سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh Cic.16- خلاصه نقدهای معتبر دنیا- افسونگری (اختصاصی سینماسنتر)

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
نمایش شاخه ای16علاقمندی ها

موضوع: Cic.16- خلاصه نقدهای معتبر دنیا- افسونگری (اختصاصی سینماسنتر)

ناگهان، چقدر زود دیر می‌شود...!
    F-Gladiator آواتار ها
    وضعیت : F-Gladiator آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,798
    سپاس شده 5,029 در 1,118 پست
    یاد شده
    در 44 پست
    تگ شده
    در 834 تاپیک

جعبه مدال ها

Cic.16- خلاصه نقدهای معتبر دنیا- افسونگری (اختصاصی سینماسنتر)

بالاخره پس از گذشت زمان نسبتاً زیادی که دوستداران سینما به انتظار فیلمی ترسناک و تماشایی نشستند، "جیمز وَن" این انتظار را به پایان رسانید و با "افسونگری" خود سینماها را تسخیر کرد. خالق "ارّه" این بار با اثری خوفناک و درخور توجه به صحنه بازگشته و فیلمی را روانه سالن‌های سینما کرده که بر خلاف دیگر فیلم‌های این ژانر، با فروش فوق‌العاده و البته نقد‌های نسبتاً مثبتی مواجه شده است. در اکثر این نقد‌ها، بازی هنرپیشگان ستایش شده و جنبه سرگرم کننده بودن آن مورد تقدیر قرار گرفته است. "افسونگری" که بر اساس حوادث واقعی در سال 1971 اقتباس شده، یکی از معدود آثار ژانر وحشت است که توانسته فروشی بیشتر از 15 برابر بودجه اولیه را رقم بزند. با این مقدمه، شما را به خواندن نظرات منتقدین بزرگ سینما در مورد این فیلم دعوت می‌نماییم.

مترجم: F-Gladiator
    طراح بنر:1CHAMPION

عوامل
    کارگردان:
    جیمز ون
    نویسنده:
    چاد و کرِی هِیز
    بازیگران:
    پتریک ویلسون
    وِرا فارمیگا
    رون لیوینکستون
    خلاصه داستان:
    خانواده‌ای به محل اقامت جدیدی نقل مکان میکنند. قافل از اینکه اتفاقات شومی در انتظار آنهاست و جان تک تک افراد خانواده در معرض خطر قرار میگیرد.

