سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بازی تاج و تخت : خاندان استارک ( House Stark )

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
نمایش شاخه ای19علاقمندی ها
 • 16 ارسال شده توسط Scarlett
 • 2 ارسال شده توسط The.Young.Wolf
 • 1 ارسال شده توسط Sherlockii

موضوع: بازی تاج و تخت : خاندان استارک ( House Stark )

 1. #1
  انسان آزاد آفریده شده اما همیشه در زنجیری است که خود بافته است.
  Scarlett آواتار ها
  وضعیت : Scarlett آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Mar 2013
  نوشته ها : 371
  سپاس ها : 1,198
  سپاس شده 1,209 در 310 پست
  یاد شده
  در 18 پست
  تگ شده
  در 567 تاپیک

  بازی تاج و تخت : خاندان استارک ( House Stark )


  "تو در یک تابستان طولانی به دنیا آمدی و هیچ چیز درباره ی زمستان نمیدانی.اما زمستان در راه هست و ما باید از خودمان در مقابل دیگران مراقبت کنیم"
  -لرد ادارد استارک به آریا استارک
  خاندان استارک یکی از خانواده‌های بزرگ وستروس است و تقریبا بر بیشتر مناطق شمال فرمانروایی میکنند،پایتخت آنان "وینترفل" نام دارد.آنها تقریبا یکی از قدیمی‌ترین نژادهای وستروس هستند و قدمت نسلشان به هشت هزار سال می‌رسد و بزرگ خاندانشان، لرد وینترفل نام دارد. قبل از پیروزی تارگارین‌ها، بزرگان استارک بر منطقه‌ای به نام "پادشاهان شمال" حکومت می‌کردند.
  علامت خاندان استارک، دایرولفی خاکستری، بر زمینی سفید و گاهی سفید و سبز روشن است. آنها از معدود نجیب‌زادگانی هستند که شعار خانوادگیشان یک تهدید یا دروغ و لاف نیست و جمله‌ی هشدار دهنده‌ی "زمستان در راه است" را برای خود برگزیده‌اند.


  تاریخچه
  قبل از پیروزی تارگارین‌ها، بزرگان استارک بر منطقه‌ای به نام "پادشان شمال" حکومت می‌کردند. "تورن استارک" در زمان فتح تارگارین‌ها پادشاه شمال بود و برای مقابله با آنها، ارتشش را روانه‌ی جنوب کرد، اما پس از اینکه متوجه عظمت تارگارین‌ها و اژدهایانشان شد، تسلیم شد. او لقب لرد عالی رتبه ی شمال را ساخت و به نام سرپرست شمال به فعالیت خود ادامه داد.


  (آغاز خطوط خطر اسپویل)
  استارک ها در فصل اول
  لرد "ادارد استارک" به خاطر خیانت، اعدام شد و پسر و جانشینش "راب استارک" از طرف پرچمدارانش به عنوان پادشاه شمال انتخاب شد. این اولین باری بود که در طی 300 سال گذشته، کسی را به این نام معرفی کردند. راب وارد جنگی گشت که قرار شد "جنگ پنج پادشاه" نامیده گردد.

  استارک ها در فصل دوم
  راب استارک جنگش را بر علیه لنیسترها ادامه داد و سه پیروزی در ریورلندز به دست آورد و بیشتر از سه بار در جنگ‌های وسترلندز، پیروز شد.

  استارک ها در فصل سوم
  با وجود موفقیت‌هایی که راب داشت، پیروزی لنیسترها در مقابل "استنیس باراتیون" در مقر پادشاهی، آنها را تبدیل به قدرتمندترین لشکر و جبهه در بین جنگ پنج پادشاهی کرد؛ همینطور که راب مشغول پیشروی در وسترلندز بود، تعداد زیادی از پرچمدارانش از جمله "ریچارد کاراستارک" که دو پسرش را از دست داده بود، ایمانشان را نسبت به وی از دست دادند. ریچارد به راب هشدار داد که نباید پیمانش را برای ازدواج با دختر لرد "والدر فری" بشکند و با "تالیسا میجر" ازدواج نماید. ریچارد کاراستارک در ادامه دو نفر از گروگان‌های لنیستری را کشت و راب وی را اعدام کرد، بنابراین افراد کاراستارک، لشکر را رها کردند. وی برای جایگزین کردن افرادش به سراغ خاندان فری رفت و آن‌ها اعلام کردند که فقط در صورتی حاضر به همکاری هستند که دایی راب، "ادمور تالی" با "روزلین فری" ازدواج نماید. راب و ادمور شرایط را قبول کرده و به فلعه‌ی فری‌ها رفتند.
  تمام افراد راب در طول مراسم در بیرون از قلعه چادر زده بودند و پس از اینکه ازدواج صورت گرفت و ادمور و روزلین بیرون رفتند، فری‌ها و بولتون‌ها به راب خیانت کرده و طی واقعه‌ای که بعدها "عروسی خونین" نام گرفت، همه‌ی آن‌ها را قتل عام کردند. در این عروسی پادشاه راب، ملکه تالیسا، کتلین، دایرولف راب به نام باد خاکستری، لردهای شمالی و بیشتر ارتش شمال به قتل رسیدند و پس از آن، به عنوان آخرین توهین، سر دایرولف را به بدن راب دوختند. فرمانروایی استارک‌ها در شمال بدون لرد باقی ماند و به خاطر همکاری خاندان بولتون در این کار، سرپرستی شمال به "روس بولتون" سپرده شد.
  (پایان خطوط خطر اسپویل)  خانواده و ارتباطات

