سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث اپیزودیک کلی فصل پنجم سریال Vampire Diaries - صفحه 5

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46
نمایش شاخه ای4علاقمندی ها

موضوع: بحث اپیزودیک کلی فصل پنجم سریال Vampire Diaries

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,142
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

بحث اپیزودیک کلی فصل پنجم سریال Vampire Diaries

بحث اپیزودیک کلی فصل پنجم سریال Vampire Diaries

زمان پخش:

اکتبر 2013

پخش در روزهای:
    پنجشنبه به وقت آمریکا و جمعه به وقت ایران

کانال پخش کننده:

بازیگران:

Ian Somerhalder

Paul Wesley

Joseph Morgan

Nina Dobrev

لازم به ذکر است در صورت استقبال از تاپیک ، تاپیک به اپیزودیک تک تک تبدیل خواهد شد ...

با تشکر

لطفن به قوانین انجمن احترام بگذارید.
    در این بخش فقط و فقط در مورد این
    سریال بحث خواهد شد و از گذاشتن نظر در مورد سایر سریال ‌ها بپرهیزید.

از گذاشتن اسپویلر نیز خوداری کنید.
    ویرایش توسط ScarFace : 10-04-2013 در ساعت 17:34
    The Original, tube.rose, Dayana.g0521 و 1 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. 11 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

Broken Hearts Make It Rain
    Cold Hand آواتار ها
    وضعیت : Cold Hand آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,200
    سپاس شده 2,486 در 684 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 560 تاپیک

پاسخ : بحث اپیزودیک کلی فصل پنجم سریال Vampire Diaries

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolverine نمایش پست ها
    سریال هم که داره اعصاب خورد کن میشه
    داره اعصاب خورد کن میشه؟
    بابا چندین فصله که با مسخره بازیاشون رفتن رو مخ ملت

خودمم نمیدونم چرا هنوز پای این سریال میشینم
    زندگی هیچ نمیگوید...نشانت میدهد!

5. # ADS

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,004
    سپاس شده 4,808 در 1,751 پست
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MarshaL نمایش پست ها
    داره اعصاب خورد کن میشه؟
    بابا چندین فصله که با مسخره بازیاشون رفتن رو مخ ملت

خودمم نمیدونم چرا هنوز پای این سریال میشینم
    مهمترین علت اینکه میشینیم و نگاه می کنیم
    اول: عادت
    دوم: ببینیم سر انجام این سوسک های عاشق چی میشه

واقعاً هم رفتن روی مخ ملت، با حذف چندتا از شخصیتهای جذاب مثل آلاریک، آلایژا و کلاوس سریال افتاد تو ورطه سقوط

7. کاربر روبرو از پست مفید Wolverine سپاس کرده است .

masoudzizo آواتار ها
    وضعیت : masoudzizo آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 24 تاپیک

چرا استفان رو کشت اه اه اه
    چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
    نویسنده اش واقعا دیوانه است:-l

از اولش باهامون حال نکردی خدا......سیب بهونه بود.......!!
    stonecold آواتار ها
    وضعیت : stonecold آنلاین نیست.
    سپاس ها : 798
    سپاس شده 760 در 270 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 297 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolverine نمایش پست ها
    مهمترین علت اینکه میشینیم و نگاه می کنیم
    اول: عادت
    دوم: ببینیم سر انجام این سوسک های عاشق چی میشه

واقعاً هم رفتن روی مخ ملت، با حذف چندتا از شخصیتهای جذاب مثل آلاریک، آلایژا و کلاوس سریال افتاد تو ورطه سقوط
    منم اصلا از روند سریال خوشم نمیاد...ولی حرکت قسمت آخر این فصل خیلی عجیب بود...
    منم دقیقا از روی عادت میشینم میبینم...چون واقعا نمیتونم سریالی رو که 4 فصل ازش دیدم رو ول کنم...درسته اذیتم میکنه ولی مجبورم دیگه....خیلی مسخرش کردن
    راستی داداش شخصیت کلاوس هم که حذف نکردن...میدونی دیگه...فهمیدن چقدر کلاوس طرفدار داره اومدن کلا یه سریال حول شخصیت کلاوس ساختن که من به شخصه ازش خوشم اومد...ولی اونم این اواخر خیلی چرت و پرت شد