Salon by Andrew O'Hehir
    من به عنوان نهمين نسل از "ابيگيل فالکنر"، کسي که به جادوگري متهم شده بود و تنها به دليل بارداري توانست از مجازات مرگ بگريزد، نفرين وحشتناکي را نثار کساني مي‌کنم که اين فيلم نسبتاً سرگرم کننده، اما کاملاً غير قابل دفاع را ساختند.
    by Sheri Linden
    فيلمبرداري دلپذير و برداشت‌هاي فوق‌العاده حرفه‌اي اين فيلم ترسناک، هنرمندانه کار شده و تمام اين عناصر همراه با گروه بازيگران باعث شده تا توجه مخاطب بزرگسال نيز به فيلم جلب شود. مخاطبي که با شوک‌هاي ناشي از بازي بازيگران بزرگ شده است، نه تکنولوژي و جلو‌ه‌هاي ويژه.
    by Steve Davis
    عناصر تکراري و بارها ديده شده اين تريلر ماوراءالطبيعه که توسط جيمز ون، کسي که فيلم "اره" را به ما ارائه داد، بيشتر کهنه و قديمي هستند تا ترسناک. فيلم مي‌تواند دوباره نام‌گذاري شود و به "جن‌گيري در آميتي‌ويل" تغيير يابد، اثري که "افسونگري" ما را ياد آن مي‌اندازد.
    by Claudia Puig
    خروجي کار فيلمي سرگرم‌کننده و ترسناک شده است که بيننده را در بيم و وحشت نگاه مي‌دارد و وي را بي‌صبرانه منتظر اتفاقات بعدي مي‌سازد.
    by Justin Chang
    فيلمي سرگرم‌کننده، مهيج و ترسناک و با سبکي قديمي که يکي از هوشمندانه‌ترين و دل دگرگون‌کننده ترين فيلم‌هاي چند سال اخير است.
    by Richard Roeper
    "افسونگري" موفق شده تا هر کاراکتر را به تنهايي و يکي پس از ديگري در يک موقعيت خاص قرار دهد، تدوين و موسيقي نيز کاملاً در خدمت صحنه‌هاي ترسناک مي‌باشند. همچنين ما سطحي از فيلمنامه و بازي را مي‌بينيم که به ندرت در اين ژانر ديده مي‌شود، مخصوصاً در سکانس‌هايي که مادران در گرو حس خشمگين عشقشان نسبت به فرزندانشان هستند، عشق حمايت‌گرانه‌اي که هر پدر و مادري بايد نسبت به فرزندش داشته باشد.
    by Ed Gonzalez
    با اينکه "افسونگري" ادعا دارد که از روي حوادث واقعي اقتباس شده، اما در حقيقت فيلم برداشتي است از تمام فيلم‌هاي ترسناکي که پيش از آن ساخته شده.
    by Peter Hartlaub
    دو دسته از افراد هستند که از اين فيلم خوششان نمي‌آيد: کساني که به طور کلي از فيلم‌هاي ترسناک متنفرند و دسته دوم کساني که سنشان به قدر کافي بالا نيست و آماده تجربه کردن چيزي بيش از فيلم‌هاي سطحي مثل "فعاليت‌هاي ماوراءالطبيعه" و "مقصد نهايي" نيستند. به عنوان منتقدي که مسئوليت تهيه پيش‌نقدهاي فيلم‌هاي تابستاني اين انتشارات را بر عهده داشت، "افسونگري" را حتي واجد ارزش براي اشاره کردن هم نمي‌ديدم. مشخصاً آن عقيده من کاملاً اشتباه بود، اگر فيلمي ترسناک‌تر و بهتر از اين در سال 2013 ببينم، شوکه خواهم شد.
    by Manohla Dargis
    زماني که خون چکه چکه و به آرامي در "افسونگري" سرازير مي‌شود، ترس بيننده نيز افزايش يافته و به وي هجوم مي‌آورد. اين فيلم به طرز شگفت‌آوري تاثيرگذار است.
    by James Berardinelli
    آن احساس فزاينده ترس، بيشتر نتيجه تعداد کم مرگ و مير و همچنين استفاده مبتکرانه از اشياء تيز و برّنده است.
    ©
    ویرایش توسط DarkAngel : 11-10-2013 در ساعت 19:04
    DarkAngel, FFKIA, The Pianist و 7 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

پای همه گلدسته‌ها دوباره اعدام صدا
    دوباره مرگ گل سرخ، دوباره‌ها دوباره‌ها
    حریق سبز جنگلا به دست کبریت جنون
    از کاشی‌های آبیمون سر زده فواره خون

2. # ADS

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,893 در 1,238 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : Cic.16- خلاصه نقدهای معتبر دنیا- افسونگری (اختصاصی سینماسنتر)

با تشکر از فرشاد عزیز بخاطظر ترجمه این نقدها. به نظر من اونطور که میگفتن فیلم ترسناکی نبود و بیشتر تکراری به نظرم اومد خصوصا اینکه شباهات های زیادی با خیلی زا قسمت های سریال سوپرنچرال داشت. در کل فیلم خوبی هستش ولی نه برای ترسیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط F-Gladiator نمایش پست ها
    با اينکه "افسونگري" ادعا دارد که از روي حوادث واقعي اقتباس شده، اما در حقيقت فيلم برداشتي است از تمام فيلم‌هاي ترسناکي که پيش از آن ساخته شده.
    با این جمله خیلی موافقم چون صحنه و اتفاق جدید به چشمم نخورد اکثرا تکراری بودن.
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

4. 4 کاربر از پست مفید DarkAngel سپاس کرده اند .