  -اعضا

  • لرد ادارد استارک ملقب به ند، بزرگ سابق خانواده است و لرد برتر شمال، سرپرست شمال، لرد وینترفل و دست راست پادشاه رابرت باراتیون است. او به خاطر اینکه به اشتباه خیانتکار شناخته شده بود، توسط "جافری باراتیون" اعدام گشت.
   • همسرش ادارد، بانو کتلین از خاندان تالی است. وی توسط والدر فری در عروسی خونین کشته شد.
   • پادشاه راب استارک ملقب به "گرگ جوان" و "پادشاهی که شمال را از دست داد"، لرد وینترفل و پادشاه شمال است. وی بزرگترین پسر ادارد و کتلین استارک است که با خیانت روس بولتون در عروسی خونین کشته شد.
    • همسر راب، تالیسا از شهر آزاد ولانتیس. وی توسط "لوتار فری" طی عروسی خونین کشته شد.
     • فرزند به دنیا نیامده‌شان که با ضربات چاقوی لوتار فری به تالیسا کشته شد.


   • بزرگترین دخترشان، پرنسس "سانسا استارک" که در مقر پادشاهی به گروگان گرفته شد و به اجبار با "تیریون لنیستر" ازدواج کرد. او به عنوان آخرین استارک و بانوی اصلی و قانونی وینترفل شناخته شده است.
   • کوچکترین دخترشان، پرنسس "آریا استارک" که در حال حاضر به همراه "ساندور کلیگان" در ریورلندز به سر می‌برد.
   • پسر دومشان، پرنس "برن استارک"، لرد قانونی وینترفل و جانشین پادشاهی شمال است. برن یک پسر فلج است که در حال حاضر در آن طرف دیوار سرگردان است و همه تصور می‌کنند که مرده است.
   • کوچکترین پسرشان، پرنس "ریکون استارک"، وارث وینترفل که در حال حاضر در مسیر قلعه‌ی خاندان آمبر می‌باشد و همه تصور می‌کنند که مرده است.
   • "جان اسنو"، حرامزاده‌ی استارک از مادری ناشناخته، به او لرد اسنو گفته می‌شود و به عنوان پیشکار به نگهبانان شب خدمت می‌نماید. او در میان افراد آن طرف دیوار نفوذ کرد و در حال حاضر به قلعه‌ی سیاه بازگشته است.

  • برادر کوچکتر ادارد، "بنجن استارک". وی سواره نظام نگهبانان شب است که در حال حاضر، گن شده است.


  افراد خدمتگذار به خاندان

  • مستر "لوین"، مشاور، شفادهنده و معلم است. وی در جنگی که در وینترفل رخ داد، زخمی شد و کمی بعد به درخواست خود توسط اوشا کشته شد.
  • "تئون گریجوی"، گروگان و پسری که ادارد استارک سرپرستیش را بر عهده داشت. وی به خاطر پدرش بلون به استارک‌ها خیانت نمود و به نام خاندان گریجوی به وینترفل حمله کرد، در عوض مردان خودش به او خیانت کرده و وی را به "رمزی اسنو" تحویل دادند. وی در حال حاضر در دردفورت زندانی می‌باشد.
  • "ویون پول" پیشکار وینترفل است. وی در زمان تخلیه‌ی خانواده‌ی استارک کشته شد.
   • "جین پول"، دخترش که مکان او نامعلوم است.