من الان قسمت پایانی این فصل رو دیدم....واقعا انتظار همچین چیزیرو نداشتم...
    اول کاری کردن فکر کنیم استیفن مرده...
    بعد یه دفعه زدن دیمن رو کشتن و استیفن رو زنده کردن
    من نمیدونم واقعا چه بلایی سر دیمن میاد...چون فکر کنم دیگه واقعا دنیای اونور کلا نابود شد و دیمن هم مرد...من که خیلی ناراحت شدم...تو 3 فصل اول استیفن رو بیشتر دوست داشتم ولی الان 2 فصله استیفن خیلی رو مخه...کاش اگه قرار بود کسی بمیره استیفن میمرد نه دیمن...
    البته چیزی که من از این سازنده ها دیدم اینه که اینا حالا حالاها میخوان از این سریال پول در بیارن پس فکر نکنم زده باشن یکی از شخصیت اصلی ها رو بکشن...به نظرم تو فصل بعد دیمن دوباره زنده میشه که این دیگه آخرت مسخره کردن ملت میشه...
    ولی خب مشکل اصلی اینجاست که سریال بدون دیمن یعنی هیچ.....یعنی نابودی مطلق.....
    ولی خب اگرم زنده نشه و واقعا اینجا با دنیای اونور و بانی نابود شد دیگه چیزی ندارم که بگم..فقط ناراحتیه مطلق
    به نظرم اینا که این همه سریال رو چرت و پرت کردن باید بیان یه مسخره بازیه دیگه هم در بیارن و این دیمن رو زنده کنن...مگر نه خداییش اگه دیمن نباشه فکر کنم نصف طرفداراشونو از دست بدن..
    مثلا بدون دیمن قراره بشینیم دوباره عشقولانه استیفن و این الینای.... رو ببینیم...
    یعنی با تموم وجود حالم از این الینا به هم میخوره...
    یه لغت خیلی زشت و زننده ای داریم که واسه دخترایی که با چند تا پسر دوست هستند استفاده میکنیم، دقیقا وصف حال این خانوم الینا است...
    فقط من نمیدونم چرا هنوز این دو تا برادر عاشقش هستند
    ویرایش توسط stonecold : 07-17-2014 در ساعت 06:16

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,004
    سپاس شده 4,808 در 1,751 پست
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط stonecold نمایش پست ها
    منم اصلا از روند سریال خوشم نمیاد...ولی حرکت قسمت آخر این فصل خیلی عجیب بود...
    منم دقیقا از روی عادت میشینم میبینم...چون واقعا نمیتونم سریالی رو که 4 فصل ازش دیدم رو ول کنم...درسته اذیتم میکنه ولی مجبورم دیگه....خیلی مسخرش کردن
    راستی داداش شخصیت کلاوس هم که حذف نکردن...میدونی دیگه...فهمیدن چقدر کلاوس طرفدار داره اومدن کلا یه سریال حول شخصیت کلاوس ساختن که من به شخصه ازش خوشم اومد...ولی اونم این اواخر خیلی چرت و پرت شد