می ای ده که چون شیشه بر لب زند/ لب شیشه تبخاله از تب زند
    autumn63 آواتار ها
    وضعیت : autumn63 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,579
    سپاس شده 4,056 در 1,248 پست
    یاد شده
    در 18 پست
    تگ شده
    در 836 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط F-Gladiator نمایش پست ها
    دو دسته از افراد هستند که از اين فيلم خوششان نمي‌آيد: کساني که به طور کلي از فيلم‌هاي ترسناک متنفرند و دسته دوم کساني که سنشان به قدر کافي بالا نيست و آماده تجربه کردن چيزي بيش از فيلم‌هاي سطحي مثل "فعاليت‌هاي ماوراءالطبيعه" و "مقصد نهايي" نيستند. به عنوان منتقدي که مسئوليت تهيه پيش‌نقدهاي فيلم‌هاي تابستاني اين انتشارات را بر عهده داشت، "افسونگري" را حتي واجد ارزش براي اشاره کردن هم نمي‌ديدم. مشخصاً آن عقيده من کاملاً اشتباه بود، اگر فيلمي ترسناک‌تر و بهتر از اين در سال 2013 ببينم، شوکه خواهم شد.
    به نظر من که در مقایسه با بقیه فیلمهای ترسناکی که قبلا دیده بودم خیلی سرتر بود. و با این نقد خیلی موافقم در مورد کسایی که از این فیلم خوششون نیومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    ه نظر من اونطور که میگفتن فیلم ترسناکی نبود و بیشتر تکراری به نظرم اومد خصوصا اینکه شباهات های زیادی با خیلی زا قسمت های سریال سوپرنچرال داشت. در کل فیلم خوبی هستش ولی نه برای ترسیدن.
    مونده به خودت که واقعا چه انتظاری از فیلم داشته باشی. قرار نبود که از ترس بری زیر لحاف یا بچسبی به سقف یا چه میدونم بپر بغل کناری مهم این بود که اون حس غاقلگیر کردن رو در بیننده ایجاد کنه. به نظر من همین کافیه وگرنه همه میدونن که این چیزا واقعی نیستن.
    <a href=http://files.cinemacenter.ir/images/x0jtr1ps33l4xrtloa9c.jpg target=_blank rel=nofollow>http://files.cinemacenter.ir/images/...l4xrtloa9c.jpg</a>

6. 2 کاربر از پست مفید autumn63 سپاس کرده اند .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,330
    سپاس شده 7,918 در 2,129 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

جعبه مدال ها

فیلم واقعا خوبی بود...بعد مدت ها یعنی بعد فیلم پارانومال اکتیویتی 1 نه بقیش...شماره 1 بلاخره یه فیلم درست درمون با ژانر ترسناک دیدیم.انصافا فیلم قشنگی بود.
    داستان خیلی کار شده بود.یعنی بی دلیل نساخته بودند همینطوری الکی مثل فیلم های ترسناک بیخوده امروزی پر شده تو بازار.بازی ها هم خیلی خوب بود.
    البته از نظر ترسوندن مثل جن گیر یا بعضی فیلم ها نبود اونم فکر کنم چون سنمون یا حداقل من ایطوریم دیگه کلا کمتر میترسم.ولی نباید بگذریم فیلم قوی در ژانر ترسناک با موضوع جالب روح و جنگیری بود.مثل جن گیر گکه قدیم اکران شده بود.

شباهات های زیادی با خیلی زا قسمت های سریال سوپرنچرال داشت. در کل فیلم خوبی هستش ولی نه برای ترسیدن.
    سوپرنروال؟شباهت؟دوشواری؟د وشواری نداریم که
    سهیل چیش شبیه بود دقیقا؟

با این جمله خیلی موافقم چون صحنه و اتفاق جدید به چشمم نخورد اکثرا تکراری بودن.
    درسته تکراری بودند اما یک اثر خیلی خوب تکراری.چون بقیه فیلم ها که دیدم تو این نوع داستانی ها واقعا چرت از آب درومده بودند و این سربلند بود تو فیلم های ژانر ترسناک دارای موضوع جنگیری و روح

نقل قول نوشته اصلی توسط autumn63 نمایش پست ها
    . به نظر من همین کافیه وگرنه همه میدونن که این چیزا واقعی نیستن.
    ببخشین همه میدونند واقعی نیست؟... چرا چیزی که خودت اعتقاد داری رو با " همه " جمع میبندی؟!!!!
    این داستان روح و جن گیری خیلی جاها اتفاق افتاده و نظیرش دیده شده.شاید نه تا این حد که در این فلیم رخ داده اما روح و جن که در دنیا وجود دارند و مراسم جن گیری یک مراسم کاملا واقعی هستش و همچین اتفاق هایی نظیرش افتاده.
    کافیه کمی مجله و تو اینترنت دنبالش باشی...من کاملا اعتقاد راسخ دارم به وجود روح و جن در دنیای حقیقی
    قطره باران و autumn63 به این پست علاقمند بوده اند.
    Plz...Respect