  • سر "رودریک کسل" مسئول اسلحه‌خانه که توسط تئون گریجوی کشته شد.
   • "جوری کسل"، برادرزاده‌ی وی و رئیس نگهبانان لرد استارک است. او توسط جیمی لنیستر کشته شد.

  • سپتا "موردین" مربی سانسا و آریا است. وی در زمان تخلیه‌ی خانواده‌ی استارک کشته شد.
  • "دایه" که به نام دایه‌ی‌ پیر صدا می‌شود. او در گذشته دایه بوده و در حال حاضر داستان تعریف می‌کند. او به خاطر کهولت سن درگذشت.
  • "هودور"، کارگر عقب مانده‌ی اصطبل که در حال حاضر از برن در آن طرف دیوار مواظبت می‌کند.
  • اوشا، یکی از وحشی‌ها که به اسارت گرفته شد. در حال حاضر از ریکون مواظبت کرده و در مسیر قلعه‌ی خاندان آمبر می‌باشد.
  • فارلن، The kennelmaster وینترفل. احتمالا طی جنگی که در وینترفل رخ داد، کشته شده است.
   • پالا، دخترش، احتمالا طی جنگی که در وینترفل رخ داد، کشته شده است.

  • میکن، یک آهنگر است. احتمالا طی جنگی که در وینترفل رخ داد، کشته شده است.


  سوگند خوردگان به خاندان استارک
  خاندان کروین از قلعه‌ کروین
  خاندان داستین از قلعه‌ی باروتن
  خاندان گلاور از دیپ‌وود موت
  خاندان هورن‌وود از هورن‌وود
  خاندان کاراستارک از کارهولد
  خاندان ماندرلی از وایت هاربور
  خاندان مورمونت از جزیره‌ی بر
  خاندان رید از گری‌واتر واچ
  خاندان تال‌هارت از تورهنز اسکوئر
  خاندان آمبر از لست هرث
  خاندان کسل

  -لردهای شمال:
  لرد گریتجون آمبر که به نام گریتجون شناخته می‌شود، لرد لست هرث
  گالبرت گلاور، ارباب دیپ‌وود موت
  بانو میگ مورمونف، بانوی جزیره‌ی بر
  لرد ریچارد کاراستارک، لرد کارهولد
  تورهن و هریون کاراستارک، پسران وی بودند که طی جنگ پنج پادشاهی به دست جیمی لنیستر کشته شدند.
  بانو باربری ریزول، بانوی باروتن
  لرد هاولند رید، لرد گری‌واتر واچ
  میرا رید تنها دخترش
  جوجن رید پسر و جانشینش

  -لردهای منطقه ریورلندز
  لرد هاستر تالی، لرد ریوران و لرد برتر سرزمین‌های رودخانه‌ای.
  لرد ادمور تالی، تنها پسر و جانشینش. لرد جدید ریوران
  سر بریندن تالی معروف به ماهی سیاه، برادرش
  لرد والدر فری، لرد گذرگاه
  لرد جوناس بریکن، لرد حصار سنگی
  لرد جیسون ملیستر، لرد سیگارد
  سر جرمی ملیستر که به همراه زندانی‌ها در هارنهال کشته شد.