من الان قسمت پایانی این فصل رو دیدم....واقعا انتظار همچین چیزیرو نداشتم...
    اول کاری کردن فکر کنیم استیفن مرده...
    بعد یه دفعه زدن دیمن رو کشتن و استیفن رو زنده کردن
    من نمیدونم واقعا چه بلایی سر دیمن میاد...چون فکر کنم دیگه واقعا دنیای اونور کلا نابود شد و دیمن هم مرد...من که خیلی ناراحت شدم...تو 3 فصل اول استیفن رو بیشتر دوست داشتم ولی الان 2 فصله استیفن خیلی رو مخه...کاش اگه قرار بود کسی بمیره استیفن میمرد نه دیمن...
    البته چیزی که من از این سازنده ها دیدم اینه که اینا حالا حالاها میخوان از این سریال پول در بیارن پس فکر نکنم زده باشن یکی از شخصیت اصلی ها رو بکشن...به نظرم تو فصل بعد دیمن دوباره زنده میشه که این دیگه آخرت مسخره کردن ملت میشه...
    ولی خب مشکل اصلی اینجاست که سریال بدون دیمن یعنی هیچ.....یعنی نابودی مطلق.....
    ولی خب اگرم زنده نشه و واقعا اینجا با دنیای اونور و بانی نابود شد دیگه چیزی ندارم که بگم..فقط ناراحتیه مطلق
    به نظرم اینا که این همه سریال رو چرت و پرت کردن باید بیان یه مسخره بازیه دیگه هم در بیارن و این دیمن رو زنده کنن...مگر نه خداییش اگه دیمن نباشه فکر کنم نصف طرفداراشونو از دست بدن..
    مثلا بدون دیمن قراره بشینیم دوباره عشقولانه استیفن و این الینای.... رو ببینیم...
    یعنی با تموم وجود حالم از این الینا به هم میخوره...
    یه لغت خیلی زشت و زننده ای داریم که واسه دخترایی که با چند تا پسر دوست هستند استفاده میکنیم، دقیقا وصف حال این خانوم الینا است...
    فقط من نمیدونم چرا هنوز این دو تا برادر عاشقش هستند
    شخصیتهای خون آشامای اصیل در واقع از سریال خاطرات خون آشام حذف شدن و رفتن 1 سریال مجزا واسه خودشون تشکیل دادن که اتفاقا تا حدودی هم جالبه
    اون سریال رو هم دیدمش و به نظرم فصل اول اون از فصل آخر خاطرات خون آشام بهتر بود.
    اما خوب کلاوس یک سر و کله کوچکی تو فصل قبلی به میستیک فالز کشید. که البته کار خاصی هم نکرد.
    حالا در مورد اصیل ها بعدا بحث می کنیم، فعلا بپردازیم به همین روانپریش های خاطراتی...
    در خصوص فصل آینده صحبتهایی شده که نمیشه گفت جنبه اسپویل داره، چون خودشون اینا رو منتشر کردن و به نظر میرسه فعلا هم بر همین اساس قراره ساخته بشه
    فصل بعدی که به احتمال بالای 90 درصد فصل آخره.
    هرچند سازنده ها گفتن هر احتمالی وجود داره، اما سامرهالدر تایید کرده که این فصل فصل آخره و گفته به نظر من بهتره یک فصل پایانی خوب داشته باشیم تا ساختن فصل هایی با کیفیت پایین در ادامه.
    ماجراهای فصل بعد هم حول و حوش اتفاقات بین این دنیا و دنیای درب و داغون اونور می چرخه.
    دیمن و بانی که الآن اونطرفن به دنبال راهی برای درست کردن اوضاع اونطرف و همچنین برگشتن به زندگی هستن و اینطرف هم قراره ماجرا به گونه ای باشه که اونها رو نجات بدن!!!
    گفته شده که کاراکتر اصلی و محوری فصل بعد آلاریکه! که قراره به همراه الینا که قراره راه و رسم خون آشام بودن رو بهش یاد بده دنبال پیدا کردن راه حل ها باشه.
    از طرف دیگه اگر خاطرت هنوز مونده باشه دیدی که وقتی استفن از اونور برگشت و زخمی شده بود ترمیم پیدا نکرد
    معلوم نیست این وسط اینا قراره چیکار کنن؟ از یک طرف میگن آلاریک نیروهاش رو در اختیار داره و از اینطرف میگن الینا و استفن و کلا خون آشامایی که برگشتن نیروهاشون رو از دست دادن و الآن آدمهای عادی هستن.
    اما همینم هنوز به طور قطع از طرف خودشون تایید نشده و گفتن احتمال تغییر در این روند داستانی هم هست.
    در مورد روابط بین استفن و الینا و دیمن که دیگه اینا شورش رو در آوردن به قول تو همون کلمه بیب دار رو باید در مورد این دختره مزخرف به کار برد. من نمی دونم چرا این کشته نمیشه ما از دستش راحت بشیم؟؟؟ خیلی مزخرفه این بشر... قبلا بانی شخصیت منفور من بود، حالا این الینا با 1 پله صعود جای اون رو گرفته!!!
    در کل امیدوارم این فصل رو بتونن حداقل با 1 خاطره خوب تمومش کنن، چیزی مثل 2 فصل ابتدایی این داستان که واقعا عالی بود. اما متاسفانه با آب بستن به سریال همه اون خاطرات خوب رو خرابش کردن

negin_kh آواتار ها
    وضعیت : negin_kh آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

من که اپیزود چهارم و تازه دارم این سریالو میبینم، نفهمیدم الان کاتسیا و سایلس هردو دنبال دارو هستن، کاتسیا بخاطر اینکه دارو رو بده سایلس بخوره و فناپذیر بشه و بره تو اون برزخه سرگردان بشه اما سایلس واسه چی میخواد؟؟!! مگه 2000 سال دارو پیشش نبود؟!! حالا که دور شده ازش و رفته تو خون کاترین تازه یادش افتاده دارو رو میخواد؟ که چیکارش کنه؟
    عاقا یکی جواب بده توروخدا میدونم قضیه واسه پنج سال پیشه ولی جواب بدین این قضیه سایلس و کاتسیا رو روشن کنین واسم

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)