The King Is Coming....Yes...Ronaldo Is Here

8. 3 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

می ای ده که چون شیشه بر لب زند/ لب شیشه تبخاله از تب زند
    autumn63 آواتار ها
    وضعیت : autumn63 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,579
    سپاس شده 4,056 در 1,248 پست
    یاد شده
    در 18 پست
    تگ شده
    در 836 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    ببخشین همه میدونند واقعی نیست؟... چرا چیزی که خودت اعتقاد داری رو با " همه " جمع میبندی؟!!!!
    این داستان روح و جن گیری خیلی جاها اتفاق افتاده و نظیرش دیده شده.شاید نه تا این حد که در این فلیم رخ داده اما روح و جن که در دنیا وجود دارند و مراسم جن گیری یک مراسم کاملا واقعی هستش و همچین اتفاق هایی نظیرش افتاده.
    کافیه کمی مجله و تو اینترنت دنبالش باشی...من کاملا اعتقاد راسخ دارم به وجود روح و جن در دنیای حقیقی
    نمیخوام در مورد وجود داشتن یا نداشتن جن و روح بحث کنم. منظورم این بود که فیلمه دیگه واقعی که نیست. الان در حال اتفاق افتادن نیست که بخوایم زهره ترک بشیم. اینی که میبینیم فیلمه. گرفتی الان چی گفتم؟
    Anti Trust به این پست علاقمند بوده است.
    <a href=http://files.cinemacenter.ir/images/x0jtr1ps33l4xrtloa9c.jpg target=_blank rel=nofollow>http://files.cinemacenter.ir/images/...l4xrtloa9c.jpg</a>

10. 2 کاربر از پست مفید autumn63 سپاس کرده اند .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,330
    سپاس شده 7,918 در 2,129 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

جعبه مدال ها

گرفتی الان چی گفتم؟
    با من درست صحبت کنا؟

آره فهمیدم چی گفتی

اما فیلم خوبی بودش
    Plz...Respect

The King Is Coming....Yes...Ronaldo Is Here

در یک روز ، اگر شما با هیچ مشکلی مواجه نمی شوید ، می توانید مطمئن باشیدکه در مسیر اشتباه حرکت می‌کنی
    قطره باران آواتار ها
    وضعیت : قطره باران آنلاین نیست.
    سپاس ها : 5,182
    سپاس شده 927 در 489 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 402 تاپیک

خوب فیلیم ترسناک خوراکم ولی اصلا ترسناک نبود
    اگر در شب تنهایت به مشعلی نیاز داری مرا همچو آتشی در قلبت با خود ببر[SIGPIC][/SIGPIC]

13. کاربر روبرو از پست مفید قطره باران سپاس کرده است .

ranger_holly آواتار ها
    وضعیت : ranger_holly آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,091
    سپاس شده 393 در 167 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 100 تاپیک

من ندیدمش

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,893 در 1,238 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

جعبه مدال ها

مونده به خودت که واقعا چه انتظاری از فیلم داشته باشی. قرار نبود که از ترس بری زیر لحاف یا بچسبی به سقف یا چه میدونم بپر بغل کناری مهم این بود که اون حس غاقلگیر کردن رو در بیننده ایجاد کنه. به نظر من همین کافیه وگرنه همه میدونن که این چیزا واقعی نیستن.
    آخه اصلا حتی حس ترس رو هم ایجاد نمیکرد اصلا ترسناک نبودش

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    سوپرنروال؟شباهت؟دوشواری؟د وشواری نداریم که
    سهیل چیش شبیه بود دقیقا؟
    فصل اولش رو اصلا یادت هستش؟
    یا بعضی از قسمتهای فصل پنجم
    کلا خیلی از قسمتهای سوپر نچرال به این موضوعات میپردازه. یادت مگه نیست؟
    هیجانی که بعضی از قسمتهای سوپرنچرال داره این فیلم نداشت.
    Anti Trust به این پست علاقمند بوده است.

16. 3 کاربر از پست مفید DarkAngel سپاس کرده اند .

نیلوانگیزه آواتار ها
    وضعیت : نیلوانگیزه آنلاین نیست.
    سپاس ها : 95
    سپاس شده 63 در 18 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 90 تاپیک

من این فیلم رو ندیدم اما این که میگین شبیه سوپر نچراله خیلی مشتاقم که برم ببینم چه خبره
    سوپر نچرال پر از صحنه های خانوادگی و عاطفی بودکه باعث میشد اگه فیلم هم ترسناک هم نباشه که تقریبا میشه گفت اون روابطه یه دلهره ای ایجاد میکرد اما این فیلم رو ندیدم وبا این توصیفات فک کنم فیلم خوبی باشه بریم ببینیم

18. کاربر روبرو از پست مفید نیلوانگیزه سپاس کرده است .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)