  قدرت نظامی
  به خاطر وسیع بودن منطقه‌ شمالی، جمع کردن یک ارتش نظامی از استارک‌ها و متحدانش کار بسیار سختی است و نیازمند ماه‌ها مسافرت و تامین غذا و اسلحه حتی قبل از شروع کار می‌باشد؛ به همین دلیل ارتش 18 هزار نفری راب استارک که برای مقابله با افراد وسترلندز تشکیل شد، کامل نبودند و تنها می‌توان به عنوان جمعی از آنها یاد کرد که در زمان نسبتا کوتاهی به وجود آمدند.
  در زمان جنگ Yellow Fork تعداد افراد ارتش استارک به همراه ارتش خاندان تالی و متحدانشان که شامل خاندان فری هم می‌شود، بیشتر از نیروهای خاندان لنیستر بودند و می‌توان تعداد آن ها حدود 30 تا 35 هزار نفر بود، با این احتساب که بیش از هزار نفر از سربازان برای نگهبانی از شمال، آن‌ها ترک کردند.
  سربازان استارک کت‌های قهوه‌ای یا آبی تیره با آستین‌های سبز یا خاکستری پوشیده بودند، آنها در قسمت پایین با لباس زنجیره‌ای از خود مراقبت می‌کردند و چکمه‌هایشان از چرم خاکستری و قهوه‌ای بود. کلاه خود خاکستری فولادین یا آهنین به سر داشته و بر روی سپر خاکستریشان که یا فولادی و یا آهنین بود، علامت یک دایرولف قرار داشت.  خاندان استارک در رمان نغمه ای از یخ و آتش
  در رمان نغمه‌ی یخ و آتش، خاندان استارک توسط شخصی به اسم "برندون استارک" پایه‌ریزی شده است، او موجودی نیمه افسانه‌ای است که ساخت دیوار و وینترفل، پایه‌ریزی نگهبانان شب را به او نسبت می‌دهند؛ وی همچنین کسی بوده است که بعد ازجنگ سپیده‌دم در مقابل "دیگران" (در سریال با نام وایت واکر شناخته می‌شوند) در شب طولانی مرموز، از نجات و سالم بودن مردم وستروس، اطمینان حاصل پیدا کرده است. این خانواده به اندازه‎ی 8000 سال قدمت دارد و تا قبل از اینکه پادشاه ایگون نیمه‌ی جنوبی را تصرف کند، یک خانواده‌ی سلطنتی مستقل با حکومت بر منطقه‌ی وسیعی از شمال بوده است. در زمانی که پادشاه شمال، تورهن استارک، پرچمدارانش را جمع نمود، ایگون بیشتر مناطق جنوب را تصرف کرده بود. وی پس از اینکه به همراه ارتشی از شمالی‌ها برای مقابله با ایگون به جنوب رفت، با دیدن تعداد افراد ارتش ایگون و اژدهایانش، متوجه شد که شانسی برای پیروزی ندارد و تسلیم گشت.
  با دزدیده شدن لیانا استارک توسط "ریگار تارگارین"، جنگی که با نام شورش رابرت شناخته می‌شود، آغاز شد. لرد ریچارد استارک و پسر و جانشینش برندون به دلیل درخواستی که از پادشاه "ایریس تارگارین" مبنی بر بازگشت لیانا داشتند، اعدام شدند. پس از آن‌ها ادارد استارک که بزرگ خانواده بود با حمایت خاندان باراتیون، تالی و ایرین لشکری را برای جنگ جمع نمود، همچنین تصمیم گرفته شده بود که در صورت پیروزی، رابرت باراتیون به خاطر قدرت بدنیش، به عنوان پادشاه برگزیده گردد. پس از اینکه لنیسترها مقر پادشاهی را فتح کردند، ارتش ادارد استارک به آنجا رسید و مطمئن شد که شهر برای ورود ارتش رابرت آماده است، همچنین بعدها این استارک‌ها بودند که تجهیزات لازم برای جنگ با گریجوی‌ها را فراهم کردند و رابرت با استفاده از ارتش آن‌ها بود که به قلعه‌ی پایک حمله کرد و شورش را سرکوب نمود.
  در رمان ذکر شده است که فرزندان ادارد استارک شبیه به مادرشان هستند و موهای قرمز و چشم‌های آبی خاندان تالی را به ارث برده‌اند. آریا تنها کسی است که از این قائده مستثنی می‌باشد و موهای تیره و صورت جدی و کشیده‌ی استارک‌ها را دارد. به همین دلیل همیشه او را با لقب "صورت اسبی" مسخره می‌کنند، اما ند به آریا اطمینان می‌دهد که شباهت قابل توجهی به لیانا، خواهر فوت شده‌اش دارد. جان اسنو به عنوان حرامزاده‌ای که از کتلین به دنیا نیامده است، خون تالی‌ها را ندارد، همچنین ند هیچ چیزی را درباره‌ی حقیقت تولد وی عنوان نمی‌کند اما به دلیل شباهت بسیارش به ند، مشخص است که رابطه‌ی خونی‌ای بین این دو نفر وجود دارد؛ آریا نیز به دلیل شباهت زیادش به جان اسنو، مدام از این می‌ترسد که حرامزاده باشد، اما جان او را مطمئن می‌سازد که چنین قضیه‌ای در کار نیست.
  در کتاب‌ها بر روی پرچم استارک یک دایرولف به صورت کامل نشان داده شده است، اما در سریال اغلب از سر دایرولف به عنوان علامت پرچم استفاده می‌شود؛ هرچند گاهی در بعضی از قسمت‌ها تمام دایرولف هم دیده می‌شود، همچنین دایرولف در کتاب به رنگ خاکستری میباشد.

  ku5s1or7yeptack5cm4j.jpg ncyg4rato2di1abfk3z.jpg yf9enn3cvv8uqq1gcj6g.jpg

  طراح بنر :Dexter.
  ویراستار : Sherlockii

  این بررسی و معرفی اختصاصی سینماسنتر و تحت کپی رایت سایت منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنترwww.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد .
  ویرایش توسط The.Young.Wolf : 10-19-2013 در ساعت 14:21
  The.Young.Wolf, HURRICANE, toxic و 13 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.


