما در کل من نمیتونم فراموش کنم که با دکستر زندگی کردم با بی بی نکردم ... من 6 ساله دکستر میبینم بعد بیام به بی بی رای بدم که 1.5 ساله میبینم ؟؟ عمرا...
    ببین سروش...
    اگر ما بخواییم فقط فصول آخر رو در نظر بگیریم در حق دکس ظلم کردیم..
    الان ما با 2 فصل پایان بندی 2 سریال فوق العاده طرفیم.. دکس و بی بی.. بیا با هم فکر کنیم که چه پایانی میشد برای دکس در نظر گرفت و چه پایانی برای بی بی..
    بی بی یه سریال با داستان کاملاً دنباله‌دار و موثر در فصول بعد هست که مثل حلقه‌های زنجیر با هم ارتباط دارن.. هر فصلی آثارش در فصل بعد به صورت کاملاً مشهود خودشو نشون میده.. در این فصول والتر اونقدر دشمن پیدا میکنه که باید همه رو نابود کنه.. حتی جسی و هنک، اسکایلر و جونیور و حتی هالی کوچولو هم بر علیه‌اش میشن.. ما باید این فضا رو در نظر بگیریم که نویسنده چقدر دستش بازه و چه کارهایی میتونه انجام بده.. بله نویسندگی بی بی بدون لحظه‌ای شک فوق العاده و بی نظیره.. اما خب این فضا رو هم سریال ایجاد کرده که بشه یه پایان بندی فوق العاده ایجاد کرد..
    حالا برمیگردیم به دکس.. دکس از اول فصل 8 چه دشمنی از فصول قبل داشت؟!.. فقط دب بود که اونم میدونیم که عاشقه دکس هست.. دگتر وگل وارد ماجرا میشه تا پرده از چگونگی دکس شدن دکس برداشته بشه.. یه قاتل مرموز هم اضافه میشه.. دیگه چه کاری میشد کرد؟!.. قبول کن که نمیشد دوباره فصا 8 هم هر قسمت یکی بره روی میز دکس.. باید یه تغییری ایجاد میشد.. حتی والتر هم تغییر میکنه تو فصل اخر اونوقت میخواین دکس تغییر نکنه؟!
    چه تغییری میشه برای دکس در نظر گرفت؟!..
    اعتراف و اعدام؟!..
    یه اشتباه بزرگ و فرار مثل ترسوها؟!..
    خودکشی؟!..
    فکر نمیکنی با این پایان بندی ها 8 فصل دکس رو سرمون خراب میشد؟.. من خودم هم قبول دارم که عشق گزینه پرفکتی نبود، ولی لااقل از خیلی گزینه ها بهتر بود.. آخرش که چی.. بلاخره دکس باید یکروزی کشتن رو کنار میذاشت

این مدت من اینور و اونور خیلی در مورد دکستر بد شنیدم و این خیلی باعث ناراحتیم شده.. حتی بیشتر از تموم شدن خود سریال.. لااقل بیاییم و خاطره خوبه این چند ساله رو با دکس خراب نکنیم

16. 2 کاربر از پست مفید MoonCity سپاس کرده اند .

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,545
    سپاس شده 2,530 در 755 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

من بریکینگ بد رو ندیدم البته دلیل ام مثل همون دلیلی هستش که سروش گفته بود،یعنی فصل اول رو دیدم ولی نتونستم ارتباط باهاش برقرار کنم بخاطر همین کنسل اش کردم ولی جدیدا و با تعریفات طرفدارانش قصد دارم دوباره بشینم ببینم.

ولی دکستـــــــــــــــــــــ ـر
    فصل آخرش رو فوق العاده شروع کرد! و دو سه قسمت اول عالی بود اما در ادامه یه جوری شد کلا!
    با سریالش کار ندارم ولی خود دکستر اگه نگم محبوبترین قطعا جزو سه کاراکتر محبوب من هستش بنابراین در انتخاب دکستر در مقابل بریکینگ بد شک ندارم ولی با این حال در رای گیری شرکت نمیکنم تا بریکینگ بد رو هم ببینم.

18. 2 کاربر از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده اند .

ناگهان، چقدر زود دیر می‌شود...!
    F-Gladiator آواتار ها
    وضعیت : F-Gladiator آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,798
    سپاس شده 5,028 در 1,118 پست
    یاد شده
    در 44 پست
    تگ شده
    در 834 تاپیک

جعبه مدال ها

والا من که مثل شما با این سریالا خاطره ندارم و هر جفتش رو به فاصله 1 هفته دیدم، 7 فصل دکستر رو در 1 هفته و 5 فصل بی بی رو در 4-5 روز. بنابراین اصن احساسی با داستان برخورد نمی‌کنم.
    باید اعتراف کنم که دکستر 4 فصل اولش حرف نداشت و فصل 5 هم خوب بود، ولی کاراکتر دکستر یک وجه بیشتر نداشت و ظاهر و باطن همونی بود که می‌دیدی. یعنی امکان نداشت حرکتی بزنه که با خودت بگی "یا ابرفرز، این چه کاری بود که کرد؟؟؟". یه آدم تک بعدی که به هیچ چیز جز کشتن فکر نمی‌کرد، ولی با این حال دوسش دارم. بازی مایک سی هال هم خیلی معمولی بود و فقط گاهی اوقات به قول سعید لبخندهای احمقانه میزد، دقیقن مثل کاراکترش بازی تک بعدی و خشکی داشت.
    از طرف دیگه والتر وایت آدمی بود که تو هر اپیزود یه کاری میکرد که با خودت میگفتی "یا حرضت عمام، یعنی از این بدتر هم می‌شه؟؟؟". یعنی اسم سریال کاملن برازندشه و هر چی که ترجمه بشه منظور رو می‌رسونه. بازی کرینستون هم که دیگه نابود کننده است، کاری کرده که الان هایزنبرگ شده یکی از تاریخی‌ترین شخصیت‌های طراحی شده. هر موقعی که صداش رو وقتی تو قالب هایزنبرگ می‌رفت می‌شنیدم روحم تازه میشد، مخصوصن اول اپیزود 7 فصل 5، جایی که به طرف می‌گه اسممو بگو و طرف میگه تو هایزنبرگی، کرینستون با اون صدای فوق‌العادش می‌گه "your goddamn right" بیننده میگُرخه.
    فیلمنامه هم که دیگه اظهر من‌الشمسه که بی‌بی برتر از دکسه، توش اصن شکی نیست.
    برمیگردم...
    AliE به این پست علاقمند بوده است.

پای همه گلدسته‌ها دوباره اعدام صدا
    دوباره مرگ گل سرخ، دوباره‌ها دوباره‌ها
    حریق سبز جنگلا به دست کبریت جنون
    از کاشی‌های آبیمون سر زده فواره خون

20. 4 کاربر از پست مفید F-Gladiator سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)