سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh آیا Breaking Bad با سه قسمت جدید باز می‌گردد؟(اختصاصی سینماسنتر)

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
نمایش شاخه ای4علاقمندی ها
  • 4 ارسال شده توسط Cussed

موضوع: آیا Breaking Bad با سه قسمت جدید باز می‌گردد؟(اختصاصی سینماسنتر)

Ti Farò Un'offerta Che Non Puoi Rifiutare
    Cussed آواتار ها
    وضعیت : Cussed آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,255
    سپاس شده 1,770 در 353 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 408 تاپیک

آیا Breaking Bad با سه قسمت جدید باز می‌گردد؟(اختصاصی سینماسنتر)

جفری کاتزنبرگ، مدیر عامل کمپانی Dream Works به گروه سازنده سریال پرطرفدار Breaking Bad پیشنهادی مبنی بر ساختن سه قسمت جدید از این مجموعه تلویزیونی را داده است. در متن این پیشنهاد آمده است که کمپانی Dream Works حاضر است برای ساخت و تهیه هر قسمت از این سه گانه، 25 میلیون دلار بپردازد. کاتزنبرگ در مصاحبه با خبرگزاری کولیدر گفت: "من از علاقه‌مندان دو آتشه این سریال هستم اما این تصمیم، صرفا یک تصمیم تجاری است. من اعتقاد دارم که سود حاصل از تولید این سه قسمت، با سود کل مجموعه برابری می‌کند." گفته می‌شود داستان این سه قسمت بر پایه شخصیت معروف "ساول گودمن" خواهد بود. گیلیگان، کارگردان سریال نیز با روی باز از این پیشنهاد استقبال نموده و در صفحه شخصی خود مطلبی در این رابطه منتشر کرده است: "من خوشحالم که به شما اعلام کنم "ساول" برای ساخت یک سری جدید بهترین گزینه است. یک وکیل که همگی را در اولین موقعیت نجات می‌دهد و ارتباط های زیادی با خلافکاران و افراد پولدار دارد. اگر بخواهیم داستان قبل از والت و جسی را دنبال کنیم بهترین گزینه همین مورد خواهد بود." در هر صورت تصمیم نهایی با کمپانی سونی -تهیه کننده اصلی سریال- می‌باشد که تا کنون واکنشی نسبت به این درخواست نشان نداده‌ است.

سریال Breaking Bad از ژانویه 2008 تا سپتامبر 2013 و در 5 فصل از شبکه کابلی AMC پخش شد و توانست در شصت و پنجمین دوره جشنواره امی، جایزه بهترین سریال درام را کسب کند.

Anti Trust, قطره باران, autumn63 و 1 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

...His Eyes Tells Everything

2. 14 کاربر از پست مفید Cussed سپاس کرده اند .

3. # ADS

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,002
    سپاس شده 4,804 در 1,750 پست
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

پاسخ : آیا Breaking Bad با سه قسمت جدید باز می‌گردد؟

در واقع امیدوارم که این کار رو نکنند، این سریال رو هنوز ندیدم اما با توجه به تعاریف بیشماری که از این سریال شده اون رو در زمره سریالهای محبوب و قدرتمند میشه قرار داد که با این تفاسیر ساخت قسمتهای جدید با توجه به سی*است*های سینما و تلویزیون اونوری ها امری کاملاً طبیعی هست، اما تجربه نشون داده اینگونه حرکات پس از سریال اصلی در واقع لطمه زدن به خاطرات خوب سریال اصلی و همچنین افت قسمتهای جدید میشه و سبب ناراضی بودن بینندگان.

5. 2 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)