 2. # ADS
   

 3. #2
  No Country For Old Men
  The.Young.Wolf آواتار ها
  وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Mar 2013
  نوشته ها : 750
  سپاس ها : 2,546
  سپاس شده 2,533 در 756 پست
  یاد شده
  در 8 پست
  تگ شده
  در 625 تاپیک

  پاسخ : بازی تاج و تخت : خاندان استارک ( House Stark )

  با شروع معرفی خاندان استارک سعی میکنیم از این پس آرشیومون رو درباره ی خاندان های دنیای جورج.آر.آر مارتین کامل تر کنیم.

  ممنون از زهرای عزیز
  smgh470 و Anti Trust به این پست علاقمند بوده اند.
 4. 11 کاربر از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده اند .


 5. #3
  “در این بازیگر خانه ی دنیا هر کسی یک جور بازی می کند تا هنگام مرگش برسد.” -_-
  shahin1 آواتار ها
  وضعیت : shahin1 آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jun 2013
  سن: 26
  نوشته ها : 432
  سپاس ها : 384
  سپاس شده 1,270 در 394 پست
  یاد شده
  در 1 پست
  تگ شده
  در 287 تاپیک

  پاسخ : بازی تاج و تخت : خاندان استارک ( House Stark )

  شریفترین خاندان در وستروس همین استارک ها بودن که مارتین کمر همت بسته برای انقراضشون. بغیر از دو دختر و دو پسر کوچیک چیزی نمونده. بلکه جان اسنو یا بلک فیش بتونن دوباره به این خاندان سرو سامونی بدن....
  مطلب عالی ب.د زهرا خانم

 6. 4 کاربر از پست مفید shahin1 سپاس کرده اند .


 7. #4
  hi bye
  Sherlockii آواتار ها
  وضعیت : Sherlockii آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2012
  نوشته ها : 1,565
  سپاس ها : 2,588
  سپاس شده 3,422 در 815 پست
  یاد شده
  در 22 پست
  تگ شده
  در 693 تاپیک

  پاسخ : بازی تاج و تخت : خاندان استارک ( House Stark )

  با تکشر از زهرای عزیز...
  واقعا از این خاندان خوشم میاد، مخصوصن خود ادارد و دختر کوچکش آریا و راب و جان. خیلی خیلی شجاع هستند و وقتی اسم استارک میاد، آدم به طور ناخداگاه یاد شمال میفته و سرما و وایت واکر و دیوار و...
  از گرگ جوانمونم تشکر میکنم بابت این طرح
  smgh470 به این پست علاقمند بوده است.

 8. 5 کاربر از پست مفید Sherlockii سپاس کرده اند .


 9. #5
  So GO on , live your Life ........................ So GO on , Say GoodBye
  professor.gemin آواتار ها
  وضعیت : professor.gemin آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2013
  نوشته ها : 530
  سپاس ها : 1,560
  سپاس شده 1,224 در 504 پست
  یاد شده
  در 4 پست
  تگ شده
  در 278 تاپیک

  پاسخ : بازی تاج و تخت : خاندان استارک ( House Stark )

  این خاندان واقعا نجیبن و همبن نجابت باعث شد به این روز بیوفتن... مرگ ناحق تک تکشون.. البته در باطن کاملا با شرافت مردند..

  ادارد واقعا زود از ذاستان کنار رفت.. بیشتر از همه علاقه مند بودم بهش :دی

  فعلا که امید من به اریا و هوند

  من فقط ی چیزو موندم.. این برن ... از کی خاصیت نفوذ تو ذهن بقیه رو به ارث برده ؟ کسی تو خاندان استارک اینطور بوده ؟

  و در اخر عرض خسته نباشید به لیدی اسکارلت

 10. 4 کاربر از پست مفید professor.gemin سپاس کرده اند .


 11. #6
  منو بشنو از دور... دلم میخواهدت!
  The Original آواتار ها
  وضعیت : The Original آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Feb 2013
  سن: 20
  نوشته ها : 758
  سپاس ها : 4,513
  سپاس شده 2,964 در 898 پست
  یاد شده
  در 10 پست
  تگ شده
  در 701 تاپیک

  پاسخ : بازی تاج و تخت : خاندان استارک ( House Stark )

  خیلی خیلی خیلی تـــچــــکـــــر زهرا جووووون

  من عاشق این خاندانم... یعنی از تک تک شخصیت ها خوشم میاد... حالا کتلین هم بد نیست

  هی نوشته بود عروسی خونین... خب من دلم ریش ریش میشه یاد اون عروسی می افتم
  ادارد که.. همون یه فصل که بود تاثیرشو گذاشت و شد یکی از محبوب ترین شخصیتا!
  آریا که جیگر من هستش :دی
  سانسا هم که به نظرم می تونیم بهش امیدوار باشیم
  برن : آخـــــی... من از فصل اول ازش خوشم میومد. امیدوارم نقش هی مهم تری داشته باشه در فصل های آینده
  ریکــون: اینم که وارث وینترفل ـه!
  راب :‌
  جان اسنو که اصلا بعید میدونم استارک باشه

  آخه چرا این نویسنده داره اینا رو اینطوری می کشه؟؟؟

  .
  .
  .
  ...
  winter is coming...

 12. 3 کاربر از پست مفید The Original سپاس کرده اند .


 13. #7
  Amin_20 آواتار ها
  وضعیت : Amin_20 آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Aug 2014
  نوشته ها : 26
  سپاس ها : 20
  سپاس شده 9 در 8 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 0 تاپیک

  پاسخ : بازی تاج و تخت : خاندان استارک ( House Stark )

  نقل قول نوشته اصلی توسط The Original نمایش پست ها
  خیلی خیلی خیلی تـــچــــکـــــر زهرا جووووون

  من عاشق این خاندانم... یعنی از تک تک شخصیت ها خوشم میاد... حالا کتلین هم بد نیست

  هی نوشته بود عروسی خونین... خب من دلم ریش ریش میشه یاد اون عروسی می افتم
  ادارد که.. همون یه فصل که بود تاثیرشو گذاشت و شد یکی از محبوب ترین شخصیتا!
  آریا که جیگر من هستش :دی
  سانسا هم که به نظرم می تونیم بهش امیدوار باشیم
  برن : آخـــــی... من از فصل اول ازش خوشم میومد. امیدوارم نقش هی مهم تری داشته باشه در فصل های آینده
  ریکــون: اینم که وارث وینترفل ـه!
  راب :‌
  جان اسنو که اصلا بعید میدونم استارک باشه

  آخه چرا این نویسنده داره اینا رو اینطوری می کشه؟؟؟

  .
  .
  .
  ...
  winter is coming...
  اتفاقا تنها کسانی ک ب عقیده من استارک هستن.خود ادارد استارک و آریا و جان هستن که هم باهوش هستن هم باشرافت!واقعا امکان نداشت بهتر از این بازیگرها رو انتخاب کنن ب خصوص ند ادارد استارک ک بازیگر ارباب حلقه ها هم بود من خیلی دوسش دارم.از کسانی ک موندن فقط جان اسنو و آریا توی صحنه اصلی موندن و برن هم ک داره پشت پرده کار میکنه!ظاهرا قراره برن پرواز کنه ب جای راه رفتن ک اگ اینطوری بشه میشه قوی ترین شخصیت فیلم هم پرواز میکنه هم قوی ترین واگ سریال هست ک اگ بتونه اژدها رو هم کنترل کنه یکی از زیبا ترین جملات این بازی Winter is Coming آدمو تو فکر فرو میبره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. بازی تاج و تخت : آریا استارک (Arya Stark)
  توسط The Original در انجمن Wiki Game of Thrones
  پاسخ ها: 16
  آخرين نوشته: 12-01-2013, 22:33
 2. "بازی تاج و تخت" : راب استارک (Robb Stark)
  توسط The.Young.Wolf در انجمن Wiki Game of Thrones
  پاسخ ها: 4
  آخرين نوشته: 08-24-2013, 19:39
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 11-01-2011, 15:53
 4. داستان اسباب بازی بهترین انیمیشن رایانه ای تاریخ انتخاب شد
  توسط ScarFace در انجمن اخبــــار سينماي جهان
  پاسخ ها: 2
  آخرين نوشته: 07-24-2011, 15:17
 5. نگاهی به تمام قسمت های داستان اسباب بازی!
  توسط joker در انجمن بخش آزاد تحلیل و بررسي فيلمهاي جهان
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 03-28-2011, 21:52

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •